Opinie o Sanwil Polska Sp. z o.o. w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sanwil Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sanwil Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanwil Polska Sp. z o.o. w Przemyśl

Ida Nowy wpis

Lata temu pisał ktoś że jest wiele roboty i harówka na 3 etaty. Nie wiem czy było na serio ale możecie napisać jak jest aktualnie? Ogólnie to chodzi mi czy są tu wymagane nadgodziny? Mąż chce wysłać cv ale nie chce harować non stop na 3 etaty więc wolę wiedzieć.

123 Nowy wpis

jakie opinie

Edyta Nowy wpis

Hej, w jakich godzinach dokładnie się pracuje w Sanwil? Nie ma nigdzie zamieszczonej informacji na ten temat, a przynajmniej ja patrzyłam i nic o tym nie znalazłam. Wiem, że nie każda firma praktykuje tradycyjny czas pracy od 8 do 16. Ciekawe, jak jest u was.

Izydor Nowy wpis

Czy są zapewnione stroje robocze oraz ich czyszczenie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanwil Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Tacik

Zawsze można coś zarzucić ale generalnie do firma stara się i to jest dobry pracodawca, polecam.

@Tacik

Nie narzekam, ale człowiek nie ma czasu na ryby nawet pójść. Ale tak to jest, jak są pieniądze to czasu nie ma. Marzy mi się już emerytura i zasiadka na suma.

praca
@antek

Jak obecnie wygląda sytuacja? Dużo jest pracy? Firma ma duże umowy z ARM, wyrabiacie się?

antek

a ta cisza wynika z tego przyjacielu że to jest niezwykle fachowa i specjalistyczna branża, fachowcy wielcy siedzą w robocie a nie mają czasu jeszcze tutaj plotkować. materiały koagulowane i powlekanie PU to jest zatrudnienia dla naprawdę poważnych fachowców

MW
@antek

Witam czy zna Pan obecną sytuację w zakładzie Jak wygląda produkcja materiału Sanmed Czy jest dużo zamówień ??? Pozdrawiam

@MW

Już jesteśmy przemęczeni, harujemy na 3 etaty. Produkcja wygląda podobnie jak przy innych materiałach. Pozdrawiam

MW
@antek

Witam bardzo dziękuję za odpowiedź Życzę dużo zdrowia i wytrwałość Pozdrawiam

Jozin
@antek

Jak wygląda obecnie sytuacja? Dużo pracy? Jakie materiały są produkowane najwięcej?

Marzena

Sanwil po raz czwarty wystawił się na tragach Heimtextil w dniach 07.01 do 10.01.2020, w nowej odsłonie, nowocześnie zaprojektowanym stoiskiem oraz nowymi wyrobami. Myślę, że sporo osób chciałoby się dowiedzieć czegoś więcej o tym wydarzeniu. A może któryś z obecnych na nim pracowników firmy powiedział coś więcej? Zdradził jakieś szczegóły?

A co takiego ta Gosia zrobi�a?

Collon

Szkoda gadać... Dobrze ze już nie ma pokrzywionej gosi bo by zakład do ruiny doprowadziłą.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanwil Polska Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Sanwil Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanwil Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sanwil Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Lwowska 52
    37-700 Przemyśl