Opinie o Anwil SA w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anwil SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anwil SA o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anwil SA w Włocławek

sterowniczy

Pracuje w Anwilu od 6 lat. Zaczynajac od stazysty przez aparatowego na sterowniczym narazie sie zatrzymalem. Zarobki: duzo mitow krąży, ale z bonusami kolo 4000 tys netto mam. Przełożeni sa ok, ludzie na brygadach tez. Praca dosc wymagajca. Gdzies po 2 latach pracownik jesli jest ogarniety to staje sie w miare samodzielny. Pracuje po 12 h ale jest ok, malo dojazdow i duzo wolnego. W razie czego w miare mozliwosci odpowiem na pytania. pozdrawiam

@sterowniczy

Z Twojej opinii można wywnioskować, że firma Anwil daje możliwości awansu nowo zatrudnionym osobom. Zastanawia mnie jeszcze, czy firma organizuje jakieś szkolenia, bądź kursy, w których udział mogą brać zatrudnieni pracownicy? Firma dba o rozwój zawodowy swoich pracowników i stara się, aby na bieżąco podnosili swoje kwalifikacje? Proszę, abyś odpowiedział, jak to wygląda.

@sterowniczy

Mi na rozmowie o prace, stanowisko aparatowy zaproponowali najnizsza krajową. Po trzech m-cach bonus 300 zł do pensji... Porażka!

@kolega

bo widzisz ty chyba nie masz plecow to norma

@jaro

jaro to prawda nie mam tam nikogo. Wysłałem cv, zdałem test, byłem na rozmowie, przyjeli mnie ale odmówiłem, ponieważ zarobki jakie zaproponowali na stanowisku aparatowy, nie pozwoliłyby mi oraz mojej rodzinie na przeżycie...

Mlody
@kolega

A trudno zdać takie testy? Co w nich jest.

@Mlody

Pytania o firmie i z zakresu chemii.

@Andrzej

Kursy to te standardowe jak bhp czy energetyczne. Na wyzszych stanowiskach wysylaja na studia podyplomowe( narazie 100% finansuje anwil).

@kolega

Możesz napisać, jakie wynagrodzenie zaproponował pracodawca na stanowisku aparatowego? Osoba rekrutująca informowała może, czy z upływem czasu są szanse na to, abyś otrzymał podwyżkę bądź awans na wyższe stanowisko? Ciekawi mnie, jak to wygląda w przypadku tego stanowiska, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

@Andrzej

dzien dobry tak obserwuje to forum z czystej ciekawosci poniewaz lata zrobily swoje i czuje sie czescia tego zakladu , choc druga polowa wcale tego nie chce i tak sie zastanawiam bez urazy KTOO ty jestes Andrzej, ludzie piusza ile zarabia sie w anwilu i jak przrecodzi sie przez poszczegolne szczeble , a ty dalej swoje ,masz plecy albo (usunięte przez administratora) ZARABIASZ , nie masz plecow i jestes dobry pracujesz 20 lat MOZE DOSTANIESZ AWANS NA STEROWNIE MOZE MOZ E, pracujesz i sie nie wyrozniasz zarabiasz na bilety i moze czynsz za mieszkanie jak ci premiii nie zabiora wszyscy to wiedza i tu ameryki nie odkryjesz pozdrawiam milej pracy p.s. ostatnio dostalem zdjecie insalacjii na ktorej pracowalem 12 lat temu nic sie nie zmienilo

@Andrzej

po dwoch latach to pracownik wie gdzie instalacja jest , sa prace ktore poraz pierwszy wykonuje sie po trzech , czterech latach, ja osobiscie mialem sytuacje gdzie dosc odpowiedzialna prace wykonywalem chyba po pieciu czy szesciu latach , taka jest praca na zmiany , znam takich sterowniczych he he he , dobrze ze mieszkam daleko bo bal bym sie decyzjii podejmowanych przez niektorych sterowniczych szybko awansujacych

@jaro

sorry to bylo do sterowniczy ,smieszne

@jaro

Staram się uzyskać informacje związane z pracą w firmie Anwil SA. Wiem, że w wątku pojawiały się już informacje od różnych osób, jednak w firmie występuje dużo różnych stanowisk i mogą być one w inny sposób wynagradzane, dlatego w dalszym ciągu uzupełniam informacje, które już tutaj się pojawiły. Mógłbyś napisać, w jaki sposób pracodawca ocenia jakość pracy danego pracownika? Na podstawie jakichś kryteriów, czy może jest to ocena ogólna? Odpowiedz, proszę.

@jaro

To na jakim wydziale ppracujesz, ze po 2 latach nie wiesz gdzie jest instalacja. Z takim podejsciem zapraszam na amoniak. Gwarantuje ze dlugo nie zabawisz. W najlepszym wypadku wyladujesz na plytach czy innych tam granulatach. A w najgorszym nie przedluza umowy. Sporo juz cwaniakow bylo co kase brac chcieli a uczyc nie za bardzo mieli checi.

nie badz smieszny

@sterowniczy

dostalem najlepsze referencje odchodzac z tej firmy, przepracowalem sporo lat , znam uklady tam panujace i nie musisz mi mowic jak wygladaja instalacje , i nie plyty nie nie

Sylwia
@jaro

Mimo że już od pewnego czasu nie pracujesz w firmie Anwil, to bardzo aktywnie uczestniczysz w dyskusji - chwalimy tu właśnie taką postawę. Firma ta zachęca do odbycia u nich swoich pierwszych doświadczeń w ramach praktyk i staży. Czy myślisz, że po zrobieniu takiego stażu, dana osoba ma tam realna szans na pozostanie? Co o tym sądzisz?

ging
@sterowniczy

Może ktoś z Was mi pomoże, jestem magistrem chemii i zastanawiam się nad pracą w laboratorium, gdzie złożyc CV, przez bank ofert pracy na stronie Anwilu czy jeszcze gdzieś indziej ? Jaka firma odpowiedzialna jest za prace w laboratoriach? pro-lab ?

Franciszek
@ging

Nie otrzymałeś odpowiedzi na pytania, które zadałeś w wątku, dlatego zastanawia mnie, czy aplikowałeś może do pracy w firmie Anwil SA? Widzę, że firma nie poszukuje obecnie pracowników w laboratorium, dlatego ciekawi mnie, czy udało Ci się dostać do firmy na to stanowisko. Mam nadzieję, że podzielisz się z nami, jak to wszystko dalej się potoczyło.

Bolo
@ging

Anwil nie posiada laboratoriów. Analizy są zlecane w Orlen Laboratorium. Tam poszukaj.

Aparatowy

Pracuje w Anwilu na stanowisku aparatów. Początkowo zatrudniają na stanowisku stażysta. Angaz do umowy otrzymuje się po zdaniu pierwszego egzaminu. Na moim wydziale żeby zdać wszystkie egzaminy że wszystkich maszyn potrzeba 3-4 lata minimum. Praca jest stabilna, zespół sympatyczny, ludzie życzliwi. To że trzeba mieć plecy czy znajomości to mit. Ja złożyłem cv, zdałem test i zostałem zatrudniony. Przez pierwsze 5miesiecy dostawałem 1850zl na rękę. Pozniej 2400.

Beata
@Aparatowy

To bardzo dobra informacja zwłaszcza, że niektórzy mogli obawiać się złożenia swojego CV do Anwil z powodu braku wspomnianych przez Ciebie ,,pleców''. Takie informacje jak Twoja z pewnością zachęca innych do podjęcia się pracy w tej firmie, szczególnie że w chwili obecnej Anwil prowadzi nabór na nowych pracowników, praktykantów oraz stażystów. Na tej stronie - http://www.anwil.pl/PL/Kariera/Rekrutacje-biezace/Strony/default.aspx możecie znaleźć bieżące zapotrzebowanie firmy na pracowników. Aparatowy, czy ten na Twoje stanowisko był stosunkowo trudny? Ile czasu zajęło Ci przygotowanie się do niego?

ziomek

A wiecie może ile zarabia inżynier procesu?

@ziomek

Podbijam pytanie...

Sylwia
@ziomek

Próbowałam odszukać informacji o aktualnej kondycji firmy Anwil, a przy okazji spróbować odpowiedzieć na Twoje pytanie, jednakże nie pracuję w tym miejscu i nie udało mi się znaleźć niczego konstruktywnego. Może warto z takim pytaniem udać się bezpośrednio do firmy w celu uzyskania rzeczowej informacji? A nóż firma zaproponuje Ci warunki finansowe, które będą dla Ciebie satysfakcjonujące - jak myślisz?

rumun

Przepracowalem w anwilu 43 lata wspominam z jak najlepszej strony.

Poniedziałek czwartek

Poniedziałek czwartek

drab

pracuję 10 lat na produkcji od 5lat jako zastępca mistrza płaca zasadnicza 3500 plus 20% premii i do tego dodatek zmianowy 820 zł jak na Włocławek to płaca dobra jestem zadowolony

Pracownik.
@drab

kolego ,wpisz że to jest wszystko brutto bo potem po mieście krążą legendy że zarabiamy 6 tyś.Ja jestem aparatowym i po 30 latach pracy na zmiany mam 3300 na rękę.wpis.2017 rok.Pytam, czy to urywa dupę?Wiele firm oferuje już dawno większe wynagrodzenia.Proszę wejść na oferty pracy w strefie inwestycyjnej Brześcia kuj.Nie urągając nikomu kasjer ,czy pracownik stacji paliw wyciąga takie wynagrodzenie.W Anwilu zarabiają powyżej kierownika wydziału. ,oraz przewodniczący Związków Zawodowych...

@Pracownik.

n.p Andrzej M dawny mechanik , obecny PAN PRZEWODNICZACY , a przewodniczy czemu ???? ha ha ha znam ta historie od potrzewki , smieszne , jak i caly ten ANWIL jest smieszny , masz uklady jestes kims nie masz to zapiepszaj i nie pytaj o nic, pracowalem kilkanascie lat jako aparatowy i mysle ze o kilkanascie za duzo , SMIESZNY JEST TEN ANWIL, a wydzily PCV w szczegolnosci ,pozdrawiamwszystkich , ktorzy ciagle dorabiaja tych pseudo kierownikow, zap...........cie dalej na ich pensje ha ha

gość
@drab

Dostałeś się i awansowałeś po znajomości, więc nie wiem czym się chwalisz. proste i logiczne.

zxcvbnm
@gość

Jakieś osobiste spory? Poczekajcie, zrobię popcorn i do was wracam!

Kompletny brak szacunku dla osob szukajacych pracy. Z gory wiedza kto po znajomosci dostanie prace a innych traktuja jak smieci. Moje sugestie dla Anwil SA: Przynajmniej udawajcie ze przeprowadzacie rekrutacje uczciwie.

Polak mały

Sądząc po wpisach najlepiej (usunięte przez administratora) co się da i kupić własnego trucka... Patologia po obu stronach patrząc obiektywnie

@Polak mały

Zapoznawałeś się może z regulaminem, który obowiązuje na forum gowork.pl? Wydaje mi się, że nie, gdyż w swoim komentarzu zawarłeś słowo wulgarne, które nie powinno znaleźć się na forum publicznym. Pamiętaj na przyszłość, aby wyrażać się w sposób kulturalny. Wracając do tego, co napisałeś, to rozważałeś może zatrudnienie w firmie Anwil SA?

Emeryt.

Firma prężna,ale popełniono wielki błąd odwołując Największego i Jedynego Fachowca Pana Jarosława Ptaszyńskiego,który znał zakład od poszewki i wiedział jak zarządzać ,aby to wszystko trzymało się kupy i była produkcja. Reszta to tylko teoretycy i myślę ,że to się zemści .

@Emeryt.

Znasz może powody, dlaczego odwołano opisaną przez Ciebie osobę? Czy ta zmiana, którą zarządziła firma Anwil, ma jakiś istotny wpływ dla zatrudnionych pracowników? Zapowiadają się jakieś większe zmiany w związku z tą sytuacją? To interesująca kwestia, dlatego chciałbym, abyś powiedział coś więcej.

Ilona

@jaro, możesz sprecyzować, dlaczego tak naprawdę nie polecasz pracy w firmie Anwil SA? Napisałeś, że pracowałeś w tej firmie dosyć długo, dlatego chciałabym poznać, jak dokładnie wyglądały warunki zatrudnienia, które oferowała firma zatrudnionym pracownikom? Co możesz napisać o atmosferze, która panowała w tym miejscu? Podziel się z nami tym, jak to dokładnie wyglądało.

@Ilona

tak pracowalem tam 14 lat, to o cale 14 za dlugo, w tej firmie licza sie tylko plecy, niektorzy wylatywali za kradierze a po trzech miesiacach wracali awansowani , smieszne, firma dba o srodowisko smieszne ,nie mozna wykazac przekroczen bo sie nie ma premii,wiele by pisac i opowiadac , szkoda slow poprostu nie polecam poadrawiam wszystkich anwilowcow ha ha

Ustawiony

Ja zarabiam 8 tysięcy i nic nie robię bo mam tam znajomości. Pozdrawiam wszystkich :)

@Ustawiony

no i brawo , bo ta firma jest wlasnie dla takich jak ty

Ilona

@Juchusquad, rozważasz aplikowanie do pracy w firmie Anwil SA? Czy któraś z osób przeglądających i aktywnie obserwujących wątek opinii na temat pracy w firmie Anwil SA może podzielić się z nami swoimi doświadczeniami oraz informacjami na temat pracy w tym miejscu? Może posiadacie wiadomości, które będą pomocne dla pozostałych czytelników? Zachęcam do dyskusji.

@Ilona

nigdy , ale to nigdy nie polecam tej firmy, chyba ze sie ma dobre uklady

Juchusquad

Witam jaki system 4brygadowy jest na stanowisku aparatowy ?8 godzinny czy 12?z góry dziękuję za odpowiedź

Ilona

@Czarek, jeśli dalej poszukujesz pracy w ANWIL SA, to zachęcam Cię do zapoznania się z zakładką "kariera- rekrutacje bieżące" na stronie firmy http://www.anwil.pl/PL/Kariera/Rekrutacje-biezace/Strony/default.aspx Podzielcie się swoją opinią na temat firmy, to bardzo pomoże innym osobom poszukującym tu pracy. Jak wygląda proces rekrutacji? Czy jesteście zadowoleni z warunków płacowych? Czy atmosfera jest w porządku? Każda opinia się liczy!

Czarek

Anwil ma dobrą opinię jako pracodawca. Podpowiedzcie czy prowadzą jakąś rekrutację?

Ilona

@anonymous, dlaczego nie polecasz? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. Napisz jakie czynniki wpłynęły na Twoją negatywną opinię. Napisałeś również, że nie szanują pracowników. W jaki sposób się to objawia? Czy są pozytywne aspekty pracy w Anwil? Może ktoś się podzieli opinią na temat rekrutacji oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Nie polecam, nie szanują kierowców do nich przyjeżdżających

Niko

Jak wyglada test na Aparatowego? Ile zarabia sie na tym stanowisku? Jak wyglada praca? Warto aplikowac?

Sterowniczy

5 lat w Anwilu. Obecnie jako sterowniczy. Zarobki okoli 3400 netto. Mozliwosc awansu. Ogolnie polecam.

wiki

czy ktoś mógłby napisać, jak wygląda test z excela, jakich mniej więcej funkcji oczekują od kandydatów?

inżynier

Pracodawca solidny, dobre warunki pracy. Niestety jest też bałagan organizacyjny i kiepska komunikacja z zarządem (chociaż zarząd po ostatnich wymianach jest dużo lepszy). Zarobki specjalista ok. 3200 netto, inżynier od 3500 do 6000 na rękę. Kierownik biura/zakładu ok. 8000-10000 na rękę razem z premią. Aparatowy od 1900-2800 netto z dodatkiem zmianowym.

Lady
@inżynier

Ile czeka się na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej?ile wy czekaliscie?Jeśli nie odzywają się po tygodniu czy jest szansa że zatrudnią?

Zostaw merytoryczną opinię o Anwil SA - Włocławek

• Jak się pracuje w Anwil SA?

Zobacz opinie na temat firmy Anwil SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwil SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwil SA?

Kandydaci do pracy w Anwil SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwil SA
2.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Toruńska 222
    87-805 Włocławek