Opinie o PUREKO w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PUREKO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PUREKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUREKO w Myszków

Zdziwiony

Zastanawia mnie rozbieżnosc opinii. Chyba ci co pracują lub pracowali piszą o ciężkiej pracy i fatalnych zarobkach. Słyszałem same negatywne opinie. Skąd biorą się te pozytywne? Mam wrażenie, że ktoś specjalnie pisze te komentaze żeby zachęcic do pracy ale to chyba kłamstwa są bo za słodkie. Jak jest naprawdę?

zainteresowana

witam czy do pureko są przyjecia dla kobiet a jesli tak to jaką prace tam wykonuje kobieta i po ile godzin sie pracuje i na jakie zmiany

Witam czy w pudełko pracują kobiety na produkcji a jeśli tak to co robią i na jakie zmiany i czy są może przyjęcia

Kiki

Szok i niedowierzanie: (usunięte przez administratora) Praca za 13.50 na umowę zlecenie na początek (ale pracować po 10 - 9 godz bo musimy zobaczyć jak pracujecie)????tak tylko w polsce wykorzystuje się ludzi(usunięte przez administratora)

Korona
@Kiki

Na reszcie ktoś pisze prawdę o tej firmie

Weteran
@Kiki

Prawde piszesz.Praca ciężka tyle kilogramów się dźwiga codziennie i płaca za to to jakaś kpina. Chyba że jesteś krajaczem na maszynie to wtedy masz lajcik.Chłopaki na załadunkach na krajalni i wacie muszą się nadzwigać.Co chwilę jakiś na zwolnieniu l4 albo się zwalniają a kasa za to mała.

@Weteran

Załadunki? jeszcze tak żle nie mają,pracuję tam parę lat i najgorsze pieniądze dostaje frytka i belowanie .Narobić się trzeba ale praca mało wartościowa więc pieniędzy nie ma za co płacić (szczególnie ostatnio).Niech stanie tam ktoś z kierownictwa i zobaczy jak się trzeba nap......ć.Nikt się tam nie pcha.Co jakiś czas kogoś nowego tam pchają i odchodzą.

Maniu

Ha ha najbardziej syfiasta praca w tym zakładzie,wolałbym się zwolnić jakbym miał tam pracować.Poco ludzie mają zarobić trzeba dać tym co donoszą, ale telefonów nie wolno używać

Jak praca mało wartościowa to trzeba stanowiska zlikwidować a nie robić z ludzi kozłów ofiarnych.Nagrody po 20 000 rozdawać a pracownicy niech za darmo robią.Gratulacje.

Tiktok

To chyba dla Zbysia lub Łukaszka ta premia

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PUREKO? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Mistrzu

Jaki system pracy jest w pureko. Czy pracuje się w weekendy

Prezes
@Mistrzu

Tak niestety w weekendy się pracuje.

@Prezes

Szukam pracy na weekend. Może da radę?

@Prezes

Dzień dobry. Szukam pracy na weekend. Jest taka opcja w PUREKO. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Dzień dobry. Są aktualnie przyjęcia do firmy? Jaki system pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Mika

Czy firma Pureko prowadzi może rekrutację na stanowiska dla kobiet? Jeśli nie to kiedy można spodziewać się takieich przyjęć?

Kierownik
@Mika

Tak na dzień dzisiejszy są wolne miejsca dla kobiet.

Mika
@Kierownik

Można złożyć cv? Na adres mailowy rektutacja...?

Jaki dress code obowiązuje w PUREKO?

handlowiec

zgodny z najnowszymi trendami BHP

miroslaw

na ile zmian pracuje sie w pureko,czy weekendy sa pracujace.

Misiek

Dzien dobry kiedy w najbliższym czasie można spodziewać się przyjęć na produkcję? Bo chyba rekrutacja nada jest wstrzymana.

@Misiek

Dzień dobry, Firma Pureko aktualnie prowadzi rekrutację. Proszę CV wysyłać pod adres rekrutacja@pureko.pl

nick

witam czy w chwili obecnej są przyjecia na produkcje

@nick

Dzień dobry, Proszę o przesłanie CV pod adres rekrutacja@pureko.pl Niestety w chwili obecnej, ze względów znanej sytuacji na świecie, wstrzymana jest rekrutacja. W chwili, gdy wszystko się unormuje, wznowiona, zostanie rekrutacja.

Mietek

Dlaczego nie ma kwarantanny w tym zakładzie , przecież tam pracuje dużo ludzi

miszcz
@Mietek

bo nikt nie chciał siedzieć w pracy 24h na dobę

miszcz
@miszcz

Kwarantanna to jest to że się siedzi w domu z dala od ludzi - a nie siedzi się w pracy

zainteresowana

Nie mam żadnych odpowiedzi, ale raczej nie ma zwrotu za dojazd.

Gabriela
@zainteresowana

Też myślę o tym, aby się przenieść do Pureko. Zna ktoś godziny pracy obowiązujące w tym zakładzie? Są też nocne zmiany?

Aktualność
10 lat Pureko!!
Agnes

Czy tutaj zwracają za dojazd? Może już coś wiesz @Zainteresowana?

Zainteresowana

Witam-Po nowym roku chcę zmienić pracę do firmy Pur-eko mam ok 15km - ciekawa jestem jakie są zarobki i czy będzie mi się opłacało dojeżdżać - z góry dziękuję za info ????

Duży

Witam ja tam nie narzekam praca bardzo fajna, mili ludzie , pyszne posiłki , pensje wysokie do tego premie -czego chcieć więcej ????

@Duży

Twoja opinia jest dobrą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Pisząc o posiłkach masz na myśli pakiet socjalny, w którego skład wchodzą takie benefity? Napisz proszę o jeszcze innych bonusach, które można dostać do wynagrodzenia.

@Paweł

Witam a jakież to są bonusy??? Proszę o odpowiedź

Jaka jest stawka wynagrodzenia w firmie na Twoim stanowisku? Czy są jakieś perspektywy na poprawę sytuacji o której piszesz? Może szczera rozmowa z kierownictwem przyniosłaby jakieś rezultaty? Mam nadzieję że jako pracownik będziesz w stanie powiedzieć coś jeszcze na temat PUREKO, jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego.

Kris@

Witam pracowałem 3 lata i mogę się wypowiedzieć na temat tej firmy, wszystkie negatywne opinie o tej firmie to prawda, na ten przykład była obiecana trzynasta pensja pracownikom ale kiedy kierownictwo dowiadywało się ze pracownik mówił o odejściu z pracy nie wypłacano mu jej choć się należała, ogólnie praca jest ciężka (usunięte przez administratora)ludzi w szkodliwych warunkach nie polecam nikomu. pozdrawiam.

Fachowiec

Pracowalem trochę w tej firmie i mogę się wypowiedziec. Póki było w miarę dobrze to się pracowalo A kiedy zaczeli mówić, że firma mało zarabia, zaczeli dawać mniejsze pensje i wtedy zaczely się zwalniac osoby które pracowaly najdluzej. Coraz więcej zaczeli przyjmowac do biura a typowo do pracy Coraz mniej. Mimo otwartej rekrutacji przychodzily osoby, którym nie chciało się robić ale jakoś zapchac kadre trzeba.(usunięte przez administratora)Te osoby szybko zwalniali albo sami odchodzili. O dobry h zarobkach to pisze kadra kierownicza, żeby zachecic ludzi do przyjścia, bo nikt tam nie chce robić.(usunięte przez administratora) Oczywiście zarabialy to osoby, które pracowalo tam z 4 lata. śniadania, obiady i kolacje są za darmo i to jest plus i to chyba jedyny. Jaki kolwiek urlop graniczyl z cudem. Jak już dali to musiałem się trochę na chodzić i wyprosic go. Produkcja mega szkodliwa ciężko jest spać w nocy po niej. Ciagly pospiech żeby jakoś wyrobić się z zamówieniami. Dużo nad godzin i to obowiazkowych. Praca typowo fizyczna, dużo noszenie paczek, za ladunkow po których czlowiek mazyl tylo o łóżku bo byl tak wykonczony. Soboty czesto robocze. Ogólnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PUREKO - Myszków

• Jak się pracuje w PUREKO?

Zobacz opinie na temat firmy PUREKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUREKO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PUREKO
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Inwestycyjna 18
    42-300 Myszków