Opinie o Anwil SA w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anwil SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anwil SA o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anwil SA w Włocławek

On

Czy może ktoś słyszał o stanowisku młodszy operator produkcji w dziale /Sieci i gospodarki ściekowej/. Nie wiem czy nie pomyliłem nazwy działu,ale ogłoszenie jest już nie aktualne. Może ktoś coś więcej wie o tym dziale,jak wygląda tam praca? Z góry dziękuje za info.

Niech żyją związki zawodowe. Dzięki nim powstał układ zbiorowy i z sieci można sobie ściągnąć 80stronicowy dokument ze wszystkimi zasadami wynagradzania, szkolenia, premiowania, odchodzenia na emeryturę itd. I teraz opiekun klienta ma tam zarobki 4,8-9,7 tys brutto, ale to układ z 2019 r. Ile teraz miesięcznie płacą na tym stanowisku?

Witam wszystkich. Widziałem że potrzebują operatorów na elektrociepłownie czy jest ktoś kto może wyrazić swoją opinię na temat pracy tam . pozdrawiam

@Kandydat

Cześć, skąd masz te ofertę? chyba cos mi się pomija w necie, bo jej nie widzę a chcę przeczytać warunki. są w ogóle jakieś bardziej szczegółowe opisane czy raczej standard jak wszędzie? Jakie tam maszyny mają na chodzie? Wie ktoś? rocznik? Stan?

Są teraz przyjęcia na pakowanie, że ktoś pyta? Ja widziałam oferty ale do biura ryzyka regulacyjnego. Starszy specjalista jest potrzebny. Wiecie czy młodsi też są zatrudniani? Nie mam jeszcze doświadczenia a ciekawa jestem pracy. Opiszecie jaka jest teraz na dziale?

Poniedziałek czwartek

Poniedziałek czwartek

Leszno

Po braku odpowiedzi na pytanie odnośnie stanowisk specjalistycznych w biurze zastanawiam się jakie wszystkie byłyby w całej strukturze do wyboru? Teraz jest sporo ofert na stronie ale zauważyłam przy tym, że głównie dla młodszych operatorów do różnych wydziałów. Czy obecnie istnieje któryś oceniany za najlepszy? Jeśli tak to który i dlaczego?

Ela

Dzień dobry, Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowiskach specjalistycznych w biurze? Jaka panuje atmosfera? Pozdrawiam E.

Rafał

Jak wygląda praca na pakowni.

@Rafał

Rafał a napisz mi tu czy już pracujesz na tej pakowni ? Czy czekasz jeszcze za badaniami i w ogóle.

Paker

Ja idę na nawozy. Pracujesz tam ?

Rafał
@Paker

Pytam bo byłem wstępnie przyjęty i miałem złożyć wypowiedzenie ale zrezygnowałem bo podobno kasa nie zaciekawa.Z tego co wiem potrzebują ludzi na ten wydział ale jest duży przemiła pracowników. A czy ty już pracujesz Parker jak tak to jak tam jest.

@Rafał

Praca jest lekka jak dla mnie dużo wysiłku nie wkłada się w ta prace dużo wolnego czasu w trakcie pracy w sumie na 8 godzin pracy pracuje się może 6 reszta to przerwy co chwile robione przez pracowników. Kasa jak na początek to nieco ponad 2750zl netto ale wydaje mi się ze wystarczy chcieć i pracować a dojdziesz do większych pieniędzy. Ja osobiście będę tam pracować ze względu na możliwość rozwoju.

@Paker

Jak wygląda praca na pakowni- paletyzacje . Worki , big bag , wagony.... Dostałem propozycję na ten wydział. Praca bardziej fizyczna , czy dozorowa ?

Jerzy
@@Rafał

Dostałeś propozycje czy już zacząłeś prace? Bo mnie też interesuje ten dział. Wiesz ile płacą? Dobije się do 3 tysięcy netto czy na początek jest mniej?

fgh
@@Rafał

fizyczna ciężka praca młodzi nie wytrzymują

@Paker

takich pracowników to się chwali więcej takich potrzeba

Katarzyna
@fgh

Czemu niby młodzi nie wytrzymują? Wydaje mi się, że młodzi mają więcej siły i chęci do pracy

Picker
@Katarzyna

Czy może mi ktoś powiedzieć jak w praktyce wygląda praca w zakładzie pakowni? Jako młodszy operator wsparcia produkcji? (usunięte przez administratora) i fizyczna praca, duże oczekiwania względem nowych pracowników?

abcd
@Katarzyna

Niestety ale w praktyce już nie jest tak pięknie. Z tymi siłami i chęciami do pracy to słabo. Bardziej może siły, bo w wielu przypadkach chęci nie ma żadnych. Ja w wieku ponad 40 lat w wielu przypadkach tych młodych 3 razy bym obskoczył. Takie są chęci do pracy. Ale kłócić się o pieniądze to pierwsi.

@abcd

ANWIL stawia na młodzież, młodzież górą!!!

Zuzanna
@abcd

A pracownicy którzy są w firmie dłużej od świerzaków mają większe pensję? Macie podwyżki za doświadczenie na danym stanowisku?

Pracownik od 2012
@Zuzanna

Pracuję w Anwilu od 2012, zaczynając od stażysty. Z biegiem lat egzaminy i awanse Pensja brutto na tą chwilę z dodatkami i ratownictwem dobrze ponad 9000. Pracuję na zmiany do tej pory. Warunki płacowe są dobre, jednak stosunki pomiędzy produkcją a kierownictwem/managerami tragiczne.

Mariusz

Szukam pracy na stanowisku spawacz, może ktoś poleci jakaś firmę? Dziękuje i pozdrawiam

poszukują

w Anwilu poszukują młodszych operatorów podobno jest atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe ile płacą?

@poszukują

Ja słyszałem, że w Anwilu to się zarabia dobrą kasę!

@poszukują

Jak narazie to najniższa krajowa plus 12% premi i 562 zł zmianowego

klient
@Pracownik.

aż tyle płacą za pracę w Chemii, toż to są kokosy :->

klient
@Pracownik.

kiedyś za pracę w Chemii to mieszkanie dawali, a czy teraz tyż dajo?

@klient

A teraz na stażu przez trzy miesiące masz 3300brutto i wymagań mnóstwo a od siebie nic :)

Franciszek

Po zakończeniu stażu najczęściej każdy jest przyjmowany na stałe, czy jak to wygląda? Widziałem ten program stażowy na ich stronie i podali w nim, że tylko dla najlepszych zatrudnienie. Interesuje mnie, jak wygląda to w praktyce. Możesz napisać? Dużo osób jest na raz na takim stażu?

@Franciszek

Miałem na myśli staż jak przyjmujesz się do Anwilu na przykład jako operator produkcji to na początku masz stanowisko "młodszy operator produkcji-stażysta " i po około dwa i pol miesiąca masz egzamin stanowiskowy oraz bhp i ppoż. Najniższa teraz na Anwilu stawka jako młodszy operator produkcji to 4700brutto plus 640zl zmianowe i 8procent premi

xxx
@Pracownik.

Z tym egzaminem po 2,5 miesiąca to kolego chyba troszkę się wyluzowałeś. A te stawki to weszły teraz od marca.

@xxx

Ja miałem egzamin ze stażysty na młodszego operatora właśnie po 2,5miesiaca nie wiem jak ty. A o stawki to pytali wiec napisałem jakie są aktualnie od marca ponieważ już aneksy są wiec zmiany weszły już w życie.

xxx
@Pracownik.

Kurczę to powiem Ci że bardzo szybko miałeś egzamin. A można wiedzieć na jakim wydziale pracujesz ? Bo ja miałem egzamin po pół roku .

@xxx

Na wydziale LN egzamin był przed zakończeniem okresu próbnego

Przyszły pracownik
@Pracownik.

Witam. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej pracy? Jak się pracuje? Jacy ludzie? Ile dokladnie brutto wychodzi za cały miesiąc z premią jako młodszy operator?

@Przyszły pracownik

Cześć kolego. Pracuje się moim zdaniem dobrze ponieważ nikt cie nie goni nie stoi nad tobą nie pilnuje za bardzo. Ludzi masz różnych to wszystko zalezy na jaka brygadę trafisz, u mnie na brygadzie jedni lepiej się dogadują a drudzy gorzej:) jeśli chodzi o wypłatę na młodszego operatora to masz podstawy 4700brutto plus 8% premi i 640brutto zmianowego wiec wychodzi jakoś około 5700zl brutto a jako stażysta to masz 4490zl brutto premia i zmianowe

Luki

Słyszałem że podobno są jakieś testy do rozwiązywania czy to prrawda ?

@Luki

Tak jako egzamin stanowiskowy.

Jerzy
@Pracownik.

Wiesz może jak on wygląda to znaczy jakie są mniej więcej przykładowe pytania? Trudno go zdać? Daj jakieś wskazówki żebym mógł się wcześniej przygotować.

@Jerzy

U strażaka masz pytania o grupy pożarowe, o się czym gasi,alarmy chemiczne jakie są , na jakim wydziale pracujesz , o osobę odpowiedzialna za wydział , numery telefonu na straż i alarmowy. U BHP pani lub pana trafisz to musisz wiedzieć zagrożenia jakie występują na twoim dziale i zapobieganie, gdzie apteczki i takie pytania z BHP ogólne , a u kierownika to masz pytania o twoja prace zależnie na jakim dziale pracujesz

Beezy

Witam zastanawiam się nad podjęciem pracy jako aparatowy na dziale pcw w systemie 8 h Może ktoś coś więcej powiedzieć o dziale i pracy na nim ?

Luki

Witam kto był ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej ? Ile czekaliście na odpowiedź zwrotną czy jesteście przyjeci?

Luki

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie rozmowy rekrutacyjnej w firmie Anwil czy możecie powiedzieć coś więcej kto ostatnio był na takim spotkaniu i czego można się tam spodziewać? Dzięki wielkie

Beata

Jest do nich takie ogłoszenie „Młodszy operator procesów produkcyjnych”, można wiedzieć, jaka podstawa i te premie, o których piszą w ofercie? Jeśli to nie problem, jak nie pełna kwota, to chociaż proszę o wskazanie widełek. Pozdrawiam!

@Beata

Beata aplikuj i został młodszą operatorką

@Beata

Teraz to możesz się spodziewać najniższej krajowej plus 12% premi i 562 zł zmianowego, po trzech miesiącach egzamin i 200zl brutto podwyżki. Trzynastka, gruszka, na Boże narodzenie i na Wielkanoc, wyprawka dla dziecka do szkoły. Chyba wszystko napisałem.

Zofia
@Pracownik.

to faktycznie jakiś pakiet tu jest. piszesz "teraz" to od kiedy zaczęło to wszystko tak wchodzić? ciekawy mnie tylko czemu akurat 12% premii to przypadek czy jakieś wyliczenia robili?

@Zofia

Wiesz co powiem ci tak ze te 12% premii to oni sobie tam wyliczyli :) a jak na teraz to oferują nowemu pracownikowi 3300brutto stawka stąd ze na trzy miesiące masz umowę jako stażysta a później normalna jako młodszy operator i plus do tego ich te śmieszne zmianowe (562zl i premia )

rozczarowanypracownik

Więcej niz w Anwilu płaci się w marketach, z całym szacunkiem do ludzi tam pracujacych. Praca w chemii, w tym co by nie było czestym (usunięte przez administratora) Wstyd.

Stasiu
@rozczarowanypracownik

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej obiecują złota góry, jestem prawie 3 lata na trudnym wydziale, po jednym egzaminie bo instalacja rozbudowana stawka 3200 (straszne prawie tyle co najniższa krajowa ), przełożeni myślą że praca w tej firmie sama z siebie jest już darem od niebios więc nie powinniśmy marudzić tylko pracować Na ten moment jestem na wypowiedzeniu , które oczywiście sam złożyłem- szkoda zdrowia i nerwów na pracę z tymi pseudo kierownikam

Jano
@Stasiu

Dokładnie.Z opinii widać ,że jest to państwo w państwie ,klika na którą trzeba tyrać za grosze.Więcej wpompują kasy na rekrutację ciągle nowych pracowników niż dać sensowne płace już pracującym.Widać ewidentny brak szacunku do stażu i przydatności pracownika.Kadra kierownicza nie ma kompletnego pojęcia o priorytetach zakładu .Wydaje się im że oszczędzajác na płacach utrzymują rentowność a to nic innego jak działanie na niekorzyść firmy.Jak was widzą tak was piszą.Pracodawcy we Włocławku nie mają chyba wyobraźni lub wiedzy o płacach i brakach na rynku pracy.Szukają frezerów,tokarzy (igła w stogu siana)czy spawaczy za min.wynagrodzenie a co niektórzy za 200zł brutto więcej.To ludzie kompletnie oderwani od rzeczywistości .Jak czytam że mechanikowi samochodowemu proponują 3010 brutto to nie wiem czy to żart czy sen.Chyba szukajá (usunięte przez administratora) a nie mechanika.Spawacze tig czy w argonie to od 13.000 w górę w każdym przygranicznym kraju .W Warszawie 4500 na rękę to podstawa wynagrodzenia bez nadgodzin.Pracodawcy chyba zapomnieli że POprzednicy polikwidowali szkoły techniczne i brak fachowców będzie tylko się nasilał.Ludzie którzy decydują się pracować w warunkach szkodliwych za takie niskie pieniądze albo są zdesperowani albo brakuje im 5 klepki na co liczą pracodawcy.

Daniel
@Stasiu

Ja mam tylko takie pytanie...Ludzie co wy jeszcze w tej firmie robicie??Nie wiem,nie macie mózgu? Jako cieć zarobicie tyle samo a często więcej.To jest czyste (usunięte przez administratora) oparte na zatrudnianiu Zombie!Uciekajcie z tej pracy do KAŻDEJ innej a będziecie mieli na pewno lepiej!.To że tam pracujecie jest po prostu chore!!!Tą całą kadrę powinni wyperd..ć na zbity pysk i stworzyć od nowa zakład dla ludzi którzy chcą pracować i przynosić zyski za solidne wynagrodzenie

@rozczarowanypracownik

słyszałem, że w Anwilu jak się zdaje egzaminy to i podwyżka jest a później możliwy awans, dla młodych dobra sytuacja dostać się zdawać egzaminy i awansować młodzi górą

Pracownica

Jednak młodzi pracownicy są okropni, same wymagania, wymyślone problemy. Po 30 latach pracy na zmiany jestem zdrowa, nie cierpię na wątrobę. Zarobki są średnie ale skoro w marketach są lepsze, to trzeba nie narzekać tylko tam się zatrudnić. Wtedy dopiero będzie ciężko. Pozdrawiam

Kamila
@Pracownica

Cześć:) Wiesz może coś na temat pracy na stanowisku Technologa? ;) Szukają kogoś aktualnie, zastanawiam sie jak to wygląda w zakładzie

pracowanik
@Kamila

daj sobie spokój szukają tylko po znajomości do puki znajomek się nie znajdzie będzie wisiało ogłoszenie dla picu wiem co piszę bo widziałem to od środka

Ilona
@pracowanik

Jakieś dowody na to masz? Czy nie przyjęli cię i tak to sobie wyjaśniłeś?

@Ilona

pracuję tutaj od 10 lat i widzę kogo przyjmują samych znajomych kierowników i po rodzinie nikogo z przypadku tu nie ma na wyższych stanowiskach

Mlody
@pracownik

Zgadzam się , większość wyższych stanowisk jest po znajomości , ale bez kwalifikacji Anwil nie jest już atrakcyjnym miejscem pracy i wielu młodych ludzi z kwalifikacjami i możliwościami wybierają inne firmy

Kamila
@Mlody

Hmm to jak w takim razie firma daje rade funkcjonować? Serio się zastanawiam, skoro najważniejsze stanowiska obejmują osoby bez kwalifikacji.. idzie praca jakoś, czy są problemy?

Robson
@Kamila

To proste.Bo ten wózek pchają (usunięte przez administratora) i tylko ich wysiłkowi jeszcze nie splajtowała ale wszystko na to wskazuje że ku temu ta firma zmierza.To jak z totalizatorem,jaki głáb by nim nie kierował niemożliwym jest by splajtował .Problem jest tylko taki.Mądra kadra będzie systematycznie zwiększała dochody firmy i płace a (usunięte przez administratora) będzie trwała w stagnacji bez strat i zysków dzięki ciężkiej niewolniczej pracy poddanych.

huehue

Panowie i Panie... żenada. Proponowane przez pracodawce podwyżki zakładowe to dramat. Bawią się ludzmi, razem ze zwiazkami. Praca ciezka,trudna, stresujaca. Pracownikow nie doceniaja.

Anwil S.A
@huehue

To zwolnij się i idź do DGS kolego :)

huehue
@Anwil S.A

dobra rada, dziekuje!

Misiek
@Anwil S.A

Nie trzeba iść do dgs żeby lepiej było można iść do biedronki, Lidla itp , ewentualnie do maka Anwil chwali się różnymi śmiesznymi nagrodami, wg ich (usunięte przez administratora)spotu większość pracowników jest zadowolona , ale proszę przejść się po wydziałach i zapytać pracowników produkcji , a nie z biura to pozna się opinie większość negatywnych- powód to śmieszne zarobki niższe niż w marketach Praca stresująca, w ciężkiej chemii za grosze

Anwil S.A.
@Misiek

Wiesz wydaje mi się ze jeśli by komuś nie pasowały warunki to by tam nie pracował nawet dnia, a jednak ludzie pracują i to po kilkanaście lat. Sam osobiście znam faceta. O już prawie 30lat tam robi i sobie chwali, no wiadomo ze na początku jest ciężko i pracuje się za małe pieniądze ale myśle ze z czasem nabywania wiedzy i umiejętności w tej pracy to jest każdy w stanie zarabiać więcej. Wiem ze nie każdemu musi się podobać taka ścieżka do wysokiego wynagrodzenia ale z przysłowia powiem „wszędzie dobrze gdzie nas nie ma „ wiec myśle ze gdzie Kołbiel byś nie poszedł to zawsze coś nie będzie pasowało ponieważ nie ma pracy ani pracodawcy idealnego. Serdeczne pozdrowienia dla ciebie:)

Kamil
@Anwil S.A.

To teraz popytaj kolegów, kto po robocie pracuje na własnej gospodarce. Nie tylko w anwilu tak jest (w serwisie i innych spółkach GK to samo). Połowa rolnicy, narzekać nie będą bo na nockach się wyśpi a później rura na pole i do pracy. Jak młody pracownik ma czekać 5-10 lat aż zacznie zarabiać te 300-400 zł. więcej w widełkach to on woli iść do innej pracy. I teraz tak - nie mówcie mi że pracujecie całe nocki bo wiem, że są wydziały na których się najzwyczajniej śpi. Widziałem te Wasze miejscówki do spania (materace pompowane, jakieś grube gąbki, wypchane miękkie worki itd.) I to pasuje niektórym aż za bardzo. W innej pracy na ciągłych nockach gdzie trzeba stać na taśmie już dawno byście się zwolnili z zakładu. Pracowałem 2 lata niecałe i powiem tylko, że miałem nadzieję, że nie będę oscylował w granicach pensji minimalnej. Bo dlaczego kilka stówek więcej ma być atrakcyjną pensją? Lidl, biedra płacą więcej. A zarabiają dobrze leśne dziadki co w anwilu robią po 20-30 a niekiedy więcej lat.

Jano
@Anwil S.A.

Pracują ludzie którzy podjęli pracę jak jej nie było i łapali co bądź.To nie jest zakład produkcji dropsów czy waty cukrowej by proponować takie zarobki.To jest czysty wyzysk i szukanie niewolników!Proponowanie takiego wynagrodzenia to łanie w mordę już na starcie.Pracownik od razu wie co może go czekać w tej firmie.To jest taka żenada że aż szkoda o tym w ogóle gadać!

Likaon

Jestem w szoku co się stało z tym zakładem. Widziałem niedawno widziałem plakaty gdzieś na wiosce o tym , że Anwil szuka pracowników. Masakra żeby taki zakład zrównał się z Wika Polska. Kto tym zarządza?! Normalnie szok kiedyś to było marzenie a teraz Indorama wyprzedza Anwil. Panie prezesie, dyrektorzy kierownicy, kadrowe serio?! Taki , zakład równacie z Włocławskim dnem?

Anthon
@Likaon

Mało tego.W zatrudniaku wisiały ogłoszenia dotyczące pracy w Anwilu

Nwo
@Likaon

Raczej indorama to się chowa...widziałeś tą rotację...co miesiąc nowe ogłoszenia...niby przychodzą i odchodzą....

Max
@Likaon

Powiem ci tak tu sa ludzie na nieodpowiednich stanowiskach dorwali sie do wladzy i myślą ze sa królami życia. Wspolczuje pracy w tym dziadoskim zakladzie

jaro
@Max

dawno temu juz o tym pisalem ,tak bylo jest i bedzie w tym dziadowskim zakladzie dla znajomkow, pozdrawiam wszystkich ANWILOWCOW he he

Bibi
@Nwo

W indoramie to jest dopiero karuzela. Na rozmowie o pracę kadrowa pyta kandydata ile zarabia w obecnej firmie ten odpowiada że 3500 tys na rękę a ta bezczelnie czy przyjdzie do pracy za mniej.... Mało tego takich nierówności pracowniczych ciężko znaleźć w innych kołchozach. W indoramie pracują Nejmany lubią jak się ich kopie i jeszcze się z jego śmieją jak ich robią w Karola na wynagrodzeniach.

Maria
@Bibi

Ale w sumie to dobrze, że informują o zarobkach na samym początku.. Czyli za ile się tu pracuje, bo rozumiem, że 3500netto jest kwota nieosiągalna?

M

Proszę o informację o pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy

BYŁY PRACOWNIK
@M

jak nie masz rodziny lub znajomego kierasa to na specjalistę sobie daruj składanie będą pierdzielić ci na rozmowie Bóg wie co a i tak cię nie przyjmą bo znajomka wezmą fikcja rekrutacje

Zofia
@BYŁY PRACOWNIK

No to ładnie się zapowiada z tego co tu czytam... Tylko, że chyba w końcu limit znajomków tak czy siak by się wyczerpał w końcu. Raczej nie sugerujesz, że dosłownie każdy PH nie mógłby być spoza tego grona?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Anwil SA?

A co masz kolego konkretnie na myśli?

Zostaw merytoryczną opinię o Anwil SA - Włocławek

• Jak się pracuje w Anwil SA?

Zobacz opinie na temat firmy Anwil SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwil SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwil SA?

Kandydaci do pracy w Anwil SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwil SA
2.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Toruńska 222
    87-805 Włocławek