Bresland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Bresland Sp. z o.o.

Agnieszka

Widzę, że obecnie nadal poszukiwane są osoby na stanowisko kierowcy. Czy ktoś brał udział w rekrutacji, lub zna to stanowisko z praktyki? Po ostatnich zmianach w prawie (mam na myśli stawki dla osób pracujących w innych krajach Europy) praca w Niemczech według wielu ekspertów na pewno stanie się dużo bardziej opłacalna. Co myślicie na ten temat?

Agnieszka

Firma w ostatnim czasie zamieściła wiele ofert pracy. Szczególnie poszukuje osób na stanowisko Kierowca C+E. Macie już jakieś doświadczenia w tym obszarze?

hghghg

no wlansie teraz nie jest az tak duzo tych ofert pracy wlasciwie to szukaja teraz tylko kierowcy C+E ale glownie za granica wiec mysle ze monza na spory zarobek liczyc

radzislaw

siemka, jezdze przez bresland z wroclawia na chodni pod lipskiem, zjezdzam na weenendy i co 3 tygodnie, dostalem 3 klase podatkowa. agencja profesionalna, rekruterka mila. polecam!

Kierowca

Niemcy nie płacą z kilometra ani od frachtu (jak polscy zł......e) tylko podstawa + dieta 12€ lub 24€ z noclegiem poza firmą w większości przypadków weekend na bazie

damian

miałem okazje wyjechać z nimi już 2 razy i do tej pory jestem bardzo zadowolony. nie ma problemu żeby sie z nimi skontaktować przed wyjazdem czy w trakcie pracy. nie mają kierowców w d***e. W innych firmach po wyjezdzie do pracy kontakt sie urywa.

marek45

z tego co kojarze to w breslandzie robia ci weryfikacje jezykowa i oferty, ktore dostaniesz sa dopasowane to teojego poziomu jezyka. papiery tez trzeba wypelniac, no raczej. a diety zaleza od tego ile godzin jestes poza baza, one wynikaja z ustawy

gzymek

wszysto jest w porządku tylko musisz wziąsc pod uwage klase podatkowa otoz dla 1 klasy to zarobek netto1438 eur zakladajac ze brutto to 2100 eur zas na 3 klasie to1641 eur przy 2100 polecam to przemyslec pozdrawiam

hghghg

czesc, ja zauwazylem ze firma Bresland Sp. z o.o. ma teraz nadal całkiem spora rekrutacje, szukaja miedzy innymi kierowcy C+E czy asystentki zarządu..

Zostaw opinię o Bresland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bresland Sp. z o.o.