Opinie o R&G Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie R&G Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie R&G Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R&G Sp. z o.o. w Mielec

ghh

nie ma nadgodzin.Fajni ludzi pracują są mili jest ok. firma

Adrian
@ghh

Są nadgodziny, płacone plus 20%.

były

Praca w RG to traumatyczne przeżycie. Ciągły mobbing , fikcyjne premie kwartalne , najniższe zarobki i całkowicie niekompetentny kierownik w sekcji gospodarczej. Unikajcie tej firmy.

Stefan
@były

Nie narzekaj na kierownika byłego, bo zawsze możesz trafić na gorszego.

obserwator
@były

Atmosfera w pracy jest jednym z głównych powodów dla których odchodzimy z firmy bądź mimo np. kiepskiej płacy tkwimy w niej latami.

qqqq
@były

dobrze traktują nie blużnij na firmę która dobrze traktuje ludzi

Adrian
@qqqq

Dobrze ale dla siebie. Tniemy koszty. Stołówki tu nie szukaj, miejsce dla pięciu osób, kamery na każdej hali, wyłącznie karanie np za pięć dni chorobowego całą premię kwartalną zabierają.

czas_na_zmiany

Niestety muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami, pracownicy są zatrudniani na najniższą krajową, często zaraz po szkole i tak już pozostaje latami, firma nie inwestuje w pracowników, brak jakichkolwiek szkoleń i podwyżek, polityka kadrowa to jakieś nieporozumienie wolą zwolnić pracownika z wieloletnim doświadczeniem niż dać mu podwyżką, wychodzą z założenia, że jak jeden dostanie to wszyscy będą chcieli. Najlepsi już dawno odeszli nie zatrzymywani, pozostali ciągle szukają innej pracy bezskutecznie. Czas spędzony w tej firmie jest czasem straconym.

n
@czas_na_zmiany

dobrze płacą gdzie indziej na produkcji wychodzi o wiele mniej

adili
@czas_na_zmiany

bardzo mili ludzie pracują i przyjemna atmosfera robisz swoje nie czepiają się mają szacunek do pracownika .i dobrze płacą praca przyjemna.

Produkcja
@adili

To chyba żarty, albo adili firma ci się pomyliła. Podejście do pracownika jest w stylu "kołki w zęby i do roboty".

Sergio

Pierwsze podstawowe pytanie jakie powinno być zadane przez kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej: jak są płacone nadgodziny??

Ramos
@Sergio

W ten sposób pokarze, że myśli a takich to oni nie przyjmują. rg to firma tylko dla frajerów

@Ramos

w takim razie jak nazwać osobę która pisze "pokarze" ? (usunięte przez administratora) baranem?

@Ramos

chyba, że chodziło ci żeby kogoś pokarać hehehehe

Sznit
@pracownik

To ile można zarobić w tej super firmie??

Monter

Umówione spotkanie na określoną godzinę, bez oczekiwania.

Klasyczne pytania i wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Propozycja pracy za najniższą krajową. Jedyny warunek zatrudnienia to gotowość to częstych wyjazdów służbowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Rajesh Ramayan Koothrappali

Postaram się być obiektywny. Zarobki marne. Atmosfera w dziale konstrukcyjnym - bardzo pozytywna. Ludzie mili, nie ma donosicielstwa czy kopania dołków, szefostwo (dyretorzy)- ok. Szczególnie D.P. oraz oczywiście Król wydziału mechanicznego również spoko. Można też się dużo nauczyć. Jakby lepiej płacili, chętnie bym wrócił. Jak robisz co do Ciebie należy, nikt Ci złego słowa nie powie. Tylko ten klimat wierno-poddańczy wobec właścicieli firmy troche jak w czasach feudalnych.

xxx
@Rajesh Ramayan Koothrappali

Masz rację Michał :)

Daro

Zarobi w R&G teraz na produkcji choćby te 2200 zł jak co to składam podanie, bo widziałem na necie że szukają pracowników???

miro
@Daro

chyba brutto i to z nadliczbowymi. jeleni szukaja a nie pracownikow

Mik

Firma bez przyszlosci.pracownik traktowany jak maszynka Do zarabiania pieniedzy.

waldemar
@Mik

Masz rację dlatego ten pracownik ucieka jak tylko się da gdzie pieprz rośnie, powodów jest mnóstwo ale nasz główny znawca psychologii i tak nie zrozumie dalej mentalnie jest w 90tych latach

prima-aprilis.
@waldemar

sęk w tym że na ''spychologii "w tej firmie najlepiej zna się p.Jan .

Indeks
@prima-aprilis.

Dokładnie tak!

operator
@prima-aprilis.

Pan Jan ma już swojego zastępce jeżeli chodzi o "spychologię". Tylko, że Inspektor T.R. przebija system. Cała hala musi wysłuchiwać jego żali...

Ferdek...
@Mik

Kapitalizm po polsku: Jeszcze nigdy tak wielu, niez@pierdalało tak wiele, za tak niewiele dla niewielu.

Mike

Z tego co wiem to ludzie poszukują ale innej pracy... ostatnio coś wielu poszło do Burego...

Pacman
@Mike

Bury też płaci ludziom jak szmatom

mario
@Pacman

Tragiczna jest ta firma, pozdrowienia dla życzliwych ludzi którzy tam pracują , miałem przyjemność pracować z sasorem i kiljanem jureczkiem wam tylko środkowy palec ,

Jan
@mario

Ten palec to pewnie dlatego że cię prąd trzepnął - elektryku za dychę . I jeszcze jedno , albo w tej szkole cię nie nauczyli , albo byłeś kiepskim uczniem Musisz teraz dobrze zarabiać , bo skoro piszesz z nazwiskami to chyba liczysz się z pozwem do sądu?

życzliwy
@Jan

Żeby też za pozdrowienia straszyć pozwem sądowym? No ale, uderz w stół i od razu "prawo odwetu" http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=248 38 Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb!17 39 18 A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! 40 Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! 41 Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! 42 Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie. Wesołych Świąt............

mario
@Jan

Nie pierwszy i ostatni raz pewnie, ale skoro przewody leżą w wodzie , na kablach ponacinana izolacja brak odpowiednich uziemień , praca pod napięciem to kto się na to zgodzi? Tłumaczysz jak krowie na miedzy a to głupie swoje: "Mos to zrobić" i głupi uśmieszek jak u niedorozwiniętego niech ludzie wiedzą jaki to bajzel. Praca na wysokości bez badań, taaa a po co to komu, Oj sie Duda za takich weźmie oj się weźmie ;)

mike
@mario

Ciekaw jestem ile młodych będzie chciało się tu zatrudnić za taką małą kasę... niech zobaczą pierwsza premie ...:)

mik
@mike

pracodawca jak byk oszust to malo powiedziane

bliźni
@Jan

" Głupi od razu okazuje swoją złość, lecz roztropny nie zważa na obelgę " - Księga Przysłów Salomona 12:16 Biblia Warszawska

Mark Twain.
@mario

"Nigdy nie polemizuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

Mario
@Jan

Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, z wygranej..........

obserwator...
@Jan

Że też jakiś kominiarz, który tylko wie że prąd może trzepnąć, wypowiada się o kompetencjach inżyniera elektryka? No ale, nie matura lecz chęć szczera drogę do kariery otwiera.

Dominika

Forumowicze, poproszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie dyskusje utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. @Były - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w R&G Sp. z o.o.? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia o którym wspominasz, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? I co masz na myśli pisząc, że "pracodawca ucina nadgodziny"? Czyli nie są one dodatkowo płatne? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Sum
@Dominika

Hehe jakie benefity? o czym ty mowisz :D tutaj nie znamy takiego slowa benefit. Robotnik jest od zapier**** i tylko tyle. Za nadgodziny nie dostaniesz normalnej kasy tylko 0.6 tego co masz dostac.jestes tutaj tylko robolem ktoremu poza robota nic sie nie nalezy. wiekszosc tutaj czeka na burego i tam chce odejsc bo kasa taka sama ale jakies dodatki sa itp.

Były
@Sum

Dokładnie. Nadgodziny liczą jako 120% zamiast 150%, ale aby było zgodnie z przepisami to płacą 150% za nadgodziny ale obcinają ich liczbę w stosunku do rzeczywiście przepracowanych (np. masz przepracowane 15 nadgodzin w miesiącu, a na końcowym zestawieniu każą podpisać że przepracowałeś 12). Benefitów jakichkolwiek brak. Do tego praca pod presją czasu, byle było co wpływa na obniżenie jakości. Brak jakichkolwiek szkoleń czy kursów. Chcesz się coś nauczyć to ucz się sam.

Mietek

Znow jeleni szukaja za pol darmo

Zibi
@Mietek

Jak dostanę ze 2500 zł to idę tam

Cypisek

30gr..brutto to u nich norma nawet jelen nie przezyje..........he he

Sławek

Witam czy są przyjęcia do R&G Mielec??

King-Kong.
@Sławek

Niewolnikow nigdy za wiele...

Mietek

Ale biurokrate ruszyli blysnol inteligecja jak widly w gnoju he he

mietek

za nic nie robienie i tak dobrze zarabiacie biurokraci 5 herbat i2 kawy to ina warsztacie potrafimy wypic

Rysiek Petru
@mietek

Trzeba się było uczyć i zostać konstruktorę to byś teraz nie narzekał. Piłbyś herbatki, kawki, zajadał ciasteczka, czytał przez cały dzień internet i jeszcze przy okazji worek kasy zarabiał. Nie ujadaj tylko się ciesz, że masz robotę bo na twoje miejsce mogą inni przyjść.

mietekk

hahahahaaha

Witold

Biuro też nie ma żadnych benefitów :) kiedyś były karnety na siłownie, basen piłkę ręczną plus bardzo fajna premia kwartalna. Dawało to w sumie bardzo przyjemną pensje miesięczną. Niestety zostały wprowadzone zmiany (zlikwidowanie całkowicie benefitów w postaci karnetów, premie kwartalne zmniejszone do rzędu 800-1000 zł brutto) po których już tak kolorowo nie jest. Zarząd bardzo mądrze (z ich perspektywy) manewruje wysokością rocznych podwyżek i premiami kwartalnymi co w rezultacie daje stagnację. Rośnie podstawa, maleje premia i w rocznnym picie prawie bez zmian:) a w kolejnym roku znowu ten sam myk: pracownik niezadowolony, dajemy podwyżkę i obniżamy kwartalną premię - spokój do następnego pita :) jeśli chodzi o atmosferę pracy to nie jest źle. Jak trafi się do fajnego zespołu to wesoło jest :) szkoda tylko że pracodawca nie rozumie że czasy się zmieniły i teraz żeby pracownik się z nim identyfikował, był zadowolony z pracy i nie przeglądał podczas pracy innych ofert z pracą to sama podstawa pensji nie wystarczy. Do tego nie najwyższa podstawa :) wystarczy otworzyć pierwsze lepsze ogłoszenie o pracę żeby zobaczyć co teraz firmy proponują swoim pracownikom. My nie mamy z tego nic :)

gość

Pracuję obecnie w firmie i jakoś nie narzekam :)

mietek

a to zboje z tych Raczkow cyrk na kolach

Edyta

Oszusci nie wyplacaja pieniedzy pracowalam 2 dni. Musialam zrezygnowac nie zdazylam podpisac umowy wiec kadrowa stwierdzila ze mi sie nie należą. Udlawcie sie ta kasą! !!

Robert
@Edyta

Walcz o swoje. To że kadrowa tak stwierdziła wcale nie znaczy, że tak jest. Pracowałaś uczciwie przez dwa dni i należy Ci się za to stosowne wynagrodzenie. W świetle aktualnych przepisów Kodeksu Pracy umowa między pracownikiem a pracodawcą powinna zostać podpisana najpóźniej w pierwszy dzień pracy nowo zatrudnionego pracownika. W Twoim przypadku ewidentnie widać, że doszło do naruszenia prawa i ktoś powinien za to odpowiedzieć. Jak długo jeszcze będą tak oszukiwać ludzi. Obcinają nadgodziny, albo nie płacą wcale, chyba każdy kto się zwalnia dostaje jakoś dziwnie uszczuploną ostatnią wypłatę, pełen etat dla Ukraińców wynosi 12h (sic!), każą podpisywać na koniec miesiąca zestawienia z których wynika że się przepracowało mniej godzin nadliczbowych niż było w rzeczywistości. Ile jeszcze będzie trwał ten Rączkowy cyrk. Ludzie szanujcie się, oni przecież tylko patrzą na takie podejście jeden machnie ręką, drugi powie udławcie się, następny kij Ci w .... a oni to mają w głębokim poważaniu, ważne żeby się na kontach zgadzało.

Mietek

Nie tylko burak buraka pogania ale kabel kablem przedlurza

Były

Zarobki bardzo niskie, inżynier R&D po 2 latach pracy w firmie ma 2kpln + śmieszna premia:( Do tego obcinanie nadgodzin, bo za dużo, bo "staliście i dłubaliście w nosie". Nie poważna firma. I zgadzam się z poprzednikami - nie dotrzymywanie terminów, spadek jakości - to idzie w złą stronę i dobrze, że stamtąd uciekłem. Jedyny plus to byli współpracownicy (obr, produkcja, magazyn) - pozdrowienia:)

Ryszard
@Były

Większa część ludzi narzeka tutaj na zarobki, nie rozwija się czy coś tam, idziecie do kierownika po podwyżkę jeśli odpowiedź was nie zadowala szukacie pracy gdzie indziej prosta sprawa... Przecież sytuacja na rynku pracy jest o wiele lepsza niz 10-15 lat temu, a jak sam sobie nie pomożesz to kto ci pomoże...

Zostaw merytoryczną opinię o R&G Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w R&G Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R&G Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R&G Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R&G Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Traugutta 7
    39-300 Mielec