Opinie o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie I.M.C. Engineering Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie I.M.C. Engineering Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Julecki

hej a jest ktoś kto dojeżdża z Kostrzyna nad Odrą do I.M.C

andy

a ile tam płacą operatorowi cnc... takiemu dobremu z doświadczeniem ???

Jak każda firma upadnie

Zdzisław Dyrman (zasadniczo)

Atmosfera o niebo lepsza po odejściu.... Jakość pracy i podejście pracowników na dobrym poziomie. Oby tak dalej.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy I.M.C. Engineering Poland? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MONTER/SPAWACZ - I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
aaaaaAdriana

A czy ktoś sie orientuje czy pracują tam kobiety? I jaka szansa na zatrudnienie?

Nie bedzie pomysłów

Nie Bedzie pomysłów od zalogi.Nie z tym kierownikiem czy jak to zwa asystentem dyrektora.monterka to mu wychodziła

jeży

Jasne text wyzej pisal dzióbek, ordynans.

Pracownik...

Panowie nie ma co sie czepiać Pana Dyrektora bo jest facet konkretny i nie ma co ukrywać,daje rade na swoim stanowisku.A nowa Pani kierownik magazynu - brawo,nadaje sie.Widać zmiany na lepsze i tak 3mać.

gość

słyszałem że macie już nowego kierownika magazynu. jak się zapowiada? za co wyleciał poprzedni?

mamtaksamojakty

Tam zawsze zatrudniają z zewnątrz kierowników. Po co ludzi, którzy sie znają awansować...:/.

mamtaksamojakty

I dlatego zatrudnia się dyrektora o takim a nie innym wykształceniu oraz "pochlebnej" renomie w poprzedniej firmie apropos podejścia do pracowników. Brawo.

Schweißer

Szukam pracy w Gorzowie jako spawacz, niestety dopiero się przeprowadziłem i nie mam rozeznania w rynku. Jestem umówiony w kilka miejsc na rozmowę m.in. w IMC. Powiedzcie mi czego mogę się spodziewać? Jakie są zarobki? I jeśli nie w tej firmie to gdzie? Co powiecie na temat Teleskopu i Beco?

Pelikan

Siemanko. mógłby ktoś powiedzieć jaka agencja pracy tymczasowej zatrudnia do IMC na magazyn ? z góry dziękuję za info :)

Piękny

Piszcie i mówcie co chcecie,ja pracuje w IMC najdłużej i obserwuje co nie co i znam sytuacje bardzo dobrze,Kuba rozkrecił to wszystko i zna sie na tej robocie najlepiej,wiele można mu zawdzięczać i wiele od niego nauczyć.

fucker

Dobra skonczcie te wywody. Powiedzcie tak normalnie ile u was można zarobić, tak bez owijania.

No w soboty nieraz niedziele i w tygodniu po godzinach tez można robić no i płacą. Czyli prócz wypłaty to i dorobisz. Ile teraz dają na dzień dobry to nie wiem ale chyba kwestia dogadania wg. umiejętnosci kandydata

lala

Dziękuje. A jeszcze jedno. Ile jest zmian i jak z pracą w soboty? Byłbym wdzięczny za te informacje.

lala

Witam. Jestem zainteresowany pracą w IMC jako spawacz. Obecnie zarabiam 1800 na rękę. Czy w IMC z 2500zł można zarobić?

Baby
@lala

Tak.Jeśli naprawdę potrafisz spawać.

Praca jest cięzka lecz pieniadze dobre dla tych co pracują już dłuzej. Na dzień dobry teraz kasy nie ma tyle co kiedyś dopiero po dłuższym okresie MOŻE coś podniosą. Firma niby sie rozwija jesli patrzac na nawał pracy no i nowy biurowiec budujacy się. Ale organizacji i planowania jak narazie brak. Roboty nabrali tyle ze nie daje sie przerobić.

asia

zabawki już są w innej piaskownicy żaden pracownik Nie ma odwagi napisać jak jest na prawdę .

benek polasik

Z twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś świeżym pracownikiem i jeśli uważasz że przy spawaniu płotów płacą tyle samo co u nas to bez obrazy ale zabieraj zabawki i zmień piaskownice

@benek polasik

benek ja wiem że oprócz "zrembu" to twoja pierwsza praca i uważasz że Boga za nogi złapałeś, ale uwierz że się mylisz. nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że już w volkswagenie płacą lepiej i to za lżejszą pracę, bo u was i w teleskopie podwyżek od paru lat nie ma a w innych firmach są i zarobki są już podobne tyle że nie trzeba się natyrać tak jak u was.

Zostaw merytoryczną opinię o I.M.C. Engineering Poland - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w I.M.C. Engineering Poland?

Zobacz opinie na temat firmy I.M.C. Engineering Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I.M.C. Engineering Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 1 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

I.M.C. Engineering Poland