biuro rachunkowe Ekkom

Wrocław

Opinie o biuro rachunkowe Ekkom

Q

Jako były pracownik mogę polecić tą firmę. Główne zalety: świetna atmosfera, możliwość rozwoju, kurs językowy w biurze w godzinach pracy, uczciwy pracodawca, wynagrodzenie w terminie (to jest oczywista oczywistość), ciekawa praca.

Ex

Brak ogłoszeń raczej wynikał z tego, że firma w pewnym momencie nie była w stanie znaleźć pracowników skłonnych popracować w niej dłużej niż rok czy półtora, więc zaczęła rekrutować przez swoich pracowników ich znajomych w nadziei, że Ci będą bardziej związani z firmą. Generalnie słaba płaca, rozwój jedynie w zakresie niedoświadczony na średnio-zaawansowany, brak jakichkolwiek benefitów, problemy z odbieraniem urlopów czy nadgodzin, słaba atmosfera, ogólnie trochę tam to wygląda jak praca na taśmie. Zalety tej firmy to terminowa wypłata wynagrodzeń i opłacanie składek, wszystko na legalu - nic pod stołem, umowa o pracę, nikt Ci na ręce nie patrzy, połowa biura wygląda ładnie;)

hm

Właśnie, też zauważyłam, że często prowadzą nabór, a to dobrze nie świadczy o firmie. Byłam tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjne, ale odp. nie dostałam, ale też powiedzieli , że nie informują o dalszym przebiegu rekrutacji. Jeżeli się nie skontaktują w ciągu 1 tyg. czy 2 tyg. tzn., że odpowiedź jest negatywna. Pytań było więcej ogólnych o oczekiwania i swoja własną ocenę niż związanych typowo ze stanowiskiem pracy.

kola

Nie polecam pracy w tej firmie. Warunki finansowe to jakieś nieporozumienie, nie mówiąc już o tym, że pewne osoby jawnie stosują mobbing wobec pracowników. Co chwilę zmieniający się pracownicy na pewno nie gwarantują profesjonalizmu...

Zostaw opinię o biuro rachunkowe Ekkom - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biuro rachunkowe Ekkom