Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

Monia

Polecam pracę przy słodyczach na szczepankowie. Bardzo fajna atmosfera. Praca lekka. Ogólnie wielki pozytyw

Dorota

Bardzo dobra agencja , wyróżnia się zdecydowanie stawkami , które chyba ma najwyższe w Poznaniu! Super podejście i obsługa pracownika, panie bardzo miłe i sympatyczne pomagają jak się da. Nie oszukają, mówią jak faktycznie będzie wyglądała praca. Zapewniają stała pracę ,a o to bardzo ciężko w agencjach. Zatrudniają na umowę o pracę , bezpłatny dowóz do zakładu pracy.

Eliasz

Co jak co... ale stawki najwyższe. 16,00 zł netto rzadko się spotyka

Hanna

Ja jestem zatrudniona przez tę agencję właśnie na umowę o pracę, praca bardzo fajna , lekka przy produkcji chrupek. Na umowę o pracę w agencji mają dużo ofert, ja wybrałam akurat ta ponieważ pracuje tam moja koleżanka. Pracuje już pół roku , nie ma żadnych zwolnień , czy redukcji etatów, praca jest cały czas. Wynagrodzenie bardzo dobre w porównaniu z innymi ofertami. Jeśli ktoś szuka stałej pracy to polecam.

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kacper

ja po przerwie wakacyjnej znowu wracam do pracy przez hr consulting , panie bardzo mocno mnie zaskoczyły stawkami jakie teraz mają w firmach, chyba żadna agencja w Poznaniu takich nie posiada:) a ofert tyle , że nie wiadomo co wybrać ! polecam

Lidia

@Barbara a w jakiej lokalizacji pracujesz? Wszystkie ostatnie komentarze są bardzo zachęcające - zarówno perspektywa dalszego zatrudnienia, jak i umowa o prace to gwarancja stabilnego zatrudnienia. W przypadku wyjazdu poza granice kraju to bardzo ważne. Jakie lokalizacje wchodzą w grę?

Barbara

Bardzo dobra agencja pracy, zatrudniają również na umowę o pracę. Gwarantują zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy. Ja pracuję razem z córką. Nie mają ograniczeń wiekowych co jest dużym plusem bo pracę mają dla wszystkich a nie tylko dla studentów. Poza tym wysokie stawki w porównaniu do innych agencji

Kamil

tydzień temu rozpocząłem swoją pierwsza pracę , ponieważ od października będę studentem pierwszego roku. Pracuję przy pakowaniu czekoladek, praca ekstra a wynagrodzenie jeszcze lepsze!!!! Osoby , które szukają pracy od zaraz zgłoście się do HR , szukają bardzo dużo osób. Z tego co zdążyłem się zorientować , można pracować przez cały sezon i jest możliwość przejścia do pracy bezpośrednio do firmy.

Lidia

Dobrze to słyszeć @Karolina s, w poprzednich postach pytałam o możliwość awansu i zatrudnienia, ale niestety nikt się do tego nie odniósł. Skoro Ty posiadasz o HR Consulting taką opinię to może mogłabyś coś napisać też w tym temacie dla innych zainteresowanych?

Karolina s

wbrew panującym negatywnym opiniom o agencjach ja również polecam hr consulting,- to jedna z niewielu agencji , która dba o swoich pracowników sama się o tym przekonałam , pracowałam przez ich agencje przez kilka lat moich studiów - bardzo dziękuję paniom z agencji , że nigdy nie postałam bez pracy;) dodam , że oferują elastyczny czas pracy, wysokie stawki a nawet bardzooo w porównaniu do innych agencji umowę zlecenie lub umowę o pracę , wynagrodzenie zawsze na czas. ps. Pozdrawiam koleżanki i kolegów z produkcji czekoladek!:)

Lidia

@Zuzanna czyli już po okresie pięciu miesięcy udało się zmienić swój status zatrudnienia? To bardzo dobre wieści. Czy znasz podobne przypadki w twojej firmie?

Zuzanna

moja firma również przejmuje pracowników, przez hr pracowałam 5 miesięcy i potem już podpisałam umowę bezpośrednio. Pracuję przy pakowaniu herbaty. Bardzo fajna praca z elastycznym grafikiem. Panie z hru bardzo miłe i pomocne , nigdy nie miałam z nimi problemu. Wypłata była na czas co dla mnie było najważniejsze. Wiem , że agencja nadal szuka pracowników do tej firmy , polecam zainteresowanym.

Ryszrad

nie wiem jak jest w innych firmach , ale moja przejmuje pracowników do siebie , także warto trochę popracować przez agencję

Lidia

Dziękuję za wypowiedź @Ryszard, miło słyszeć, że istnieją jeszcze agencje, na które pracownicy nie narzekają. Zapytam jeszcze w takim razie, jak jest ze szkoleniami i możliwościami rozwoju w firmach, w których HR Consulting pomógł wam znaleźć pracę?

ADAM

Zaczynając prace w agencji byłem nastawiony dość negatywnie na współpracę głownie ze względu na to, że większość agencji nie cieszy się dobrymi opiniami. W przypadku tej agencji było zupełnie inaczej;)! Na spotkaniu rekrutacyjnym pani przedstawiła mi kilka ofert - ja oczywiście wybrałem tą ,która jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania i najlepiej płatna. Pani rekruterka nie wciskała mi pierwszej lepszej pracy za co duży plus! Dostałem prace w firmie która produkuje zdrowe batony owocowe - polecam wszystkim ! super atmosfera pracy, można poznać ciekawych ludzi , kierownik ok. Bardzo proste i jasne zasady współpracy, agencja otwarta długo więc po pracy można coś załatwić jeśli jest taka potrzeba. Pracuje już tam 6 miesięcy i nie mogę na nic narzekać. Pozdrawiam panie dzięki którym mam pracę! Osoby , które wahają się nad współpraca - bez problemu możecie zgłosić się o nich. Tak powinna działać każda agencja :)

Lidia

@Ela czy stabilna praca oznacza dla Ciebie umowę i bezpośrednie zatrudnienie? Dla wielu osób zatrudnienie przez agencję wiąże się z nadziejami na kontrakt od pracodawcy. Czy w HR Consulting można na to liczyć?

Ryszard
@Lidia

ja tez mam umowe o pracę w w jednej z firm w dodatki bezplatny dojazd i premie w kazdym miesiacu. Sama praca bardzo fajna , bardzo duzo miłych ludzi którzy pomagają nowym. Wiem tez ze to nie jedyna ich oferta z tak dobra umowa i warunkami pracy. Polecam

Zz
@Ryszard

Jesli masz bezplatny dojazd i umowe o to chyba pracujemy w tej samej firmie ;) Ja juz od 2 lat! Pozdrawiam !

Ela

Agencja oferuje nie tylko praca dla studentów i uczniów, ja jestem zatrudniona na umowę o pracę przy pakowaniu chrupek -super praca, bardzo miła atmosfera! Poleciłam już pracę kilku znajomym. Teraz mam stałe zatrudnienie i spokojną pracę od poniedziałku do piątku. Jeśli ktoś jest zainteresowany to z pewnością nie będzie żałował swojego wyboru:)

Uczen

Jezeli ktos chce pracować i zależy mu na pracy to polecam hr consulting, dziewczyny znajdą ofertę dla kazdego , mozna dopasowac dni pracy i godziny pod szkole a teraz w wakacje praca na pelen etat jesli ktos chce. Poza tym mają dobre stawki.

kamila

w hr idealna praca na wakacje , zatrudniają dużo studentów , można też zostać po wakacjach, każdy ustala grafik według swoich możliwości, dobre stawki i oferty w porównaniu z innymi agencjami , polecam

Lidia

@sebastian możesz napisać o jakich stawkach jest mowa na rozmowie rekrutacyjnej i na jakich warunkach odbywa się zatrudnienie u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting