Opinie o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana w Toruń

Marcin Nowy wpis

Cześć. Trafiłem do tego wątku, ponieważ chcę uzyskać informację na temat tej właśnie hurtowni budowlanej. Jestem tu by dowiedzieć się, jak w roku 2021 ten właśnie pracodawca radzi sobie na rynku pracy? Jest to dla mnie bardzo ważna i kluczowa kwestia, dlatego też pozwoliłem sobie dodać tu wpis. Czy znajdzie się ktoś chętny do tego, by mi odpowiedzieć?

Karol Nowy wpis

Dużo mieliście zwolnień w zeszłym roku?

Martyna Nowy wpis

@buahahaha naprawdę tak niska stawka? a nawet dla osoby z doświadczeniem?

buahahaha Nowy wpis
Kandydat

magazynier/sprzedawca - 2600 brutto LOOOOOOOOOOOL

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kierowca z orzeczeniem o niepełnosprawności Łódź. Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gil

Możesz coś więcej, zwłaszcza o kadrze kierowniczej. Współpraca i atmosfera to dla mnie najważniejsze aspekty u pracodawcy jak tego brak to szkoda czasu na rozmowy kwalifikacyjne.

@Gil

Hej, o które stanowisko w Agad chciałeś się ubiegać Zdecydowałeś się na rekrutacje? Podziel się swoim doświadczeniem.

Ola

Firma nie potrzebuje może księgowej? Gdzie można pytać ?

Marta

W firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana możecie znaleźć pracę w kilku działach: Główna siedziba firmy, Dział stolarni, Dział budowlany i Dział hurtowni http://agad.pl/oferty-pracy-torun/ w zakładce praca też są zawarte informacje o rekrutacji i aplikacji. Kto do jakiego działu będzie aplikował?

Marta

@eryk widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

eryk

na jakich stanowiskach są wolne etaty @wiktor, nie wiesz czy poszukują do działu budowlanego??Zastanawiam się czy nie wysłać swojego cv i poczekać na odpowiedź

Marta

Firma VANDEX POLSKA Poszukujemy Przedstawicieli z całej Polski Vandex to szwajcarski producent chemii budowlanej. Jesteśmy producentem profesjonalnych materiałów do: - hydroizolacji każdego rodzaju budowli, (fundamenty, balkony, tarasy, zbiorniki) - ochrony i naprawy betonu, - renowacji budynków. I w ramach coraz większego zainteresowania naszymi produktami, poszukujemy Przedstawicieli handlowych, którzy profesjonalnie i lojalnie zajmą się sprzedażą naszych produktów. Poszukujemy tylko i wyłącznie kandydatów którzy działaja lub posiadają szerokie kontakty handlowe w branzy budowlanej i dodatkowo byliby zainteresowani współpracą z naszą firmą. Oferujemy bardzo atrakcyjny model biznesowy w oparciu o system wynagrodzenia prowizyjnego, współpracę tylko i wyłącznie na zasadzie kontraktu (samozatrudnienie). Gwarantujemy: najwyższą jakość i nieograniczoną dostępność produktów, pełne wsparcie techniczne, szkolenia w kraju i za granicą, doradztwo, profesjonalne projekty. Wszelkie informacje na temat produktów i rozwiązań technologicznych znajdują się na stronie www.vandex.pl.

Księgowy

Ciekawe czy "mróweczka" zna osobiście księgowego, pewnie to ta co wystawiła dwa razy fv zaliczkową na tą samą wpłatę( fv zaliczkowa, ci co są w temacie będą wiedzieli o co chodzi) i trzeba było zapłacić podwójny vat, bo (usunięte przez administratora) nie sprawdziła. Łatwo jest obrażać kogoś w internecie anonimowo, ale w realu to już nie ma się argumentów jak jest się (usunięte przez administratora), który przychodzi do pracy tylko po to aby odbębnić swoje 8 h.

mróweczka

Banda (usunięte przez administratora)... A z tym kablowaniem i (usunięte przez administratora)kolegów z pracy to szczera prawda.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chrzanowksiego 25