Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

Hyś

Co wy narzekacie na robotę na magazynie? Złota robota idzie się przyzwyczaić i jedyne, co tam jest złe, to kierownik. :)

Byś
@Hyś

O którym kierowniku piszesz?? Bo ten prawdziwy jest całkiem spoko, a jeśli piszesz o tych samozwańczych typu: Zbyszek, Groszek, Kubuś, Kasztan i paru innych to masz rację.

Fuj
@Byś

Zbyszek Groszek Kubuś Kasztan!!!! To Po Prostu!!! Wykasztañ się na Kubusia!!? Groszka Włóż W Du.pę Zbyszkowi a paru innych po prostu o.le.j bo nie masz innego wyjścia!?! I Niech Moc Będzie Z Tobą!

COVID

Przepis na udaną pandemię : .... 1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie. 2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego. 3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują. 4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów. 5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki. 6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz. 7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych. 8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony. 9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia. 10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom. 11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku. 12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny

Rademerus

A ja tam nie narzekam na firmę która oferuje dobre zarobki. Można narzekać brak dobrych pracowników, bo ostatnie przypadki nowych ludzi zapewne tutaj którzy dają negatywne opinie,co nawet wiertarki nie potrafią trzymać i dziwią się,że mają małe zarobki. Jeżeli chcecie pracować ogarniacie to będziecie dobrze traktowani. Pozdrawian

???
@Rademerus

Atikapatur (usunięte przez administratora) tu nie chodzi o nowych pracowników zobacz jak są traktowani starzy pracownicy przez pana janka jak są poniżani olewani traktowani jak powietrze okraðani bez żadnego powodu tak po prostu bez żadnego wyjaśnienia ten pan nawet nie ma odwagi spojrzeć nam w twarz omija nas jak tchórz z nosem w telefonie po prostu żal.

Rademerus
@???

Tu się zgadzam,że młodzi za szybko dostają takie stawki jak starzy pracownicy. Rząd pomaga młodym i młodzi zarabiają więcej od starszego pracownika, ale to wina firmy? No cóż, myślę iż nadejdą takie czasy,że mi, Tobie rząd też da coś na 35+ itp.

Stan
@Rademerus

Taaa ja jestem tego samego zdania co kolega.nie ma co narzekac.wystarczy ogarniac ibsiebsrarac a docenia napewno

Jak szefostwo w Dre? Spoko traktują ludzi?

Wyłudzacze

Dziś 22. 07 . Panie i Panowie najważniejszym słowem jest??? tak brawo - Wyłudzanie!! - dziś mały janek czyli nasz kochany skurdupel stwierdził że ludzie, pracownicy firmy Dre nie przychodzą do pracy zarabiać pieniądze, nie przychodzą do pracy zarabiać swoje ciężko zarobione pieniądze ale przychodzą do pracy żeby te pieniądze wyłudzać!!! Wszyscy pracownicy starzy nowi ci co się starają bardziej lub mniej przychodzą do pracy żeby nie zarabiać ale wyłudzać pieniądze!!!!! Szefostwo gdzie jesteście jak taki człowieka może funkcjonować w takiej firmie czy naprawdę nikt tego nie widzi co on wyprawia??

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pra-covid

Witam serdecznie wszystkich ja chciałem tylko zauważyłem że ludzie którzy mają trochę więcej władzy myślą i uważają że z władzą urósło im coś więcej w głowie ale niestety rzeczywistości jest bardziej okrutna teraz niestety widać jak wychodzi z jednego Pana buraka buradztwo i to że nie ma pojęcia o niczym a tylko z czasem wszystkiego się uczy a i tak ma problemy z ogarnięciem tego wszystkiego może trzeba było skończyć jakieś szkoły?

@Pra-covid

A są zawodówki dla szewców?

100%

To fakt zwróć uwagę szewcowi to wyjdzie z buraka jeszcze większy burak a zwróć uwagę cwaniakowi to cię wysłucha, wytłumaczy, pomoże, doradzi, będzie wspierał, załatwi wszystko u niego słowo droższe od piniędzy!!?

Szewc

Naprawianie świata powinieneś zacząć od siebie a nie od ludzi To Ty nas wykorzystujesz to my robimy twoją robotę układamy płytę zamawiamy folie to ty się chowasz po kiblach to ciebie nigdy nie ma jak jesteś potrzebny a i nagrałem cię wiesz co to jest mobbing straszyć to możesz duchy a nie ludzi w pracy

?!?

Panie Panowie dzisiaj pan Sawik pokazał jak się zarabia pieniądze szok facet jest najlepszy jest mistrzem w ściemnianiu, pokazał jak zarobić ale się nie narobić!!! Kibel, stołówka, kibel, znikam, pojawiam się i znowu znikam ale cały czas zarabiam moje swoje ciężko zarobione pieniądze!?!

R
@?!?

On tak robi od lat. Fakt jest taki, że zielonego pojęcia o tej pracy nie ma. No trochę inteligencji ma bo po tylu latach prawie zna kolory i troszkę wie. Wpierw każe chłopakom na pile ciąć ramiaki długie PL a po wycięciu w wielkim szoku szybko przychodzi i każe ciąć ramiaki SK bo tylko taką płytę ma ułożona. Fachowiec Pierwyj Sort.

?!?

Panowie przygotujcie się od jutra po 10 godzin a w sobotę dwie zmiany!!? (usunięte przez administratora)

Fakt

Ciekawe czy je sam wymyśla czy ma grupę doradców?

Witam wszystkich panowie czy ma ktoś pożyczyć 4.000. tyś euro. oddam napewno. I promise

Śmiech na sali

Witam wszystkich szok bezsilność głupota nikt tak naprawdę nie wie kto podejmuje takie bez sensowne decyzję???! Czwartek piątek mamy wolny a w sobotę przyjeżdżamy do pracy za darmo do odrobku gdzie jest szef jak może na to pozwolić że mamy wolne nie z naszej winy a za chwilę nas się wykorzystuje i po prostu (usunięte przez administratora) za coś czego nie zrobiliśmy za przestuj nie z naszej winy!!!!

Ladys & dżentelmen

Panie Panowie COVID u Wójcika

!!
@Ladys & dżentelmen

Panie i panowie coraz bliżej nas się zbliża pandemia we firmie są już pracownicy którzy powinni być na kwarantannie a przychodzą do pracy?!?

??
@!!

Ciekawe co na to janka?

J.anka

I jak tam Panie i panowie zadowoleni z podwyżek? czy znowu wyszło jak zwykle?

Hgj
@J.anka

Jasne, ważne że coś dali. Nikt się nie spodziewał kokosów (no może niektórzy). Ja się nawet nie nastawiałem na więcej niż tą złotówkę.

Żal
@Hgj

Sorry ale jak ktoś może na to pozwolić jangce że ludzie dostali po 13gr tak trzynaście groszy podwyżki to ci co dostali 5 %. się powinni bardzo cieszyć a najlepsi 8%. i. 10% to lepszy sort tamci drudzy to gorszy sort. i jeszcze jest pod sort ale wiara czyni cuda i wierzę w to że sprawiedliwość i zwykłe bycie uczciwym człowiekiem i uczciwość w tej firmie w końcu będzie ważniejsze niż pan janka

Y
@Żal

Masakra. Przez pandemię ludzie trzymają się pracy. Jak wszystko mnie szukajcie innej pracy! Właściciele wszystko wiedzą co robi Krzysztof,czy Jarosław. Podejrzewam , że sami im nakazują. Nie wypisujcie, że trzeba zgłosić dla szefa to czy tamto. On wszystko wie! Już w tejże firmie było paru i paru zostało co zdrowie straciło. Jedni się zwolnili i nie żałują inni dalej pracują. Jak to mówi Miras (usunięte przez administratora)! Zaraz i tak skasują ten wpis! Pozdrawiam .

X
@Y

Nie wiem nie możliwe po prostu w głowie się nie mieści Naprawdę Myślisz Że Szefostwo wszystko wie Że zatrudnia zlo.dz.iei którzy ok.rad.aią ludzi za pracę wykonaną w ich firmie bez podstawnie według ich osobistego i nie obiektywnego zdania a po prostu dla swojego widzimisię

Z
@X

Nie myślę tak Bo Tak JEST!!! Niestety nikt tu nie szanuje pracowników my to tylko następne zero na kącie my albo ty albo ktoś inny wszystkich da się zastąpić. Niestety

Pan Q
@Z

Niestety Miras ma rację ( usunięte przez administratora) i janka ( usunięte przez administratora) też.

PerePere

Wyobraźcie sobie jakbyście wy mieli zarządzać tyloma pracownikami i wgl na raz (według mnie to nie jest łatwe). Trzeba trzymać bardzo mocno za lejce bo koń ucieknie a wóz zostanie. A wóz bez konia jest bezużyteczny. Zawsze znajdą się jakieś niedopowiedzenia i problemy. Ludzie sami pod sobą kopią dołki. Jak to się mówi podłość ludzka nie zna granic. Ilu z was jest takich co narzekają jak to wam źle. A nic nie robicie żeby to zmienić. Dostaniecie polecenie to lecicie i robicie a później zgrywacie fifa rafe wielkiego. Nikt nas nie trzyma na siłę czy w tej czy innej firmie. Nikt nam nie broni mieć swojego zdania. Takie życie że trzeba walczyć o swoje. Co da te marudzenie pod nosem? Wtedy tylko się człowiek nakręca. Najlepiej słuchać jak nam podpowiada rozum i działać a nie wylewać żale. PS. Dla jasności, niewiele się różnie od was wszystkich. Nikogo nie bronię, nikogo nie obrażam. Wyrażam po prostu merytoryczna opinie,a raczej własne zdanie ????. Pozdro dla wszystkich, piąteczka mordeczki

Ble ble
@PerePere

Gadasz głupoty nie ma człowieka którego nie można zastąpić i już żaden koń nie ma na to wpływu to wszystko już się dzieje i się kreci. Ludzie sami wiedzą i często wiedzą lepiej od majstrów kierowników co trzeba zrobić czego brakuje a często brygadzista jeden z drugim robią z siebie po prostu jdjotòw bo nie wiedzą i nie mają pojęcia czego brakuje ale na końcu to niestety i tak pracownik jest winien bo kierownik albo brygadzista miał rację a pracowników się po prostu ok.ra.d.a z tego że po prostu chcieli albo są mądrzejsi albo po prostu chcieli coś od siebie i za bardzo się wychylili

Ugund

Ludzie, na standardy elbląskie i tak dostajecie za dużo pieniędzy. Czego oczekiwać od Was jak macie prace: wsadź element, tam odbierz i zero pojęcia jak maszyny pracują? :)

T

W tej firmie nie warto być operatorem. Nie warto mieć uprawnień na wózek widłowy i inne urządzenia. Jak masz wykorzystają, ale uwaga do pensji nie dołożą. Tylko obowiązków przybędzie. Wystarczy zobaczyć ilu ludzi z doświadczonych z uprawnieniami się zwolniło.

DoRobola
@T

Fakt. Nie opłaca się. Za dwa czy 3 złote więcej? A wszystko idzie na operatorów. Majstry zawsze się wybielą. Z roku na rok coraz większy rygor dla operatorów i pomocników a dla organizatorów coraz mniej pracy. Ale coś trzeba robić.

...
@Ugund

Jeżeli twoja praca na tym polega to na pewno dostajesz za dużo pieniędzy.

Stupid

Ugund nie jest z pisu on jest po prostu z Elbląg a w Elblągu najfajniejszy jest Ugund i droga na Gdańsk

Skasowali mnie
@Ugund

Pytałem ugund co to są standardy elbląskie jeżeli Elbląg zarabia taką (usunięte przez administratora)kasę to ile ty albo Twoi ziomale z Pasłęka albo z Młynar albo pan z Żnina ile powinien zarabiać jeżeli ogrodnik ma 4100 pln na rękę?

Blabla
@Ugund

Dlaczego mówisz tak ogólnikowo? Znasz wszystkich operatorów? Pracowałeś z każdym? Miałeś większą styczność z każdą maszyna i każdym człowiekiem? Fakt. Niektórzy nawet na "najwyższym levelu" nie mają tego pojęcia bo albo układy albo po prostu mieli szczęście. Ale nie można wszystkich pakować do jednego wora. Tak uważam.

pytanie ? od Pana Lindy

Z2
@pytanie ? od Pana Lindy

Janka raczej opinia o firmie mało interesuje

Fakt
@Z2

Jak janka może obchodzić opinia o firmie jak jego nie obchodzi nawet jego rodzina janka obchodzi tylko janek

Jan. Ka

Pracodawco a ty dbasz o pracowników?

pytanie ! od pana Lindy

Pracodawco do Ciebie mówię na GO - work. pl jest już 4,000,000 mln opinji o firmach twoi pracownicy anonimowo sygnalizują ci wiele problemów które nie powiedzą ci wprost , jak byś się zachował gdyby 200 osób w miesiącu przyszło do twojej firmy i chciało zapytać o zarobki benefity , atmosfere i strukture A Ty Co cisza !! Pamiętaj !!! To są Ludzie A nie słupki w excelu !!!! Bądz tam gdzie o tobie mówią i pokaż jak wygląda twoja firma Albo ktoś inny zrobi To Za Ciebie . Wiarygodny Pracodawca Nie boi Się Opinii Pomocna?TakNie•

Bogfan

Na Z3 nikt nie wie czy bedzie podwyzka czy nie. Ale mamy za to Kebaba ktory chodzi z nami palic fajki a pozniej (usunięte przez administratora)

Haha
@Bogfan

Na z1 i z2 każdy brygadzista to kebab

Z1
@Bogfan

Cfaany nas wszędzie pod.(usunięte przez administratora) bez żadnego skrupuł jesteśmy jego ludźmi to może i jest usprawiedliwiony że może przed Szefem..! Cfaany może wszystko!!?

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo