Opinie o R&G Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie R&G Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie R&G Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R&G Sp. z o.o. w Mielec

Dominika

@Michael, możesz rozwinąć swoje słowa, które dodałeś w wątku opinii o pracy w firmie R&G? Chciałabym, abyś napisał, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Pracownik idąc do pracy w tej firmie czuje, że idzie do miejsca pracy, gdzie panuje rodzinna atmosfera? Zachęcam do dalszej aktywności w tym wątku.

Majk

Cos cicho na forum u was czyrzby bylo tak dobrze.

Michael
@Majk

Jest nawet bardzo dobrze

Majk
@Michael

To pochwal sie jak jest dobrze

Dominika

@Majk, może Ty jesteś w stanie napisać coś na temat tego, jak obecnie wygląda praca w firmie R&G? Od pewnego czasu w temacie brakuje nowych merytorycznych informacji, dlatego chciałabym, abyś napisał swoje zdanie na temat tego miejsca pracy, jeżeli posiadasz wiedzę na ten temat. Zachęcam do dyskusji.

Dominika

@Adrian, napisałeś, iż nadal pracujesz w firmie R&G. Możesz wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tej firmie? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tym miejscu? Osoby młode, które dopiero zaczynają swoją pracę w firmie R&G mogą liczyć na pomoc starszych, bardziej doświadczonych pracowników? Wypowiedz się na ten temat.

Monter

Umówione spotkanie na określoną godzinę, bez oczekiwania.

Klasyczne pytania i wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Propozycja pracy za najniższą krajową. Jedyny warunek zatrudnienia to gotowość to częstych wyjazdów służbowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Dominika

@Nicek, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę R&G? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy pracownikami w tej firmie? Czy można napisać, iż wśród pracowników panuje "rodzinna atmosfera"? Napisz coś więcej na ten temat. @nowy, czy posiadasz może wiedzę na temat ewentualnych dodatków do wynagrodzenia podstawowego? Czy poza stawką podstawową pracownik może liczyć na inne świadczenia dodatkowe? Napisz proszę jak wygląda ta kwestia.

Cezary

Jakieś nowinki z pracy? Może coś dla kandydatów będzie pomocne?

nowy
@Cezary

Najważniejsze aby przyjść i powiedzieć że chcesz robić za polowe tego co dają w innych firmach, do tego że będziesz slużyć aż do smierci i już masz pracę gwarantowaną to najlepsza wskazówka :)

Janek

Słyszałem sporo dobrego. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

Nicek
@Janek

Nic dobrego tam nie ma. Zarobki głodowe ale ludzi szukają. Nie nastawiaj się na to że coś tam zarobisz

michal

Czy r&g plus i r&g plast to dwie rozne firmy czy to samo?

vasvs
@michal

Z Mielca ucieka kto może i kto tu nie ma nikogo w budżetówce

zaciekawiony

czy to prawda ze dzial elektroniki ma byc niedlugo zlikwidowany i zastapiony wtryskarkami?

saturnin
@zaciekawiony

A skąd znajdą ludzi do obsługi tych wtryskarek???

incognito.....
@saturnin

Pan Jan będzie orał jak przyjedzie z Krotoszyna.

x
@incognito.....

no to jak ? prawda czy nie prawda ?

emipat

Dyrektor W.K. rządzi tak jak innymi firmami w Mielcu w kierunku upadku?

awisłoka
@emipat

Akurat dyr. W. K. wyprowadził wydział mechaniczny z bagna.

Mech
@awisłoka

Czy przez zmianę indeksowania wyrobów i zakup lasera który pracuje na jedną zmianę i to nie na pełnych obrotach można powiedzieć o wyprowadzaniu z bagna? Tu się nic nie zmieniło, jest tylko więcej biurokratów.

ktoś
@awisłoka

Dodatkowo pan dyrektor nie ma bladego pojęcia co się dzieje na produkcji łącznie z kierownikiem. Obaj tylko mieszają i robią zamieszanie. Zgadzam się także z @emipat: W.K. ciągnie następny dział na dno swoimi decyzjami i widocznie nie uczy się ten człowiek na błędach. Komuniści na szczeblach.

Dominika

@Mandaryna, proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi - to forum nie jest miejscem na obrażanie kogokolwiek, tylko na merytoryczne, konkretne wypowiedzi na temat pracodawców. Od jakiegoś czasu nie było konkretnych wpisów na temat firmy. Co nowego? Czy sytuacja się zmieniła od kiedy zamieszczaliście ostatnie komentarze?

Tomasz

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy dodatki socjalne macie?

@Tomasz

Słyszałeś coś, ale chyba nie czytałeś niczego na tej stroni.

Józek....
@Tomasz

Tak, (usunięte przez administratora)urządza Oktober-fest na ostatki w Warce....

Stefan
@Józek....

Dżordż?

MałaMi

Widziałam ofertę pracy na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Może ktoś wie dlaczego poprzednia osoba odeszła? Tak mało płacili, wyzysk itd?

@MałaMi

Ustalaniem stawek zajmował się dyrektor, jest więc szansa, że weźmie się za to kompetentna osoba i pracownicy zaczną być sprawiedliwie nagradzani, bo obecnie brygadziści zarabiają mniej od swoich podwładnych. Co się tyczy kadrowej to złego słowa nie powiem, oby żyła w zdrowiu długie lata.

Że co???

Chyba Ci się firmy pomyliły.

Robert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

niunia
@Robert

potrzebuje

HUBEER

Witam jak zarobki w tej firmie?

Aduś
@HUBEER

Stawka jest godzinowa, brutto dostaniesz 13zł/h (około najniższa krajowa) jak nic nie potrafisz lub jesteś dopiero po szkole, natomiast jak coś już umiesz i potrafisz to sprzedać na rozmowie to jest szansa nawet na 15zł/h, to na produkcji elektroniki, na serwisie jest lepiej ale pokażą ci schemat i będziesz musiał udawać że wiesz co to jest. Na dodatki nie licz, premia kwartalna jest wygaszana.

@Aduś

Zapomniałeś dodać informacje o ostatnich podwyżkach

Płacić jak najmniej.

Nie zapomniał, nie ma o czym mówić, dali po 1zł/h i zaraz se to odbiją z tego co zostało z premii kwartalnej, pewnie jeszcze będą na plus :/

AP

W Czechach potrafią zapłacić godziwe 3,5 tysiąca na reke, w RG też jest to możliwe za jakieś 10 lat :)

@AP

Pod warunkiem, że minimalna osiągnie ten poziom :D

mietek

wazelinka i byle do przodu

Dominika

@zx zachęcam do obszerniejszego wypowiadania się. Tak krótkie komentarze nie wnoszą wiele do dyskusji i nie przekazują poszukującym opinii dostatecznej ilości informacji. @Ja dlaczego tak uważasz? Jeśli poprzesz swoją opinię argumentami i przykładami będzie ona cenniejsza dla czytelników forum.

zx

super firma szanują pracownika nie jak w innych firmach.

@zx

To nie prawda.

@zx

Nie zależy w tej firmie nikomu na pracowniku, sytuacja z przed paru dni : elektronik na produkcji idzie do kierownika i mówi: mam lepiej płatna propozycje pracy kierownik : spoko powodzenia życzę złóż wypowiedzenie... NAWET NIE ZAPYTAŁ i nie próbował zatrzymać

rakmen
@Andrzej

Ojejku jednych zatrzymują innych nie, przecież na górze wiedzą że jest multum innych ludzi którzy dalej będą pracować bo albo nie mają zdrowia (i przez to wielu możliwości) albo się boją zmienić pracy choćby nie było podwyżki przez 5 lat, jedynie co młodszy i ogarnięty pracownik ucieka bgdzie pieprz rośnie...

AP
@Andrzej

Nie można dać jednemu bo wszyscy by chcieli, nowi już nie chcą pracować za stawki jakie starzy w tej firmie zarabiają wiec co robi zarząd? Zatrudniają kobiety i Ukraińców na stanowiska techników. Jakość jest nie ważna, kontrola jakości to dwie osoby na dwa wydziały, liczą się niskie koszty produkcji.

rakda
@AP

Wniosek jest prosty nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni...

Rafał

Te pozytywne opinie na tym forum o pracy w RG to pisze chyba pani z kadr albo ktoś kto pracuje w tej firmie dopiero kilka miesięcy i jeszcze się nie zorientował że go okradają na nadgodzinach

Zostaw merytoryczną opinię o R&G Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w R&G Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R&G Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R&G Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R&G Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Traugutta 7
    39-300 Mielec