Opinie o Pretty Girl (LPW S.A.) w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pretty Girl (LPW S.A.). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pretty Girl (LPW S.A.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pretty Girl (LPW S.A.) w Łódź

cc

hehe chyba sam to napisał pan regionalny:)

Ona

Święta prawda... Pan Regionalny R. wcale nie jest taki straszny trzeba tylko z nim rozmawiać jak z człowiekiem a nie unosic się honorem... I również nie uważam że praca w pretty jest obozem...

xxx

Jak czytam te Wasze śmieszne komentarze to żal mi Was! Ja mam zupełnie inne zdanie o regionalnym Panie [usunięte przez administratora] i życzę wszystkim takiego managera! Jeżeli ktoś nie potrafi dostosować się do warunków pracy to już jego problem. I nie uważam, że praca w Pretty jest obozem pracy.

porażka on ma rozdwojenie jaźni

Sprzedawca

Rozmowa z Kierowniczką Salonu przebiegła w naprawdę miłej atmosferze, pytania o moje zainteresowania, wiadomo trzeba umieć coś powiedzieć na swój temat. Następnie czemu chcę pracować w tym akurat sklepie? Jakie są aktualne trendy w modzie? Miałam też zaprezentować jedną sukienkę w taki sposób w jaki bym ją chciała sprzedać. Ogólnie rozmowa trwała ok 20 minut. Odpowiedź pozytywną dostałam jeszcze tego samego dnia :)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

a to przykra prawda

unia

zgadzam sie co do regionalnego [usunięte przez administratora] ten facet powinien pracowac w zakladzie karnym a nie jako meanager takiej firmy!!! traktuje pracownice jak zero, ciagle tabelki kto na jakim miejscu, jaki audyt, kto jest najlepszy a kto najgorszy itp tip. jednym slowem nie polecam pracy w tej firmie!!! a zarobki-to jakas pomylka!!!!

mała

Praca to masakra w tej firmie, nie wspomne o regionalnym pomorza-porazka!!ciagle jakies dziwne , niemiłe, nie na miejscu emaile.. Facet swoimi tekstami wcale nie motywuje do pracy a wrecz przeciwnie powoduje ,ze wszyscy zaczynaja szukac innej pracy! Traktuje pracownikow jak osoby niedorozwiniete!! a zarobki-6 zl /h masakra!!!!!!!!!!

pipi

oj tak swieta prawda cyferki i tabelki to jest najwazniejsze. codzienny stres , a premie odcinaja za wszystko , chociaz jest bardzooo niska. Nie polecam pracy nikomu , mam nadzieje ,ze za jakis czas znajde prace gdzie szanuja ludzi i bede mogla usiasc chociaz na 10 minut.

ona

zgadzam się z wszystkimi wypowiedziami...szkoda czasu i energii na prace w tej firmie,zarobki coraz mniejsze a wymagania ogromne,nie mozna usiąść i najleepiej żeby personel sie nie przyjaznil ze soba...dla nich nie licza sie ludzie tylko cyferki i procenty...

prettka

Podpisuję się pod wszystkimi komentarzami. Ze stresu po tej pracy leczyłam się 3 miesiące. Zarobki sukcesywnie MALEJĄ a i tak zawsze były niskie. Zaskakujące za jak wiele rzeczy można odebrac z pensji...

Praca w pretty girl to jeden wielki koszmar nikt tak naprawdę nie dba o pracownika. Większość zatrudnionych to bardzo niekompetentne osoby. Małe płace zero socjalu !!!!!!!!!!!!! Masakryczne godziny pracy i ciągły wyzysk, wyzysk, wyzysk!!!!!!!!!!!! Zero specjalistów , tam nikt nie potrafi podjąć dobrej decyzji , wszyscy udają że coś potrafią , a tak naprawdę guzik wiedzą i guzik umieją.

Nie podejmuj decyzji o pracy w tej firmie,odradzam !!! Pensja niska,a i tak znajda pretekst zeby co miesiac zabrac premie. Odliczaja z wyplaty nawet koszty rozmow sluzbowych-skandal. Zupelny brak poszanowania praw pracowniczych,interpretuja wszystko aby to firma miala jak najwieksze korzysci,a nie pracownik...To chyba wystarczy,aby wyrobic sobie wlasne zdanie na temat tej firmy.

Nie polecam pracy w tej firmie...zero szacunku dla pracownika,pensja najniższa krajowa,bardzo częsta rotacja pracowników!!!

Anonim111

Nawet nie warto tracic czasu i zdrowia na ten obóz pracy.Wyzysk pracownikow, zero szacunku.co chwile zmieniaja sie pracownicy zarobki nijakie nawet nie wiem jak sie bedziecie starac to i tak premii nie zobaczycie.Obiecuja na poczatku co innego a w praniu wychodzi prawda....chcesz zmarnowac swoj czas i zdrowie to polecam!!

Ona

Nie polecam tej firmy.Nie dba o dobro pracownika. Bardzo niskie zarobki (pensja najnizsz krajowa) a przy tym wyzysk pracownika.

groszek

nie przestrzeganie praw pracownika ,niskie zarobki .Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pretty Girl (LPW S.A.) - Łódź

• Jak się pracuje w Pretty Girl (LPW S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Pretty Girl (LPW S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pretty Girl (LPW S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pretty Girl (LPW S.A.)?

Kandydaci do pracy w Pretty Girl (LPW S.A.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pretty Girl (LPW S.A.)