Batlog

Poznań

Opinie o Batlog

yonk
użytkownik zarejestrowany

masz rację @gremio że nie muszą mieć swojej strony. Ale dla mnie który u nich szukam pracy jest to dużym utrudnieniem. Powinni myśleć o swoich klientach. Przecież strona nie jest tak bardzo droga i trudna do utrzymania. Pozostaje mi kontakt u nich na miejscu

kacper
użytkownik zarejestrowany

no właśnie czytałem że to agencja pracy ,tylko własnie nie ma żadnych konkretów o niej, w google nie wiele jest, nie pokazują się jakoś super wysoko i właśnie ciekaw jestem od czego to zależy? od tego że są małą agencją czy może po prostu mają takie obłożenie już że większego nie potrzebują i dlatego nie starają się o rozgłos?

gremio
użytkownik zarejestrowany

Batlog to agencja pracy ze swoją siedzibą w Poznaniu. Rzeczywiście niespecjalnie potrzebują rozgłosu w sieci bo i bez tego potrafią radzić sobie całkiem nieźle na rynku pracy, zwłaszcza że w tych okolicach chętnych do pracy nie brakuje, a i do wyjazdu nie jest wcale przecież tak daleko na zachdów ...

Bartek
użytkownik zarejestrowany

Myślałem że od kwietnia coś się zmieniło i że zadbali o stronę interentową, ale niestety z tego co widzę to nadal jej nie posiadają... strasznie szkoda bo działają tym na swoją niekorzyść. Jak to ktoś ostatnio powiedział, "czego nie ma w internecie to nie istnieje". Mam nadzieję że wpadną na pomysł założenia jej :)

kali
@Bartek 30.11.2014, 23:12

niby tak , ale Batlog zajmuje się akurat czymś co niespecjalnie moim zdaniem wymaga koniecznie obecności w sieci. Zresztą najlepszym dowodem na to własnie jest fakt, że pomimo braku strony radzą sobie całkiem nieźle i nic specjalnie nie wskazuje na to , aby szykował się ich nagły upadek . Także nie zgadzam sięz Tobą

lukas
użytkownik zarejestrowany

Janek, zawsze możesz zapytac tutaj na forum, może ktoś akurat zajrzy i odpowie, ale faktycznie strona internetowa by się przydała.

Janek
użytkownik zarejestrowany

Szkoda, że nie mają strony internetowej, bo w dzisiejszych czasach to najlepsza wizytówka firmy, wie ktos w takim razie skąd mam czerpać informacje o Batlog?

roro
użytkownik zarejestrowany

W krajowym rejestrze sądowym Batlog ma rejestr, takze chyba działaja, tylko nie maja strony www, w sumie nie musza mieć.

ja

Będziesz bohaterem BLOGA!!!

konsultant

jak wy zatrudniacie ludzi.Kazać im zakładać firmę i potem nawet Zusu za nich nie płacić.A płacicie tak mało za usługę,że no lipa Sant giront.

bez zasad

zus za mnie zapłać

(usunięte przez administratora),co przed sądem udowodnię.

j.w

wysłałem tam gdzie trzeba,nie chciałeś odebrać.

Bartosz Dobecki

Patrick,mam chyba twoją umowę o pracę z Probatem,którą mi dałeś nie wiem po co na zgromadzeniu wspólników w lutym ubiegłego roku.Zadzwoń do mnie żeby się umówić jak ją odbierzesz,bo chyba jest ci potrzebna?Piszę tutaj,bo za cholerę nie mogę się z tobą koleś skontaktować.Bartosz Dobecki

W czym ci idzie najlepiej \\\\\\\"kolego\\\\\\\"?Trzepiesz kasę?

kolega z probatu

W czym ci idzie najlepiej "kolego"?Trzepiesz kasę?

Jeżeli to jest to o czym myślę to kompletna porażka....szkoda słów

Zostaw opinię o Batlog - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batlog