Opinie o R&G Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie R&G Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie R&G Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R&G Sp. z o.o. w Mielec

Chbg

(usunięte przez administratora) i do tego brak ciuchów dla nowych pracowników . Pierwsza umowa na 3 miesiące i przez 3 miesiące codziennie wracaj do domu brudna bo dopiero przy następnej umowie może dadzą ciuchy . Skrzynki do pakowania w liściach , wodzie i ptasich kupach . Tempo jak na maratonie , 2-4 stanowiska na raz. Jedna z gorszych firm w jakich pracowałam

@Chbg

Bez przesady z tym tępem ???? nie jest ciężko

DK LK

Cześć. Czy nadal firma płaci programistom stawkę zbliżoną do tej w Biedronce?

GrandTurismo

Kursy ucięte, zresztą typowo dla programistów nie było nic nigdy , pomoc od starszych pracowników pomoc dostaniesz od osób co nawet gita nie ogarniają a starsi każą Ci napisać maila i czekać, po miesiącu wysyłasz maila z dw do dyrektora i może otrzymasz pomoc. Doświadczenie racja, przesiedzisz tutaj i nikt Cię nie zwolni, to akurat można nabrać. Atmosfera jest fajna wśród pracowników to jest chyba jedyny plus tej firmy.

Julek Nowy wpis

Hejka, chce wysłać CV na portiera. W zasadzie prócz tego że trzy zmiany to nie ma żadnych wymagań ani warunków. Ktoś wie jaka stawka? Wyższa niż minimalna na początek?

Szymon Nowy wpis

Pracownik produkcji, który jest teraz potrzebny do pakowania detali, do roboty przy wtryskarce: odbieranie detali z maszyny, obróbka, kontrola, to ma jedynie czterobrygadowy system pracy, czy można też inaczej robić? Pół roku temu też szukano na to samo stanowisko, ale inaczej pisano. O pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Pisano tu o tym, ze jak się chce podwyżkę to regularnie trzeba składać wypowiedzenia. Dotyczy to wszystkich etatów? Ja jestem zainteresowany pracą pakowacza i nie wiem czy raz dana pensja będzie obowiązywała na stałe czy jak. Bo w ofercie pracy zero wzmianki o zarobkach.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaka jest stawka początkowa w R&G Sp. z o.o.? 14 lipca na InfoPraca.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Portier.

Monter

Umówione spotkanie na określoną godzinę, bez oczekiwania.

Klasyczne pytania i wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Propozycja pracy za najniższą krajową. Jedyny warunek zatrudnienia to gotowość to częstych wyjazdów służbowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
DK LK

Cześć. Czy nadal firma płaci programistom stawkę zbliżoną do tej w Biedronce?

Elon
@DK LK

Już nie. Teraz pieciocyfrowe kwoty to standard. Tylko musisz pamiętać, żeby systematycznie składać wypowiedzenie.

Natalia
@Elon

Oooo pięciocyfrowe? A dacie jakieś widełki, jakie to są te pięciocyfrowe stawki? Chociaż tak mniej więcej. Chodzi mi o kwote netto.

Natka
@Elon

Czyli normalnie podwyżek nie da rady ugrać tylko składając wypowiedzenia? O ile wtedy wzrasta pensja? Systematycznie to co jaki czas?

Elka

I serio tylko w ekstremalnych przypadkach (takich jak złożenie wypowiedzenia) mogą te kwoty podwyższyć? Jak się dobrze pracuje to nie ma żadnych podwyżek indywidualnych albo premii?

@Natalia

Tak jak w ogłoszeniu, 14k-18k brutto na start.

@DK LK

Tak, junior ma 5 tyś na start, mid może 10 max 11, chociaż są wyjątki po 15 ale to pod kodeks pracy 18'3c się nadaje ale nikt tutaj się tym nie przejmuje, etat jest

@GrandTurismo

Ale jak junior dostaje tyle, no to może nie warto dla kasy przyjść, ale dla nauki i doświadczenia. Jak ktoś właśnie na takiej niskiej posadzie, to ma tu pakiet szkoleń, kursy, które mają podnieść kwalifikacje danej osoby? A niech ktoś jeszcze napisze, czy inni pracownicy dłużej pracujący w branży jakoś pomagają, doradzają.

GrandTurismo

Czy R&G Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rocky

Nie organizuje. Najprawdopodobniej wynika to z faktu, że firma zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, których kompetencje nie wymagają podnoszenia.

Estera
@Rocky

W takim razie jak wygląda rekrutacja, weryfikują jakoś te kwalifikacje kandydatów? Dużo jest etapów w takiej rekrutacji? I ile doświadczenia w branży trzeba mieć żeby na rozmowę zaprosili?

@Rocky

To pewnie ciężko się tu dostać? Jak już kogoś zatrudnią to zwykle na lata czy czasem zmieniają się osoby ? Wiesz od jakich kwot zaczyna się pensja dla specjalistów?

Ana

Jak wygląda praca na wtryskarkach?

@Ana

Pytanie dotyczy R&G PLAST, a nie R&G. To inna firma.

Ana

No to dobrze, ktoś wie jak wygląda w takim razie praca w R&G Plast na wtryskarkach?

CNC

Witam, czy są w tej firmie tokarki CNC czy tylko Frezarki?

W Gdańsk R&G Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonista. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Jolanta

Cześć, na stronie firmy widziałam ofertę na stronie firmy na Programistę C++ i zastanawiam się nad aplikowaniem. Nie podano tam jednak zarobków, tutaj też żadnych konkretów nie znalazłam, może ktoś wie chociaż jak widełki płacowe wyglądają? Jestem też ciekawa jakie są tu możliwości rozwoju, bo w ogłoszeniu coś takiego oferują, ale tak konkretniej jak to wygląda?

Beata

Gdzie są te wakaty i na jakie stanowiska? Patrz, ja właśnie szukam ofert i coś mi nie idzie, bo tutaj np. nic nie widzę. Jakaś praca administracyjna dla kobiety się znajdzie?

Co jaki czas w R&G Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Fifi

O co?

Młody

???? Raczej o wypowiedzenie , a nie podwyżki. Podanie o podwyżkę == wypowiedzenie ????

Jak chcesz zmienić robotę????

Tomasz
@1

Czyli jak ktoś chce podwyżkę to dostaje wypowiedzenie? Boże, co to za (usunięte przez administratora) XD

Masakra
@Tomasz

No dokładnie, nic dodać nic ująć XD

Jak chcesz zmienić pracę ????

Czy w R&G Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tak odchodzą ludzie. A za ludzi z wdrożeń pod dyrektorem z OBR mógłby się ktoś wziąć i zobaczyć co robią w pracy, bo niektórzy to na pewno nie poświęcają czasu na pracę.

Pracownik2
@1

Podejrzewam, że sam nie jesteś z działu wdrożeń, to skąd u Ciebie wiedza czym się zajmują? Dlaczego cię to boli?

Były
@1

Wreszcie ktoś napisał prawdę brawo

Lezka

Jak widać na wtryskowymi nic się nie zmieniło wręcz jest coraz gorzej , chlaja na potęgę do czasu aż komuś się coś stanie , nie polecam

Krystyna
@Lezka

z alkomatem nikt nie chodzi? kierownictwo nie wie że pracownicy piją?

@Krystyna

A to już pytanie do kierownika

Dorota
@Lezka

To pracownicy by o tym nie wiedzieli? Dziwne. Ale czy z tym alkoholem to prawda tak właściwie? Aktualnie też coś takiego się dzieje?

Lopez

Miałem okazję pracować w wielu mieleckich firmach, ale takiego profesjonalizmu nie widziałem nigdzie indziej. Jest to chyba jedyna firma gdzie kadra zarządzająca ma pojęcie o produkcji i „zna się na robocie”. Zarówno kierownik produkcji jak i dyrektor czy brygadziści posiadają duże doświadczenie i konkretną wiedzę techniczną, nie wiem czy sami projektują lub projektowali w przeszłości ale na pewno widac ze znają się na konstrukcjach tego co jest produkowane co jest rzadkością na halach produkcyjnych, bo zazwyczaj widziałem sytuacje gdzie pracownik uczył rysunku kierownika a dyrektor był jedynie od pilnowania kamer (mowa o wydziale mechanicznym, nie wiem jak to wyglada na innych działach). Zarobki średnie, ale atmosfera przyjazna i bardzo miłe panie w administracji i kadrach gdy trzeba coś załatwić. Minusem jest problem z parkingiem i słaby socjal, ale za to jest premia kwartalna.

Beeb beeb
@Lopez

Lopez. Wstawaj ...

@Lopez

Hahahahha Śmiech na sali ty chyba nie wiesz co piszesz lub piszesz o sobie co do kadr można się zgodzić bo babeczki spoko ale NIC więcej

RG

Bardzo dobra firma na mieleckie standardy, z szacunkiem podchodzą do pracowników nawet tych prostych fizycznych wykonujących zwykłe prace na maszynach albo ślusarni. Płace dla pracowników w biurze są niezłe, premia kwartalna też. Kadra zarządzająca jest wyrozumiała i przyjmuje młodych nie rzucając ich na głęboką wodę pozwalając się szkolić. Narzekają tutaj jak zwykle pracownicy fizyczni, ale jak ktoś pracuje rękoma a nie głową to nie powinien się spodziewać zarobków. Atmosfera na firmie bardzo przyjazna i młodzi ludzie chętni do pomocy, na produkcji trochę inaczej to wygląda, same starsze osoby i częstsze napięcia albo narzekania na wszystkich dookoła.

Creative
@RG

Co znaczy "nawet fizycznych"? Co to wogóle za tekst??? I w czym pracownik fizyczny jest wg Ciebie gorszy od pracownika umysłowego? Chyba Ci się zapomniało, że gdyby nie ten fizyczny to Ty też nie miałbyś co robić, więc trochę więcej szacunku bo jeśli taki wg Ciebie jest ok, to to nie jest to szacunek tylko pogarda. I dla Twojej informacji, jestem pracownikiem administracyjnym w tej firmie i otacza mnie kilku przysłowiowych baranów za biurkiem bez wykształcenia a na produkcji pracują ludzie, którzy niejednokrotnie skończyli wyższe studia i mają większą wiedzę niż Ty. Na szczęście są na tyle inteligentni, żeby przełożony nawet się nie domyśli, że się specjalnie nie przepracowują bo stworzyli sobie warunki wg schematu "jaka płaca, taka praca" omijając wszelkie systemy, wielkiego brata i wcale się im nie dziwię. I tak się to będzie kręcić powolutku, a Ty tkwij sobie w tym, że to taka świetna firma, która wbrew Twojemu przekonaniu, odbiega dalece od mieleckich standardów.

Ona
@RG

Bo jest nie prawdziwa

Użytkownik

Praca w tej firmie to wyzysk ludzi, za grosze a wymagają tak jakby się pracowało tam za miliony. Miałem okazję pracować z Paniami prowadzącymi brygadę A , gorszej liderki i brygadzistki w życiu nie widziałem,oczernianie, wyśmiewanie pracowników jak i pracodawców , nawet poczułem alkohol jak jedna z pań podeszła ( zwrócić o coś uwagę ),z meskiej czesci załogi tez czuć . Pan kierownik nosi głowe wyżej niż widzi , traktuję pracowników jak śmieci i jest niekulturalny . Polecam tą firmę jeśli ktoś chce sobie solidnie na nerwach zagrać i robić robote samemu co powinno robić 2-3 osoby . Proszę przejrzeć kamery z dnia 14.06 II zmiana.

@Użytkownik

A o której firmie jest ta opinia? RG PLAST czy ZEIMP RG czy RG PLUS?

@pracownik

Wtryskownia

@Użytkownik

To dużo wyjaśnia, jest to RG PLAST.

Były Pracownik
@Użytkownik

Akurat miałam okazję pracować w tej firmie. Byłam w różnych brygadach, gdzie rządziły przeróżne brygadzistki i nie mogę się przyczepić do wyżej opisanej liderki brygadzistki. Zawsze była pomocna dla mnie i dla całej załogi więc nie wiem po co pisać takie komentarze pod przykrywką. Jeśli czuć było alkohol to trzeba było się przejść do dyrekcji. Jeśli coś komuś nie pasuje to proszę powiedzieć danej osobie prosto w twarz a nie oczerniać na forum z kont fejkowych bo to jest niesmaczne i żałosne.

Olga
@Były Pracownik

(Były pracownik) ty również jesteś tutaj na fake koncie . Ktoś tutaj broni własnej du*y w tym momencie . Pora chyba zrobić wywiad środowiskowy na tej wtryskowni jak naprawdę jest . Ja osobiście nic dobrego o tych dwóch paniach nie słyszałam więc pora zrobić rachunek sumienia ludzie

Klaudia
@Użytkownik

Osobiście pracowałam na zmianie A , nigdy nie zostałam źle potraktowana przez liderkę a tymbardziej brygadzistkę . Pracowałam również z kierownikiem produkcji i nie widziałam żeby nosił głowę do góry. Zawsze wszyscy pomocni, nigdy nie byłam wyśmiana albo oczerniona. Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie i gdy będę miała tylko możliwość to napewno tam wrócę. Pracować trzeba wszędzie, za leżenie nie płacą.

Były Pracownik
@Olga

Pesel mam podać i dane adresowe? Są w kadrach więc idź i zapytaj :)

Swółka
@Użytkownik

A ja miałam przypał o nienoszenie spodni????????????????????????????????

@Swółka

Nie nosiła Pani to miała ; ) , lecz szkoda że nie każdy w tej firmie ponosi konsekwencje ..

cncMaster
@Swółka

To co wolno wojewodzie to nie tobie ... Są równi i równiejsi. Przykre, ale to już częste zjawisko. Jak widać kolejna firma na rynku pracy stosująca (usunięte przez administratora) i wyzysk. Dająca ,,prawo" awansu bądź lepszych wzgledow u kierownictwa osobom kopiącym dołki pod innymi, znęcającym się psychicznie. Ileż to takich firm przerobili PRAWDZIWI ludzie a nie jak się tu określa FAKE ludzie. Przykre aczkolwiek może czas przełknąć gorzką pigułkę, otrząsnąć się i oczyścić wyżej opisaną firmę z toksycznych ludzi. Warto, by ktoś powiedział kiedyś że złe czasy JUŻ za wami ;)

MówMiKondziu
@Użytkownik

Patrząc na opinie o ludziach ,,zarządzającymi zasobami ludzkimi" jak i widniejące na tej stronie relacje z rozmów o pracę chyba nie chcial bym w tej firmie pracowac 0.0

Gasior

Dokladnie !

Patera

Widziałem ogłoszenie o naborze do pracy na samtanowisko operator CNC, jaka jest Wasza opinia? Warto składać cv?

Akapulko

Czy dyrektor na elektronice zrobił już chociaż maturę? Bo ja po studiach jestem, chciałem przyjść do pracy ale trochę siara jakby ktoś taki mówił mi co mam robić za najniższą krajową

@Akapulko

A co ci po tych studiach ?

Akapulko
@Tam

Nie wiesz po co się studia robi?? Słabe...

@Akapulko

No skoro chcesz się zatrudnić po studiach za najniższą... To tak, nie wiem po co.

Zigzag
@Akapulko

Słyszałem kiedyś stwierdzenie, że najlepsi studenci uczą tych średnio zdolnych jak pracować dla najgorszych. Paradoks polega na Tym, że Ci najzdolniejsi zostają profesorami uniwersytetów, średnio zdolni pracownikami firm a tych najsłabszych nikt nie chce zatrudniać więc otwierają własne firmy , w których zatrudniają tych średnio zdolnych wyedukowanych przez tych najzdolniejszych. Więc jeżeli masz predyspozycje i umiejętności do Tego by stać się docenionym i poszanowanym na rynku pracy to jeszcze na pewno znajdzie się ktoś kto Ci poda rękę i wyłowi z przysłowiowego tłumu i dostrzeże w tobie potencjał, więc nie stój w miejscu i szukaj dalej aż w końcu znajdziesz... pozdro.

Audi
@Zigzag

Piszesz o studentach czyli nie jesteś w temacie. Tu dyrektor nie ma matury, więc skutecznie tępi ludzi którzy posiadają wykształcenie wyższe i mogli by mu zagrozić wykazując jego niekompetencję. Brak optymalizacji i ogólny bałagan to stan w którym można ukryć wiele, ale z dołu świetnie widać, że w tym co robi bliżej mu do brygadzisty niż do dyrektora. Gorąco polecam wykonanie zewnętrznego audytu funkcjonowania firmy, właściciele będą zdziwieni ile pieniędzy tracą na pasożytów przez niewłaściwe zarządzanie. Mam nadzieję, że tego dożyję.

@Audi

Nie ma szans byś się doczekał. Na wydziale E znów zmiany ?

Neutral
@Akapulko

A jakie to ma znaczenie . Przychodzisz do pracy pracować i nieważne kto z jakim wykształceniem daj ci polecenia. Ty jesteś nowy to (usunięte przez administratora)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w R&G Sp. z o.o.?

MYK

Ale ktoś strzelił teraz w dyche ????Dobre pytanie... ???? Też chciałbym wiedzieć ????

Śmiesznie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o R&G Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w R&G Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R&G Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R&G Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R&G Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Traugutta 7
    39-300 Mielec