Kleib Sp. z o.o.

Brześć Kujawski

Opinie o Kleib Sp. z o.o.

Nick

Raz wyciągnę 20 tysi, raz 10 ale najważniejsze ze atmosfera spoko, każdy wie co ma robić i nie ma bezsensu raportów, jest wynik jest zaufanie. Mi to pasuje????

XYZ

A tak naprawdę na jakie zarobki można tam liczyć bo dostałem taką małą propozycję pracy i nich.

grab

atmosfera masakra kierownictwo z przypadku bez pojęćia

Kokon

Szkoda tylko że wykonawcy tego wynalazku nie chcą za bardzo a co dopiero na inwestycji

Zbychu
@Kokon 24.09.2016 00:23

Produkt sprzedaje od 8 lat a wykonawcy wracają i chwalą

Robot

Atmosfera fajna, mozna popracować z luzem ale trzeba mieć wyniki. Rafał wymagający ale jak pracujesz nie wymaga żadnych raportów.

Pamiętliwy

Pamiętam Rafała z dawnych lat . Świetny obrotny mega pracowity człowiek . To on po odejściu z firmy z Niw to wszystko napędził i zbudował . Maga uczciwy . Wspulnik przylepa pewnie statysta i ślizgacz do dziś przy Rafale .

xxx

czy aktualnie sá wolne wakaty?

gruby

Firma rodzinna nie polecam zarobki może i nie najgorsze ale atmosfera masakra. Ciągły nacisk na sprzedaż nie wyrobisz planów to masz przeje.... trzeba uważać co się mówi bo wszędzie gdzie idziesz to jest ktoś z rodziny.

Biedronka
@gruby 29.01.2015 20:21

Skoro firma przoduje dla biedronki.To.macie zajaZd by tyle towaru zrobić dla Wszystkich biedronka w Polsce:)

Zostaw opinię o Kleib Sp. z o.o. - Brześć Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kleib Sp. z o.o.