Opinie o Katarzyna Wojtasik-Garlicka Radio Taxi Expres w Wrocław

counter
2 15 21 5 1
Igor Nowy wpis

Poza właścicielami są również w firmie dobrzy pracownicy i dla nich firma jest dobra!!!

Muzyka P Nowy wpis

Zgadzam się z poprzednikami. pozytywne opinie są pisane przez właścicieli.(usunięte przez administratora)

Józek Nowy wpis

Wiecie może czy potrzebują teraz kierowców i jak zarobki?

Były kierowca

Firma żerująca na wpisowym. Brak wypłacalności. Stare i zdezelowane auta . Kasa wypłacana jest z 2 miesięcznym opóźnieniem albo wcale. Kiedy kierowcy upominają się o pieniądze za przejazdy nerwowa reakcja właścicielki.

TADEK
@Były kierowca

DROGI KOLEGO CHYBA BYŁEŚ KIEROWCĄ WIELE LAT TEMU W TEJ FIRMIE JA ROZPOCZĄŁEM TRZECI ROK WSPÓŁPRACY ŻADNEGO WPISOWEGO NIE PŁACIŁEM KASĘ ZA BEZGOTÓWKI MAM ROZLICZANĄ BARDZO PROSTO SIĘ OCZERNIA KOGOŚ ANONIMOWO W INTERNECIE ZADOWOLONY OBECNY KIEROWCA

JAREK
@Były kierowca

Gościu to jest chyba jedyna firma która nie ciągnie od kierowców kasy. Nie masz nawet jaj się podpisać. Pracuje w tej firmie już szmat czasu i nigdy nie było problemu.

Goral
@JAREK

To z czego utrzymuja centrale skoro nie ciągną kasy.

Kinia Nowy wpis
@TADEK

Chyba sami właściciele piszą te pozytywne opinie. (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kinia

(usunięte przez administratora) Nieuczciwe zagrania. (usunięte przez administratora)

Darek

@Były kierowca Zanim napisze się coś oczerniającego firmę to wypada sprawdzić.!!!

Sebastian

Zgadzam sie z wypowiedzią bylego kierowcy. Brak wyplacalnosci. Zachowanie właścicielki nerwowe kiedy czlowiek upomina sie o swoje.

Czy warto zainteresować się firmą Radio Taxi Expres jako pracodawcą?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Radio Taxi Expres? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

anonymous

Zamówiłam taxi ,pani dyspozytorka z popoludniowej zmiany dnia 30 grudnia 2017 przez tel mowi ze czas oczekiwania 30 mówię ok . Po 50 min oczekiwania na taksowke dzwonie , dyspozytorka nie odbiera telefonu. Nie polecam!!! Jaja sobie z ludzi robicie? Stój głupia babo sama sobie w taką pogodę na dworze !

Radio Taxi Expres
@anonymous

Ubolewamy nad ty jeśli taka sytuacja zaistniała. Należało by to wyjaśnić z managerem bądź meilowo. Pomijając fakt iż jest to strona do oceniania pracodawców, a nie pracowników i wiadomość dodana w listopadzie opisując zdarzenie z grudnia.

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Radio Taxi Expres?

Radio Taxi Expres
@Administrator

Na chwilę obecną nasza korporacja nie posiada wolnych etatów. Jeśli chodzi o przyjęcia na stanowisko kierowcy nie jest potrzebne składanie CV.

angela

Konkretne szefostwo. Miła atmosfera można się dogadać co do godzin pracy, Wypłata zawsze na czas. POLECAM W 100%

Były kierowca

Mało zleceń. A te intratne realizowane są przez właścicieli. Okłamywanie kierowców to norma. Kompletnie nie rozumieją ze to z ich pracy mają zysk. Czy raczej mogliby mieć. W ogóle nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

Oszukany

Proszę uważać na firmę Radio Taxi Expres. Firma nierzetelna. Nie reguluje należności.

Ex_kierowca

Totalnie nie polecam, firma zarabia tylko na wpisowym, mało zleceń, jeśli są jakieś dobre zlecenia, to nie przechodzą przez radio, tylko dzwonią na prywatne numery kierowców, bardzo niski poziom kultury do kierowców jak i klientów... A do tego myślą, że są pępkiem świata. potrafią konkurencję wysłać na lewe zlecenie, jak im się nudzi... Buractwo, aż dziwi, jak to coś może prowadzić firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Wojtasik-Garlicka Radio Taxi Expres - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Katarzyna Wojtasik-Garlicka Radio Taxi Expres
2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jelenia 24 lok. 31