Opinie o PUREKO w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PUREKO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PUREKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUREKO w Myszków

Były

Witam Praca może rzeczywiście nie jest taka ciężka na pakowaniu jak i na maszynach. Umowę o prace dostaje się teraz od razu, nie tak jak się przyjmowałem - obiecanki cacanki z umową o prace aż w końcu odpuściłem. I dobrze się stało bo teraz jestem doceniany w aktualnej pracy i nie mam żadnego problemu z wyliczoną wypłatą. Nowy zastępca kierownika na początku oprowadza po zakładzie nowych pracowników i opowiada o miejscu pracy i o maszynach i dało się dostrzec że nie ma o nich zielonego pojęcia. Jak w końcu się dowiedziałem nigdy nie pracował na cięciu i nie ma pojęcia o rozkroju pianki ale już tak jest, jak się nie nadajesz na pakowanie i cięcie to widocznie idziesz na stanowisko kierownicze. Atmosfera fatalna jak się kierownikowi coś nie spodoba to straszy że takich ludzi on nie potrzebuje. Zapraszam wszystkich do składania swojego CV tylko nie liczcie na takie zarobki jak w ogłoszeniu.

Dzień dobry . Mam pytanie :są prowadzone rekrutację do pracy w firmie Pudełko?

Miki

Polecam pracę w naszej firmie ???? super pensję ???? bonusy na święta ???? super prezenty na dzień kobiet c???? do tego serwuję pyszną kawę. ???? Polecam pracę

Ela

Witam wszystkich chcemy z kolerzanka podjąć pracę w Waszej Firmie, proszę napiszcie czy to prawda że na początku dostaje się umowę zlecenie?

@Ela

Dzień dobry, Jeśli pozytywnie przejdzie Pani rekrutację, zostanie zawarta umowa o pracę na okres próbny.

@PUREKO

Dziękuję za odpowiedź.

Brygadzista
@Ela

Po pierwsze- firma jest "Szefa" nie 'Wasza-Nasza", po drugie...wyraz" kolerzanka" piszemy przez 'ż" a nie "rz", po trzecie(taka moja rada) nie pytaj za ile skoro nie wiesz co będzie należało do Twoich obowiązków...Pozdrawiam.

@Ela

Mogą się Panie spodziewać że umowy na pewno Panie nie dostaną.

Witam, dlaczego?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PUREKO? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

Tak?

Rafał

Osoba uzależniona od alkoholu może liczyć na pracę u was

Czy może liczyć na pracę u was osoba uzależniona od alkoholu?

Może liczyć u was na pracę osoba uzależniona od alkoholu?

Klara

Witam. Pracuje w pureko od ponad 8 miesiecy po miesiącu dostałam umowę o pracę mam 14 zł na h na rękę. Pracuje na krajalni mam po 170h w miesiącu jeszcze nie dostałam mniej niż 3300zl.

Pinokio
@Klara

MWG 3500-3700 za podobną ilość godzin. Pozdrawiam.

Bartek

170 x 14 to jest 2300 A nie 3300

Luka
@Bartek

Dobre wyliczenie to co piszą to ściema o zarobkach, a na te posty odpisuje jedna osoba z kadry to też jest wyssane z palca to co jest prawdą to 12zł na godzinę i umowa zlecenie a potem zależy jak się podlizujesz to masz kasę i awans

Widzę, że macie doświadczenia zawodowe związane z pracą w firmie PUREKO, dlatego myślę, że możecie mi pomóc. Chciałbym ustalić, czy atmosfera pracy w tej firmie jest miła i koleżeńska? Chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat.

Beta
@Klara

14 zł na godzinę razy 170 godzin to jet 2380 zł.Coś Ci się pomyliło w rachunkach.A te 3300 to chyba za dwa miesiące.

Jola
@Pinokio

Co znaczy MWG

zainteresowana pracą
@Klara

witam czy są może przyjecia w pureko dla kobiet na produkcje ,jak wyglada tam praca dla kobiety i na jakie zmiany sie pracuje

Jola54
@Pinokio

Co to znaczy MWG

Koko

Ja tam byłem na rozmowach i oferowali 13 zł brutto jeszcze cwaniaczki dają umowę zlecenie niech sobie sam pracują za taką kasę

Max
@Koko

W jakich godzinach są tam zmiany?

Witam Czy w chwili obecnej prowadzona jest rekrutacja w firmie Pureko?

BRAK
@Tomek

tak są

Magda

Myślałam że doczekam się odpowiedzi ale dostałam tylko zła minkę, no trudno. Zatrudnię się w Wirtu. Pozdrawiam

Max
@Magda

A są przyjęcia do tej firmy?

Darek

Napiszecie na jakim terenie działa firma ?

Wbwb

Pierwsza umowa zleceniowka, 13.4 na rękę, dziennie dźwiga się po kilka ton, nie ważne czy facet czy kobieta, każdy pracuje na równi, jeśli chcesz aby przedłużono Ci umowę, najlepiej iść i donosić kierownikowi na wszystkich i się podlizywać. Jak coś kierownikowi krajalni nie podpasuje w danej osobie to wysyła na owate za kare. (usunięte przez administratora) Nie wspomnę o pracy po 10h... W dniu zakończenia umowy zlecenia, z bezczelnym uśmieszkiem na twarzy 'pan' kierownik dziękuję za współpracę, oczywiście 5 minut przed końcem pracy, gdzie przez cały tydzień obiecane było skierowanie na badania które było potrzebne do przedłużenia umowy. I taka osoba dostaje 20k na konto? To jest pracownik roku? (usunięte przez administratora) i 3 metry mułu. Nie polecam wręcz odradzam!

Magda

Witam, mieszkam nie daleko Myszkowa i chciałabym podjąć pracę w Waszej Firmie, pytanie brzmi czy warto? Nie boję ciężkiej pracy. Proszę o szczere opinie.

Owata

Ale parodia

taki

Prawdę piszesz w twej powieści ... Lecz gdy harmonia zagra... między pracownikiem a kierownictwem... będzie lepiej niż w twej powieści ... Firma duża i bogata... Wizytówką godną się stała...

Rozczarowany

Komentarze pisze z tego co mi wiadomo to Łukasz dyrektor krajalni, ale nie polecam tej firmy ci co tam już pracowali to na pewno nie wrócą bo jest wyzysk

Zostaw merytoryczną opinię o PUREKO - Myszków

• Jak się pracuje w PUREKO?

Zobacz opinie na temat firmy PUREKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUREKO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PUREKO
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Inwestycyjna 18
    42-300 Myszków