Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana

Toruń

Opinie o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana

Marta

W firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana możecie znaleźć pracę w kilku działach: Główna siedziba firmy, Dział stolarni, Dział budowlany i Dział hurtowni http://agad.pl/oferty-pracy-torun/ w zakładce praca też są zawarte informacje o rekrutacji i aplikacji. Kto do jakiego działu będzie aplikował?

Marta

@eryk widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

eryk

na jakich stanowiskach są wolne etaty @wiktor, nie wiesz czy poszukują do działu budowlanego??Zastanawiam się czy nie wysłać swojego cv i poczekać na odpowiedź

frykas

Firma krzak. ZERO poszanowania dla pracownika a kierownictwo poprostu śmieszne

Marta

Firma VANDEX POLSKA Poszukujemy Przedstawicieli z całej Polski Vandex to szwajcarski producent chemii budowlanej. Jesteśmy producentem profesjonalnych materiałów do: - hydroizolacji każdego rodzaju budowli, (fundamenty, balkony, tarasy, zbiorniki) - ochrony i naprawy betonu, - renowacji budynków. I w ramach coraz większego zainteresowania naszymi produktami, poszukujemy Przedstawicieli handlowych, którzy profesjonalnie i lojalnie zajmą się sprzedażą naszych produktów. Poszukujemy tylko i wyłącznie kandydatów którzy działaja lub posiadają szerokie kontakty handlowe w branzy budowlanej i dodatkowo byliby zainteresowani współpracą z naszą firmą. Oferujemy bardzo atrakcyjny model biznesowy w oparciu o system wynagrodzenia prowizyjnego, współpracę tylko i wyłącznie na zasadzie kontraktu (samozatrudnienie). Gwarantujemy: najwyższą jakość i nieograniczoną dostępność produktów, pełne wsparcie techniczne, szkolenia w kraju i za granicą, doradztwo, profesjonalne projekty. Wszelkie informacje na temat produktów i rozwiązań technologicznych znajdują się na stronie www.vandex.pl.

Księgowy

Ciekawe czy "mróweczka" zna osobiście księgowego, pewnie to ta co wystawiła dwa razy fv zaliczkową na tą samą wpłatę( fv zaliczkowa, ci co są w temacie będą wiedzieli o co chodzi) i trzeba było zapłacić podwójny vat, bo i....ka nie sprawdziła. Łatwo jest obrażać kogoś w internecie anonimowo, ale w realu to już nie ma się argumentów jak jest się tłumokiem, który przychodzi do pracy tylko po to aby odbębnić swoje 8 h.

mróweczka

Banda (usunięte przez administratora)... A z tym kablowaniem i (usunięte przez administratora)kolegów z pracy to szczera prawda. Najgorsza szuja w firmie to (usunięte przez administratora)...

Faktycznie koszmar , właścicielka traktuje pracowników jak za przeproszeniem gówno robi słodkie miny do złej gry. Nowobogaccy, maja pieniądze i uważają że są kimś a ty jesteś pracownikiem i jestes gównem który ma na hrabiostwo zasówać. Jak ktoś będzie chcial iść do tego zakładu to naprawdę niech się zastanowi, a pracownicy to jeden na drugiego kabluje.

agad-mrówka

agat - 2011-03-04 12:07:07 normalnie bzdury totalne, masakra, firma ta jest koszmarna, wole isc do konkurencji ... ceny sa u konkurencji ogolnie tez lepsze, o niebbboooo.... poza tym szefostwo nowobogackie nie traktuje pracownikow z godnoscia tylko jezdzi jak po szmatach, wymagania kosmiczne a pensja... le[piej nie gadac. bylem swiadkiem zachowania wlascicielki w stosunku do pracownika, normalnie cyrk na kolkach, i te rabaty przy niej.... 3 procent...smiechu warte, odradzam robienie zakupow w agad. Nie polecam tej firmy, Szefostwo główne nawet nie umie odpowiedzieć dzień dobry, a co dopiero poszanowanie pracownika jeśli już się zdecydujesz na rozmowe kwalifikacyjną nie załamuj rąk bo niektóre pytania zadawane są jakby ktoś szedł tam na przechadzkę i nie chciał pracować.

agat

Zostaw opinię o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana