Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

Pracowałem w wielu firmach, ale to co tu zobaczyłem to o takich warunkach nawet nie słyszałem żeby gdzie kolwiek takie były!! Za tą kasę co tu zarabiałem to wolę u rolnika gnój wyrzucać niż pracować w tej chorej firmie

Wilk
@Marek

Brawo ty

?!?
@Wilk

Tobie niestety trzeba tylko współczuć co widać to na każdym kroku podejmowanych twoich decyzji albo niestety nie twoich bo makówka niestety pusta a ktoś decyzję niestety musi podjąć

Wilk
@?!?

Wiem przecież że jestem jeb@nym kretynem kto normalny nie da staremu pracownikowi dnia wolnego bo musi iść na pogrzeb szwagra no tylko ja bo muszę, robić przecież produkcję haha a moje decyzje? dajcie spokój przecież ja się wogole nie znam na zarządzaniu zasobem ludzkim, ale janek tak chciał no więc jestem tu teraz z wami nad wami, a sawik ciągle mi tam podskakuje i chce mnie uświadomić że się nie nadaje na to stanowisko, ale to chyba tak samo jak on na swoje więc problem sam się chyba rozwiązał? Bo o nadawaniu to on wie chyba najwięcej w tej firmiewfirmie, a co innego on by robił gdyby nie ta praca? Sprzedawałby pewnie truskawki w sezonie, albo wypioł by sranie gdzieś pod wiaduktem na obwodnicy, także sami widzicie że niezłe z nas asy z prasy

Kamikaze

Tak zwani chłopcy do bicia lub jak kto woli od brudnej roboty

Hgtv

Robi

Sawik
@Wilk

(usunięte przez administratora) qrwie łba nie urwie a jak urwie to po qrwie

Z2
@Sawik

Ludzie janki mogą być spokojni?!

Sawik
@Z2

Pewnie, że tak kapuj na kolegów to też będziesz człowiekiem Janki, takich mu potrzeba tylko jak tak dalej będzie to chyba sami do roboty będziemy musieli się wziąć :(

Rampys

Z takim brakiem szacunku do pracownika jeszcze się nigdzie nie spotkałem, wszystkich traktują tam jak śmieci, ale wszyscy zadowoleni i się nie przeciwstawia, jak się już naście lat tam pracuje to człowiek do dymania przyzwyczajony

Faqt

Pamiętajcie albo uwierzcie w to że kojot i rudy nic nie może bez Krzysia, wszystko to zostało wymyślone po to żeby nie pisać już nic na Jankego żeby odwrócić uwagę od niego na forum, bo jest chujnija a ludzie to czytają i niestety firmy też a i tak on podejmuje wszystkie decyzję na z1. i z2. niby go nie ma A i tak jest. Już kiedyś krzyczał Jak stał Na Mostku Naçpany -!?!? Weźcie Sié Do Roboty ! DRE. To Ja! ! I Teraz Jest to samo Kojot czy rudy . A i tak Jańka Rządzi

Po

10:01 @Gość Możesz liczyć na dwa siedemset potem dostaniesz podwyżkę ale mały (usunięte przez administratora)uwali ci premie i dostaniesz dwa siedemset potem dostaniesz premie ale cię zdegraduje i dostaniesz dwa siedemset taka jest sprawiedliwość w firmie rządzoną przez małego (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kszyš

To nie Seler, Nie Malinki To Od Borka są nowinki Dla Naszej Koleżanki janki wy małe s.k.u.syn.ki

kcin
@Kszyš

zule ciule ciecie miecie

To co się dzieje w tym zakładzie to przechodzi ludzkie pojęcie ! Już nie długo nikt nie będzie chciał pracować w DRE ! A Prezesi dalej tego nie widzą bo nie chcą ale doskonale o tym wiedza , ze opinia firmy spadła poniżej 0 ????

Balon

Oby nie było lepiej

Niestety pracownik

Nie wiem? nie rozumiem? dlaczego!?! Tak bogata firma ma swoich pracowników w czarnej dziurze, przecież to my na was pracujemy a wy na nas plujecie ciepłym moczem, może nie osobiście ale tak to wygląda, czy naprawdę nie widzicie co się dzieje co ci dziwni ludzie z nami wyprawiają. Masakra gdzie jesteście!?!?

Gyros Z z3

Ta firma już się porównuje do Wójcika. Niestety, coraz więcej nowych którzy mają za nic szacunek do starego pracownika oraz majstry którzy dają nam takich ludzi a potem wymagają normy, gdzie niestety nie da się tego ogarnąć jak chodzą na fajkę co 30 min. Stary pracownik ma 20 zł a nowy 19zl to o czym my piszemy,że starsi pracownicy mają wywalone w pracę, jak młodzi ma większy szacunek u góry niż starzy wyjadacze. Jak tak dalej pójdzie to będą mieli młodych na stanowiskach gdzie norma spadnie do 50%. I ludzie myjcie się mamy lato a od niektórych tak wali jak z tego co od dołu co nam dali.

Tak niestety
@Gyros Z z3

Już nikt nie kryje swojego zdania. Fakt stał się faktem firma powoli albo już stała się drugim (usunięte przez administratora)i nie jest to komplet niestety (usunięte przez administratora)liczy się tylko kasa...

Jeden z pracowników 2021

Wyzysk pracownika! Najpierw dostaje się info o tym, że jest możliwość rozwoju i wyższego zarobku, rozpoczyna się przyuczenie do zawodu i danej maszyny (oczywiście za najniższą krajową i przez 3 miesiące, a człowiek nie uczy się pracy na jednej maszynie tylko jest codziennie rzucanym na coś innego). Praca ciężka, czasami po 10 godzin i gdyby nie praca w soboty to nawet nie zarobiłby człowiek 3. tysięcy! Druga sprawa, że po "okresie przyuczenia" podwyżka jest przyznawana w postaci 5% premii, którą oczywiście można stracić jeśli ktoś zachoruje albo cokolwiek się stanie. Warto jeszcze wspomnieć, że przy umowie o pracę, jeśli pracownik pracuje do 6 miesięcy obowiązuje go 2 tygodniowe wypowiedzenie, jednak w DRE takie rzeczy przyjmują tylko w piątki :) W skrócie dramat, nie dawajcie się oszukać i wyzyskać! Napracujecie się, a zarobicie nieadekwatną sumę do wykonanej pracy!

Mail
@Jeden z pracowników 2021

Chłopie, ja po paru latach pracy jestem rzucany jak (usunięte przez administratora) wszędzie gdzie tylko popadnie, jestem operatorem z długoletnim stażem a mnie tak nie szanują. Koledzy co ze mną robili mieli dość i poodchodzili, nawet do wojska bo tam lepiej niż w tej firmie. Mnie co trzyma w tej firmie to strach że jak odejdę to mogę pracy nie znaleźć, choć dużo znajomych co odeszło twierdzi żebym uciekał z firmy jak najszybciej choćby że względu na finanse jak i poszanowania.

Zz
@Jeden z pracowników 2021

Niestety tak jest i tak będzie jeżeli firma pozwala na to żeby rządził tu mały çpůñ to niestety tak będzie.

TT

Z czego co doświadczyłem pracując na na 2 halach m3 magazyn drzwi na ,,siece”” stoją i obserwują A jak odpyskujesz jednemu z MAJSTRÓW to wypowiedzenie lub robienie po zlosci zabierają ludzi z rozkładania na transporty bo ktoś nie przyszedł bo mu wolno i nie ponosi konsekwencji o zostaje. 3 lub 4 par 1 do rozkładania i potem się przyp....aja ze za mało rozłożone jak ma być rozłożone jak zabieracie ludzi i by ratować sobie (usunięte przez administratora) mówicie kto wali w (usunięte przez administratora) i ta osoba ma (usunięte przez administratora) a w soboty przydupaski na papieroska lub pogaduchy a reszta (usunięte przez administratora) , hrabie wychodzą 12 00 w sobotę piszą do 14 a reszta musi zostać bo majster ma taki kaprys i leci ze swoją zmiana , kierwnictwo tam Ok tylko za dużo słucha pewnych Pseudo brygadzistów dobrze. Z jednej strony ze nie duże się już tam męczyć i napewno tam nie polecę pracy zarobki Ok ale atmosfera porażka pozdrawiam.

Linde
@TT

Cos w tym jest hehe tez jakis czas temu miałem tam „przyjemność zaszczyt pracować’’ To prawda chłopaki z rozkładania maja ciężka sytuacje , bo jak ktoś nie przyjdzie to zabierają ludzi i myślą ze rozłożą 2 pary tyle co 4 i nie biorą od uwagę tego ze tam nie jest fajnie (usunięte przez administratora) pod regałami dlatego już tam nie pracuje liczenie palet, proszenie się o soboty niektórzy maja po 3 ,4 czasem a ktoś nie ma żadnej , jakby z brygadzisty kieszeni to szło (usunięte przez administratora) z kartka i pyta kogo chce a jak się ktoś sam zapyta, to już mam komplet bo wziął kogoś kto ma 3 soboty i 25 nadgodzin przez brygadzistów ludzie tam nie chcą robić i się zwalniają lub nie przychodzą i siedzą na zwolnieniu lekarskim . Ale kij ma dwa końce najlepsze są również zakazy na soboty bo kierownik tak kazał a Pan G.W nie ma pojęcia nic o tym bo brygadzisci wycierają sobie mordę kimś w życiu nie wróciłbym na ta hale na inna może tak ale tam w życiu pozdrawiam i współczuje siece K.

Fizol
@TT

Najlepszy brygadzista z sieki to Komandos lata zesrany nawet nie ma kiedy salcesonu zrobić taki po pracy zmeczony

XXX

Oczą nie wierze jak ludzie są zawistni. Jakiej Wy wypłaty oczekujecie po pracy: wsadź w maszyne i odbierz? Nie jesteście fachowcami w tym co robicie tylko jesteście pracownikami produkcji, a i tak zarabiacie stosunkowo za dużo w mojej ocenie.

To fukt
@XXX

Za dużo zarabiamy nie jesteśmy fachowcami Przecież to sawickij pisał on jest jedynym fachowcem w tej firmie wystarczy na niego spojrzeć najmądrzejszy No (usunięte przez administratora) fachowiec brawo ty

Ciekawe

Jeżeli nie jesteś pracownikiem ani bylym ani aktualnym ani nigdy to napisz kim jesteś chyba nie powinno być z tym problemu ani braku odwagi przecież nie masz nic wspólnego z firmą albo jesteś podstawionym hipokrytą który bo widać i słychać że za dobrze wszystko znasz i wiesz, albo po prostu wypier.ď.alaj do Kościerzyny tam uwierzą w to co pieprzysz albo na szparagi bo Angela ma problem. Ale ty to chyba nie zrozumiesz! Ass.!

XXX
@Ciekawe

Przecież napisałem kim jestem, postronnym człowiekiem co czyta opinie na forum. Radze douczyć się miły Panie kto to hipokryta i zacząć cieszyć się, że zarabia sie dobre pieniądze w dzisiejszych czasach, pozdrawiam ;)

MamToWDupie
@XXX

A Pan to chyba na socjalu, skoro tyle czasu na śledzenie forum. Zapraszam do pracy w DRE, za dobre pieniądze i w ciepłej rodzinnej atmosferze (szczegóły w ogłoszeniu na jednym z portali).

Ciekawe
@XXX

Ok douczyłem się. Cytat następuje Ass słuchaj : Hipokryta, mam nadzieję że jesteś rodzajem mesko osobowym, ale mogę się mylić, osoba dwulicowa, obludna, nieszczera, fałszywa, farbowany lis, fałszywiec, wilk w owczej skórze. Kropka. Było więcej ale wybrałem takie najprostsze.?! Miły panie.... Ass.

Super
@MamToWDupie

Super (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora)

Małpa

Małpa i te jego miny - bezcenne

Janek
@Małpa

Małpa i ten jego uśmiech chelsea haha w końcu liga mistrzów co nie

Ciekawe czy Prezesi zastanawiali się ile by firma zarobiła gdyby nikt nie przyszedł do pracy ? Ile by wyprodukowali drzwi i sprzedali gdyby nikogo nie było w pracy ? Ile kar by wpłynęło do firmy ? Chyba nie skoro drzwi podrożały a pracowników pensja cały czas jest taka sama !!! Brak sił i zero motywacji zeby dalej pracować ???? Docencie naszą prace ! I to ze My tworzymy firmę , gdyby nas nie było to i Was również !!!!!

Null

Zero by zarobili, ale i tak by dali radę, nie wiadomo ile czasu, ale dali by radę, firma nie szanuje ludzi, firma ma wywalone na pracowników, firma ma ludzi w czarnej(usunięte przez administratora)Nie jest fajnie pracować w firmie która ma cię w (usunięte przez administratora) firma dla której człowiek się nie liczy, liczy się tylko kasa, kasa i janka.

nadaje do Uwaga TVN,(usunięte przez administratora)praca za grosze ,8 godzin spacerowania z ciężką paczką na krzyżu ,i ciągle pretensje że za mało zrobione (usunięte przez administratora)

Xyz

To co się wyrabia na ościeżnicach to jest cyrk wiecznie produkcja ponad norme i wiecznie za mało

U nas dają premie albo dodatek za polecenie kogoś do pracy albo premie ale nie rozumieją tego że reklamy i ogłoszenia w radiu nic nie dadzą bo to ludzie tworzą ten zakład ale jak firma ma ludzi starych pracownikòw w czarnej..... To ludzie mają tak samo.. Pamiętajcie że czasy się zmieniły i zmieniaj jeżeli docenicie ludzi to ludzie docenią was.

Maciek
@4

Dla tego dużo starych pracowników odeszło,np. do samego wojska, to by pluton utworzył z ludzi z dre. Nie polecam tej firmy

Dajcie podwyżkę dla ludzi ! Przecież widzimy ile jest pracy i ile się drzwi przerabia .

Gargamel

Jak tam kranik przyjacielu? Jak ma się pecha to i palca w (usunięte przez administratora) idzie złamać co ;) bo teraz chyba jedyna kiełbasa ktorą na hali będziesz trzymał to ta vel Borka ala majstra? Apropo tego konfidenta to gdzie krzysia miał oczy jak go typował na taką funkcje? Przecież ten obłęd w oczach nie wziął się z nikąd, to są grube lata ostrego walenia w kulfon w przydomowym chlewiku, ludzie dokąd ten świat zmierza...

Miałem okazję pracować jakiś czas w tym zakładzie i cieszę się że mam to już za sobą bo z takim (usunięte przez administratora)i brakiem szacunku do pracownika nie spotkałem się w żadnym innym miejscu.

T

Ja też, nigdy więcej. Najpierw proponowałbym zmienić psełdokierownictwo

Osobiście miałem stycznosc z tą firemka i moim zdaniem tragedia najśmieszniejszy z tego całe cyrku jest ten (usunięte przez administratora) Jaroslaw Ch. Niewychowany burak uwzajacy się za niewiadomo kogo mam nadzieję że kiedyś powinie się temu (usunięte przez administratora) noga ????

Gumis

Kiedy będą doładowania na świąteczne karty ???

Nikita
@Gumis

Podobno w tym tygodniu

Z4
@Gumis

Wszystko drożeje opłaty, prąd, paliwo, żywność, opał, czynsz, drzwi A my czekamy i się cieszymy że dostajemy 500 pln a niektórzy niestety więcej, które się nie zmienia chyba od ponad 10 lat, przecież to jest fundusz socjalny, fundusz pracowniczy czyli nasz który chyba też powinien wzrastać razem ze wszystkimi podwyżkami ??

GROSZEK
@Z4

człowieku ciesz się ze cokolwiek dostałeś w której innej firmie dostają na wielkanoc kasę chyba tylko w dre pracowałeś ze nie wiesz jak jest w innych firmach.Sa trudne czasy jak cie nie zadowala doładowanie karty to się zwolnij

Jkl.
@GROSZEK

Ale nikogo nie interesują inne firmy, tylko ta, bo w niej pracują, także Z4 ma rację, firma się rozwija, jest bardzo znana na całą Polskę i nie tylko, a pod względem zarobkòw i traktowania pracownikòw jest coraz gorzej, cofa się do tyłu, od dawna powinnno być płacone stażowe, pracownicy pracujący kupę lat zarabiają tyle co nie dawno przyjęci, tak samo powinna być podwyżka, co do traktowania pracownikòw, problemy z dostaniem urlopu, nawet jeden dzień to olbrzymi problem, zastraszanie, obcinanie premii bez powodu, dodatki za pracę dostają tylko osoby " wchodzące w (usunięte przez administratora) i donosiciele. Trudne czasy może i są, ale pieniądze z funduszu socjalnego się należą każdemu pracownikowi.

MamToWDupie
@GROSZEK

Przez takich ludzi jak Ty to gdzie nie będziesz pracować to będzie zawsze tak samo. Może się jeszcze cieszysz że dostajesz wynagrodzenie na 10-go?(usunięte przez administratora)

Jkl.
@MamToWDupie

Tak, dziękujmy, że jeszcze wynagrodzenie wpływa co miesiąc na konto. Idealnie go podsumowałeś.

Krzysiek
@Jkl.

W czarnej dupsku mam szacunek do was wasze premie, podwyżki, wasz staż za pracę który nigdy nie dostaniecie, wasze urlopy, wasze dodatki za pracę, was i wasze rodziny, możecie se pisać w tym śmietniku co chcecie o mnie o mojej rodzinie i tak mnie nic nie rusza zrozumiano bo dwa razy nie będę powtarzać

???
@Krzysiek

Krzysztofie J. , ludzie z biura też to czytają co piszesz ( dla twojej wiedzy.). a. to idzie w świat, a w biurze ludzie wiedzą swoje o tobie, i niedługo to co wyrabiasz się skończy , niestety.

Ttt
@???

Facet dobrze robi trzyma dyscyplinę, ja bym się zastanowił czy stanowisko kojota jest potrzebne?! On w ogóle nie wie co się dzieje na z1, niedoświadczony, nieduczony gniot

LSD
@Ttt

Facet przed chwilą napisał że ma cię w d.pie ciebie twoją rodzinę twoją premie czy będziesz ją miał czy nie i wszystko co mógłbyś zarobić więcej a tu po prostu żal.

Faqt
@???

Pamiętajcie albo uwierzcie w to że kojot nic nie może bez Krzysia, wszystko to zostało wymyślone po to żeby nie pisać już nic na Jankego żeby odwrócić uwagę od niego na forum, bo jest chujnija a ludzie to czytają i niestety firmy też i. ludzie, a i tak on podejmuje wszystkie decyzję z1. i rudego 102 niby go nie ma A I TAK JEST. JUŻ KIEDYŚ MÓWIŁ JAK STAŁ NA MOSTKU NAĆPANY ĆPUN -!?!? WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY!!!! DRE. TO. JAA!!! I TERAZ JEST TO SAMO KOJOT. RUDY. A I TAK. JAŃKA JEST I RZĄDZI!

Ha ha
@Ttt

@Heh Haha a branża na mieście zdziwiona mocno czemu ludzie stamtąd odchodzą bo przecież takie świetne warunki pracy panują. Było mineło moi mili, czasy kiedy dre szanowało wykwalifikowanych pracowników dawno za nami teraz stawiają na poganiaczy i(usunięte przez administratora)którzy prześcigają się w donoszeniu na wspołpracownikow samo za siebie mówi to że jest strasznie duza rotacja i ten który ma coś pod makówką nie będzie dawał się (usunięte przez administratora)

Z1
@Faqt

Rozkmina 24.04.2021 14:00 @Pracownik Jak dać ludzomy dzień wolny który im się należy ale dać tak żeby ich okraşç? Cfany wymyślił. Niech robią po 10 godzin i się zwróci. Dzień wolny macie ale (usunięte przez administratora) a Szef tylko parz y

@Z1

U nas dają premie albo dodatek za polecenie kogoś do pracy i jak oczywiście ten ktoś zostanie?!? Ale nikt nie rozumie że nie będziecie mieli ludzi do pracy nigdy jeżeli nie docenicie starych pracownikòw niestety To ludzie którzy tu pracują mogą wam pomóc a nie reklamy i ogłoszenia w radiu to ludzie tworzą tą firmę jak ludzie będą zadowoleni i doceniani to i firma będzie miała ludzi do pracy bo ludzie mogą bardzo dużo pomóc ale jak firma ma to gdzieś to niech ma dalej.....

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo