Opinie o PUREKO w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PUREKO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PUREKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUREKO w Myszków

Szybki

wyzysk za 12zl umowa zlecenie obiecanki cacanki a trzeba (usunięte przez administratora)caly czas paczki zaladunki produkcja to wgl (usunięte przez administratora) nieziemski nie mozna wyjsc bo trzeba do konca robic zawsze doloza metrow i z plusow tyle ze dadza cos do jedzenia za darmo ale 1 przerwa 15min za caly dzien. pakowanie i ladowanie na auta tzw. "lekkiej pianki" paczki po kilkanascie kg , przesuwanie smierdzacych blokow po kilkaset kg w smierdzacych maskach po kims kto sie zwolnil pare dni wstecz do oporu. tylko ci co maja stare umowy i 150% za nadgodziny jeszcze sie trzymaja albo jak na wozku jezdza inni sa do zniszczenia byle z nich wyciagnac wszystkie sily zyciowe do oporu i narty przyjda nowi. najlepiej jakby wzieli sobie ukraincow i to z 10 odrazu bo caly czas brakuje ludzi ale nic dziwnego za te pieniadze kto tam wytrzyma

On

?????,?? PLN pięć cyferek przed przecinkiem robi wrażenie co? wynagrodzenie plus 13nastka bez lewizny na legalu kto jescze tak płaci w Myszkowie?

@On

jak tak jest pięknie to czemu ludzi nie ma do pracy?? Byłem na rozmowach i to co mi zaoferowali to śmiech na sali i jeszcze umowa zlecenie.

Świadomy
@On

Lepej płaci wielu. Wielu też szamune pracownika a nie tak jak tam. I wielu wraz z umową o prace wręcza zakres obowiązków a tam prawie nikt go nie ma. Co do 13stki to dopytaj tych co pracują na jakiej to jest zasadzie i jaki promil pracowników ją dastał a tendencja jest malejąca. Tak więc nie pisz farmazonów a opieraj się na faktach.

ola

Witam ie zarobi kucharz i pomoc kuchenna w tej firmie?

@ola

Z tego co wiem to pomoc 2500netto za 120g max 130g

@Licked

Za 120h 2500netto a sprzątaczka ma 1600 netto i zapier......

@Licked

Kłamstwo pani sprzątająca ma 2000 netto

@007

Za ile godzin za limit a kuchnia 2500netto pomoc kuchni 120h to jest różnica prawda. To wychodzi 21zł na godzinę na kuchni a na produkcji czy owacie maja po 12zł kosmiczna przepaść

Życzliwy

Ryby psują się od głowy. Ta firma też się psuje w podobny sposób. Można przymknąć oko na brak premii jak się jest troszkę niefrasobliwym to na brak obiecanej umowy o pracę i brak zakresu obowiązków. (usunięte przez administratora) Ciekawi mnie co będzie kiedy owa zepsuta głowa dowie się o tym że na auta ładowane są lewe bloki a kasa idzie miedzy magazyn i biuro.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PUREKO? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Zasowolony

Uderzajcie ja jestem zadowolony Obiady śniadanka wszystko za ffree a zarobki tak jak w okolicy

Obyty
@Zasowolony

Zarobki 2100 na reke to srednio ci powiem

Zico

Porażka,na Olx w ogłoszeniu piszą o stabilnej pracy na umowę o pracę A w rzeczywistości oferują umowę zlecenie za stawkę portiera lub sprzątaczki(usunięte przez administratora)i,Bo czasy gdzie ktoś za najniższą krajową bez umowy o pracę dawno minęły.(usunięte przez administratora)

Poszkodowany
@Zico

Odpowiedz do zico Nareszcie im ktos napisał prawde, wszyscy prawie maja umowe zlecenie tylko ulubieńcy maja chyba że jestes z (usunięte przez administratora)wiary to odrazu umowa o prace

Zen

Nie oceniaj właściciela po tym co posiada zawsze możesz wziąść kredyt ,lising, kredyt i założyć konkurencję jak to zamierza jeden z kierowniczej armi pana (usunięte przez administratora)i pracownicy klaszczą pojdziemy z panem tylko zastanów się czy napewno dasz radę bo wszytko co osiągnąłeś (usunięte przez administratora)....(usunięte przez administratora)

Newiem
@Zen

Odpowiedz do zen, własnie tym co pan Karol najbardziej ufa to go predzej czy później wystawią, ale sam sie musi do tego przekonac

@Newiem

Tak to już w życiu bywa dasz palec to ci ku....a rękę urwią a jak nie dasz to Cię oleją ale nie pamiętają że im życie uratowaleś bo by doły kopali takie zakute głowy że ledwo zawodówke skończyli , panu Karolowi laske zrobią jak da premię bo jak nie da to niech spier......Każdy wcześniej czy poźniej i tak pożałuje swoich czynów a czy zrozumie dlaczego w życiu spotka go coś niemilego to karma wraca niestety.

Juzek. 35

Praca jak każda inna nie jest ciężka. Chodź wszyscy nowi pracownicy przepracują 2-3 dni i się zwalniają bo za ciężko bo to bo tamto. Ale są wyjątki jeśli ktoś chce pracować to będzie to robił. Nie ma prac gdzie się nie narobisz. Płaca co miesiąc przed 10. Wynagrodzenie od ilości godzin w miesiącu czasem premie za wykazanie się od 2500 zł w górę + bony na święta . Jak na Myszków nie jest źle. Śniadania obiady kolacje wszystko daje zakład za free. Polecam wszystkim kto chce.

Zen

Dokładnie awans też możliwy i pensja pójdzie w górę a nie tylko zazdrościć.

Egon

Co znaczy więcej zarabiać?to ile to jest więcej 20zł czy 500zł bo to różnica i ile godzin bo jedna dziennie a trzy to też jest różnica

Szczęściarz

Super praca i dodatkowo super smaczne obiady!!!Kuchnia wypas@@@@!!!

@Szczęściarz

Szczesciaz pewnie masz kogoś znajomego albo lizus z Ciebie ale szacun faktycznie jest ok.

Zuzanna

Czy ma ktoś informacje na temat wolnych miejsc pracy w firmie PUREKO? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnych ogłoszeń, ale czasami tego typu informacje rozpowszechniane są kanałami prywatnymi. Być może teraz jest podobnie. Jeśli ktoś wie o takiej możliwości to zachęcam do pozostawienia właśnie tutaj informacji na ten temat. Jest to forum najczęściej odwiedzane przez osoby poszukujące informacji na temat pracodawców i oferowanych przez nich warunków zatrudnienia.

@Zuzanna

Wejdź na olx

olo

zen jakich zarobków można się spodziewać

@olo

Na początek z 3 zarobisz później nawet 5-7 tyś wyjdziesz

nieznany
@Zen

Nie piszcie bzdur o zarobkach

Ciekawy

Co znaczy Ok? Coś więcej na temat firmy proszę

Zuzanna

@Lako, gdyby nie sprawiło Ci to kłopotu, to na pewno wiele osób, które myślą o aplikowaniu do PUREKO byłoby Ci wdzięcznych za pozostawienie jeszcze kilku słów komentarza. Na pewno Twoje lapidarne OK ma swoje szersze uzasadnienie. Spróbuj podać chociaż dwa powody, dla których uważasz, że warto związać swoją przyszłość z tą firmą.

Olek

Czy firma normalnie działa? Jaki jest powód tej ciszy?

Lako
@Olek

Firma jest ok

Ciekawy

Mam zamiar aplikować swoje CV, ponoć jest lub są miejsca pracy, ale czy się dostanę i 3 tysiaczki dostanę na rękę, dzięki za info

Zuzanna

Widać tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie PUREKO, co z kwestiami dodatków płacowych? Czy ta firma w ostatnim czasie zwiększa zatrudnienie i rozwija się poprawnie? Zachęcam was do kolejnych komentarzy w tym wątku. @Luka, widzę, iż byłeś zainteresowany pracą w firmie PUREKO. Proszę opisz nam jak przebiegła twoja rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie oraz dodaj informacje, czy zostałeś zatrudniony?

Luka

Idę jutro na rozmowę jakiej stawki mogę się spodziewać ?

Prymus

Jedyna firma oferująca w pakiecie socjalnym darmowe wyżywienie. Praca jak praca, wiadomo nikt za nieróbstwo nie zapłaci, praca nie ciężka, jak robisz to co do Ciebie należy, nie masz kłopotów. Polecam!!!

Zen

Praca jak praca jak umiesz się podlizać i kogoś sprzedać to bankowo awansujesz i zarabiasz dużo. Polecam

RAF

witam , czy na obecną chwile sa jakies oferty pracy w PUREKO? CZEKAM NA ODPOWIEDZ

LUFT
@RAF

czy ta strona wygląda jak dział kadr? jak sobie czekasz to SOBIE CZEKAJ NA ODPOWIEDZ

Zostaw merytoryczną opinię o PUREKO - Myszków

• Jak się pracuje w PUREKO?

Zobacz opinie na temat firmy PUREKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUREKO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PUREKO
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Inwestycyjna 18
    42-300 Myszków