Opinie o ELLAGRO POLAND Sp. z o.o. w Byków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ELLAGRO POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELLAGRO POLAND Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELLAGRO POLAND Sp. z o.o. w Byków

Adka Nowy wpis

Dobrze to rozumiem, że jak robisz swoje i się nie odzywasz to robota spokojna i się nie czepiają ? Chyba, że chodzi o taką nudną monotonię....

Ja Nowy wpis

Jak nie masz swojego zdania, siedzisz cicho jak mysz pod miotłą i nie przeszkadza Ci zakompleksiony brygadzista wyładowujacy swoje domowe frustracje na pracownikach to jest to firma dla Ciebie :)

Honorata Nowy wpis

Cześć, @Steven w swoim wpisie napisał, że zarobki w Cepa są w miarę. Czy ktoś mógłby przybliżyć mi na jakie wynagrodzenie można w firmie liczyć? Każdy ma co do niego inne oczekiwania i nie wiem ile może oznaczać 'w miarę'.

Steven Nowy wpis

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo idealnie to w żadnej firmie nie jest a tu jest ok, fajna atmosfera i zarobki w miarę.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELLAGRO POLAND Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Firma do nauki zawodu jak najbardziej. Jak chcesz zarobić to nie tutaj. Rotacja pracowników dość spora. Jak popracujesz kilka lat i dojdziesz do jakiejś sensownej stawki to Cię zwolnią. Jak będziesz miał własne zdanie i nie będzie ono zgadzało się ze zdaniem "Dyrektorka" "Kierowniczka" albo "Lali" to masz duże szanse na zwolnienie. Będziesz kapusiem albo właził w d**e to możesz liczyć na awans. Czyli klasyka w tego typu zakładach. Skąpstwo, bezczelność, wypominanie każdej pierdoły żeby pracownik nie czół się za dobrze to norma. Kierownictwo ma jeden cel i tylko jeden zrobić robotę najtaniej jak się tylko da, bez patrzenia się na ludzi ich bezpieczeństwo i zdrowie. Firma nie inwestuje w ludzi na jakieś kursy szkolenia nie ma co liczyć. Jak dojdzie do jakiegoś poważnego wypadku nie liczcie żeby firma zachowała się fair w stosunku do pracownika. Będą ratowali własne d**y za wszelką cenę. Co do sprzętu to jest masakra dopóki działa to działa. O przeglądach konserwacji maszyn zapomnij. Serwis tylko i wyłącznie jak się coś poważnego stanie. Co do BHP to najtańsze okulary szlifierskie które rysują się po 5 minutach i tylko sprzęt tej klasy jest w użyciu czyli po taniości na maxa. Maski spawalnicze które mają po kilka lat i nadają się na śmietnik, spawarki z demobilu. Prasy z wyrąbanymi prowadnicami rozjechane matryce i stemple. Laser zajechany na śmierć że jak działa poprawnie to coś dziwnego. Kupują też nowy sprzęt żeby firma wyglądała na nowoczesną przynajmniej oni tak twierdzą. Podsumowując Nauka albo przypomnienie sobie zawodu tylko do tego nadaje się ta firma. Zatrudnić się na kilka miesięcy max rok nauczyć się fachu i szukać nowej roboty. Zapuścisz korzenie to cię dojadą będziesz robił coraz więcej ale za te same pieniądze jak się sprzeciwisz to po tobie.

Olo

Witam, czy przyjmują osoby całkowicie nie obeznane w temacie do nauki? Na jakie zarobki można liczyć? Jakie są zmiany?

Ktos

Firma słaba. Brak zarządzania. Zarządza się poprzez strach i podpowiada ie co masz mówić. Będziesz się grzecznie zgadzał z trzema osobami, które trzesa firma tz. Dyrektorem, specjalistom ds. Ochrony środowiska i kierownikiem produkcji to będzie ok.

@nowy
@Ktos

No chyba nie...

Darek

@Ktoś Firma dobrze oceniana, więc przesadziłeś ze swoja oceną!

Stach

Jeszcze nie spotkałem się z tym żeby wszyscy byli zadowoleni. Nikt nie patrzy jak sam pracuje, a szkoda!!

zxy

Firma zmieniła lokalizacje jakiś czas temu. Teraz znajduję się w Bykowie. Wszystko co poniżej to niestety prawda.

Julia
@zxy

Masz rację - firma Cepa zmieniła lokalizację i na chwilę obecną znajduje się w Bykowie. Niedługo zostanie to poprawione. Na pewno pracujesz w tym przedsiębiorstwie. Podpowiesz Nam zatem, czy potrzebują tam nowych pracowników? Jeśli tak, to byłoby dobrze, jakbyś od razu powiedział, na jakie konkretnie stanowiska. Możemy na Ciebie liczyć?

ktos
@Julia

Przestancie moderowac gowork i pisac z ramienia firmy. W koncu nikt do was nie przyjdzie pracowac, bo mnie osobiscie wkurza takie pisanie pierduł przez firme. Tak sie prosicie o pracownika w dzisijszych czasach, ze coraz bardziej mam ochote wyjechac za granice bo mnie szlak trafia jak to widzę. Prosicie błagacie kombinujecie obiecujecie gruszki na wierzbie...sama jestem pracownikiem a jakos obecnego stanu rzeczy nie uwazam za dobry.

nick

Zarobki na poziomie wegetacji. Dobra firma do przyuczenia i nic wiecej. Omijac szerokim lukiem

Zadowolony pracownik

Mija rok odkąd tutaj pracuje. Pieniądze nie są wielkie,ale atmosfera i kadra kierownicza jak najbardziej OK. Jeżeli zaczynasz przygodę ze Spawaniem, Zaginaniem bądź Laserem to polecam tą firmę.

Małe zarobki, jednak biorą ludzi do przyuczenia, świetna firma aby zacząć przygodę z prasami krawędziowymi lub laserem. Atmosfera ok, kadra kierownicza ok.

admin

Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie Cepa Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza wiele zależy.

Zostaw merytoryczną opinię o ELLAGRO POLAND Sp. z o.o. - Byków

• Jak się pracuje w ELLAGRO POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ELLAGRO POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELLAGRO POLAND Sp. z o.o.?

ELLAGRO POLAND Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Betonowa 5
    55-095 Byków
  • NIP: 8951771741 REGON: 932076326 KRS: 0000119005

ELLAGRO POLAND Sp. z o.o.