Opinie o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana w Toruń

Marcin Nowy wpis

Cześć. Trafiłem do tego wątku, ponieważ chcę uzyskać informację na temat tej właśnie hurtowni budowlanej. Jestem tu by dowiedzieć się, jak w roku 2021 ten właśnie pracodawca radzi sobie na rynku pracy? Jest to dla mnie bardzo ważna i kluczowa kwestia, dlatego też pozwoliłem sobie dodać tu wpis. Czy znajdzie się ktoś chętny do tego, by mi odpowiedzieć?

Karol Nowy wpis

Dużo mieliście zwolnień w zeszłym roku?

Martyna Nowy wpis

@buahahaha naprawdę tak niska stawka? a nawet dla osoby z doświadczeniem?

buahahaha Nowy wpis
Kandydat

magazynier/sprzedawca - 2600 brutto LOOOOOOOOOOOL

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kierowca z orzeczeniem o niepełnosprawności Łódź. Jaki był jej rezultat?
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
anonim

(usunięte przez administratora)

Gil

Możesz coś więcej, zwłaszcza o kadrze kierowniczej. Współpraca i atmosfera to dla mnie najważniejsze aspekty u pracodawcy jak tego brak to szkoda czasu na rozmowy kwalifikacyjne.

Marta
@Gil

Hej, o które stanowisko w Agad chciałeś się ubiegać Zdecydowałeś się na rekrutacje? Podziel się swoim doświadczeniem.

Ola

Firma nie potrzebuje może księgowej? Gdzie można pytać ?

Marta

W firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana możecie znaleźć pracę w kilku działach: Główna siedziba firmy, Dział stolarni, Dział budowlany i Dział hurtowni http://agad.pl/oferty-pracy-torun/ w zakładce praca też są zawarte informacje o rekrutacji i aplikacji. Kto do jakiego działu będzie aplikował?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta

@eryk widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
eryk

na jakich stanowiskach są wolne etaty @wiktor, nie wiesz czy poszukują do działu budowlanego??Zastanawiam się czy nie wysłać swojego cv i poczekać na odpowiedź

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta

Firma VANDEX POLSKA Poszukujemy Przedstawicieli z całej Polski Vandex to szwajcarski producent chemii budowlanej. Jesteśmy producentem profesjonalnych materiałów do: - hydroizolacji każdego rodzaju budowli, (fundamenty, balkony, tarasy, zbiorniki) - ochrony i naprawy betonu, - renowacji budynków. I w ramach coraz większego zainteresowania naszymi produktami, poszukujemy Przedstawicieli handlowych, którzy profesjonalnie i lojalnie zajmą się sprzedażą naszych produktów. Poszukujemy tylko i wyłącznie kandydatów którzy działaja lub posiadają szerokie kontakty handlowe w branzy budowlanej i dodatkowo byliby zainteresowani współpracą z naszą firmą. Oferujemy bardzo atrakcyjny model biznesowy w oparciu o system wynagrodzenia prowizyjnego, współpracę tylko i wyłącznie na zasadzie kontraktu (samozatrudnienie). Gwarantujemy: najwyższą jakość i nieograniczoną dostępność produktów, pełne wsparcie techniczne, szkolenia w kraju i za granicą, doradztwo, profesjonalne projekty. Wszelkie informacje na temat produktów i rozwiązań technologicznych znajdują się na stronie www.vandex.pl.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Księgowy

Ciekawe czy "mróweczka" zna osobiście księgowego, pewnie to ta co wystawiła dwa razy fv zaliczkową na tą samą wpłatę( fv zaliczkowa, ci co są w temacie będą wiedzieli o co chodzi) i trzeba było zapłacić podwójny vat, bo (usunięte przez administratora) nie sprawdziła. Łatwo jest obrażać kogoś w internecie anonimowo, ale w realu to już nie ma się argumentów jak jest się (usunięte przez administratora), który przychodzi do pracy tylko po to aby odbębnić swoje 8 h.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mróweczka

Banda (usunięte przez administratora)... A z tym kablowaniem i (usunięte przez administratora)kolegów z pracy to szczera prawda.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Chrzanowksiego 25
  87-100 Toruń
 • NIP: 8792389034 KRS: 0000195507
Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana