Pracownica Nowy wpis

Firma dała mi możliwość rozwoju oraz obdarzyła zaufaniem. Mimo młodego wieku (mam 20 lat) pomogła mi rozwinąć skrzydła. Dostałam wsparcie, z problemami zawsze mogłam udać się do pracowników od fachu. Jeśli jesteś pracowity i wykazujesz odpowiedzialność za powierzone zadania zostaniesz doceniony.

My456 Nowy wpis

Pracuję od ponad roku. Pracodawca ceni efektywność, kreatywność i samodzielność, co bardzo mi odpowiada. Polecam pracodawcę osobom pracowitym i ambitnym.

Jacek Nowy wpis
Klient

Jestem pod wrażeniem, bardzo pozytywnym wrażeniem, fachowości osób na dziale handlowym. Kompetencje plus miły uśmiech wraz z uprzejmością. Miło w takiej atmosferze robić zakupy części do komputerów.

Anna Nowy wpis

Ja pracę wspominam dobrze, fajna co widać po komentarzach. Bardzo mili ludzie. Wynagrodzenie na czas...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tadoo

Firma bardzo w porządku, na start umowa o pracę. Wypłata wypłacana w terminach, co dla mnie jeszcze kiedyś było rzadkością, także miła odmiana. Dostałem bluzę roboczą i koszulki, pracuje po 8 godzin. Ogólnie polecam - ja pracuję i się cieszę.

Mobilny

Pracuje mi się tu coraz lepiej, wysokie wynagrodzenie, wypłata na czas, i co najlepsze mam bardzo dobry dojazd do pracy. Na magazynie panuje miła atmosfera. Pozdrawiam.

F.

Pracowałam we firmie jakiś czas i zdanie o pracodawcy mam jak najbardziej pozytywne. Miałam normalnie umowę o pracę, pieniądze zawsze na czas. Fajny zespół, doświadczony, zawsze dobra atmosfera. Dobrze wspominam czas w tej firmie.

Jak dla mnie najważniejsze elementy dobrego miejsca pracy, wynagrodzenie na czas, korzystne godziny pracy i wolne weekendy/święta, bardzo fajna atmosfera, ze wszystkim bez strachu można zwrócić się o pomoc.

Ek

Ja pracuję w proline i uważam, że atmosfera jest bardzo fajna ludzie bardzo sympatyczni i pomocni.

Emiz

Pracuję od pół roku, dobre warunki i stabilność zatrudnienia. To na czym mi szczególnie zależało :)

Karolina
Klient

Polecam serdecznie! Wszystko super zapakowane, produkt bardzo dobrej jakości, szybka dostawa.

tomek

Pracowałem może i krótko, ale dużo się nauczyłem, dobre miejsce według mnie, dla doświadczonych osób w dziedzinie informatyki.

Wiktoria

A dla mnie była to najfajniejsza praca, zarobki ok, ludzie i atmosfera zawsze super i bardzo mi brakuje tej pracy-musiałam się zwolnić z powodu przeprowadzki.

GrzJ

Pracowałem na magazynie, początkowo było trochę ciężko, dużo pracy ale trzeba złapać swoje tempo i praca robi się bardzo przyjemna. Od początku rozmowa, umowa i wypłata na czas i praca robi się przyjemna. Fajny zespół, pomocni koledzy.

Justy

Firma z dużym potencjałem, wszystko ładnie zorganizowane co się bardzo ceni. Pracownicy i zarząd jak najbardziej w porządku. Wiadomo po studiach wszyscy chcieliby zarabiać miliony, tylko niewiele mają ze swojej strony do zaoferowania. Według mnie Proline to świetna opcja po studiach, a Ci co narzekają to chyba ich pierwsza praca i nie wiedzą jak jest w innych firmach...

Bedi

Aktualnie pracuję w tej firmie, jestem tutaj już od pół roku. Lubię swoją pracę więc jestem zadowolony ze swojego stanowiska. Pracuje tutaj dużo młodych ludzi, jest miła atmosfera, mieszkam niedaleko więc lepszego miejsca pracy w okolicy nie widzę... Opinie są różne trzeba spróbować, a później dopiero oceniać.

Sołek

Pracuję w tej firmie już dwa lata. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Praca w wyznaczonych godzinach, weekendy wolne. Jeśli ktoś chce pracować to nie szuka wymówek i nie słucha opinii wyssanych z palca. Uważam że opinie negatywne są przekoloryzowane. Z czystym sumieniem polecam przyjść i spróbować.

Weron
Klient

Akurat byłem przejazdem w okolicy i wstąpiłem do sklepu i zaskoczenie. Po pierwsze świetny asortyment i ceny, przemiła obsługa, bez kolejki, szybko i na temat.

Jolo
Kandydat

Dobra firma, rekrutacja okej, najważniejsze że w miłej atmosferze. Jako kandydat dowiesz się wszystkiego o firmie, zarobkach, zakresie obowiązków, nikt nic nie ukrywa.

Jak się pracuje z ludźmi z Sebastian Ponikowski ProLine?

Magazynier
@Pytanie

Nie mam zastrzeżeń :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Ponikowski ProLine - Mirków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sebastian Ponikowski ProLine
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
Sebastian Ponikowski ProLine