Opinie o R&G Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie R&G Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie R&G Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R&G Sp. z o.o. w Mielec

Ile jest zmian w R&G Sp. z o.o.?

Lolypop

Zależy w której brygadzie i którym wydziale. Na elektronice kobiety i smd mają dwie, reszta jedną.

jeśli chodzi o produkcję to w tej firmie jest najlepiej szanują człowieka super firma i super atmosfera

przyszły_pracownik

możesz powiedzieć na czym ten szacunek polega?

Rabarbar

Zarząd zaczął płacić plus 50% za nadgodziny w każdym dniu tygodnia, jest to jakiś postęp bo wcześniej płacili poza weekendem tylko 20% ale dalej kodeks mają w i nie płacą żadnych setek a weekendy są przepisywane na inne dni tygodnia, jak ta firma przechodzi kontrole inspekcji pacy pozostaje tajemnicą.

@Rabarbar

Czy nadgodziny można wyrabiać w dowolnym dla pracownika terminie, czy może trzeba to wcześniej zgłaszać firmie R&G, że danego dnia pracownik chciałby pracować dłużej? Możesz opisać, jak to wygląda?

Ziom
@Rabarbar

Nadgodziny w weekend to też 20% jeśli ktoś pracuje nie W dniu wolnym grafikowo

@Ziom

Bzdura, każda nadgodzina to 50%.

ser
@Cukiereczek

Każda oprócz tej którą siedzi się jako pasażer w aucie. W takim wypadku jest 0,6 stawki na tygodniu i 0,75 stawki na weekendzie.

właściciel
@Cukiereczek

50% za nadgodziny to jest ale zapis w kodeksie pracy, niestety nie obowiązuje w RG

Owieczka

Pracuje w tej firmie już dłuższy czas i niestety nie jestem zadowolona . Brak pracowników nie odbija się tylko na firmie ale przede wszystkim na pracownikach produkcyjnych . Często zdarza się ze pracujemy na 3 stanowiskach na raz , skrzynki często są brudne i śmierdzące . Z wierzchu wszystko wyglada ładnie ale w środku niestety już nie . Płaca jest po najniższej lini oporu mimo ze pracujemy w szkodliwych warunkach dla zdrowia , szkoda .

Monter

Umówione spotkanie na określoną godzinę, bez oczekiwania.

Klasyczne pytania i wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Propozycja pracy za najniższą krajową. Jedyny warunek zatrudnienia to gotowość to częstych wyjazdów służbowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dawid

Hej, czy firma daje szanse rozwoju?

Ahjaksdoo
@Dawid

Tak , szansa rozwoju depresji .

Ser

Jak tam po ostatnich premiach?

Wiktor

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą. Warto składać cv?

były
@Wiktor

Warto warto

Dariusz
@były

Nie wiem jak odebrać Twój komentarz, a wydaje mi się, że napisałeś to ironicznie, mam rację? Mógłbyś napisać jakie panują w firmie relacje i jak wpływają na funkcjonowanie w firmie? Dzięki.

Bla

Chcialem zapytac jak wyglada praca konstruktora i jak zarobki. Pozdrawiam

Lenka

witam, jak wyglada pracy na produkcji ? Obcenie praca jest 1 zmiany ?? Jakie zarobki ? Pozdrawiam

@Lenka

Ok 1500 na reke o podwyzve zapomnij

Mietek

Z podwyżek nic nie będzie, nowe audi Q8 były droższe niż zakładano. Może w następnym roku znajdą się pieniądze na tak mało znaczący wydatek. Dziękujemy za wyrozumiałość.

szlaony
@Mietek

szefostwo ma nowa bryke nic niewiem ?

Rączka
@szlaony

Chcesz się przejechać?

ALEKSANDRA

Witam ???? Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji czy w Firmie RG są może teraz na chwilę obecną jakieś przyjęcia??? Chodzi MI głównie teraz Czerwiec, Lipiec???(OKRES WAKACYJNY) ????Czy firma rekrutuje nowych pracowników? ????Z góry dziękuję za odpowiedźi ☺️ pozdrawiam.

Joglany

Cóż nożna powiedzieć o firmę, zarobki najniższe na strefie, najlepszy fakt że osoby z grupą maja większe stawki od osób bez grupy. Obecnie praca jest na 2 zmiany, niestety żadnych premii nie ma co miesiąc...

ser
@Joglany

Nie ma i nigdy nie było premii miesięcznej. W firmie występuje premia kwartalna która jest już od dłuższego czasu kiepska. Premie kwartalna dostają pracownicy którzy nie byli na żadnych absencjach chorobowych czy też innych takich jak opieka (nad dzieckiem, żoną, kochanką).

Bolok
@ser

Niektórzy z działu mechaniki robią na 3zmiany przecież

Pyk

Zawsze sie znajdzie ktos co bedzie pracowal gosior

mądry
@Pyk

i ktoś kto tego robić nie będzie - ot, życiowa mądrość

Kansas

Firma obecnie prowadzi rekrutację na stanowiska produkcyjne. Jaka jest atmosfera panująca między pracownikami? Na czym polega praca, w której uczestniczą kobiety - czy jest dużo dźwigania? Jak z nadgodzinami i sobotami ? Jaka jest zmianowość? Czy można liczyć na jakieś premie albo innego typu dodatki lub dofinansowania? Jak z umowami dla nowych pracowników? Umowa zlecenie czy jakaś konkretniejsza?

@Kansas

Firma obecnie poszukuje pracowników, którzy posiadają grupę inwalidzką. Jeśli chodzi o wydział elektroniki, kobiety w większości pracują na dwie zmiany, które to zmiany jak można się spodziewać za sobą nie przepadają. W samych brygadach kobiety również trzymają się raczej w mniejszych podgrupach i jak to między kobietami, bywa różnie. Lepiej trafić do brygad męskich (są tam pojedyncze kobiety) bo praca jest podobna a atmosfera lepsza i jedna zmiana. Dźwigania nie ma, cięższe rzeczy wozi się małymi wózeczkami. Ogólnie praca jest tu lekka i w miarę spokojna. Niestety zarobki i premie są wśród kobiet najniższe (minimalna stawka). Nadgodziny, zarówno w tygodniu jak i w soboty +50% stawki. Generalnie do nadgodzin nikt nikogo nie zmusza ani nie wyciąga konsekwencji. Premie kwartalne, na które ogromny wpływ mają zwolnienia lekarskie. 1-5 dni zwolnienia (opieki) to połowa premii, powyżej 5 dni - zabierają całą. Umowa jest normalna. Najpierw leci próbna (2-3 miesiące) kolejne na rok, dwa... Jeśli chodzi o dodatki to nie ma tego dużo. Bony na boże narodzenie, uzależnione od wysokości dochodów w rodzinie + dodatkowe na każde dziecko. Zwykle, raz w roku jest jakaś wycieczka 2-3 dniowa, do której pracownicy dopłacają niewielkie kwotę. Czasem jakieś ostatki itp. Są też karnety na basen i siłownie za symboliczną kwotę.

Gąsior

Co zrobicie jak wam Ukraińcy do Niemiec wyjadą po nowym roku? Kto przyjdzie za te grosze pracować?

Zarząd
@Gąsior

Sprowadzimy ciapatych może skośnookich, damy im lepsze pieniądze, żeby tylko naszym nie dać godziwych pieniędzy zarobić.

@Gąsior

Dlaczego twierdzisz, że pracownicy z zagranicy pracujący obecnie w firmie R&G mieliby odejść po nowym roku? Są ku temu jakieś podstawy, aby tak sądzić? Może miałeś okazję rozmawiać z nimi i stąd właśnie masz takie informacje? Proszę, abyś przedstawił źródło informacji, które podałeś w tym wątku.

@Gąsior

Hmmm... piszesz o tych trzech nuewykwalifikowanych chłoptasiach od noszenia kartonów? No fakt, pewnie się pod ich nieobecność firma zawali ????????????

W firmie R&G występują bardzo duże różnice w wynagrodzeniach na takich samych stanowiskach. Pracodawca nie stosuje zasady równego traktowania pracowników. Jest to dyskryminacja płacowa. pracownik ma prawo informować swoich kolegów z pracy o wysokości swoich zarobków. Osoby zatrudnione w tym zakładzie pracy mogą również pytać pracodawcę o wynagrodzenie na podobnych stanowiskach w firmie.

@Adam

Wiesz może, dlaczego są aż tak duże dysproporcje w zarobkach pracowników na tych samych stanowiskach w firmie R&G? Jest to związane z różnicami doświadczenia i umiejętności tych osób, czy może pracodawca na podstawie zupełnie innych czynników opiera swoje decyzje? Proszę, abyś opisał, jak to wygląda na podstawie swoich doświadczeń.

wiecznie mało

Na chwile obecną to Rączka Gąsiora chce wydymać w najlepszym okresie firmy, a więc szykuje się dobry cyrk :)

qwer
@wiecznie mało

Czy można by coś więcej sprecyzować? Bardzo ogólnikowa wypowiedź.

@qwer

Z firmy zostali usunięci pracownicy powiązani z wyżej wymienioną rodziną.

mietek

Powiedziały jaskółki, ze niedobre są spółki...

powracajaca karma
@wiecznie mało

niech teraz raczka wykiwa gasiora a potem jakis cwaniak niech wykiwa raczke

rączka
@powracajaca karma

jest tu jakiś cwaniak?

Adrian

nie prawda, ja jeszcze pracuje

@Adrian

Nieprawda piszemy razem, kierowniku po znajomości...

Bogdan

Twoja nazwa użytkownika wskazuje na to, iż jesteś obecnym pracownikiem firmy R&G. Jeżeli rzeczywiście tak jest, to prosiłbym, abyś napisał, jak obecnie wyglądają kwestie zatrudnienia w tym miejscu? Czy w firmie panuje duża rotacja wśród kadry pracowniczej, czy może jest to miejsce, gdzie można znaleźć stabilne i pewne zatrudnienie? Zachęcam do odpowiedzi.

az

macie juz legalne oprogramowanie ? czy dalej na nielegalu jedziecie?

@az

Skąd masz takie informacje, że rzekomo firma R&G działa na nielegalnym oprogramowaniu? Nie uzasadniłeś w żaden sposób swoich stwierdzeń, które zawarłeś w komentarzu, dlatego, proszę o sprecyzowanie tego, co napisałeś.

az
@Bogdan

a jak myslisz skad moge miec ? rusz glowa czlowieku

Dominika

@Olek, zamierzasz w najbliższym czasie aplikować do pracy w firmie R&G? Masz może jakieś informacje, którymi mógłbyś się podzielić odnośnie do tego miejsca pracy? Podejrzewam, że są jakieś powody, dla których chciałbyś pracować akurat w tej firmie, jeżeli możesz to przedstaw je tutaj na forum.

Olek
@Dominika

Nie , tak pytam z ciekawości bo szukam pracy

@Olek

Masz jakieś doświadczenie, którym możesz przekonać do siebie osoby rekrutujące do pracy w firmie R&G? Firma mieści się blisko Twojego miejsca zamieszkania? Jeżeli zdecydujesz się na aplikację do pracy w tej firmie, to chętnie poznamy, jak dalej potoczyła się Twoja sytuacja.

Olek

Witam jak wygląda praca na magazynie ? Jakie zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o R&G Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w R&G Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R&G Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R&G Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R&G Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Traugutta 7
    39-300 Mielec