Opinie o R&G Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie R&G Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie R&G Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R&G Sp. z o.o. w Mielec

janek

Witam, mam takie pytanie, czy po studiach elektrycznych można dostać pracę w R&G bez doświadczenia? Np. jako programista c++?

Absolwent

Atmosfera na produkcji i między działami przyjazna. Ludzie tam pracujący w porządku.

Absokwent

Atmosfera między działami i produkcja przyjazna, Ludzie tam oracujący w porządku.

Wald

Co myślicie o ostatnich zmianach na elektronice ?

Tam
@Wald

Tzn ? Zmiany były, są i będą...

Tam
@Wald

A może ty napisz co myślisz o zmianach ?

Monter

Umówione spotkanie na określoną godzinę, bez oczekiwania.

Klasyczne pytania i wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Propozycja pracy za najniższą krajową. Jedyny warunek zatrudnienia to gotowość to częstych wyjazdów służbowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Arek

Witam, Na jakie Widelki mógłby liczyć inzynier oprogramowania?

@Arek

Myślę, że z 5000 d0 6000 brutto

Chbg

(usunięte przez administratora) i do tego brak ciuchów dla nowych pracowników . Pierwsza umowa na 3 miesiące i przez 3 miesiące codziennie wracaj do domu brudna bo dopiero przy następnej umowie może dadzą ciuchy . Skrzynki do pakowania w liściach , wodzie i ptasich kupach . Tempo jak na maratonie , 2-4 stanowiska na raz. Jedna z gorszych firm w jakich pracowałam

@Chbg

Bez przesady z tym tępem ???? nie jest ciężko

Bet

Czy są przyjęcia teraz na jakie stanowisko szukam pracy jako operator produkcji. Gdzie złożyć CV. Z góry dziękuję

kolo

Super firma szanują człowieka i nie traktują jak byle kogo jak w innych firmach i nie zwalniają o byle co jak w firmach na produkcji co jest wielkie (usunięte przez administratora) .Praca przyjemna i atmosfera super .Kierownictwo super dobrzy ludzie . Jeśli chodzi o produkcje to tu jest najlepiej

Ala
@kolo

A są teraz przyjęcia?

Czy firma R&G Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

ser

A słyszał ktoś aby R&G finansowało jakiekolwiek szkolenia pracowników?

Kulka

Yyy.... co finansuje?

Zenon

A jak u was płacą za nadgodziny? ???? np. Jak przyjde w sobotę.... To są one 100% czy przez pół? ???? czy płacą jak za normalną dniówkę ????

Angelo

Firma jakich mnóstwo. Pod przykrywką pięknie wyremontowanych hal sprawia wrażenie profesjonalnej. Niestety to tylko wrażenie optyczne. Oszustwa na godzinach a co za tym idzie, na pieniądzach to chleb powszedni. Zamiany na stanowiskach dyrektor, kierownik na wydziale E tylko pogorszyły sytuację i atmosferę na produkcji. Ale tak to jest jak się nie ma wykształcenia a ludzi pod sobą. Prostactwo i niekompetencje wyjdą wtedy zawsze. Kadry proponuję omijać z daleka a jeśli już po coś ważnego to zachęcam wcześniej poczytać przepisy bo pani grubsza wmówi ci wszystko a nie jeden raz nie ma o niektórych z nich pojęcia i wymyśla własne prawo pracy. Ogólnie firma jest przekonana o swojej świetności i tworzy atmosferę jakby cię nic lepszego w życiu już miało nie spotkać.

Zygmunt
@Angelo

A to racja. Do tego jak się nie rzucasz w oczy to możesz cały dzień nic nie robić a i tak się nikt nie zorientuje ????

Jestem
@Zygmunt

Jeśli to było pytanie to odpowiedź brzmi: TAK. Najważniejsza jest lokalizacja względem kamer i przejścia między halami, jeśli zasłonisz sobie biurko przed kamerą i widzisz kto wchodzi to możesz całymi dniami siedzieć przy biurku na którym musi coś być, ale niekoniecznie musisz coś z tym robić.

Mlody
@Angelo

Nie wiem o jakiej zamianie piszesz, bo dyrektorem zostal kierownik ze względu na odejście starego i to raczej byl strzał w dziesiątkę, wcześniejsze traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) odeszło w niepamięć. Jedyne co po nim zostalo to obecny kierownik wypromowany na podpieprzaniu ludzi o np. zbyt częste wyjścia do toalety, czy chodzenie z kubkiem, a sam robi wielkie G jedynie wchodząc w cztery litery właścicielom nie orientując sie w niczym, a za większością spraw i tak dalej gania obecny dyrektor.

Robo kop

Są tam u was przyjęcia teraz na operatora maszyn czy wszystko dalej wytrzymane???

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Umowa wręczana jest w pierwszym dniu.

Pn

Czy teraz można składać CV jest jakaś szansa na zatrudnienie

Grzegorz
@Pn

Na pewno serwis potrzebuje ludzi z doświadczeniem

Niezachwycony

Za minutę spóźnienia do pracy 30 minut odorobku, brak parkingu, kawałek żwiru,błota i woda i 400 metro do Plasta do biura ...stawka proponowana zarówno na start jak i później 17,50 brutto i do tego praca na 3 zmiany ...

Nik
@Niezachwycony

A są tam teraz może przyjęcia na operatora wtryskarki? ????

A przyjmują może jakieś nowe osoby na operatora/ke wtryskarki? ????

Jennifer

Nie ta firma, w R&G SA nie ma wtryskarek.

Błażej

@Pan nikt A jak teraz z przyjęciami? Ruszyło coś?

Dorotka

Czy ktoś się orientuje czy w tym roku będą przyjęcia z orzeczeniem ?☺️

Pan nikt
@Dorotka

Witam, podanie zawsze można złożyć, jak w obecnej chwili nie ma przyjęć, ale wystarczy że podpiszą jakiś większy kontrakt i już poszukują "na gwałt" pracowników

Ewcia

Czy są przyjęcia ?

Ela

Witam. Czy są obecnie przyjęcia do firmy? I czy warto składać cv

ggg

Bardzo dużo się zmieniło na przestrzeni paru miesięcy, dyrektor Król wykonał bardzo dobrą robotę na wydziale mechanicznym, maszyny coraz lepsze i nowsze, produkcja usprawniona zdecydowanie. Nawet mimo funkcjonowania produkcji na innej hali wszystko jest dobrze dograne i nie ma zamieszania które było nieodłącznym elementem na tym wydziale. Kierownik też zaczął lepiej panować nad produkcją. Zarobki nie są jakieś wygórowane, ale na pewno można liczyć na jakieś podwyżki przynajmniej raz w roku. Gdybym nie dostał innej oferty na pewno byłbym skłonny zostać w RG, widać że firma i kadra zarządzająca nie stoi w miejscu, rozwija się i wprowadza dobre zmiany pomagające usprawnić produkcję.

ddd
@ggg

Hahaha bo spadnę ze stołka, ktoś tu ładną propagandę sieje, ale cóż się dziwić w końcu przed premiami jesteśmy.

Lolypop
@ggg

Dyrektor King to akurat najwiekszy ściemniacz na całej firmie. W pięknym ubranku i autku kompletnie niekompetentny i nie znający ani systemu, w którym już kilka lat pracujemy, ani produkcji. Choć doskonale udaje, że jest w tematach.

Zostaw merytoryczną opinię o R&G Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w R&G Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R&G Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R&G Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R&G Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Traugutta 7
    39-300 Mielec