Opinie o proline.pl - Proline S.A. w Mikrów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Ponikowski ProLine. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sebastian Ponikowski ProLine o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Ponikowski ProLine w Mirków

Wiśnia

Polecam, super zakup. Profesjonalna obsługa przeprowadzona przez Pana Artura w Mirkowie. Wielkie brawa i podziękowania.

Zaj98

Wypłata na czas wszystko tak jak w umowie, miejsce pracy przesympatyczne.

anonimowo

Pracuje dla proline od niedawna i już widzę że pracują tu fantastyczni ludzie, każda osoba bardzo chętna do pomocy, atmosfera w pracy ok , widać pełne zaangażowanie ludzi tu pracujących.

Kate123

Pierwsze dni były ciężkie ale są pomocni ludzie w zespole dzięki którym nadal tam jestem. Nie narzekam, firma na poziomie :)

Czy kandydat na stanowisko Handlowiec - branża IT w firmie Sebastian Ponikowski ProLine ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
HM

Zarobki ok, zgrana ekipa. Uwielbiałam ta prace, chodziłam do niej z przyjemnością.

Beata

Polecam firmę i przepracowałam 6 lat , i dziękuję za współpracę i opiekę ... a nowym pracownikom polecam ...

Żabka

Proline bardzo kompetentna obsługa, więc zakup przeszedł bardzo miło i sprawnie. Wcześniej na necie sprawdziłem że mają to co chciałem. Na pewno nie były to moje ostatnie zakupy w tym sklepie.

Nati

Bardzo chwalę sobie pracę w firmie Proline. Przesympatyczni ludzie i znakomity kontakt z właścicielem. Oby więcej takich pracodawców. Dobra współpraca z pracownikami, podział obowiązków, do tego dobra atmosfera i z przyjemnością się całej ekipie pracowało.

ABC

Ja pracowałem 5 lat na magazynie i bardzo dobrze się pracowało. Jeżeli ktoś pracuje a nie ściemnia i się dogaduje z współpracownikami to praca jest super.

Arek

Pracuję w tej firmie od kilku lat i nie mogę powiedzieć nic złego na tą firmę, w mojej okolicy ludzie narzekają na swoich pracodawców ja na szczęście jestem zadowolony ze swojej roboty.

Hubertus

Moim zdaniem nie mam powodów aby nie polecać tej firmy. Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny z firmą to zdecydowanie rozmowa różniła się od konkurencji, wypytywali mnie o szczegóły, potrzeby sprzętu jaki bym chciał kupić i co mi odpowiada. Polecam

Magdalena Okońska

Miła, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, dostałam fachowe doradztwo w sprawie wyboru sprzętu.

Pozytywnie

Firma szanuje pracowników, robi wiele rzeczy, żeby zapewnić bezpieczeństwo i stabilizację :)

Lilo

Polecam firmę Proline, jeśli ktoś szuka pracy w takiej branży to warto się zainteresować, dobre kontakty z pracownikami, fajne możliwości i warunki pracy.

Majster

Ja pracuje na magazynie i jestem zadowolony. Z początku ciężko było mi się odnaleźć ale wszystko jest do ogarnięcia, pracownicy spoko, pomogli jak coś trzeba było ale ogólnie każdy dobrze pracuje i robi to co do niego należy.

Medzik

Polecam firmę. Pracuje już przeszło 4 lata. Wypłaty zawsze w terminie , kontakt z ludźmi I na pewno nie zmęczę się tak jak w biedronce czy lidlu. Wszystko Ok polecam.

Yo

Mi pracuje się tutaj dobrze. Zarabiam też nieźle, z tego co się orientuję w stosunku co do innych magazynów finansowo jest nieźle więc nie ma co narzekać. Polecam :)

Roland

Co cię czeka? Praca w uczciwej firmie. Atmosfera jest ok, przełożeni raczej w porządku. Aplikujcie jeśli chcecie pracować, ale tak prawdziwie, a nie udawać :)

Pracownica

Firma dała mi możliwość rozwoju oraz obdarzyła zaufaniem. Mimo młodego wieku (mam 20 lat) pomogła mi rozwinąć skrzydła. Dostałam wsparcie, z problemami zawsze mogłam udać się do pracowników od fachu. Jeśli jesteś pracowity i wykazujesz odpowiedzialność za powierzone zadania zostaniesz doceniony.

My456

Pracuję od ponad roku. Pracodawca ceni efektywność, kreatywność i samodzielność, co bardzo mi odpowiada. Polecam pracodawcę osobom pracowitym i ambitnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Ponikowski ProLine - Mirków

• Jak się pracuje w Sebastian Ponikowski ProLine?

Zobacz opinie na temat firmy Sebastian Ponikowski ProLine tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebastian Ponikowski ProLine?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 73 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sebastian Ponikowski ProLine