Tech Data Polska

Opinie o Tech Data Polska

Weronika

@e. dzięki za uwagi. Jest szansa, że pracodawca Tech Data Polska przeczyta Twój wpis i weźmie do siebie takie uwagi. Możliwe, że kolejni zdający będą mieć inne warunki niż Ty. Czy ktoś jeszcze chciałby coś powiedzieć o firmie Tech Data Polska?

e.

opinia wizyty w firmie na jerozolimskich z punktu widzenia zdającego egzamin: pani która przyjmuje egzaminowanych, widać robi to musi ale nic poza tym, po wejściu nie wyjaśniła praktycznie niczego, powiedziała usiąść i rozpocząć egzamin, nie było wiadomo co i jak gdyż był to mój pierwszy egzamin tam. Nie potrafiłą zatrzymać testu podczas egzaminu, niestety przez 150minut trzeba było siedzieć z bólem w pęcherzu. SŁABO !!! Zdjęcie do profilu wykonane bardzo słabo - bez pojęcia. Brak ionformacji o możliwości schowania dokumentó w szafie na kluczyk, nie mówiąc jużo tym, że powinni zaproponować choćby wodę zdającemu. Ocena mierna obsługi.

Weronika

@Aplikująca, zdecydowałaś się aplikować? Jeżeli tak to koniecznie podziel się z nami informacjami na temat przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej. Może miałabyś jakieś rady dla przyszłych kandydatów. Czekamy na Twoją opinię.

Aplikująca

Cześć wszystkim. Jestem zainteresowany stażem 3 misiecznym, które teraz firma oferuje. Praktyki obejmują: - praca w systemach: SAP, MS Office, CRM, sprzedaży e-commerce; - tworzenie raportów biznesowych; - wiedzę i umiejętności w zakresie sprzedaży B2B. Dajcie znać ile dostaje się zł po stażu i czy atmosfera fajna.

er

Umiejętność w zakresie sprzedaży i negocjacji nie jest dużym wymogiem do spełnienia, zwłaszcza, że umowa jest respektowana.

ict

brałem udział w rekrutacji na KAM w Wawa. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze i ogólne wrażenie o firmie ok. Miła Pani poinformowała na koniec o feedback w przeciągu tygodnia. Cóż ponieważ od spotkania upłynęło kilka ładnych tygodni postanowiłem wysłać e-mail z pytaniem co dalej z rekrutacją? (w sumie Pani osobiście zachęcała do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań). Nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Jeżeli już na wstępie tak wygląda traktowanie drugiego człowieka to boję się pomyśleć jak wygląda tam praca. Na szczęście mam już inne zajęcie i nie polecam tej firmy

post ażowiec

Stażowałem w TD 9 mies. jako stażysta nauczyłem się wiele. Jednak TD działa na zasadzie "zatrudnijmy stażystę, wycisnijmy go jak cytrynę, gdy już staż zacznie mu się kończyć podziękujemy mu za współpracę". Może to tylko moje wrażenie, ale 2/10 stażystów dosteje po stażu posadę z umową o pracę.

jacek
@post ażowiec 11.10.2015 14:36

Można wiedzieć, ile się zarabia na stażu?

ivan delfinowfski

tak, jak najbardziej się z tobą zgadzam Bob, również sądzę że to idealny czas na sprzedaż w tej branży, rozwija się ostatnio bardzo dynamicznie i mam nadzieję że będzie się toi też wiązać z miejscami pracy nowymi dla poczatkujących ludzi jak ja. napiszcie czy prosze obecnie mam szansę na zatrudnienie u nich

Bob

Tech data głównie znana jest z tego, że są dystrybutorem sprzętu komputerowego i oprogramowania - głównie w Warszawie, ale też trzeba mieć na uwadze, że dynamiczny rozwój wielu innych miast doprowadził do sporych kolejek a co za tym idzie zdecydowanie większej sprzedaży produktów. Nie macie wrażenia, że teraz jest najlepszy czas na sprzedaże?

marmur hipcio

a tak możecie mi napisać czy teraz są tam dostępne jakieś miejsca pracy albo prowadzone są jakiekolwiek rekrutacje obecnie? proszę pilnie napisać bo teściowa dała mi czas do końca roku na znalezienie pracy. z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi, możecie też podac mi namiar gdzie wysłać cv do firmy tej?

kasia

Wiecie, że warunki, w jakich pracują pracownicy spełniają europejskie standardy? Biuro jest nowoczesne i dobrze wyposażone technicznie. Dbają także, by atmosfera, w której pracują, wpływała na dobrą współpracę i podnosiła motywację. Przyjęli zasadę, iż wszyscy zwracają się do siebie po imieniu, bez względu na wiek i stanowisko.

Maziq

Każdy oczywiście na swój sposób podejmuje pracę i daje z siebie czasami 70 a czasami 100% - nie wnikam, to indywidualna sprawa każdego. Praca w Tech Dacie powinna dostarczać mnóstwo energii i potrzebnego w dzisiejszych czasach doświadczenia. Teraz poszukują inżyniera systemowego, więc ten kto ma odpowiednie umiejętności i kwalifikacje niech próbuje, na kasę chyba też nie powinno się narzekać... http://wwwmp.techdata.pl/Pages/Start.aspx?TemplateID=3&AsClass=&Vendor=&MenuId=2212&ParentMenuId=2155&c=Kariera%20w%20Tech%20Data&corpregionid=26&Culture=pl-PL

jo

Uważajcie na tego miłego kierowniczka on was wszystkich zwolni a sam zostanie jak to on mówi nie ma ludzi nie do zastapienia.

fizol

ich kierowcy gadaja, to sie wie . a wkrotce okaze. Do czech daleko fakt ale tak na bezczela . wszyscy juz gadaja ale kazdy sie boi na głos

A

masakra a skad wiesz? jestes pewny? ale wogole to sie ja nie dziwie, nad nim nikt nie stoi i ma szefa w czechach!!!!! kierowniki w polsce to sie ciesza z oszczednosci ale zeby tak na ich oczach znajomkow zatrudniac?

fizol

A ja dzis dodam zebyscie szukali juz innej pracy bo twój "miły" kierownik własnie ma zamiar nas zwolnić i juz nie bedzie tak miło. Jego kolesie z TBA przejma nie tylko transport ale miło zaczna pakowac za nas. A ciekawe ze wybrano ta firme w" milej" atmosferze bez przetargu... ze sie nie boi ... ten nasz mily kierownik. a przecierz ludzi z marketingu za to wywalono. w poprzedniej firmie z nimi pracował to sie dobrze znaja.

Paweł S.

Witam. Chciałbym zaznaczyć że pracowałem krótko na magazynie około czterech miesięcy. Jeśli chodzi o atmosferę wśród pracowników oceniam ja jako bardzo dobrą. Po zmianach w szeregach kierowników zmiany mogę szczerze powiedzieć że obecny nie jest chamem jak to miało miejsce z poprzednikiem, a normalnym uśmiechniętym kolegą z pracy. W tym miejscu ukłon w stronę kolegi Andrzeja z ogromnym stażem, który na moich oczach został wręcz potraktowany jak szczeniak przez poprzedniego kierownika... I to chyba jest koniec miłych wypowiedzi. Ogromnym minusem pracy w TechData na magazynie jest to że co byś nie robił jak byś się starał to nie dostaniesz pracy na stałe. Obecnie firma ma wytyczony plan co zrobić by zarobić a mało zapłacić pracownikowi agenci. Pracownicy etatowi albo sami się zwalniają (z racji dojazdów) albo zwalnia ich TechData z powodów znanych tylko owej firmie. Jeśli chodzi o moje osobiste zdanie to wydaje mi się że po prostu zaczyna się ciężki okres w sprzedaży elektroniki na rynku w Polskim. Daje to klarowny obraz dwóch zmian po pięciu pracowników etatowych na owej zmianie, gdzie mówiono mi że owych pracowników kiedyś było około dwudziestu sześciu :/ Dwie zmiany od 10 do 18:30 i od 14:30 do 23 na wysyłce. Częste zostawanie po godzinach na drugiej zmianie (specyfika pracy) Co do godzin i atmosfery w dziale przyjęć towaru nie wypowiem się bo nie znam dobrze tamtych ludzi. Podsumowanie pracował bym tam nadal gdyby była możliwość podpisania umowy o pracę.

Kolego a czy wcześniej to nie było mobbingu ? wielce doświadczona kadra kierownicza bardzo umiejętnie potrafiła nas zmotywować uzywając sweojego ponad przeciatnego intelektu, ja osobiście bardzo się cieszę, że ci dwaj pseudo kierownicy polecieli, niech teraz pokażą ile są warci w nowej pracy

były pracownik

słyszałem ze na ostatnich zmianach kierowniczych wyszliscie troche jak ten zablocki na mydle? chodza plotki po miescie ze nowy kierownik jakies problemy z mobbingiem mial w poprzedniej pracy i musiał szybko zmieniac otoczenie?

Czytam i czytam i zastanawiam się czas cały, czy przy takim poziomie frustracji można skoncentrować się na pracy. Pozostaje nadzieja, że Twoja opinia to jedynie czkawka po tym, co było i już nie wróci - znaczy Oko Ciebie już tam nie ma, żeby była jasność. W przeciwnym razie czytający te opinie odbiorcy tech-datowego towaru rozważać powinni zmianę partnera w komputerowych interesach. A i jeszcze jedno - zawsze możecie związki zawodowe założyć, a nie anonimowo pianę toczyć na forum. Chociaż te związki to raczej dla odważnych i uczciwych.

obserwator

tak tak tak (usunięte przez administratora)dalej oglada filmy XXXX ponizej 16 lat i mizia sie z (usunięte przez administratora)po katach

stary znajomy

w firmie obecnie sede vacante po spuszczeniu z wodą wielkiego,małego inteligentnego inaczej. Czy siła mięśni lub sojusz frezersko - ciastkarski będzie w stanie przejąć władzę? Czy może zbierze się "konklawe" które wyłoni nowego Pajaca i któremu wszyscy będą mogli złożyć pokornie homagium. Pracowałem tam kilka lat. Czego się nauczyłem? Jak się nie narobić w totalnym bałaganie. IV kwartał , pot po tyłku leci, kierownicy jadą w gierki internetowe, świeżaki (usunięte przez administratora)*****, wybrańcy meldują kto co i jak robi, kogo gdzie umieścić.... a ja patrząc na to wszystko, luz. Śmiech mnie ogarnia. I te (usunięte przez administratora) piątki na papierosa , DHL-e i różne dziwne wymysły. Jak znajde chwilę czasu to chyba napiszę większy elaborat na ten temat i upublicznię dla "potomnych"....a wiem sporo :)

Przecież Wam obiecywali�my....jak praca taka p�aca :-)

nr1

Firma Tech Data wypłaciła pracownikom magazynu pieniądze za nadgodziny i wszystko by było ok, gdyby to były pięćdziesiątki...

oko

No tak,od lat wszyscy wszystko wiedzieli i nic się nie zmieniało,jedni łażą z łapami w kieszeniach za dobrą pensyjkę udają że coś robia ,inni siedza po nocach bez gwarancji że ktokolwiek im za to zapłaci,jedni grzeją google przez 8h inni grzeją zmarzłe łapy,teraz jednym się pocą sagany co kto o nich na to beznadziejne forum wpisze a inni na to leją bo nie mają nic na sumieniu,taki los panowie cwaniaki i koledzy panów pseudoprezesów,czas popracować jak reszta załogi!Mam nadzieje że ktoś zmierzy wreszcie kompetencje personelu tkzw biura wzajemnej adoracji!Jak narazie wszystkie wpisy na tym forum są prawdziwe,nikt nie koloryzuje,a kierownicy jacyś przytłumieni,sługusy i lizusy przycichli bo to wasze dzieło i tego pajaca co bieganiem chciał zbawiać ludzkość,teraz wstyd bo prawda wychodzi na jaw,czas by się czymś wykazać a poza rzucaniem bluzgów i bujaniem się z łapami w kieszeniach to co Panowie potraficie?Jeden ma wielki pusty łeb i każdą wypowiedź zaczyna od niekończącego się yyyyyyyyyyyyyyyyyyy a drugi przygotuje Ci profesjonalną miksturę na sriceps ewnt opowie ci o sztandze czy innej pałownio-siłowni!A dwa owczarki-biegają tylko chwilowo są w innej budzie:)obciachy wyfryzowane!

NIe ma co wypisywac po forach tego co i tak w magazynie wszyscy wiedza. Zeby cokolwiek sie z mienilo musi sie o tym rowniez dowiedziec dyrekcja. Teraz jest najlepszy czas na to zeby zglosic wszelkie nieprawidlowosci, np. niewlasciwe traktowanie ludzi, itp. Jezeli teraz nie zostanie to zrobione, to szansa na zmiane moze sie wiecej nie powtorzyc. Musicie o tym pamietac. Jest tylko kwestia, czy cos z tym zostanie zrobione, oprocz paplaniny na forum, ktora nic nie wnosi? Chcecie żeby by�o dobrze? To samimusicie o to zadba�. Zg�o�cie Ojcu Dyrektorowi, on musi zareagowa�.

mad

ciekawe co teraz zrobią z obibokami i ściemniaczami, pieskami nadwornymi (usunięte przez administratora), czyli z(usunięte przez administratora). Komu teraz będą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać? Sobie nawzajem?

morda

zgadzam się praca w magazynie tech daty to istny obóz pracy. Niema żadnego szacunku można to porównać do obozu w Oświęcimiu!!!!a wina że tak się dzieje spada na kierowników zmian i oczywiście na już nieobecnego wśród nas kozyra

Zawisza Czarny

Zapomnieliście jeszcze dodać o ciągłej obserwacji przez kierowników, podczas zwożenia, pakowania, a nawet podczas wyrzucania śmieci. W każdej chwili zza rogu może wyjść przełożony i zmotywować Cię do bardziej wydajnej pracy w jakiś miły i spokojny sposób, wprowadza to wprost bajkową atmosferę. Oni uważają chyba ze bycie kierownikiem polega na ciągłym poganianiu i kontrolowaniu pracowników, aż dziw bierze, że nie mają służbowych owczarków żeby nas pilnowały. Ale skończmy o tej niemiłej i przykrej dla nas magazynowej codzienności. Chciałbym, żeby zmiany, których jesteśmy świadkami naprawdę poprawiły sytuację, i że w końcu za cały magazyn oraz poszczególne zmiany będą odpowiedzialni ludzie kompetentni i kulturalni. Czego Nam wszystkim życzę .

skaner

Bez przesady!W okresie letnim na hali jest jak w saunie,to bilans temperatur się chyba zeruje,jak nadgodziny,tak mówi kiero,a ja mu ufam!

Bywa zimno???? Człowieku, maks 10 stopni!! w przepisach jest minimum 18!!!!!! Ale już niedługo... Idzie skarga do PIP-u.

bill

Witam,z żalem,ale muszę zgodzić się z moimi przedmówcami,firma wydawać by się mogło solidna, ale to mit,zwłaszcza jeśli chodzi o magazyn.Najbardziej rzuca się w oczy brak szacunku dla pracowników,bez względu na wkład w pracę czy staż ma się poczucie bycia leniem,oszustem itd:za taką atmosferę odpowiada magazynowy (usunięte przez administratora),dziwi tym bardziej fakt że sam zaczynał jako magazynier!Ograbianie magazynu z palet to znany proceder do dziś,kierowcy firmowi to znajomi królika,przywożą mu marchewki po turecku:) Nie płacą za nadgodziny,a jak płacą to nikt nie wie jak i kto to wylicza,na magazynie bywa zimno a jak zachorujesz to walą po premii,bo napewno udajesz zamiast tyrać!Panuje zdechła atmosfera,znajomi królika nie narzekają.Dziwi mnie że dział HR kompletnie olewa sprawę,przecież to oni dobierają Managment,chyba że królik realizuje prawdziwą politykę firmy?(usunięte przez administratora)wprawdzie ciągle chodzi na jakieś douczanie ale Savoir-vivre odkłada na potem.Załoga jest zdemotywowana obwinianiem jej za wszystkie niepowodzenia królika,a jest tego coraz więcej,królik lubi zarządzać ale nie umni:(Awanse i kasa rozdawane są pod stołem,(usunięte przez administratora) jest kreatywny i nepotyczny!Dla mas są prezenty w stylu podkładki pod myszki lub stary kalendarz.

gall anonim

A zrobili porzadek z paletami? Za moich czasow kierwocy kradnac palety euro zarabiali niezla kase i mozna mowic o tysiacach zlotych miesiecznie. Jedna 15 zeta na skupie, a oni dziennie wywozili okolo 100 palet. (usunięte przez administratora)musi miec z tego dzialke, ludzie sie (usunięte przez administratora), a on nie reagowal i za to jadl kebaby i jeszcze(usunięte przez administratora) na magazynie a firma ciela koszty i za nadgodziny kasy nie bylo.

Ja tam juz nie pracuje i mi to wisi, ale wiem jak bylo! Masakra! Zgadzam sie z przedmowca. Wystarczy taki jeden a ludziom odchodzi chec do czegokolwiek. Piszcie skarge do PIP-u. Trzymam za Was kciuki.

Panowie, wszystko się zaczeloo kiedy (usunięte przez administratora) przejal wladze, ludzie wyzywani sa przez niego od (usunięte przez administratora), co uslyszalem ostatnio: niech (usunięte przez administratora)ala!!! (usunięte przez administratora) Wyznacza cele ponad sily pracownikow, nie zawazajac na zadne normy bhp!!! Kierownicy do (usunięte przez administratora), bo sami boja sie mu podskoczyc.. i maszyna sie nakreca!! Tak PIP niedlugo tam wkroczy!!!

Nie liczą się z ludźmi, sami znajomi na stołkach, jeden wygryza drugiego! Magazynierów traktują jak niewolników, nie ma zapytań są rozkazy! Sami się wykończą jak tak dalej będzie!

masakra

kKo zna ten wie? Widać jak cię tam zastraszyli! Trzeba powiedzieć jasno! Zmuszają ludzi do nadgodzin, rzadko kiedy wyjdziesz z pracy o normalnej godzinie, lecą hasła jak ci się nie podoba to się zwolnij, jeden podpieprza drugiego zwłaszcza kierownicy zmian w magazynie....przydałaby się kontrola inspekcji pracy ponieważ nie wypłacają nadgodzin potem możesz sobie wyjść wcześniej.....nie polecam! Nie przychodźcie tu do pracy ---> chodzi o pracę w magazynie takiego (usunięte przez administratora)dawno nie widziałem!

kto zna ten wie

Zostaw opinię o Tech Data Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech Data Polska