Opinie o POLTEC SP Z OO w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLTEC SP Z OO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLTEC SP Z OO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLTEC SP Z OO w Wrocław

John

Smacznego! Odnośnie ostatniego przemówienia pana Najważniejszego w sobotę. Szanuje pana! ale wielu ludzi bardzo źle odebrało ostatnie przemówienie i to jak jesteśmy traktowani przez pana biuro. Gdzie nasze ubezpieczenia E106? Gdzie żółte karty duńskie? Gdzie inne sprawy bardzo ważne. Do kogo pójść jak jest problem osobisty? Mamy też dość już wysłuchiwania tylko co od nas się wymaga. Bo w końcu ludzie też mają aparaty foto i też mogą zostać fotoreporterami. Smacznego.

@John

tak, zatrudniamy także zbrojarzy w Danii.

druch

a poltec ma zbrojarzy w danii?

zuch

ilu ludzi tyle opinii. Panowie a jak wygląda tam robota w charakterze zbrojarza?

HANYS

ALE chciałbym żeby woda była i aby pan ślązak nie mylił się tak często w przepisywaniu i nie mówił że wyrówna na następny miesiąc i aby nie śmiali się z tego a jak pude do bióra zeby nie krzyczeli na mnie,mnie słuch badali mam dobry.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w POLTEC SP Z OO odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
hołek

ja już nie robie w firmie ale działo się tam o działo,poziom wyszkolenia był różny jak wszędzie ale ludzie na dole ciągnęli naprawdę robotę,było wielu dobrych pracowników i nawet koleżenskich,co do nadzoru to powiem ten kto ryczy na budowie to zwykle ma braki techniczne duże i organizacyjne a do tego moze mieć kłopot psychiczny jak dużo pije a potem go trzesie ima luki w pamieci i mózg słaby,

Pruszkowiak

Czy ma ktoś telefon do związków w Kopenhadze? Albo do tych 3 facetów co odeszli na budowe metra do Adeco? Może ktoś tu napisać ten numer,dzięki.

Vito Corleone

ŁADNIE Pojechał BOOM w mejlu o zarobkach. Ja jestem spory czas a nie znałem tych stawek. Może to ktoś blisko biura pisał? No ładnie. Mnie nie pasują wrzaski na budowie i mówię krótko dość tego. Nie podoba mi się też jak mi mówi nadzorca żebym robił w sobotę kiedy firma daje mi wolną bo wyrobiłem limit przecie godzin,a ten mi po cichu koło ubikacji albo palarni woło mnie na bok i mówi przyjdź w sobote do roboty to ci zapise na kartce godziny i jeszce mówi jak bede chciał to bedziesz robił ile ci powiem.Ja nie wiem czy DYREKTOR wie o tym.

BOOM

zarobki poltec 116koron brutto ciesla i zbrojarz , 120 koron operatorzy sprzętu , 120 - 130 team leaderzy , majstrowie kolo 150 . na rękę średnio 5000 zł na miesiąc, kierownictwo wulgarne i chamskie, w Danii maja na pieńku z urzędem podatkowym i związkami zawodowymi, zawsze brakuje godzin, pracujesz wiecej niz masz zaplacone (usunięte przez administratora) na kółkach i tyle w temacie... ale druga strona medalu jest taka ze nienarobisz sie jak na budowach niemieckich bo duny troche ich pilnują.

Poltec

umowa jest zgodna z przepisami obowiazującymi w kraju w którym zatrudniany jest pracownik. Jest on tam legalnie zatrudniany i ubezpieczany, odprowadzane są wszelkie składki podatkowe i socjalne. Z koncem roku rozlicza podatek i korzysta z przysługujących ulg podatkowych w kraju zatrudnienia.

Poltec

Witam, aplikacje najlepiej przesyłać na adres firmy lub pocztą elektroniczną: miroslaw.maculak@poltec-eu.com

gajusz juliusz cezar

Lubię Poltec. Jestem tak samo traktowany jak pracownik Niemiecki czy Duński,pełny szacun!! Umowę mam. Ile zarabiam to nawet żonie nie mówię i księgowość nie powie. Chodzę na ryby po robocie,popijam w sobotę Nobelaner Duński. Kierownictwo kompetentne. Starzy majstrowie też pomogą jak trzeba.

cezar

Panowie. Dajcie już spokój z tym ile można zarobić? Jak ktoś pracował w innych firmach w Niemczech czy gdzie indziej to mniej więcej wie jakie są zarobki. A między ludźmi to nikt chyba się bardzo nie chwali. Zarobki to delikatny temat wszędzie. A jak się przyjmujesz do jakiejś firmy to Bardzo Uważnie Przeczytaj Umowę. Zastanów się i sam podejmij decyzję. Żyj chwilą, lub pomyśl o przyszłości.

bugi

Do perez86. Człowieku jak coś piszesz to naucz się ortografii. Przyuczyłeś się trochę do szalowania i wypisujesz bzdury. A najważniejsza cecha sklejki szalunkowej? A budowę drewna znasz? A sklejka szalunkowa to z jakiego drewna? A normy na ściskanie i zginanie znasz? Wzdłuż słojów czy w poprzek? O zarobkach się nie wypowiadaj bo to żałosne.

perez-86
@bugi

Mam gdzies przyuczanie do szalowania bugi. A najwazniejsza cecha sklejki jest taka ze moge cie nia tluc po lbie az peknie. Ona albo twoj leb omnibusie

@perez-86

skoro jest tak źle jak piszesz, to po co sie męczysz?

AK47)
@Poltec

Hm jest źle z ludźmi którzy reprezentują firmę poltec i to psuje wasza opinie niedługo sięgnięcie dna jak format z warszawy

perez-86

zastanawia mnie w jakich firmach i branżach pracowali wczesniej Ci ludzie, którzy są zdziwieni ,ze firma wysyła na urlopy bespłatne kiedy nie ma roboty dla ludzi. zawsze mozna przyjąć sie do fabryki czy zakładu pracy gdzie zarobia 1800 zł.

Poltec

Witam wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą POLTEC. Nie skomentuję powyższych opinii wielu "Anonimów". Zakładam że jeżeli zostali pokrzywdzeni przez POLTEC, to nie mają powodów do wstydu i ukrywania swojej tożsamości. Firma zatrudnia stale pracowników na kontraktach w Danii, Niemczech, Austrii, Holandii. Jeżeli ktoś uważa że został niesłusznie zwolniony z pracy, zawsze może dochodzić swoich praw na drodze prawnej. POLTEC nie zwalnia pracowników pracujących uczciwie i wykazujących należyte zaangażowanie. Pijaństwa, cwaniactwa, awanturnictwa, itp. zachowań hołubić nie będziemy. Co do zmian kadrowych - jak w każdej firmie takie mają miejsce - leniwi nie mają tu czego szukać. Jesli ktoś ma ochotę pracować i zarobić więcej niż pracując w Polsce - taki człowiek zawsze znajdzie u nas pracę. a wszystkich Anonimów pozdrawiam Paweł Tustanowski dyrektor techniczny POLTEC Sp. z o.o.

qwer

Jak wygladaja zarobki w dani moze ktos powiedziec czy oplaci sie wyjezdzac?

bugi

To przedziwne sprawy tu czytam, po 3 miesiące na bezpłatnym? A na taki wyjazd za granicę to na ile, też 3 miesiące? A co po tym? Ile pensji? Bo jeśli zostanie po odliczeniu kosztów 4,5 czy 5 tyś, to szkoda sobie głowę zawracać,jechać na 2 czy 3 miesiące a dalej co?

związkowiec

Czy może ktoś napisać prawdę,jak wygląda praca i płaca na budowie w Danii? Są cieśle i zbrojarze. Z góry dziękuje za potrzebne informacje.

Kiedyś to była firma na poziomie.A teraz zabiera kase za wszystko, za dojazdy , za nocleg a mało co w zamian daje, tylko urlopy bezpłatne i dyscyplinarkę.Nigdy nie można być pewnym jaka będzie wypłata."starzy" pracownicy nie robią po 3 mce a oni w tym czasie zatrudniaja nowych i to na kontrakty zagraniczne.

Poltec

zwolnienie dyscyplinarne dostał u nas tylko jeden pracownik. tak zwykle bywa jak się przychodzi do pracy "na bani"...

a wstawienie się do pracy z przyczyn pijaństwa jest tak karane więc jak byś był ok to by cię nie zwolnili

Ciekawe rzeczy dzieją się ostatnio w Poltecu. Teraz zamiast pracy(której od miesięcy znów nie mają) ma się do wyboru urlop bezpłatny albo zwolnienie dyscyplinarne i to za to ,że "nie stawiłeś się do pracy!!!" Masakra co oni robią z ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o POLTEC SP Z OO - Wrocław

POLTEC SP Z OO
2.5/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Skarbowców 23A
    53-025 Wrocław