2 Dodaj opinię
counter
2 38 83 5 1

Opinie o PUREKO

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jaki dress code obowiązuje w PUREKO?

nick Nowy wpis

witam czy w chwili obecnej są przyjecia na produkcje

Nowy wpis

Pracodawca

@nick

Dzień dobry, Proszę o przesłanie CV pod adres rekrutacja@pureko.pl Niestety w chwili obecnej, ze względów znanej sytuacji na świecie, wstrzymana jest rekrutacja. W chwili, gdy wszystko się unormuje, wznowiona, zostanie rekrutacja.

Tak3Nie
Mietek

Dlaczego nie ma kwarantanny w tym zakładzie , przecież tam pracuje dużo ludzi

miszcz
@Mietek

bo nikt nie chciał siedzieć w pracy 24h na dobę

miszcz Nowy wpis
@miszcz

Kwarantanna to jest to że się siedzi w domu z dala od ludzi - a nie siedzi się w pracy

zainteresowana
Nazwa działu: Produkcja

Nie mam żadnych odpowiedzi, ale raczej nie ma zwrotu za dojazd.

TakNie2
Gabriela
@zainteresowana

Też myślę o tym, aby się przenieść do Pureko. Zna ktoś godziny pracy obowiązujące w tym zakładzie? Są też nocne zmiany?

Pracodawca

Aktualność
10 lat Pureko!!
Tak2Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Czy w PUREKO zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak2Nie2
Agnes

Czy tutaj zwracają za dojazd? Może już coś wiesz @Zainteresowana?

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 177 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam-Po nowym roku chcę zmienić pracę do firmy Pur-eko mam ok 15km - ciekawa jestem jakie są zarobki i czy będzie mi się opłacało dojeżdżać - z góry dziękuję za info ????

Tak4Nie3
Klara

Witam. Pracuje w pureko od ponad 8 miesiecy po miesiącu dostałam umowę o pracę mam 14 zł na h na rękę. Pracuje na krajalni mam po 170h w miesiącu jeszcze nie dostałam mniej niż 3300zl.

Tak1Nie5
Pinokio
@Klara

MWG 3500-3700 za podobną ilość godzin. Pozdrawiam.

Bartek
@Klara

170 x 14 to jest 2300 A nie 3300

Tak5Nie1
Luka
@Bartek

Dobre wyliczenie to co piszą to ściema o zarobkach, a na te posty odpisuje jedna osoba z kadry to też jest wyssane z palca to co jest prawdą to 12zł na godzinę i umowa zlecenie a potem zależy jak się podlizujesz to masz kasę i awans

Tak5Nie
Paweł

Widzę, że macie doświadczenia zawodowe związane z pracą w firmie PUREKO, dlatego myślę, że możecie mi pomóc. Chciałbym ustalić, czy atmosfera pracy w tej firmie jest miła i koleżeńska? Chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat.

Tak1Nie1
Duży
Nazwa działu: Produkcja

Witam ja tam nie narzekam praca bardzo fajna, mili ludzie , pyszne posiłki , pensje wysokie do tego premie -czego chcieć więcej ????

Tak2Nie5
@Duży

Twoja opinia jest dobrą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Pisząc o posiłkach masz na myśli pakiet socjalny, w którego skład wchodzą takie benefity? Napisz proszę o jeszcze innych bonusach, które można dostać do wynagrodzenia.

@Paweł

Witam a jakież to są bonusy??? Proszę o odpowiedź

Tak6Nie2
Paweł

Jaka jest stawka wynagrodzenia w firmie na Twoim stanowisku? Czy są jakieś perspektywy na poprawę sytuacji o której piszesz? Może szczera rozmowa z kierownictwem przyniosłaby jakieś rezultaty? Mam nadzieję że jako pracownik będziesz w stanie powiedzieć coś jeszcze na temat PUREKO, jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego.

Kris@

Witam pracowałem 3 lata i mogę się wypowiedzieć na temat tej firmy, wszystkie negatywne opinie o tej firmie to prawda, na ten przykład była obiecana trzynasta pensja pracownikom ale kiedy kierownictwo dowiadywało się ze pracownik mówił o odejściu z pracy nie wypłacano mu jej choć się należała, ogólnie praca jest ciężka (usunięte przez administratora)ludzi w szkodliwych warunkach nie polecam nikomu. pozdrawiam.

Tak6Nie1
Fachowiec

Pracowalem trochę w tej firmie i mogę się wypowiedziec. Póki było w miarę dobrze to się pracowalo A kiedy zaczeli mówić, że firma mało zarabia, zaczeli dawać mniejsze pensje i wtedy zaczely się zwalniac osoby które pracowaly najdluzej. Coraz więcej zaczeli przyjmowac do biura a typowo do pracy Coraz mniej. Mimo otwartej rekrutacji przychodzily osoby, którym nie chciało się robić ale jakoś zapchac kadre trzeba.(usunięte przez administratora)Te osoby szybko zwalniali albo sami odchodzili. O dobry h zarobkach to pisze kadra kierownicza, żeby zachecic ludzi do przyjścia, bo nikt tam nie chce robić.(usunięte przez administratora) Oczywiście zarabialy to osoby, które pracowalo tam z 4 lata. śniadania, obiady i kolacje są za darmo i to jest plus i to chyba jedyny. Jaki kolwiek urlop graniczyl z cudem. Jak już dali to musiałem się trochę na chodzić i wyprosic go. Produkcja mega szkodliwa ciężko jest spać w nocy po niej. Ciagly pospiech żeby jakoś wyrobić się z zamówieniami. Dużo nad godzin i to obowiazkowych. Praca typowo fizyczna, dużo noszenie paczek, za ladunkow po których czlowiek mazyl tylo o łóżku bo byl tak wykonczony. Soboty czesto robocze. Ogólnie nie polecam

Tak17Nie
Szybki

wyzysk za 12zl umowa zlecenie obiecanki cacanki a trzeba (usunięte przez administratora)caly czas paczki zaladunki produkcja to wgl (usunięte przez administratora) nieziemski nie mozna wyjsc bo trzeba do konca robic zawsze doloza metrow i z plusow tyle ze dadza cos do jedzenia za darmo ale 1 przerwa 15min za caly dzien. pakowanie i ladowanie na auta tzw. "lekkiej pianki" paczki po kilkanascie kg , przesuwanie smierdzacych blokow po kilkaset kg w smierdzacych maskach po kims kto sie zwolnil pare dni wstecz do oporu. tylko ci co maja stare umowy i 150% za nadgodziny jeszcze sie trzymaja albo jak na wozku jezdza inni sa do zniszczenia byle z nich wyciagnac wszystkie sily zyciowe do oporu i narty przyjda nowi. najlepiej jakby wzieli sobie ukraincow i to z 10 odrazu bo caly czas brakuje ludzi ale nic dziwnego za te pieniadze kto tam wytrzyma

Tak13Nie
On

?????,?? PLN pięć cyferek przed przecinkiem robi wrażenie co? wynagrodzenie plus 13nastka bez lewizny na legalu kto jescze tak płaci w Myszkowie?

TakNie6
ja
@On

jak tak jest pięknie to czemu ludzi nie ma do pracy?? Byłem na rozmowach i to co mi zaoferowali to śmiech na sali i jeszcze umowa zlecenie.

Tak7Nie
Świadomy
@On

Lepej płaci wielu. Wielu też szamune pracownika a nie tak jak tam. I wielu wraz z umową o prace wręcza zakres obowiązków a tam prawie nikt go nie ma. Co do 13stki to dopytaj tych co pracują na jakiej to jest zasadzie i jaki promil pracowników ją dastał a tendencja jest malejąca. Tak więc nie pisz farmazonów a opieraj się na faktach.

Tak10Nie
ola

Witam ie zarobi kucharz i pomoc kuchenna w tej firmie?

Tak10Nie
@ola

Z tego co wiem to pomoc 2500netto za 120g max 130g

Tak7Nie
@Licked

Za 120h 2500netto a sprzątaczka ma 1600 netto i zapier......

Tak2Nie
@Licked

Kłamstwo pani sprzątająca ma 2000 netto

Tak1Nie1
@007

Za ile godzin za limit a kuchnia 2500netto pomoc kuchni 120h to jest różnica prawda. To wychodzi 21zł na godzinę na kuchni a na produkcji czy owacie maja po 12zł kosmiczna przepaść

Tak6Nie
Życzliwy
Nazwa działu: IT

Ryby psują się od głowy. Ta firma też się psuje w podobny sposób. Można przymknąć oko na brak premii jak się jest troszkę niefrasobliwym to na brak obiecanej umowy o pracę i brak zakresu obowiązków. (usunięte przez administratora) Ciekawi mnie co będzie kiedy owa zepsuta głowa dowie się o tym że na auta ładowane są lewe bloki a kasa idzie miedzy magazyn i biuro.

Tak32Nie1
Zasowolony

Uderzajcie ja jestem zadowolony Obiady śniadanka wszystko za ffree a zarobki tak jak w okolicy

Tak1Nie6
Obyty
@Zasowolony

Zarobki 2100 na reke to srednio ci powiem

Tak2Nie1
Zico

Porażka,na Olx w ogłoszeniu piszą o stabilnej pracy na umowę o pracę A w rzeczywistości oferują umowę zlecenie za stawkę portiera lub sprzątaczki(usunięte przez administratora)i,Bo czasy gdzie ktoś za najniższą krajową bez umowy o pracę dawno minęły.(usunięte przez administratora)

Tak31Nie
Poszkodowany
@Zico

Odpowiedz do zico Nareszcie im ktos napisał prawde, wszyscy prawie maja umowe zlecenie tylko ulubieńcy maja chyba że jestes z (usunięte przez administratora)wiary to odrazu umowa o prace

Tak12Nie1

Zen

Nie oceniaj właściciela po tym co posiada zawsze możesz wziąść kredyt ,lising, kredyt i założyć konkurencję jak to zamierza jeden z kierowniczej armi pana (usunięte przez administratora)i pracownicy klaszczą pojdziemy z panem tylko zastanów się czy napewno dasz radę bo wszytko co osiągnąłeś (usunięte przez administratora)....(usunięte przez administratora)

Newiem
@Zen

Odpowiedz do zen, własnie tym co pan Karol najbardziej ufa to go predzej czy później wystawią, ale sam sie musi do tego przekonac

@Newiem

Tak to już w życiu bywa dasz palec to ci ku....a rękę urwią a jak nie dasz to Cię oleją ale nie pamiętają że im życie uratowaleś bo by doły kopali takie zakute głowy że ledwo zawodówke skończyli , panu Karolowi laske zrobią jak da premię bo jak nie da to niech spier......Każdy wcześniej czy poźniej i tak pożałuje swoich czynów a czy zrozumie dlaczego w życiu spotka go coś niemilego to karma wraca niestety.

Juzek. 35

Praca jak każda inna nie jest ciężka. Chodź wszyscy nowi pracownicy przepracują 2-3 dni i się zwalniają bo za ciężko bo to bo tamto. Ale są wyjątki jeśli ktoś chce pracować to będzie to robił. Nie ma prac gdzie się nie narobisz. Płaca co miesiąc przed 10. Wynagrodzenie od ilości godzin w miesiącu czasem premie za wykazanie się od 2500 zł w górę + bony na święta . Jak na Myszków nie jest źle. Śniadania obiady kolacje wszystko daje zakład za free. Polecam wszystkim kto chce.

Tak3Nie

Zen

Dokładnie awans też możliwy i pensja pójdzie w górę a nie tylko zazdrościć.

Egon

Co znaczy więcej zarabiać?to ile to jest więcej 20zł czy 500zł bo to różnica i ile godzin bo jedna dziennie a trzy to też jest różnica

Szczęściarz

Super praca i dodatkowo super smaczne obiady!!!Kuchnia wypas@@@@!!!

@Szczęściarz

Szczesciaz pewnie masz kogoś znajomego albo lizus z Ciebie ale szacun faktycznie jest ok.

Zuzanna

Czy ma ktoś informacje na temat wolnych miejsc pracy w firmie PUREKO? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnych ogłoszeń, ale czasami tego typu informacje rozpowszechniane są kanałami prywatnymi. Być może teraz jest podobnie. Jeśli ktoś wie o takiej możliwości to zachęcam do pozostawienia właśnie tutaj informacji na ten temat. Jest to forum najczęściej odwiedzane przez osoby poszukujące informacji na temat pracodawców i oferowanych przez nich warunków zatrudnienia.

@Zuzanna

Wejdź na olx

Tak27Nie
olo

zen jakich zarobków można się spodziewać

Tak2Nie

@olo

Na początek z 3 zarobisz później nawet 5-7 tyś wyjdziesz

Tak10Nie1

nieznany
@Zen

Nie piszcie bzdur o zarobkach

Tak12Nie

Ciekawy

Co znaczy Ok? Coś więcej na temat firmy proszę

Zuzanna

@Lako, gdyby nie sprawiło Ci to kłopotu, to na pewno wiele osób, które myślą o aplikowaniu do PUREKO byłoby Ci wdzięcznych za pozostawienie jeszcze kilku słów komentarza. Na pewno Twoje lapidarne OK ma swoje szersze uzasadnienie. Spróbuj podać chociaż dwa powody, dla których uważasz, że warto związać swoją przyszłość z tą firmą.

Olek

Czy firma normalnie działa? Jaki jest powód tej ciszy?

Lako
@Olek

Firma jest ok

Ciekawy

Mam zamiar aplikować swoje CV, ponoć jest lub są miejsca pracy, ale czy się dostanę i 3 tysiaczki dostanę na rękę, dzięki za info

Zuzanna

Widać tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie PUREKO, co z kwestiami dodatków płacowych? Czy ta firma w ostatnim czasie zwiększa zatrudnienie i rozwija się poprawnie? Zachęcam was do kolejnych komentarzy w tym wątku. @Luka, widzę, iż byłeś zainteresowany pracą w firmie PUREKO. Proszę opisz nam jak przebiegła twoja rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie oraz dodaj informacje, czy zostałeś zatrudniony?

Tak23Nie

Luka

Idę jutro na rozmowę jakiej stawki mogę się spodziewać ?

TakNie

Zostaw opinię o PUREKO - Myszków

Chcę opublikować: