Opinie o Sanwil Polska Sp. z o.o. w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sanwil Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sanwil Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanwil Polska Sp. z o.o. w Przemyśl

123 Nowy wpis

jakie opinie

Edyta Nowy wpis
Inne

Hej, w jakich godzinach dokładnie się pracuje w Sanwil? Nie ma nigdzie zamieszczonej informacji na ten temat, a przynajmniej ja patrzyłam i nic o tym nie znalazłam. Wiem, że nie każda firma praktykuje tradycyjny czas pracy od 8 do 16. Ciekawe, jak jest u was.

Izydor Nowy wpis
Inne

Czy są zapewnione stroje robocze oraz ich czyszczenie?

Tacik
Inne

Zawsze można coś zarzucić ale generalnie do firma stara się i to jest dobry pracodawca, polecam.

@Tacik

Nie narzekam, ale człowiek nie ma czasu na ryby nawet pójść. Ale tak to jest, jak są pieniądze to czasu nie ma. Marzy mi się już emerytura i zasiadka na suma.

praca Nowy wpis
@antek

Jak obecnie wygląda sytuacja? Dużo jest pracy? Firma ma duże umowy z ARM, wyrabiacie się?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanwil Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
antek

a ta cisza wynika z tego przyjacielu że to jest niezwykle fachowa i specjalistyczna branża, fachowcy wielcy siedzą w robocie a nie mają czasu jeszcze tutaj plotkować. materiały koagulowane i powlekanie PU to jest zatrudnienia dla naprawdę poważnych fachowców

MW
@antek

Witam czy zna Pan obecną sytuację w zakładzie Jak wygląda produkcja materiału Sanmed Czy jest dużo zamówień ??? Pozdrawiam

@MW

Już jesteśmy przemęczeni, harujemy na 3 etaty. Produkcja wygląda podobnie jak przy innych materiałach. Pozdrawiam

MW
@antek

Witam bardzo dziękuję za odpowiedź Życzę dużo zdrowia i wytrwałość Pozdrawiam

Jozin
@antek

Jak wygląda obecnie sytuacja? Dużo pracy? Jakie materiały są produkowane najwięcej?

Marzena
Inne

Sanwil po raz czwarty wystawił się na tragach Heimtextil w dniach 07.01 do 10.01.2020, w nowej odsłonie, nowocześnie zaprojektowanym stoiskiem oraz nowymi wyrobami. Myślę, że sporo osób chciałoby się dowiedzieć czegoś więcej o tym wydarzeniu. A może któryś z obecnych na nim pracowników firmy powiedział coś więcej? Zdradził jakieś szczegóły?

A co takiego ta Gosia zrobi�a?

Collon

Szkoda gadać... Dobrze ze już nie ma pokrzywionej gosi bo by zakład do ruiny doprowadziłą.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanwil Polska Sp. z o.o. - Przemyśl

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sanwil Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanwil Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sanwil Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lwowska 52