Radio Taxi Expres

Wrocław

Opinie o Radio Taxi Expres

Oszukana

Byłam dyspozytorka w ekspres taxi na Jeleniej,odeszlam bo nie płaciła szefowa w terminie,cały czas trzeba było prosić się o swoją wypłatę i jeszcze pretensje były o to że człowiek upomina się o swoje!!!Grafik był zmieniany co dwa dni bo menadżerka(córka szefowej)ustawiala grafik tylko dla swojej wygody więc nawet nie mogłam nic sobie zaplanować.Miałam dostać umowę ,nic nie dostałam zbywala mnie że cytuję,,musi nabrać zaufania,,i od marca do teraz pracowałam na czarno a na dodatek za 7,90 za godzinę a zadnych składek za mnie nie odprowadzala czyli jak mówi to samo przez się brała dla siebie bo powinna dawać na rękę za godzinę 12zł ,totalne złodziejstwo.Szkolenie mialam 3 tygodnie oczywiście też nie płatne.A jeżeli chodzi o zlecenia które przyjmowalismy meilem lub telefonicznie np.do Pragi czy Legnicy itp. a było sporo takich zleceń dalekich to zabrania dawać kierowcom tylko od razu mamy dzwonić do jej męża i on brał takie zlecenia dlatego co lepsze to było dla Pana D. męża szefowej.Z ręką na sercu dziewczyny nie przyjmujcie tam pracy dyspozytorki bo to oszusci a Wy Panowie taksówkarze uciekajcie stamtąd jak najprędzej,bo te lepsze zlecenia i tak nie Wy dostaniecie.Mi na koniec jeszcze groziła a jej córka czyli menadżerka uderzyła.Co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi.Dlatego Was ostrzegam przed tą firmą która tylko żyje z waszych ryczaltach Panowie.Jest wiele innych ale uczciwych korporacji nie takich jak ta.

Megi

Byłam dyspozytorka w ekspres taxi na Jeleniej,odeszlam bo nie płaciła szefowa w terminie,cały czas trzeba było prosić się o swoją wypłatę i jeszcze pretensje były o to że człowiek upomina się o swoje!!!Grafik był zmieniany co dwa dni bo menadżerka(córka szefowej)ustawiala grafik tylko dla swojej wygody więc nawet nie mogłam nic sobie zaplanować.Miałam dostać umowę ,nic nie dostałam zbywala mnie że cytuję,,musi nabrać zaufania,,i od marca do teraz pracowałam na czarno a na dodatek za 7,90 za godzinę a zadnych składek za mnie nie odprowadzala czyli jak mówi to samo przez się brała dla siebie bo powinna dawać na rękę za godzinę 12zł ,totalne złodziejstwo.Zlecenia które przyjmowalismy meilem lub telefonicznie np.do Pragi czy Legnicy itp. a było sporo takich zleceń dalekich to zabrania dawać kierowcom tylko od razu mamy dzwonić do jej męża i on brał takie zlecenia dlatego co lepsze to było dla Pana D. męża szefowej.Z ręką na sercu dziewczyny nie przyjmujcie tam pracy dyspozytorki bo to oszusci a Wy Panowie taksówkarze uciekajcie stamtąd jak najprędzej,bo te lepsze zlecenia i tak nie Wy dostaniecie.Mi na koniec jeszcze groziła a jej córka czyli menadżerka uderzyła.Co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi.Dlatego Was ostrzegam przed tą firmą która tylko żyje z waszych ryczaltach Panowie.Jest wiele innych ale uczciwych korporacji nie tak jak ta.

Były kierowca

Mało zleceń. A te intratne realizowane są przez właścicieli. Okłamywanie kierowców to norma. Kompletnie nie rozumieją ze to z ich pracy mają zysk. Czy raczej mogliby mieć. W ogóle nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

Oszukany

Proszę uważać na firmę Radio Taxi Expres. Firma nierzetelna. Nie reguluje należności.

Ex_kierowca

Totalnie nie polecam, firma zarabia tylko na wpisowym, mało zleceń, jeśli są jakieś dobre zlecenia, to nie przechodzą przez radio, tylko dzwonią na prywatne numery kierowców, bardzo niski poziom kultury do kierowców jak i klientów... A do tego myślą, że są pępkiem świata. potrafią konkurencję wysłać na lewe zlecenie, jak im się nudzi... Buractwo, aż dziwi, jak to coś może prowadzić firmę.

Zostaw opinię o Radio Taxi Expres - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Taxi Expres