Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics w Stojadła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics w Stojadła

krystek

roboty jest coraz więcej, więc pewnie będą jakieś przyjęcia niedługo

no wiadomo nie ma co się spodziewać jakichś fajerwerków ale jest całkiem ok Nie jest to najniższa krajowa tylko solidne pieniadze

Aneta

@sejw stabilność zatrudnienia zapewnia poczucie bezpieczeństwa i spokoju wewnętrznego, jest to bardzo ważny czynnik. Widać, że Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics Ci to zapewnia. Piszesz, że nie jest źle i to co może przemawiać negatywnie za tym pracodawcą to wynagrodzenie. Jak w Twoim przypadku przedstawiają się pozostałe warunki pracy?

miin
@Aneta

kasa nie jest zła, ale zawsze mogłaby być lepsza

Renata

Dla mojej firmy wykonują usługę saszetkowania - w dobrej cenie i zawsze każde zlecenie jest wykonane w umówionym wcześniej terminie. Pozdrawiam ..

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
sejw

Ogólnie nie jest źle. Nikt nie ucieka, jak ktoś zmieni pracę to tak jak wszędzie - chodzi o kasę. W produkcji kasa może nie jest najwyższa, ale masz tutaj przynajmniej pewną umowę i wiesz na czym stoisz.

karcia

ja tam nie mam zastrzezen po kilku miesiacach dostalam umowe na czas nieokreslony co dla mnie wiarze sie z wielkim komfortem psychicznym a praca momentami ciezka ale w zgranej ekipie

Villa

canexpol to dobry pracodawca, mimo, że praca sama w sobie na produkcji nie nalezy do najlatwiejszych to do wynagrodzenia i traktowania pracownika nie mozna sie doczpiec

kora

Nie narzekam. Pracuję już kolejny rok i daję radę. Trzeba zrobić swoje i tyle. Przydaje się umiejętność "niesłuchania" wszystkiego i zajmowania się swoim zajęciem :)

niki

Po rozmowie kwalifikacyjnej odpowiedzi brak... a właściciel mówił, że do wszystkich zadzwoni... najwidoczniej jest pustosłowny, a co tu piszecie to najwidoczniej prawda i nie było warto sobie głowy zawracać...

Czy ktos może napisać jak wygląda praca w kontroli jakości?i atmosfera w pracy przełożeni zarobki zmiany itd?

Aneta

@Zmieszanarozumiem, że praca w firmie Ci odpowiada. A czy mogłabyś wymienić kilka rzeczy, które w firmie oceniasz na plus oraz to co w firmie warto by jeszcze zmienić? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają rozpoczęcie pracy w Canexpol.

Zmieszana

Pracuję w tej firmie. Może rewelacji nie ma ale nie mogę narzekać. Jest w tej firmie parę osób chronionych przez szefostwo, które należało by nauczyć pracy a nie tylko donoszenia. Pojedyncze jednostki nic z tym nie są w stanie zrobić.

Aneta

Pracujesz obecnie w Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą liczyć jej pracownicy? Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

tajna

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w firmie Canexpol. Skoro jest problem z tymi trzema osobami to może trzeba ich zastąpić kimś innym albo wnioskować o zwolnienie. Można też samemu (lolek) spróbować... albo po prostu zmienić pracę przecież nie brakuje ciekawych ofert na rynku pracy

bunia873

czy w takim razie będą jeszcze jakieś rekrutacje prowadzone?

!!!

Ja też kiedys pracowalam w tej firmie,ale musialam zmienić,bo przeprowadzilam sie dosc daleko. Chamstwo i donosicielstwo? W kazdym miejscu pracy znajdzie sie ktos,komu cos/ktos nie bedzie pasowal i bedzie robic problemy,ale uwazam i produkcje i gore za zgrany zespol. Szefostwo jak najbardziej w porzadku. I to nie prawda,ze trzeba upominac sie o umowę. Wiadomo 2 dnia pracy od razu nie dostaniesz,bo trzeba sprawdzic czy sie nadajesz. To jest jedno z nielicznych miejsc pracy gdzie sytuacja z umowami jest na wysokim poziomie-jak sie sprawdzisz to szybko dostaniesz na czas nieokreslony. Do zapachow szybko mozna sie przyzwyczaić. Zarobki na poziomie pracy w Minsku. Oczywiście kamery sa i uwierzcie,ze nagrania sa kontrolowane,wiec jesli ktos cos ukradnie to szefostwo doskonale o tym wie. Jedyne do czego moglabym sie przyczepic to to,ze na taka firme 1 osoba do kontroli jakosci i w dodatku pracujaca w godz 8-16,a nie w godzinach zmian to stanowczo za malo. Pracujac na akord pracowalo sie szybko,wiec powinna byc dobra kontrola jakosci,zeby na biezaco zobaczyc nasze błędy.

!!!

karolcia

Niewiem jak tam jest i co tam sie dzieje ale opinii dobrej to ta firma nie ma... Popytalam kilku znajomych czy warto tam złożyć CV odrazu mi odradzali...

Czy ktoś może coś napisać jak wygląda sytuacja w dziale kontroli jakości?Jaka płaca,jakie obowiązki,chciałabym się starać o pracę w lab.ale nie wiem czy warto zawracać sobie głowę... z góry dziękuję za odp.:)

.,.,.,.,

myszka możesz coś więcej napisać? w sensie wyzysk i chamstwo czy warunki pracy tragiczne i można się nabawić uczulenia itp? podasz jakieś szczegóły?

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics - Stojadła

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics?

Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics