Opinie o Bresland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bresland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bresland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bresland Sp. z o.o. w Wrocław

Na Braunschweig jest właśnie oferta dla trzech kierowców, byliście tam może? zarobki podane są jako od ok 8 do ok 15 tys jakby nie patrzeć. Po prześledzeniu niektórych opinii widziałem, że ktoś tu miał wątpliwości co do wypłaty… ktoś inny podkreślił ze to pracodawca bezpośredni i tak daje kasę i to z nim trzeba się dogadywać, no ale jak ktoś ma jakieś problemy to agencja pomaga? Mieliście tak może?

Agnieszka Nowy wpis

Oczywiście, że pomagamy jeśli są jakieś problemy :) Mamy już kilku zadowolonych z pracy kierowców w tej firmie, nie ma problemów z wypłatami.

@Agnieszka

A jakie najczęstsze się zdarzają? w każdej sytuacji udaje się temat jakoś rozwiązać? Na stronie widzę, że Państwo teraz biorą do siebie, ale chyba nie widzę oferty bez znajomości języka. Czy taka byłaby w ogóle możliwa?

Co do tego wypowiedzenia, o którym ktoś tu wspomniał to tutaj jak z nim jest? indywidualnie się ustala? Czy zdarzało się, że ktoś po jednej trasie rezygnował? Jest może jakiś okres próbny?

fahrer88 Nowy wpis

Trafiłem na bresland z kolega bo szukalismy podwójnej obsady i mają niezle warunki na meble. Byliśmy na rozmowie i wszystko sie zgadza ale musimy jeszcze poczekac z wypowiedzeniem

Pracuje ktoś w agencji pracy tymczasowej w administracji lub dziale rekrutacyjnym? Mają pełno ofert, gdzie są pośrednikami w pracy, ale żadnych informacji o stanowiskach wewnętrznych do obsadzenia niestety nie widzę ;) Polecacie podpytać o wolne stanowisko? Firma jest przychylna do negocjacji, jeśli chodzi o wynagrodzenie? W moim poprzednim miejscu pracy nawet jakbyś stanął na głowie i był najbardziej sumiennym pracownikiem świata to była ściana pod względem dodatkowych pieniędzy. Tu jak to wygląda? A z awansami jak jest? :)

Agnieszka

Dzień dobry, nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska w naszej firmie :)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bresland Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Mechanik/blacharz samochodów ciężarowych 3550€ + mieszkanie?

Aplikowaliście na Mechanik Lotniczy w Bresland Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Bresland

Chcielibyśmy się odnieść do Pana komentarza oraz dodać, że od samego początku zajęliśmy się sprawą z Pana wynagrodzeniem i stale byliśmy zarówno w kontakcie i z Panem i z pracodawcą i informowaliśmy o poszczególnych etapach sprawy. Pragniemy również zaznaczyć, że wystawił Pan komentarz w trakcie wyjaśniania sprawy, tak więc nie odnosi się on do aktualnego stanu. Rozumiemy, że był on pisany w przypływie emocji, ale ostatecznie zostało Panu niedawno wypłacone wyrównanie wynagrodzenia.

Karolcia
@Bresland

Witam, a czemu do czegoś takiego doszło? Po jakim czasie i w jaki konkretnie sposób zostało to rozwiązane? Zastanawiam się czy często dochodzi do tego typu sytuacji i jak się przed nimi chronić? Nie chciałabym żeby mój partner po pierwszym wyjeździe się zniechęcił

Bresland
@Karolcia

Dzień dobry, jako agencja pośrednictwa pracy staramy się zawsze pomóc w rozwiązywaniu jakiegokolwiek sporu pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą. Rozwiązanie sporu i kontakt zarówno z pracownikiem jak i pracodawcą rozpoczynamy od razu od momentu zgłoszenia problemu i staramy wyjaśnić się to najszybciej jak to możliwe. Co do częstotliwości występowania takich problemów, to zdarzają się one rzadko, jednakże w tej sytuacji osoba wystawiła bezpodstawnie komentarz, ponieważ sprawa była jeszcze w toku, a ostatecznie wynagrodzenie udało się wypłacić.

Marek K.

Dziękuję firmie Bresland za pomoc w znalezieniu pracy i za rozwiązanie problemu z AOK który miałem

Mariusz Cepan

Polecam szybko i sprawnie zalatwiaja prace

@Mariusz Cepan

Tobie wypłacili cała kwotę? Niżej ktoś pisał ze nie poleca, i ze ogólnie problemy:/ Ile już pracujesz? Można wiedzieć jak reszta warunków? Szukają mechanika i podali wynagrodzenie, 3500 euro. Można im wierzyć? Jak standard jeśli chodzi o mieszkanie, które zapewniają?

Mariusz Cepan

Normalnie mam wyplate tyle ile podawali ale to oni nie wyplacaja tylko firma przez ktora jestes zatrudniony kolego

Właśnie brat szuka pracy i wyszukaliśmy w sieci ogłoszenie na pozycje Mechanik/blacharz samochodów ciężarowych i można tam zarabiać w euro. I do tego oferują mieszkanie poza pensją. A wiecie na jaki okres trzeba wyjechać? To jest czasowy kontrakt np. na rok? Może na dłużej?

Witam czy do dziś jedynie Panie pracują na obsłudze? Jak na razie tylko pytam, ponieważ mieszkam niedaleko Karkonoskich i może bym się przyjął, bo mam doświadczenie w rekrutowaniu. W tym przypadku kiedy ostatnio ktoś dołączył do biura i na jakich warunkach? Jakie są do spełnienia by móc się przyjąć?

Bartłomiej Cz.

Fajny kontakt z paniami i nie trzeba dlugo czekac bo mają duzo ofert do wyboru a jak miałem pytania do pracodawcy to panie też pomogły, a nie jak w innych agencjach zlewają SUPER

Wiesław

Polecam. Pomagają znaleźć pracę nawet starszym kierowcom.

@Wiesław

Z jakich przyczyn mieliby nie chcieć pomóc w szukaniu zatrudnienia tego typu kandydatom? W jakiejś innej firmie spotkał się Pan z takimi okolicznościami? Jak długo to trwało i jak z ostatecznym efektem do dzisiaj?

Fahrer

Dlaczego Bresland rekrutuje na silosy okolice Regensburga do tego (usunięte przez administratora)a nie czytacie opini na innych forach czy naprawdę już tylko na kasie wam zależy a Polskiego kierowcę macie w (usunięte przez administratora) typowa rekruterka MOŻECIE ODPOWIEDZIEĆ???

@Fahrer

a jest moze szansa na wyjasnienie w czy problem bo za bardzo nie wiem czemu Pan sie zlosci o to. na co to wplywa i dlaczego to zle?

CoTyWypisujesz
@Fahrer

Dam glowe za to, ze to konkurencja poszywajaca sie pod kierowcy wypisujac takie bzdury. Coz tu dodac... zazdrosc o dobre oferty i swietna jakosc uslug firmy Bresland boli. Ale na tak dobra marke trzeba sobie zasluzyc ciezka i co wiecej uczciwa praca. Nie kazdego na to stac. Pozdrawiam wszystkich uczciwych ludzi :) karma wraca, nie zapominajcie

Biedaczek
@Danuta

Biedaczek z problemami emocjonalnymi sie zmaga. To nie ten portal.

@CoTyWypisujesz

Poważnie konkurencja?:D A to z jakimi innymi graczami tutaj firma się zmaga, że mieliby w necie takie rzeczy pisać? Bezwzględnie twierdzisz że w każdym aspekcie są bezkonkurencyjni czy pewne warunki byłyby na równi?

Krystyna

Kierowca C+E z najnowszej oferty pracy jak ma wyliczaną stawkę? Dajcie znać, jak wychodzicie w tej firmie na koniec miesiąca. Najlepiej jakby ktoś miał jakieś porównanie do innych w okolicy.

Jan

Pamiętam bresland jeszcze jak dopiero się otworzył. Działają już długo na rynku ale jakość usług wciąż na dobrym poziomie. Pozdrawiam cały zespół

Mariusz S

Jezeli chodzi o posredników to jedna z lepszych firm z jakiej wyjezdzalem do pracy, staly kontakt i pomagaja wszystko załatwic, niektóre oferty slabe ale tez mozna znalezc cos z dobrymi warunkami, jak wszedzie

Agnieszka

Polecam Bresland jako pracodawcę :) Jestem rekruterem od 2019 roku, atmosfera w firmie jest świetna, zawsze staramy się pomagać kierowcom, ponieważ mamy zgrany zespół, któremu zależy na ludziach.

Julia
@Agnieszka

To fajnie! skoro zespół jest zgrany to czy bywają w ogóle jakieś rekrutacje dla nowych osób? Bo pewnie rotacji u was dużej nie ma?

@Julia

Na razie od dłuższego czasu nie prowadzimy rekrutacji na nowych pracowników, ponieważ nie mamy takiej potrzeby, ale w przyszłości - kto wie! :)

@Agnieszka

aż tak stabilnie się pracuje? to tak z ciekawości kiedy była jakaś ostatnia rekrutacja tak właściwie?

Pablo

Dwa razy skorzystałem z pomocy Breslandu i jestem zadowolony. Teraz wyjechałem do pracy koło Drezna na wywrotkę mam pokój za darmo praca bez stresu. POLECAM!

Bogdan

Polecam. Znajdują bardzo szybko pracę a o wszystko można zapytać

Jarek W

Pojechałem z breslandem koło Lipska i wszystko jest ok nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o Bresland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bresland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bresland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bresland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bresland Sp. z o.o.