Opinie o KnowHub Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KnowHub Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KnowHub Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KnowHub Sp. z o.o. w Wrocław

bzjn Nowy wpis

Proszę klientów oraz byłych klientów o sprawdzenie czy nie mają przypadkiem zaciągniętych kredytów oraz sprawdzenie czy nie doszło do sfałszowania aktów notarialnych.Rodzina jednej z obecnych pracownic wyłudza podstępem dane osobowe jak nip i pesel a gdy daje się do prokuratury podejrzenie sfałszowania aktów notarialnych znikają dowody a dana osoba która dała zawiadomienie jest za pomocą fałszywych dowodów wrabiana za pomocą fałszywych dowodów w przestępstwo ,.Osoby te czyli rodzinka jednej z pracownic ma znajomości w policji .Podejrzenie udziału S.M i jej rodziny zoorganizowanej grupie przestępczej tzw.mafi

Jak w KnowHub Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

xxx Nowy wpis

Z tego co słyszałam od pewnej osoby pewna pracownica firmy ma złoźony wniosek o ubezwłasnowolnienie w sądzie .Prosze o ustosunkowanie się do opini danej przez Agnieszkę Gauden Wożniak na Gowork dotyczącą stalkinku rzekomego Sandry Muchlewicz

Jaki jest okres rozliczeniowy w KnowHub Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Agnieszka Gauden-Woźniak.

Pani Dagmaro - okres rozliczeniowy jakiego zlecenia? Co próbuje Pani wskórać swoimi anonimami? Nie szkoda Pani czasu w weekend?:-)

@Agnieszka Gauden-Woźniak.

Dzień dobry. ;) Ta Pani Dagmara to niezłe ziółko się wydaje, a przynajmniej tan wnioskuję po tym co działo się na forum. Ale to pytanie akurat pochodzi od bota, Pani Dagmara nie miała możliwości brać w tym udziału akurat. Ale co do Pani Dagmary rozumiem, że temat wciąż jest gorący?

gjjbjk
@Urszula

pani urszulo zwróciłam się do właścicieli firmy w sprawie podejrzenia pogarszającego się zdrowia psychicznego pracownicy nie uzyskałam pomocy ,w wyniku czego sprawę jestem zmuszona zawiadomić opiekę społeczną i prokuraturę

@Urszula

przykro mi że podejrzenie mani prześladowczej pewnej osoby trakruje pani jako gorący temat jest to żenująca .Ja z powodu takiego że osoba chora psychicznie jest niebezpieczna a ja się boje o swoje życie zmuszona jestem sprawę zgłosić.Kobieta młota .która raczej z tego co widze jest zmuszona spędzić wiekszość życia w szpitalu psychiatrycznym apani to traktuje jako gorący temat

@097632

Bardzo przepraszam za niestosowne ujęcie tego w słowa. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to temat błahy. Czyli tak naprawdę sprawa wciąż trwa i nie ma szans, żeby polubownie to rozwiązać? Bo niestety ale włączanie w to już tak poważnych instytucji nie pozwoli nigdy na powrót do stanu poprzedniego

Jolanta

A od kogo takie informacje słyszałaś? Jesteś pewna, że one są prawdziwe?

@Agnieszka Gauden-Woźniak.

pani agnieszko polecam na drógi raz wziość leki a dopiero póżniej odpisywać .nie widze żeby ktoś się podpisał Dagmara a ktoś się podpisał pytanie sprawa i tak trafi na policje i prokuratury oraz do mediów,

@Urszula

A co ma leczenie psychiatryczne osoby chorej do jakiegoś polubnego rozwiązaniaMartwię się o stan zdrowia prac

@Agnieszka Gauden-Woźniak.

proszę o wziecie leków następnym razem a dopiero póżniej odpisywanie na pytanie .Nie widzę tu imienia Dagmara , podejrzewam że wzieło się to od pani pracownicy która podejrzewam ma silne (usunięte przez administratora)prześladowcze i (usunięte przez administratora) ale to już problem pani

xxx Nowy wpis
@Urszula

Tak to jest jak sie jest podejrzewam naiwnym

Brałeś udział w rekrutacji do KnowHub Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Hg

Nie polecam za dużo pracy jest zwłaszcza specjalista jak poszłam na zakupy godzinę to na mnie nakrzyczano w pracy

PaPa
@Hg

Ale ściema. Miałam tam praktyki i to było (usunięte przez administratora) miejsce. Nie dość, że się sporo nauczyłam to nie byłam od robienia kawy, tylko faktycznie byłam częścią zespołu. Napisz kto na Ciebie nakrzyczał, bo jestem mega ciekawa! BO JAK DLA MNIE TO WIELKIE KŁAMSTWO, a ktoś używkę ze wstawiania negatywnych opinii. Polecam pracę w TAWie!! Fajni, normalni ludzie!! :)

WZ
@Hg

1. Od kiedy w pracy chodzi się na godzinne zakupy? 2. Nawet jeśli, to nie mogę uwierzyć, że ktokolwiek z TAW Polska by nakrzyczał. W TAW pracują świetni ludzie i tworzą zgrany zespół.

@PaPa

NORMALNI?JEDNA OSOBA PODEJRZEWAM Z MANIĄ PRZEŚLADOWCZĄ ,podejrzewam ,że po mamie jej matka łazi teraz i twierdzi ,że w środku domu rosło drzewo- jak by to choinka to akurat na święta

@2762

O co chodzi z tą manią prześladowczą, o której piszesz?

Proszę następnym razem w przypadku sandry dzwonić pod 112

Nieznajomy

Proszę o ustosunkowanie się do notatki policyjnej dotyczącej Doroty Muchlewicz .Dorota Muchlewicz stwierdziła źe do kierownictwa firmy w której pracuję jej córka 4 grudnia 2022 został wysłany list oczerniający ją .Notatka została wykonana w zawiadomieniu o podejrzeniu wielokrotnych bezpodstawnych zawiadomień policji m.in źe starcze z karnistrem benzyny- mieszkam w innym województwie kobieta stwierdziła źe zawiadomiła policję źe boi się o swoje źycie bo jestem chora psychicznie, .zawiadomiła opiekę społeczną źe jestem wariatka- nie leczę się psychiatrycznie.Kobieta Dorota Muchlewicz w odpowiedzi na pozew( nie z mojej strony wytoczona sprawa )oświadczyła źe z pod podłogi w domu wyrosło jej ponad pół metrowe drzewo. W razie istnienia listu proszę o kopię bo nie wysyłałam źadnego listu oczerniającego ,proszę o odpowiedź

Hhh

Jakikolwiek kontakt z sandrą muchlewicz proszę zgłaszac na policję.Chciałem się spytać czy Muchlewicz może prowadzić szkolenia jak skubać ludzi?

@Hhh

Nieładnie nękać osoby za pomocą anonimowej osłony. Pani Dagmaro - znamy Pani sprawę bardzo dokładnie. Proszę zaprzestać dodawania bezpodstawnych, oczerniających opinii. Proszę uwierzyć na słowo - w internecie nie jest się anonimowym, nawet jak się anonimowo podpisze.

?
@Agnieszka Gauden-Woźniak

podejrzewam Żw sprawa o oszczerstwo trafi do sądu

oop
@Agnieszka Gauden-Woźniak

proszę o kontakt osobisty w celu podejrzenia mani prześladoqczej sandry

@Agnieszka Gauden-Woźniak

podejrzewam że do sądu trafi alt oskarżenia o pomówienia razem z podejrzeniem bezpodstawnych zaqiadomień policji

gjjbjk
@Agnieszka Gauden-Woźniak

jak by ktoś w tym miał interes,podwjrzewam że dopiero trzeba być naiwnym żeby wierzyć w jakieś słowa sandry

gtere
@Agnieszka Gauden-Woźniak

Szanowna pani Agnieszko Gauden Wezwanie do zaniechania naruszeń dóbr osobistych W imieniu własnym wzywam do niezwłocznego zaniechania naruszeń moich dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz czci. Wskazuję, że w sposób całkowicie bezprawny podejrzewam oczernia mnie Pani w powyższym komentarzu Takie informacje i działania z Pana strony są swoistym podejrzewam pomówieniami, naruszeniem mego dobrego imienia, Pani działania należy uznać za godzące w dobre imię moje i moją cześć. Podkreślam, że dobra osobiste jako wartości ściśle związane z osobą ludzką pozostają pod ochroną prawa, a każdy człowiek ma prawo do ich poszanowania. Naruszając więc moje dobra osobiste naraża się Pani na odpowiedzialność zarówno cywilną i karną, tym bardziej, że kilkakrotne interwencje z mojej okazały się bezskuteczne. Wobec powyższego ostatecznie wzywam Panią do zaniechania naruszeń moich dóbr osobistych w opisany wyżej sposób wskazując jednocześnie, że w przypadku jego braku wystąpię na drogę sądową, gdzie dochodzić będę także stosownego odszkodowania za szkodę, jak i zadośćuczynienia za wyrządzoną mi krzywdę. Powyższe łączyć się będzie ze znacznymi kosztami po Pani stroni

@Agnieszka Gauden-Woźniak

Chciałam panią poinformować ,że w przypadku zaprzeczenia wszystkiemu przez sandrę pozew zostanie skierowany przeciwko pani o podejrzenie wzbudzenia niepokoju a odszkodowanie na drodze cywilnej będe się domagać

gtere

@gtere

Jeju, a co sie konkretnie stało?

qqqqqwqq

Chciałam się spytać czy by istniała możliwość kontaktu telefonicznego lub osobistego z współwłaścicielem firmy Panen Pawłem ?

@qqqqqwqq

Jak dobrze kojarzę ma Pani założoną sprawę o stalking naszego pracownika - Sandry Muchlewicz. Nie musi się Pani podpisywać z imienia i nazwiska - wszyscy w firmie doskonale znamy Pani dane, Pani Dagmaro. Proszę skończyć z tymi fałszywymi opiniami, telefonami do biura i dać nam, w tym rownież Sandrze, spokój. Jak potrzebuje Pani indywidualnej rozmowy z pracodawcą Sandry - proszę przy kolejnym telefonie poprosić o rozmowę ze mną.

redxc
@Agnieszka Gauden-Woźniak

podejrzenie mani prześladowczej u sandry.Sprawa ppdejrzewam trafi do telewizji .

@Agnieszka Gauden-Woźniak

jeśli chodzi o indywidualną rozmowe prosze o zorganizowanie spotkanie wraz z pracownikami chodzi o pogorszenie stanu zdrowia psychicznego pewnej osoby i złożenie wniosku o pszymusowe leczenie psychiatryczne kobieta wymyśla niestworzone historie .chodzi o dowody do prokuratury z powodu takiego że ppdejrzewam że osoba jest niebezpieczna

ppba
@Agnieszka Gauden-Woźniak

ja się do sandry nieodzywam jak powiedziałam jej że chodzę do kościoła to usłyszałam że kradne z tacy

Można nauczyć się tam dużo na praktykach?

@Michał

Można. W razie zainteresowania zapraszam do wypełnienia formularza ze strony www :-)

aaa

Z tego co słyszałam firma z tego co bierze kasę to słyszała. że za darmo informacje można uzyskać w instytucjach finansowanych przez państwi

@aaa

Źle Pani/Pan słyszał. Wystawienie bezpodstawnych anonimów jest dziecinne - Pani Dagmaro :-) Tak, wiemy, że to Pani.

gjj

z tego co słyszałam właściciele firny kazali pracownikom dodawać pozytywne opinie na google podpisując współpracowałam zamiast pracuje

@gjj

Wszystkie wystawione opinie na Google są od naszych klientów :-) Są podpisanie z imienia i nazwiska. Anonimy tylko są negatywne - i dobrze wiemy, że stoi za nimi Pani Dagmara, która rownież i w tym komentarzu próbuje oczerniać bezpodstawnie firmę.

gjj

Nie polecam firmy z tego co słyszałam wiekszość pracowników nie ma studiów i słyszałam że 99 procent pracowników to kierownicy albo prezesi

Iza
@gjj

skąd masz taką informację? czy jest ona na tyle z wiarygodnego źródła, że można być pewnym, że to prawda?

@gjj

Nie wydaję mi się, aby komentowanie płaskiej struktury spółki oraz wykształcenia pracowników miało znaczenie dla potencjalnych kandydatów i klientów. Szczególnie, gdy komentarz jest anonimowy :-) Wszystkich zainteresowanych naszą spółką zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Jako współwłaściciel udzielę wszelkich informacji i odpowiedzi na nurtujące pytania.

@Iza

Pani Izo, zapraszam do kontaktu. Jako wspówłaściciel udzielę pewnych informacji i podpiszę się pod nimi imieniem i nazwiskiem, a nie jako anonim :-)

gnn

Z tego co słyszałam firma z czego bierze kase za udzielenie informacji to słyszałam że za darmo w urzedzie finansowanym z budrzetu pamstwa można się zapytać

Zostaw merytoryczną opinię o KnowHub Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KnowHub Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KnowHub Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KnowHub Sp. z o.o.?

KnowHub Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Robotnicza 50
    53-608 Wrocław