Opinie o M-Serwis

pracodawca

M-Serwis zaprasza do kontaktu!

pracodawca

Mamy dla Was nową ofertę! Szczegóły poniżej :)

Uwaga, uwaga!

pracodawca

M-Serwis przedstawia przepis na szybkie znalezienie pracy :)

pracodawca

Szukasz pracy? U nas ją znajdziesz!

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty na:

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 61 848 31 40 lub do odwiedzenia naszego biura na ul. Mickiewicza 27/2 w Poznaniu, w dniach pn-pt 8:00-16:00.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Chcecie być na bieżąco ze wszystkimi 'nowinkami' M-Serwis? Koniecznie odwiedźcie fanpaga Agencji!

gość
użytkownik zarejestrowany

Świetnie, że zapewniona jest umowa o pracę @Nad, bo o takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno, a pewnie o odpowiednie benefity nie jest tak trudno.W końcu wiedzą jak zadbać o pracowników, ale atmosfera jest całkiem niezła.

Nick

Czy uzyskam odpowiedź na moje pytanie o opiekę w Belgii???

Nick

A zapewniają tam opiekę jakiegoś koordynatora/opiekuna?

Nick

Gwarantują tam opiekę jakiegoś koordynatora/opiekuna?

Nick

Nie ma ogłoszeń na Belgię. Chyba zakończyli już swoją przygodę w tym kraju...

chetna

Czy maja jakies prace w Belgii na okres wakacyjny?

maniak

@kazik, "wysoki poziom"? poczytaj opinie, a jak ci malo, to wyjedz przez nich do belgii.zweryfikujesz swoja opinie

maniak

mania, czyli wg ciebie, jesli jade do pracy za granica, to mam nie miec minimalnych wymagan i po nogach calowac firme, ktora na mnie zarabia??? to nie te czasy. agencji na rynku sporo, takze wybor jest. istnienie m-serwis w belgii, to tylko kwestia czasu :))))))))))))))

rzeznik

zona dzwonila tam zeby dowiedziec sie o prace dla mnie i kobieta ktura odebrala telefon nic nie wiedziala. ani stawki ani miejscowosci. taka rekrutacja

PiP

"Zatrudnienie jest na umowę zlecenie, ale ubezpieczenie jest odprowadzane. Stawki i warunki są zgodne z belgijskimi przepisami." Czyli brak praw pracowniczych: zero urlopu, zero chorobowego, brak wypowiedzenia... A w przypadku jakiś niezgodności, "pracownik" może szukać pomocy w Sądzie Cywilnym, bo nie podlega ani pod Sąd Pracy, ani pod Inspekcję Pracy. Słabo to wygląda.

bzyk

To ja dziekuje za umowe zlecenia. Zero urlopu, zero chorobowego... ciekawe czy skladki placa...

grzegorz

potwierdzam, na belgii maja umowe zlecenia

on

hej Ula ale w Belgii ta praca zmianowa?

umowa zlecenie

on

drogo 250 z tego co wiem to nie ma neta..

?

a daja umowe o prace?

gość2

Kemping?! 250 euro?!

gość

W Ostenda za kemping potrącają 250 euro miesięcznie.

8 euro na tydzien?! To chyba podejrzanie malo ... Co ze stawka? Jakie miejscowosci? umowa o prace? szukam czegos za granica ...

Hej. Napiszecie cos więcej o Belgii? Panie w biurze słabo informuja. Jakie warunki, stawki? Co z mieszkaniami?

Gosc

No w Belgii trzeba zasuwać. Jak jesteś za wolny to odpadasz. Warunki mieszkaniowe rożnie. Albo sam sobie załatwiasz i jesteś na swoim albo firma - tu z warunkami roznie

mezo90

ktos pracowal w Belgii przy miesie ? chodzi mi o warunki pracy i zakwaterowania. Ktoś coś ?

kto jedzie do Belgii?

Dostałam pracę w ochronie , stała umowa , wypłaty w terminie, moge dorobić ile chce. Po tym jak mnie życie pogieło wreszcie ulga i normalni ludzie.

maryla

Dostałam w tej firmie pracę i po czterech miesiącach zostałam zatrudniona na stałe. Pensja zawsze w terminie. Niestety stawki mają średnie 7-8zł do ręki, ale jest możliwość otrzymania stałej umowy jeśli się sprawdzisz. Polecam.

Zostaw opinię o M-Serwis - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Serwis