Edwin film

Wrocław

Opinie o Edwin film

Alicja

@barb to co zatrzymało cię w firmie aż pół roku? Opowiedz nam więcej na temat pracy w firmie - czy realizuje jakieś ciekawe projekty? Dla młodych aktorów lub osób, które pasjonują się filmem i serialem - to często ważniejsze, niż wysokość wynagrodzenia.

Alicja

@Barb to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona z usług Edwin film. A jak oceniacie powyższą firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej o tym, jak wygląda praca w tym miejscu. Czekamy na Wasze opinie.

Barb

Do bazy wpisałam się 20.11.2016r. Od razu dostałam 2 oferty statystowania, jeżeli chodzi o finanse, to pieniądze na konto wpłyneły jeszcze przed świętami (nie ma potrzeby pilnowania godzin pracy kasy). Z całą pewnością nie twierdzę, że są jakieś "układy", jestem tuż po 60, wybieram oferty 50+ i z reguły jestem tam angażowana. Ofert trzeba pilnować, często zaglądać na ich stronę www i zgłaszać się samemu. Statystuje się różnie: czasem są to 1-2 sceny i za 3 godz. jestem w domu, czasem do nakręcenia jest kilka scen i wtedy trzeba być na planie 5-6-8 godz. W przypadku, gdy zdjęcia trwają dłużej, dostaje się jakieś zupki, ciepłe napoje, także trudno jest narzekać na cokolwiek. Kiedyś ktoś stwierdził, że za 40 zł woli rozdawać ulotki. To sprawa wyboru, ja zdecydowanie wolę na hasło "akcja" przespacerować się jako przechodzień. Fakt, że pieniądze dostaje się w nast. mcu i (mój przypadek) za statystowanie 1.12 kasa na konto wpłynęła 26.01, ale dla mnie nie jest to problem.

bajka

może to wynika z dużej ilości osób zatrudnionych? no ciekawe...

M-nka

Proszę bardzo uważać na tą agencję,a najlepiej omijać szerokim łukiem,mi zdarzyła się taka sytuacja,że potwierdzili e-mailowo dwudniowy epizod,wzięłam urlop w pracy,w celu upewnienia zadzwoniłam dzień przed,powiedzieli,że o szczegółach poinformują wieczorem...i nie zadzwonili,nie odpisali na e-maila,nie anulowali,więc do ostatniej chwili trzeba kombinować by być dyspozycyjnym..,po czym okazało się,że 2 dni urlopu które można by było przeznaczyć na jakąś piękną podróż...zostało zatracone,bo "Wasza profesjonalna"jak piszecie agencja nie raczyła zachować się w porządku i poinformować o ewentualnych zmianach...Myślę że wnioski każdy sam sobie wyciągnie

statystka

Witam jakie są zarobki statysty w tej firmie?

srebrna góra

Pełen profesjonalizm,miła obsługa,zero uwag. Mam nadzieję na dalszą,miłą współpracę. zbyszekszermer.pl

kuba

Ja znowu polecam EdwinFILM, łatwy kontakt z agencją, terminowe wpłaty, przy jednej produkcji przy której od jakiegoś czasu działam, najlepszy jest opiekun - pan Robert, strasznie miły i komunikatywny człowiek. POLECAM !

ostro

no nie rozumiem jak mozna pytac w jakich godzinach jest plan zdjeciowy przeciez to wszystko zalezy od projektu - widac ze jestes jakims poczatkujacym gosciem. smiesnze to wszystko, szkoda ze ta branza taka otwarta sie ostatnimi czasy zrobila. ale fakt znalezienie dobrego pracodawcy nie jest takie proste.

Blazej

Pieniadze wyplacaja na konto w terminie tylko problemem jest to ze jak ja sie zapisuje i nie ma miejsc albo wogole nie ma zdjec w tym dniu to mnie nie upszedzaja to tylko minus. statystowalem wiele razy jestesmy traktowani ze wyraze sie brzydko zajebiscie cieply posilek, herbata kawa kanapki, catering jest zawsze smaczny, a takze duzy plis dla agencji godna zaufania i polecenia :)

tulipan

STATYSTOWALEM W NOWEJ RUDZIE MILA ROZMOWA MILA STYLIZACJA WRZYSTKO W NAJWYZSZM PORZADKU

Statysta z Edwin-u

Korzystam z dej Agencji i nie mam żadnych zastrzeżeń kasę wypłacają na czas na konto, i od roku jak jestem w agencji nie starzało się mi że zostałem oszukany, A statyści są traktowani naprawdę dobrze.

statysta

Trochę wiecej szacunku dla człwieka, kultury osobisej, mniej nabzdyczenia, zatozumiałości oraz wszystkich statystów traktowania tak samo, a nie na uprzywilejowanych i tych nie

duda

Edwin na swojej str. pisze ze do serialu Galeria potrzeba ludzi w wieku do 45 lat, ale bywają ludzie dożo starsi , to ci co mają układy lub znajomości.

martaaaa

Żadnego szacunku dla człowieka, statyści traktowani są bardzo źle jak gorszy gatunek ludzki,

wojtek

nie warto chyba stać przez 12 lub 13 godzin na planie jakiejs marnej produkcji za az 40 zł ? czy moze warto?

marta

Tak to prawda, są tacy co syatystują bardzo dużo i tacy co wcale

Edwin ma swoich znajomych - uprzywilejowanych statystów, to oni są wzywani do flmu, programów telewizyjnych. Są tacy co bywają kilka razy w tygogniu i tacy którzy nia bywają wcale. I nie ma tu znaczenia wiek (po mimo że są ograniczenia) licza sie znajomości. Często bywają nieuprzejmi

samzshire

Nie dają możliwości startu dla nowych osób. Zapłaciłam wpisowe 20 zł chciałam się zapisać na statystowanie, gdy usłyszeli,że będę to robić pierwszy raz nie chcieli mnie

Ola

Ja z kolei mam zupełnie inne zdanie. Profesjonalne podejście do sprawy, mili ludzie, agencja mieści się w dogodnym mniejscu bo w Rynku więc łatwo dojechać. Wystarczy przyjść, dać zdjęcia, wypisać ankietę. I już jest się w bazie.

Ania

Bałagan, brak organizacji, brak szacunku do ludzi. Szczerze odradzam!

Angela

a czy mógłby mi ktoś powiedzieć w jaki sposób można zostać statystą tejże agencji?? trzeba czekać na casting i zjawić się osobiście czy mozna to zrobić droga internetową?

moniczyca

najlepsza agencja filmowa we Wroclawiu niech sie inne chowaja i ucza od edwina jak sie powinno robic wszystko profesjonalnie

Uważam, że agencja Edwin film jest bardzo profesjonalna, odpowiedzialna i rzetelna. Zarzuty co do wypłaty należności za statystowanie są pomówieniem. Ja osobiście nigdy nie doświadczyłam braku wypłaty nawet gdy przytrafiło mi się być w agencji w dniu nie wyznaczonym do wypłaty. MK

Podobno płacą, ale trudno zastać kogoś w biurze, kto jest odpowiedzialny za wypłaty... Trochę nie w porządku... Odebrać zapłatę można w poniedziałki i w czwartki, ale często jest to niemożliwe z racji nieobecności osoby odpowiedzialnej...

Zostaw opinię o Edwin film - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edwin film