Opinie o proline.pl - Proline S.A. w Mikrów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Ponikowski ProLine. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sebastian Ponikowski ProLine o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Ponikowski ProLine w Mirków

Administrator Nowy wpis

Sebastian Ponikowski ProLine prowadzi rekrutację na na stanowisko Handlowiec. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 26500 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Klient Nowy wpis

26500? Czy to, aby nie pomyłka?

Były pracownik Nowy wpis

LOL chyba komuś się przez przypadek zero jedno za dużo wcisnęło...

Konrad

Świetny sklep, zawsze dobrze robi się tu zakupy, doradcy mają dużą wiedzę na temat sprzętu. Polecam serdecznie!

Jerzy Nowy wpis
@Konrad

Po ponad dziesięciu istotnych zamówieniach w Proline, poprzedzonych uzyskaniem rzeczowych porad przez telefon – jestem bardzo zadowolony z tych wszystkich porad, jak i z zakupionego sprzętu (i także np. oprogramowania antywirusowego). Wracam do Proline, choć zawsze sprawdzam starannie inne oferty w sieci (dla orientacji w cenach i nieustannego poszukiwania dobrej jakości usług. produktów i porad).

Maja

A właśnie chciałam spytać odnośnie zastania doradcą tutaj. Potrzebne obecnie jest jakieś doświadczenie czy istnieje szansa na douczenie na miejscu? Ktoś aplikował ostatnio dałby znać jakie warunki tu mają jeśli o pracę chodzi?

Ludzie bardzo spoko, mam kontakt z innymi działami - tam również 99% to fajni, inteligentni, kulturalni ludzie z którymi się dobrze współpracuje. Generalnie dla mnie to fenomen. Firma się mocno rozwija i profesjonalizuje.

Były
@Paweł

Chyba raczej firma się zwija. Kolejny oddział zamknięty, ludzie niezadowoleni z wyścigu szczurów między centralą, a oddziałami.

Czy kandydat na stanowisko Handlowiec - branża IT w firmie Sebastian Ponikowski ProLine ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Polecam- szybka realizacja zamówienia, obsługa klienta na wysokim poziomie.

Karol Fontin

Profesjonalna obsługa, bardzo fajna oferta i konkurencyjne ceny

anonimowo

Atmosfera pracy sprzyja do efektywności i zaangażowania. Polecam

Oddziałowy

Praca spoko nie mam do czego się przyczepić.

Zespół pracowników na sklepie w którym pracowałem jak i w innych bardzo pomocny i rzetelny. Centrala i zamówienia działają bardzo sprawnie, wypłata bez rewelacji oraz największy problem to szef wymaga cudów od nowych pracowników, potrafi na ubliżać, typowy prywaciarz.

Ryszard

Jakich cudów wymaga? Chodzi o zrobienie targetów? Bo wiadomo że na początku nie każdemu się udaje. No a ta wypłata bez rewelacji to ile?

Fatamorgana

Czy w zakres obowiązków pracownika wchodzi wynoszenie śmieci?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Sebastian Ponikowski ProLine?

Najniższa krajowa, nie ma co liczyć na więcej! Obiecuje ze będą premie przy zatrudnianiu ale nikt ich jeszcze nie widział!

Lil

Jak dla mnie jest tutaj całkiem stabilnie, ludzie są pomocni i nikt sobie nogi nawzajem nie podkłada, a obowiązki to kwestia tylko wdrożenia. Każdy ma oczywiście prawo uważać co chce, ale ja jestem zadowolony i jak ktoś jest zainteresowany można śmiało pytać.:)

Firma daje stabilną i dobrą pracę. Nie ingeruje w poczynania pracowników-jeśli nie musi. Zasada jest prosta: jak dbasz-tak masz .Jeśli uczciwie i rzetelnie pracujesz, to czego się tutaj obawiać.

Pracuję w firmie proline od kilku miesięcy, bardzo polecam, przyjemnie się pracuje.

Andrzej Gabor

Bardzo miła załoga ,pomocna i sympatyczna .Gdy brak danego artykułu jest zamówiony i można już na drugi dzień go odebrać

Maciej

Zawsze świetnie przeszkolona obsługa, bardzo szeroki wybór asortymentu a o wyborze zawsze uświadomi wykwalifikowany specjalista z działu handlowego.

Ładny sklep w przepięknym miejscu. Parking na kilkanaście aut. Bardzo miła i kompetentna obsługa.

Ireneusz Smaczyński

Nie pierwszy raz kupowaliśmy sprzęt w magazynie centralnym i po raz kolejny jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta. Panowie chętnie służą pomocą, są bardzo uprzejmi, a co najważniejsze na prawdę znają się na sprzedawanym sprzęcie i potrafią dobrze doradzić.

Paulina

Tym razem należy się możliwie wysoka ocena. Złożenie, dostawa wraz z wydaniem komputera stacjonarnego w 2dni. Wszystko działa. Odbiór laptopa z 2 wymianami i podbijaniem podzespołów bezproblemowa.

Nela Wysoczańska

Rewelacyjna obsługa!!!! W pełni polecam ten sklep, głównie z uwagi na Pana sprzedawcę z centrali, wykazał się olbrzymim profesjonalizmem i zaangażowaniem podczas doboru sprzętu komputerowego do firmy. Z wielką cierpliwością odpowiadał na wszelkie pytania oraz podpowiadał wybór odpowiedniego produktu. Bardzo dobry fachowiec, charakteryzujący się olbrzymią wręcz cierpliwością wobec klientów. Na uwagę zasługuje zwłaszcza jego zaangażowanie, bardzo rzadko spotykane współcześnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Ponikowski ProLine - Mirków

• Jak się pracuje w Sebastian Ponikowski ProLine?

Zobacz opinie na temat firmy Sebastian Ponikowski ProLine tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebastian Ponikowski ProLine?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 73 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sebastian Ponikowski ProLine
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.

Sebastian Ponikowski ProLine