Opinie o Edwin film w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Edwin film. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edwin film o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edwin film w Wrocław

KliKli

Najgorsza agencja z jaką miałam okazje współpracować i dobrze ze nie jesteśmy związani. Nie wiedza ile mą trwać nagrania, każdy mówi coś innego, na planie nic się nie dzieje, nie dostajemy żadnych informacji, w trakcie planu każą zmieniać ci umowę bo przeciągają się godziny, nie mówią czy studio czy plener a o wynagrodzeniu nie ma co nawet mówić, pierwszy i ostatni raz. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY, są dużo lepsze agencje

Jesteście pewni tego komentarza o zatrudnianiu Ukraińców? Teraz jak byłem na FB to wrzucali post na nowe rekrutacje i było wytłuszczonym drukiem napisane, że ogłoszenie skierowane dla aktorów zawodowych z całej Polski. Zawodowcem nie jestem ale ciekaw byłbym jak to teraz na planie będzie wyglądać

KliKli Nowy wpis

Czy w Edwin film możliwa jest praca na podstawie B2B?

Oko Nowy wpis

Przestańcie rekruterzy z Edwina i Abm obrażać ludzi którzy dla was pracują nazywając ich AKTORKAMI TRZECIEGO PLANU bo niedługo pozwolicie sobie na nazewnictwo OGONY PLANU słowo statysta jest jednoznaczne i nikomu nie ubliża i nikogo nie wyśmiewa.Więcej szacunku

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Edwin film? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Miki

Chciałem pochwalić opiekunkę aktorów III planu - Agę Jachimiuk. Nie dopuści ona aby żaden statysta głodował na planie, zadba o kanapki i catering, poza tym, zabiera i podwozi swoim autem na plan, można się jej zawsze zapytać i poradzić :-)

@Miki

Catering i transport należy do ATM a nie do ADY do ADY należy zatrudniać statystów i robi to niestety bardzo nieprofesjonalnie. Nie trzyma się zasad wyznaczonych przez ATM. A częstotliwość chodzenia na pla zależy od tego co się przyniesie. Jabłuszka ciasto , może to nie są "łapówki" ale jak od tego zależy nasze statystowanie

@Statystyka

Jak już się ktoś wypowiada to mógłby nie mylić Agencji. Co ma wspólnego Opiekun Statystów Aga Juchimiuk z Ada, która pracuje w Abmie. Ale fakt, opiekun Statystów nie jest od zabierania kogoś na plan, od tego jest transport ATM.

@Statysta

Fakt ktoś pomylił ADĘ pracującą w ATM i Agę opiekunką statystów ,to dwie różne osoby.. Aga owszem, jest dobrą opiekunką, może ciut za krzykliwa ,ale czasem trzeba. Natomiast AGA niestety to co napisano to prawda, zupełnie nie zna się na swojej pracy

@Statysta

No czasami dobrze wyklarować temat jeśli faktycznie pojawiają się jakieś niezgodności w treści. A generalnie to wiecie ilu opiekunów obecnie zatrudniają i jakie warunki pracy są na tym stanowisku? Ciekawa jestem jakby się jako opiekun tutaj pracowało i ile można byłoby zarobić ostatecznie

Kierowca
@Statysta

Uważam ,że transport ATM ma wiele innych zadań nie tylko przewożenie statystów z punktu A do punktu B.Może ,gdyby opiekunem była osoba odpowiedzialna mająca prawo jazdy i samochód statyści nie musieliby czekać godzinami na transport .Ale skoro agencja Edwin woli osoby robiące za sztuczny tłum i potrafiące jedynie machać włosami na planie wygląda to jak wygląda.

Edyta

Jedna pani została na forum pochwalona jako opiekun statystów i zainteresowała mnie taka praca. Widziałam dawniejsze ogłoszenie w tym zakresie. Powinna być to osoba zdyscyplinowana i kulturalna o dobrej organizacji pracy. A coś więcej? Sporo osób stara się tu o taki wakat? Mimo wszystko jest konkurencja?

Maria
@Edyta

Najlepiej zgłosić się do agencji statystów Edwin, ABM, Zgrani czy inne, jak będzie potrzebna to zadwonią

Majozwierz
@Edyta

To żaden wakat , nikt się nie stara ,wybiorą kogoś kogo znają od lat. Z ulicy to ledwo na statystowanie się załapiesz.A jak nie będziesz w fun clubie Majozwierza długo nie pochodzisz.

Paulina

Chciałam pochwalić opiekunkę statystów Agnieszkę. Pełen profesjonalizm. Zadba o bułki i zupę ( najpierw zapewni posiłek statystom a potem dopiero pomyśli o sobie).Jak trzeba pójdzie do garderoby i przyniesie okrycie wierzchnie jak się marznie. Nieraz podniesie głos ale tylko w chwilach kiedy jest taka potrzeba jak chce żeby statyści posłuchali co ma do powiedzenia a jest rozgardiasz. Wczoraj jak chłopakom zabrakło fajek to pozwoliła pojechać kierowcy z nimi do sklepu. Zaprowadzi do garderoby i zadba o człowieka cały czas na planie.

Paulina

Chciałam pochwalić opiekuna statystów Agnieszkę pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera na planie, zapewniony catering najpierw zadba o statystów a potem o siebie , zawsze miła i uśmiechnięta dba o statystów jak może. Nie raz podniesie głos ale nieraz trzeba jak jest dużo statystów na planie. Jak trzeba przyniesie odzienie wierzchnie żeby nie marznąc.

SARANA

POSŁUCHAJCIE KOCHANI LUDZISKA CO WY ZA BREDNIE PISZECIE !!! NIE ROZUMIEM TEGO CHCECIE UCZESTNICZYĆ W NAGRANIACH !!Z PEWNOŚCIĄ TAK TO NIE PISZCIE TAKICH BZDUR TO JEST SUPER AGENCJA FIMOWA SAMA JESTEM PRZYKŁADEM BARDZO MILI I UPRZEJMI LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ NA LUZIE ZERO STRESU PODEJŚCIE DO MNIE BYŁO EKSTRA SUPER POTRAFIĄ TAK ŁADNIE PODEJŚĆ DO CZŁOWIEKA BY WYELIMINOWAĆ STRES CZUJE SIĘ ATMOSFERĘ RODZINNĄ PRZEDEWSZYSTKIM GRZECZNOŚĆ I KULTURA NA PIERWSZYM MIEJSCU !!! MIŁA ROZMOWA PRZY KTÓREJ MOŻESZ POŻARTOWAĆ POŚMIAĆ SIĘ NIE CZUJE SIĘ JAKIEJKOLWIEK WYWYŻSZANIA SIĘ TRAKTOWANIE LUDZI JEST NA POZIOMIE USMIECH TO PODSTAWA I TAM TAK JEST BYŁAM ZACHWYCONA PODEJŚCIEM CO DO MOJEJ OSOBY !! ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ !!! A IDĄC DO BAZY EDWINA NIE MIAŁAM POJĘCIA ŻE TACY LUDZIE WYLUZOWANI TAM PRACUJĄ I CHWAŁA IM ZA TO JESTEM MILE ZASKOCZONA I CIESZĘ SIĘ ŻE MOGŁAM TYCH LUDZI TAM POZNAĆ KTÓRYCH POZDRAWIAM Z CAŁEGO SERDUCHA KAŻDEMU KTO SIE WYBIERA DO BAZY EDWINA POLECAM BO TO SUPER AGENCJA FILMOWA WSPANIALI PRACOWNICY

@SARANA

Niestety mam odmienne zdanie. U Edwina liczby się tylko to czy są pupilami p Iwony. Jest grupa statystów która jest we wszystkich serialach, są prawie codziennie. Inni tylko kilka razy w miesiącu Widocznie należysz do ulubionych statystów, bo ja nie

sarna
@Matylda

witam nie nie należę do pupilów prosze mi uwierzyć to był dla mnie zaszczyt pisałam w ten sposób ponieważ nie zauważyłam nic pokojącego wręcz przeciwnie wspaniali ludzie i atmosfera mili uprzejmi przykro mi bardzo że PANIĄ tak potraktowano ale broń boże poprostu dobrze byc może wypadałam na CASTINGU i tyle pozdrawiam serdecznie miłego dnia

@sarna

Jak dłużej postatystyjesz to przekonasz się sama. Owszem ludzie są mili, ale niestety są ulubieńcy i ci gorsi. Szkoda że nie można zobaczyć wydruki wypłat. Wtedy można było się przekonać kto jak często statystuje

Emilia
@Matylda

A spoko sumkę można zarobić na takim statystowaniu? :) Tzn. nie będąc pupilem? ;p

@Emilia

70 zł dniówki, za plan od 6-12 godz, jak plan jest krótszy to 45 zł. Samej proszę sobie odpowiedzieć na pytanie, czy to jest dużo i czy się opłaca stracić cały dzień, aby tyle zarobić.

@Barb

No odpowiedź chyba nasuwa się jasna, więc po co ludzie to robią? Pasja?

Liga
@Edyta

Żadna pasja tylko kasa bo statystują pupile i Ukraińcy reszta robi za statystykę bazy dla pyskatej i złośliwej właścicielki ,to już nie są seriale polskie tylko ukraińskie.po co to oglądać.

@Edyta

Może magia filmu? Faktem jest, że na planie widzę dużo niespełnionych aktorów, ktoś jest statystą w filmie x, potem dumny i blady, bo "grał u ...", a tak naprawdę to wcale go nie było widać.

@Barb

No dobra, teraz łapię. Uznają to w skrócie za prestiż. No co kto woli... Ale serio sądzicie, że z czasem to raczej ten wschodni zostanie tutaj przyjęty?

@Edyta

wschodni zostanie przyjęty, jak nie zgłosi sie Polak. W sumie na planie jest mimo wszystko więcej Polaków niż ludzi ze wschodu. O tym kto pójdzie na plan decyduje reżyser, jak potrzebuje 20-30 latków, to jak zgłosi się 50 letni Polak i 30 letni ktoś ze wschodu, reżyser wybierze tego drugiego i to nie dlatego, że ten drugi jest ze wschodu, tylko dlatego, że rezyserowi bardziej odpowiadał profil tego ze wschodu. Obcokrajowcy wybierają (z reguły) bardziej dochodowe zajęcia, których nie brakuje.

@Edyta

Tam jest jeszcze taka zasada, że w jednym odcinku można wystąpić tylko w 1 scenie, także Polaka (ze wschodu też) nie powinni zatrudniać do kilku scen. Ostatnio, jak statystów brakuje (stawki!!!), moze jest inaczej, ale zgodnie z zasadami produkcji jest tak, jak napisałam.

@Barb

Super, dzięki bo to wszystko ciekawe jest akurat, fajnie jest się dowiedzieć ze środka jakby to wyglądało. Słabo, że tylko jedną scenę biorą pod uwagę ale pewnie chodzi o samą naturalność. Ciekawe faktycznie jak to rozwiążą, chociaż fajnie jakby stawki odrobinę podnieśli.. ;)

@Edyta

Tu nie chodzi o naturalność. To, że 1 osoba nie może zagrać w więcej niż 1 odcinku/sezon dotyczy też aktorów zawodowych! Jak pani sobie wyobraża film/ serial, gdyby 1 osoba grała różne role w co drugim odcinku? Statyści są mniej widoczni, ale też nie mogą za często grać (chyba że jest to kontynuacja). Jeżeli chodzi o stawki, to są one dramatycznie niskie, 70 zł dniówki za plany 6-12 godz!! Jest petycja, aby te stawki unormować, co z tego, jak na 29 tys czynnych statystów podpisało ją tylko 1400 z nich. Oznacza to chyba jedno: statystom takie stawki się podobają.

@Barb

No w sumie racja chociaż myślałam, że tutaj charakteryzator odegrałby swoją rolę, ciekawe ile im płacą... Wracając jednak do statystów czy teraz od nowego roku cokolwiek mogło się zmienić? może ta stawka lekko podskoczyła? jeśli chodzi o zasady współpracy są niezmienne?

@Edyta

Agencja nie jest (chyba) zainteresowana takimi zmianami, o których pani pisze. Biorą innego statystę i problem im się rozwiązuje. Co do stawek, to nie wiem, nie opłaca mi się chodzić na plany.

@Barb

No to jest ciekawe w takim razie... Skoro faktyczne wychodzi na to, że mogłoby się to nie opłacać to skąd stale chętni statyści? Możliwe, że kiedyś agencji się limit na takie osoby wyczerpie?

@Edyta

wielu statystów chodzi na plan dlatego, bo mogą się tam ze znajomymi spotkać, a przy okazji z 80-90 zł dniówki (10-12 godz) dorobić. Statyści zmieniają się jak rękawiczki. Agencja napisze zgrabną reklamę: przeżyj filmową przygodę, ludzie przychodzą, po 1-2 planach poznania jak ta przygoda wygląda, więcej ich nie ma. Oczywiście są też osoby, którym to się podoba, ale to głównie emeryci czy renciści. Osobiście nie wyobrażam sobie żeby na statystowaniu oprzeć swoją karierę zawodową, ale jest trochę, którzy tak robią. Niektórzy mają tak silne parcie na szkło, że na plan mogliby chodzić za darmo, żeby ich tylko ktoś na ekranie zobaczył, inni żeby zrobić sobie fotkę ze znanym aktorem/reżyserem, Motywacje są naprawdę różne, nie oceniam tego.

Statystyka 27
@Barb

Droga Barb nie biorą To Ciebie na plany bo zrobiłaś dużo szumu. Może płacą nie dużo ale to zajęcie przede wszystkim dla emerytów i studentów. Można się spotkać z ciekawymi ludźmi, można zobaczyć się na ekranie, można zobaczyć jak wygląda nagrywanie seriali od "kuchni". Pozwólmy decydować każdemu za siebie

@Statystyka 27

Ciekawa jestem czy to doświadczeń, które teraz opisujesz może jakkolwiek wpłynąć na szansę na dostanie się w szeregi produkcji. Ktoś orientował się głębiej w dalszej karierze?

Jestem stosunkową młoda stażem statystką. Na Kaście szybkie i sprawne statystowanie. Na Patrolu dłużej ale i też dostaliśmy większe wynagrodzenie niż w początkowym założeniu i opiekunka zadbała o zupę i catering. Polecam agencję. Sympatyczni ludzie w biurze I bardzo sprawna i fachowa opieka na planie. Ukłony i pozdrowienia dla opiekunki Maji, Polecam również pana Janusza. Fajna agencja., fajne propozycje.

@Kasia

A jak często udaje się im te propozycje dla Ciebie wyhaczyć? I powiesz jednak coś więcej na temat kasy?

Michał Jesionek

Niestety, nie polecam.

Ewelina
@Michał Jesionek

Dzięki za opinię, ale może wypadałoby jakoś uargumentować swoje zdanie?

Bobb

Szczerze mówiąc na tle konkurencji Edwin nie wyróżnia się niczym innym, jest nawet gorzej, statystowanie za 40zl do 6 godzin to jak za darmo, tak samo siedzenie 12 godzin za 70zl. Nie wspominając bycia na planie przez tyle godzin jedynie o bułce i rozwodnionej zupie jako jedyny posiłek. O statystów nikt nie dba, czeka się parę godzin aż ktoś zawoła i czeka z powrotem aż do zakończenia.

@Bobb

Petycja w sprawie objęcia statystów chociażby minimalnymi stawkami godzinowymi jest w Sejmie. Co z tego, jak przez 1,5 roku podpisało ja zaledwie 910 osób! Podpisać można i teraz, ale niewielu z nas ją podpisuje.

@Bobb

A mnie wkurzają donosiciele, którzy informują p Iwonę i Edwina o poczynaniach statystów, na planie, niekoniecznie prawdziwe. Ale chyba chodzi o to aby zaistnieć i często statystować, bo konkurencja duża i wyeliminować resztę. Niestety przekonałam się o tym na własnej skórze.

@Matylda

Prawda.Też to zaóważyłem,.Do wszystkiego się wtyka,.A jest takich śliskich i,,przyjacielskich,,więcej.Nie Sądzę aby pani Iwona czy pan Edwin,brał te,,ploty,,na poważnie.,,poczynania statystów,,.Poprostu unikaj takich osób.Pozdrawiam

@Barb

Osobom, które do tej pory nie podpisały tej petycji podaję linka (usunięte przez administratora) Podpisać można anonimowo, w zakładce Ogłoszenia historia petycji, linki na dotychczasowe debaty.

Kaśka
@Eryk

Niestety u Edwina są statyści, ulubieni, którzy występują bardzo często we wszystkich serialach, obsługiwanych przez Edwina i ci gorsi którzy od przypadku do przypadku. I nie mówię tu o epizodach, ale o zwykłym statystowaniu czyli robieniu tła

Ewelina
@Kaśka

A to nie jest tak, że robić "tło" też trzeba umieć? Może po prostu wybiera lepszych?

Eryk

A może coś o ,,opiekunach statystów,,na planie.?

@Eryk

Nie wiem kto teraz tam jest opiekunem, bo dawno statystowałam, ale polecam Pana Janusza. Traktuje statystów normalnie i wszystkich traktuje równo, jest sympatyczny, kulturalny, interesuje sie sytuacją na planie, dba o to aby statyści mieli zapewniony posiłek no i rozumie różne sytuacje statystow.

@Eryk

Ja polecam Majkę super opiekunka. Zawsze stoi po stronie statysty, dba o nas, natomiast nie mogę napisać nic dobrego o Krystianie, lekceważy nas, dba jedynie o umowy

@Eryk

O ile Majka, Janusz, bardzo fajni, kulturalni, profesjonalni, to niestety Krystiana już nie, Nie robi nic, opryskliwa, bez kultury, dbająca wyłącznie o własne potrzeby

@Eryk

Znalazłem w necie coś takiego ( jestem pewien, że wszyscy zgodzą się z Panem Lucjanem. Ja podpisuje się pod tą opinią obiema rękami, cała prawda: Chciałbym podziękować pani Mai z agencji aktorskiej Edwin Film za profesjonalną opiekę na planie serialu " Kasta " Ogromny takt i kultura osobista to cechy, które Ją w szczególny sposób wyróżniają. Niezwykła troska oraz pomoc były na najwyższym poziomie. Współpraca z panią Mają była dla mnie zaszczytem i ogromną przyjemnością. Z wyrazami szacunku Lucjan Urdelowicz Ja w imieniu mnóstwa sratystow potwierdzam, że wiedząc iż na planie będzie nami opiekować się Maja z chęcią tam pójdziemy i nie dla wynagrodzenia a chociażby dla Jej towarzystwa

Gwiazda
@Eryk

Maja, Janusz najwspanialsi opiekunowie!!! Stają na najwyższym poziomie swojej pracy. Zawsze pomocni, zaradni z ogromną kulturą osobistą. Na planie z Nimi zawsze panuje PRZESYMPATYCZNA ATMOSFERA !!!

Gwiazda
@Matylda

Krystiana lubi dyrygować ludźmi, ale robi to nie umiejętnie. Nie daje Jej to posłuchu wśród statystów, wręcz przeciwnie, wzbudza to żarty. Nie ma też dobrego kontaktu z ekipami. Nie słucha potrzeb statystów i kompletnie nie ma śmiałości skonsultowania ich z ekipą.

@Statysta

Potwierdzam opinie o Mai lubią jest lubiana przez statystów

Statysta

Odpowiadam pseudo Mai: Proszę doczytać opinia jest podpisana z imienia i nazwiska. Ja również mogę się podpisać, Ale dziwne, że Ty podpisujesz się nie swoim a właśnie tym imieniem?!? Jestem emerytem i od wielu lat przebywam na planach, ststystuje i epizoduję i z tej racji mam opinie na temat wielu opiekunów jedną z nich przedstawiłem powyżej. Podpisz się to i ja bez problemu się podpiszę , możemy też podyskutować po za tym forum, ale jestem przyzwyczajony do kultury wypowiedzi więc dostosuj się proszę i zmień formę naszej wymiany zdań. Dziękuję Marian

@Eryk

A przepraszam: jaki my mamy wpływ na to, kto na planie jest naszym opiekunem? Ja akceptuję wszystkich, znam wszystkich opiekunów i nie wiem dlaczego tak najeżdżacie na Krystianę, dla mnie jest ok, tak samo zresztą jak Janusz i Maja.

@Statysta19

Popieram w 100% i jeszcze nadmienić należy Majkę i Dąbie, ale niestety Krystiana już nie, nie szanuje statystów, dba wyłącznie o umowy

@Statystyka

Maja też jest okej tak jak Janusz :) Ona głównie z ABM była jak ja statystowałam, przemiła osoba Niestety Sabiny nie poznałam :(

Kojot
@Barb

Rutyna ich zjadła myślą, że są niezastapieni

@Statystyka

Krystiany też nie poznałam tak jak Sabiny :( Tylko Janusza, Majke i Roberta. (Maje w ABM poznalam). Może bedzie jeszcze taka okazja, aby wyrobić swoją opinie na temat wszystkich :)

Dominika
@Kojot

A po czym to stwierdzasz? Pracowałeś tam?

Pomponik
@Dominika

A ty pracowałaś że się tak wymądrzasz?I po co to podjudzanie?Lepiej popracuj w wolontariacie na rzecz Ukrainy.

@Statysta19

Ja również polecam pana Janusza no i Majkę, są super, profesjonalni, dbają o statystów, natomiast nie polecam Krystiany, ją obchodzą wyłącznie umowy

Pompadur
@Statystyka

A dokładniej umowy i statystowanie więc jak można być dobrym merytorycznie opiekunem grupy.Albo opieka albo statystowanie.Kasa,kasą,kasą.....

Eeekkka

Bardzo ciężko dostać się do statystowania. Mają stałych ulubionych statystów. Oni po kilkanaście razy w miesiącu, reszta najwyższej raz ewentualnie dwa razy.

@Eeekkka

Szanowny panie/pani Eeekkka.Co to znaczy ,,ulubionych,,Może inaczej- jacy Oni.?

@Eryk

Też uważam że statyści traktowani są nie równo b.

@Eryk

Niestety nie wszstkich statystów traktuje się tak samo, jedni po kilkanaście razy inni najwyższej dwa trzy razy w miesiącu. I nie ma znaczenia wygląd

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Edwin film? Chętnie zatrudniają?

XR

Zależy na jakie stanowisko jak już ktos pisał. Do statystowania każdego, cały czas nabór ale na ofertę zagrania masz czekać. Nie wiesz kiedy pojawi się oferta i czy zakwalifikuje ciebie reżyser. Poza tym w dzień zdjęć nieraz trzeba sobie zrobić wolne od innych zajęć.

mnich

za darmo prawie- chętnie zatrudniają

mnich
@XR

Do epizodu najpierw kwalifikuje szefowa p.bażańska. Jak za kimś nie przepada to będziesz statystą, a ludzi to ona nie lubi

@mnich

Jestem w bazie od lat i niestety bardzo rzadko statystuję, inni ulubieńcy po kilkanaście razy w miesiącu

@Matylda

A kiedy pani ostatnio aktualizowała swoje dane? Trzeba się do nich zgłaszać co 1/2 roku, robic nowe zdjęcia, wtedy ofert jest więcej. Poza tym naprawde pani zależy na statystowaniu za takie stawki?

@Barb

A czy można zaaktualizować dane przez maila wysyłając zdjęcia i różne materiały video? Czy trzeba koniecznie tam jechać sie zaaktualizować? Bo jestem przyjezdna i mam do Wrocka kawałek i myślę że moge tak samo w domu im sie nagrać. A zależy mi bardzo na epizodach

@Statysta19

To prosze sie skontaktować z Edwinem, ja u nich statystuję, co jakis czas jeżdzę aby zktualizować dane.

@Barb

Dobrze, skontaktuje się :)

Ktos

Tylko znajomości się liczą.Dla zwykłego statysty nie ma propozycji statystowania.

Bzdura.Wymagania produkcji,a n
@Ktos

Badura.O jakich znajomościach ,,ktoś,,mówi.Wymagania wg scenariusza i producenta.

@Ktos

Ostatnio Edwin niewiele kręci, odpadła Pierwsza miłość, kręcą (z tego co wiem ) Studentów, Świętego, a sa to paradokumenty, statystów tam zwyczajnie nie trzeba tak dużo. Poza tym stawki 70 zł za 10-12 godz. plany nie motywują mnie do tego, aby się tam o jakiekolwiek statystowanie starać.

@Ktos

Do pana/pani. ,Ktoś,,.Jakie znajomości,na czym to polega.Agencja dostaje zapotrzebowanie/wiek,wygląd,specyfika serialu czy paradokumentu/.Skoro dają ogłoszenie:potrzebny ,,zbir z tatuażami,,to szukają ,,zbira,,,lub do epizodu ,,kontrowersyjnego,,-osoby która to,,zagra,, Lub która się zgłosi.Ale to nie wszystko-idzie do akceptacji producenta i reżysera.Statystuję od wielu lat,.Statystowanie,epizody.Statyści to specyficzne środowisko/młodzież szkolna,licealiści,studeńci,bezrobotni,emeryci,renciści, znam byłych wykładowców ze szkół,biznesmeni,i tak dalej.Co statysta to inna osobowość,kultura,intyligencja

Jak długo trwa proces awansu w Edwin film?

O jaki awans pytasz?

Teresa Gospodarczyk

Witajcie. Czytam te wpisy i jestem w szoku. Bylam na castingu w tej agencji, bardzo szybko dostalam rolę 1 planowa, na planie super organizacja, sprawnie poszlo nadranie wiec szybko.. mialam hotel,transport,catering na planie i stawka jeszcze wyzsza niz mi zaproponowano na poczatku. Uwazalam zs najlepszy plan, na jakim. bylam Chetnie przyjade jeszcze raz.

@Teresa Gospodarczyk

Widocznie był to epizod, statystowanie jest zupełnie inne, nikt nie dostaje hotelu, transportu i cateringu, no i stawki.... .

@Teresa Gospodarczyk

Co innego epizod, co innego statystowanie!! Epizody faktycznie idą sprawnie, gdyby poszła pani na statystowanie, opinia byłaby zupełnie inna. No i z całą pewnością nie dostałaby pani hotelu, czy zwrotu kosztów dojazdu!!

Aga

O ile epizody są całkiem opłacalne to każdemu odradzam statystowanie, wiele godzin oczekiwania aż ktoś łaskawie zawoła do sceny, Plus bardzo niska płaca i słabe warunki (do 6h 40zl, powyżej 70). Statystów traktuje się jak bydło, przerzuca z kąta w kąt i nie zapewnia żadnego posiłku.

@Aga

Ile razy jestem na planie i mówię o petycji, która ma to uregulować to odzew znikomy.

Ola
@Barb

Ludzie pewnie się boja że nie będą ich brać na plany filmowe jeśli się podpiszą pod petycją

@Ola

Można podpisac się anonimowo

Jaka umowa obowiązuje w Edwin film podczas okresu próbnego?

Barb

To zależy o jakie stanowisko chodzi,

Zostaw merytoryczną opinię o Edwin film - Wrocław

• Jak się pracuje w Edwin film?

Zobacz opinie na temat firmy Edwin film tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edwin film?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edwin film
  • ul. Kuźnicza 11/13