POLTEC SP Z OO

Wrocław

Opinie o POLTEC SP Z OO

PPZ

@endii to juz w zalenosci gdzie bedziesz i ile Niemcy ustalą nie ma reguły na to . Soboty tez zalezy wszystko od Niemców a o wynagrodzenie to zadzwon do biura :)

Lukasz Lukasz

@Agnieszka Ogólnie pracuje na róznych stanowiskach gdzie mnie wysla tam robie :) o Awans raczej ciezko ale ogolnie jestem zadowolony z pracy ;)

Endii

Witam prosze napiszcie po ile godzin sie robi jak z sobotami i ile wynosi nwyplata na rękę. Jako zbrojarz

Agnieszka

@Lukasz Lukasz co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie POLTEC SP Z OO? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy udało Ci się może dostać jakiś awans? Każda opinia jest ważna i pomocna dla aplikujących osób do firmy.

@Agnieszka 01.09.2017 15:59

I dobrze by bylo jak firma by wysylala ludzi ktorzy mieszaja niedaleko od siebie bo jak sie ma 300 do wroclawia w jedna strone to jest sporo . Pozdrawiam

Lukasz Lukasz

Szczerze to te wszystkie opinie pisza ludzie ktorym sie nie udalo w tej firmie i maja cos za uchem bez kitu ja tu robie 2 lata i wszystko jest OK zadnych problemow spoko robota i wgl zarobki tez spoko ! Pozdrawiam !

obojętny

Przejazdy Noclegi Składki Ubezpieczeniowe i Emerytalne (normalnie pracownik 50% i pracodawca 50%)

ScH
@obojętny 14.05.2017 16:28

To bardzo słabo jeśli zostaje 7 euro na godź. na czysto po potrąceniach. 7 euro w niemczech to mało za pracę fachowca na budowie. Czy to jest ogólna norma w tej firmie na Niemcy? i raz w miesiącu na sobotę tylko można przyjechać do domu?? Pytam może ktoś napisze więcej bo zamierzałem starać się o robotę...?

Agnieszka

@obojętny, z jakich powodów występują potrącenia z wynagrodzenia, o których wspominasz?

obojętny

Niestety zarobki nie są zbyt zadowalające bardzo dużo potrąceń na czysto wychodzi 6-7 euro i do tego brak zjazdów do domu a jak są to na weekend raz w miesiącu jeden z niewielu plusów to ze wypłata wpływa bez żadnych opóźnień

M&M

Siema wszystkim...jesteście zadowoleni z ostatnich wypłat w tej firmę?

Agnieszka

@derzyzga, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat POLTEC SP Z OO. Forum nie służy do obrażania poszczególnych osób.

derzyzga

a gdzie teraz pracuje ten grubas od n. sącza, co tak strasznie chrapał że aż się prawie dusił i charczał, lekko czerwony na twarzy?? do tego jeszcze był agresywny. jakiś ślad był że później pojechał do szkocji...

tadeo

A może rzeczywiście się coś zmienia @ja a jeśli nie to napisz z jakich powodów skoro masz takie informacje

ja

ale Ty naiwny jesteś "pani" maria m da wam podwyżkę chyba norm pracy

Macko

Dowalcie l4 jak was ciulaja na kase wytestowane w norwegi haha pop roku na chorobowym bo zachcialo sie im nas na kase kroic

on

jest robota na tych fasadach tylko , że od poniedziałku do czwartku reszta czas wolny porażka

wyjazd w niedziele 22 lutego do Niemiec na fasady wracamy w piątek 26 lutego na jak długo nic nie wiadomo znowu nie dograna robota jadę z nimi pierwszy raz ale wiem , że takie cyrki to norma ot cała super "firma"

toja

jeżeli ktoś chce wystawić swoje nerwy na próbę to polecam poltec oszusci jakich mało pani M M księgowa w robieniu pracowników w balona jest najlepsza na świecie pity to jej specjalność

zły
@toja 05.02.2016 07:53

zgadza się pracowałem pół roku w Niemcach meldunek miał być zapewniali no i był tylko kindergeld w jakiś sposób mi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo kasy na dzieci za ten czas nie dostane na pewno pani M M maczała w tym swoje łapy ale dla firmy to złoty pracownik bo zyski generuje

Wroc

Witam, czy jest ktoś kto musiał zwrócić firmie Poltec z Wrocławia pieniądze?

max

atmosfera w poltecu jest super większość ludzi przeszło do gap(zbrojarze)więc chyba poltec nie zaszalał w danii z robotami.czy to pisze Henryk co pracował na dołach na panum

do ciekwy

te... ciekawy?! a może ty majster jestes? kierownik wychwalał tam jednego majstra!

max

1 liga z panum ma u mnie zniżki .tylko czemu nikt nie chce ci dać nr tel -trochę podejrzane.jak byłes głównym rozgrywającym na panum to dam ci nr za darmo(tylko czemu jeszcze nie pracujesz w gapa).pracowałeś na Kernach czy na stropie czy doły

ciekawy

Na Panum byłem zaufanym pana kierownika. Znasz mnie napewno. Jestem Kimś bardzo znanym. 1 liga.

do max

kupa szmalu 15 Euro, pewnie niezły biznes na tym zrobisz

max

do ciekawy. ja mam namiary do gapa. mógłbym ci podać ale nie wiem coś ty za jeden. co robiłeś na panum.takie info (nr tel) kosztuje 15 euro.jak chcesz to daj znać

ciekawy

Witam serdecznie.Poltec ok. CZY ma ktoś namiary do GaPa? Jak się z nimi skontaktować,bo nikt nie chce podać nr telefonu.Pracowałem w Poltec na Panum,i pozdro.

Support

Kolego "króli" - napisz jeszcze raz jak wytrzeźwiejesz, ciężko zrozumieć o co Ci chodzi.

Artur

Poltec dziekuje za prace mam nadzieje ze jak kiedys zadzwonie do was to znajdzie sie praca jeszcze dla mnie.Pozdro.Artur

x

witam czy pracuje w poltecu niejaka męda norbert .o uważajcie na niego konfident pierwsza klasa a firma kroi pracowników jak chce wszystko dokładnie przemyślane przez główną księgową

luka

Poltec rządzi pozdro Kluska dzwigowy

kol

jutro fest nabudowie

ninja

ta firma ma siedzibę na wyspie Bornholm. może ktoś opowie jakiś dowcip dla rozlużnienia

Bonus

Poltec.... Nie no tak jak Panowie pisali jak komuś dobrze w tej firmie i nie ma ambicji plus zna tylko ledwo Polski język to sobie siedzi cicho daje się ponizac i mieszkać na jakichś przewchowalniach dla rumunów, ale co?? w zamian pracuje na prestiżowej budowie PANUM gdzie Cieć który pilnuje bramy 7 godzin dziennie , na tej samej budowie zarabia dwa razy więcej niż cieśla orający po 11 godznin to super :) Ja to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em i poszedłem do Duńskiej firmy i po roku kupilem auto i mieszkanie w kopenchadze ... taka róznica.. aa żeby wszyscy się dowiedzieli jak bardzo s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Poltecu to uwaga pisze.. POLTEC dostaje za każdą godzine waszej pracy od Zublina conajmniej 250 koron netto ... tak że miesięcznie zarabia na was na Panum ponad MILION KORON.. A Pan Kierownik pierdzielił co sobotę że są straty... kalkulatory w rękę i liczyć Panowie :)

obrotniak
@Bonus 10.05.2015 08:11

cześć. Czy mógłbyś podać nazwę lub namiary do tej duńskiej firmy? jestem carpenterem,ang A-3. Dziękówka

obrotniak

Witam. Po kontraktach jeżdżę długo,lubię to,po prostu. W Poltec,jak wszędzie,wielu chciało wiedzieć stawkę godź. Od tego zawsze zaczyna się nienawiść.Mówiłem że mam 115,najniższą. Jeden był taki uprzejmy że chciał mi przynieść z biura mój kwit od wypłaty. Oczywiście nikt mu nie wydał. Śmiałem się do końca dniówki. Też pozdrawiam wszystkich kolegów,i z kurników ,i z ugandy.

gość y

Jak masz za mało pieniędzy to się zgłoś do księgowości o twoje wątpliwości.Koledzy nie piszcie tu na forum o stawkach,wypłatach,podatkach,bo czyta wiele osób z branży i z całej Polski. Ja np. nikomu o swojej stawce nie powiedziałem,jaką miałem, bo to tajemnica. Kto jakie ma ulgi podatkowe też nie wiem. JA MAM ULGI. Kto w jakim progu podatków się znalazł w Danii,też nie wiem. Szanujmy się. Pozdro.

kadi
@gość y 03.05.2015 10:27

Dziwny jesteś , a oczym maja tu pisać innym kolegom którzy może szukają i chą prześwietlić troszkę firme ?? właśnie od tego sa takie fora by każdy mógł wyrobić sobie opinie pozytywną lub negatywną. Więc w jednym sie zgodzę z tobą szanujmy się dzięki czemu nie jedna osoba dzięki podobnym forom może uniknąć błędu. Pozdr

ninja

zgadzam się z wszystkimi kasa była ok (duńskie związki pomogły to wyprostować). zastanawia mnie co innego.wychodzą jaja przy rozliczaniu podatku .dlaczego pracowaliśmy na jednej stawce i jeden ma do zwrotu 5000 zl a drugi 5000 musi oddac.czyżby niedouczona księgowa zawaliła czy inne czynniki zadziałały. Jakkolwiek nasza Polska kraina jest dziwna to nigdy z normalnej pracy na etat nie zwracałem podatku-zawsze było minimalnie na plus nawet na najniższej średniej. czy któryś z kolegów nad tym się zastanawiał i może mi to wyjasnic.

Zgadzam sie z arturem co do wypłat. Jezeli komus nie pasuje to nie musi tam pracowac

artur

Narzekacie na firme poltec a powiedzcie mi jakie mieliscie wyplaty ,napewno byly na czas i to niemale ja zlego slowa nie powiem nz ta firme

expert

W Danii są najwyższe koszty pracy w Europie,podała Wirtualna P,według statystyki Unii E. Wynoszą 40 euro za godź.,dla porównania w Polsce wyliczyli 8,5e. Ja myślę żeby wejść na ich rynek pracy,nie jest łatwo. Sam odczułem że nie jestem mile widziany w ich kraju,i w pracy na budowie i poza. Poczytać wystarczy ich historie 39-45,co robili.

gość x

dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.

ninja

to dobrze pan mniema pracę w Polsce mam i nie muszę się o nią prosić -oczywiście w dalszym ciągu opłaca się wyjechać za granicę niż pracować u nas. generalnie chodzi mi o to dlaczego polskie firmy za granicą gnoją i oszukują (na kasę) swoich.

komando
@ninja 10.04.2015 22:31

ninja... poltec oszukuje na kase?

poltec
@ninja 10.04.2015 22:31

Ninja, jeżeli czujesz się oszukany to chętnie wysłucham Twojej historii. Wystarczy zadzwonić i przedstawić Twój problem. Dyrektor ds. technicznych

ja

Na jakie stanowiska?

Poltec

poszukiwani pracownicy do pracy we Francji, 10 EUR/h, szczegóły w dziale personalnym.

sprany_mózg

ninja, mniemam że Twoja kariera potoczy się teraz znakomicie w Polsce...

To wesolych swiat .

Bilof

Z uwagi na Święta,nie będę nawet komentował powyż.opinii.

ninja

Bilof to chyba jakis przydupas kierownictwa (musza byc kontry na zle wpisy) ogolnie powiem tak . nie bylo zle na tym panum ale szlag mnie trafial jak mowili ze dunczycy to nieroby 2 lata dluzej by budowali panum.ciekawe czemu u nich jest wiekszy dobrobyt niz u nas.chyba nie dzieki polakom- liczy sie kultura pracy atmosfera itp. ale sprane muzgi tego nie zrozumia.ciekawe czemu te wszystkie asy nie robia kariery w polsce

ninja

Cha cha oczywiscie ze wiem ze Dariusz Pl. Byl kiero na panum(a moze jeszcze jest) jego sobotnie przemowienia przejda do historii.mobilizowal ludzi do biegania w pracy przez 10 h.

ninja

Cha cha oczywiscie ze wiem ze Dariusz Pl. Byl kiero na panum(a moze jeszcze jest) jego sobotnie przemowienia przejda do hostorii.monilizowal ludzi do boegania w pracy przez 10 h.

ke

może ninja nie był na Panum?!

cwaniak

dajce spokój, żeby nie wiedzieć kto był kierownikiem. ale i tacy się trafiali. Pozdro dla wszystkich z Panum.

Zostaw opinię o POLTEC SP Z OO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLTEC SP Z OO