Opinie o PUREKO w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PUREKO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PUREKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUREKO w Myszków

olek

Operator maszyn - PUREKO Myszków 3 450 - 5 950 zł/mies. brutto https://www.olx.pl/oferta/praca/operator-maszyn-pureko-myszkow-CID4-IDGy4pE.html#946a7dfc56 5950 brutto czy jest to realne ??? Czy tylko piszą ,żeby zwrócić na siebie uwagę

Jadźka

Widzę, że jesteś byłym pracownikiem. Co trzeba zrobić, aby dostać górną granicę tych widełek? Może orientujesz się, czy poza tą podstawą można liczyć na jakąś premię? Jeśli tak, to jakie warunki trzeba spełniać?

olek

Jadźka Nowy wpis

Justyna Nowy wpis

Witam, czy w tym roku są przewidziane jakieś przyjęcia do pracy dla kobiet? Z góry dziękuję za informację ❤️

Kobieta

Widzę oferty na operatora maszyn włókienniczych . Mam pytanie , czy przyjmują kobiety na to stanowisko ?

Maria Nowy wpis
@Kobieta

Nie mam pojęcia. Może zadzwoń i zapytaj. A masz jakieś doświadczenie w ogóle? Czemu się tą firmą interesujesz akurat?

Kobieta Nowy wpis

Mam pytanie ,czy kobiety też pracują za operatorów maszyn ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PUREKO? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Michal

Witam chciał bym się dowiedzieć na temat zarobków na stanowisku UR

Pozytywnie rozczarowana

Dla wszystkich którzy uważają że Pureko to najgorsza firma w Myszkowie, to myślę że nie taki diabeł straszny jak go malują. Praca z pewnością nie należy do najlżejszych, ale aby to ocenić trzeba przekonać się na własnej skórze. Dużym plusem firmy jest miła atmosfera i uważam całkiem dobre zarobki. Po całym dniu ciężkiej i wyczerpującej pracy można delektować się smakiem przepysznej kawki, którą w wyjątkowych sytuacjach serwuje sam Pan Prezes. ????????

Realny
@Pozytywnie rozczarowana

Praca jest ciężka,atmosfera może i była miła,do pracy nie idę po to żeby się delektować kawkami.Ludzie idą do pracy żeby zarobić pieniądze a z tego co wiem nie wszyscy zarabiają te minimum czyli 3000 zł, za te pieniądze w okolicy jest dużo lżejsza praca i nie trzeba wąchać tej chemii.Tak że nie piszcie głupot że zarobki są niezłe,pracowałem tam i wiem co piszę .Teraz mam inną pracę zarobię co miesiąc ponad 3000 i się tak nie narobię.Za ciężką pracę powinny być odpowiednie pieniążki.Pozdrawiam .

@Realny

Kwestia zarobków to dość problematyczny temat, bo dla jednego np. 300zl to marne grosze, a dla innego spora kasa. Ale biorąc pod uwagę realia myszkowskie to nie jest źle. Oczywiście trzeba brać pod uwagę czy chodzi o mężczyznę czy kobietę. Kobiety mają mniejsze pole do popisu na rynku pracy.

@Realny

Kwestia zarobków zawsze budzi kontrowersje. Dla jednego np. 3000zl to marne grosze, a dla innej osoby całkiem niezła kasa. Ale biorąc pod uwagę myszkowskie realia to nie jest źle. Wszystko też zależy czy chodzi o mężczyznę czy kobiete. Kobiety no niestety mają mniejsze pole do popisu na rynku pracy.

Trotyl
@Pozytywnie rozczarowana

Witam. Pracuje w firmir Pureko od 3 miesięcy- wiem żaden to wynik. Ale już cieżko słuchać narzekań "starych pracowników". Jak to jest źle, jak to się słabo zarabia,wszystkie nieszczęścia tego świata to tylko w Pureko. MAM TYLKO JEDNO PYTANIE- CO ONI TAM ROBIĄ SKORO JEST TAK ŹLE I SĄ SŁABO WYNAGRADZANI??? Nikt nie chce pracować z nowych osób bo jak się nasłuchają to mają już dosyć. Nie twierdzę także że robota jest miła,łatwa i przyjemna...Ale nie ma tragedii!!!

@Trotyl

Ludzie ogólnie lubią narzekać i na to nic się chyba nie poradzi. Każda osoba, która przychodzi do Pureko sama powinna podjąć decyzję czy chce pracować czy nie. Przecież w Pureko nikt nikogo na siłę nie przetrzymuje. Pozdrawiam serdecznie

Rafał

Czy to prawda że operator maszyn może zarobić nawet 6000 tys w tym zakładzie

Irena

Co to znaczy fałszywi ludzie? chodzi o pracowników firmy? Czyli co, atmosfera średnia rozumiem? :)

Mati

Teraz na fejsie się reklamują 2600 na rękę na 3 zmiany, jprd :p Ukrainiec by się uśmiał

@Mati

Gdzie dokładnie na fejsie się reklamują???

Nordea

Witam czy w Pureko jest 4 brygadowka dla kobiet?

Luk

Witam ma ktoś może informacje czy są aktualnie jakieś przyjęcia na październik???

Prosze o Info

Czy są przyjęcia do Firmy Pureko kobiet na stanowiska pakujące?

Nicj
@Prosze o Info

Jak chcesz to cie chętnie zapakuje

Proszę o info
@Prosze o Info

Co znaczy smutna minka? Tzn ze obecnie nie ma przyjęć dla kobiet?

Tur
@Nicj

Cichy Zboczeniec Firmowy

Trotyl
@Prosze o Info

A co na tym forum taki spokój? Nic się ciekawego nie dzieje w Pureko???

Danuta
@Trotyl

Teraz Pureko szuka pracownika na stanowisko młodszy technolog, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad procesem technologicznym oraz rozwój technologiczny: https://www.techorg.polsl.pl/index.php/15-generuj-z-tytulu/497-pureko-praca.html @Trotyl, masz w zamiarach aplikowanie? A może już tam pracujesz?

Magda

Czy do Zakładu Pracy dojeżdża miejski na 3 zmiany? Niestety nie mam auta. A chciałabym pracować w Pureko. Jestem z centrum.

@Magda

Ja cię moge zabierać jak chcesz

@Magda

Witam. A czy jest rekrutacja do pracy w pureko? Coś ktoś wie?

@Myszkowianin

Chętnie napjepierw muszę się przyjąć. A sama nie wiem czy teraz przyjmują kobiety?

@Magda

Mogę się zapytać szepnąć słówko ????

@Myszkowianin

Zapytaj i szepnij czy są przyjęcia? Jeśli możesz.

A co będę miał za to

Rafał

Mam pytanie czy to prawda że operator maszyn może zarobić nawet 6000 tys jest szansa na taki zarobek w tej firmie

Były
@Rafał

Tak brutto jak zapierniczasz na okrągło z nadgodzinami i do tego premia za cieple słowa do kierownika

Krystyna
@Były

Mógłbyś bardziej przybliżyć warunki przyznawania premii w Pureko? I ile wynosi podstawowe wynagrodzenie w firmie?

Zainteresowana

Witam Czy jest aktualnie rekrutacja do pracy dla kobiet?

Zainteresowana

Witam.A czy sa aktualbie przyjęcia do pracy w pureko dla kobiet?

Przemek

Czy to prawda że operator maszyn może zarobić nawet 6000 tys w tej firmie

Były

Pureko ach pureko miejsce pracy ok czyste socjal naprawde dobry jak na myszkowskie warunki jednak atmosfera raczej nie do przyjęcia pełno karierowiczów po zawodówce co (usunięte przez administratora). robia kariere.

Maja

Witam jestem zadowolona z tej pracy .Nasz prezes dba o pracowników ,jest dobry socjal ,nie tak dawno kupił ekspres do pysznej kawki -pozdrawiam.

były

Witam Praca może rzeczywiście nie jest taka ciężka na pakowaniu jak i na maszynach. Umowę o prace dostaje się teraz od razu, nie tak jak się przyjmowałem - obiecanki cacanki z umową o prace aż w końcu odpuściłem. I dobrze się stało bo teraz jestem doceniany w aktualnej pracy i nie mam żadnego problemu z wyliczoną wypłatą. Nowy zastępca kierownika na początku oprowadza po zakładzie nowych pracowników i opowiada o miejscu pracy i o maszynach i dało się dostrzec że nie ma o nich zielonego pojęcia. Jak w końcu się dowiedzałem nigdy nie pracował na cięciu i nie ma pojęcia o rozkroju pianki ale już tak jest, jak się nie nadajesz na pakowanie i cięcie to widocznie idziesz na stanowisko kierownicze. Atmosfera fatalna jak się kierownikowi coś nie spodoba to straszy że takich ludzi on nie potrzebuje. Zapraszam wszystkich do składania swojego CV tylko nie liczcie na takie zarobki jak w ogłoszeniu.

Brygadzista
@były

Widać jak jesteś doceniany skoro wchodzisz na forum swojej byłej firmy.Chyba tęsknisz....:-)

Max
@były

Nie ma żadnej logiki w tym tym co napisałeś...

były

Zostaw merytoryczną opinię o PUREKO - Myszków

• Jak się pracuje w PUREKO?

Zobacz opinie na temat firmy PUREKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUREKO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PUREKO
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Inwestycyjna 18
    42-300 Myszków