RM Motors S.C. Rafał Białousz Marek Kodzik

Opinie o RM Motors S.C. Rafał Białousz Marek Kodzik

Filtruj opinie po kryteriach:

Franek
 Opinia

Tak dobrze się pracuje i dlatego nikomu nie chce się tu pisać? Szkoda, szukam pracy to i informacje by się przydały.

TakNie
Wxw
 Opinia

Miła atmosfera Dobre warunki pracy Jak na olsztyn dobre zarobki Możliwość rozwoju zawodowego szkolenia kursy Pracowałem w 2017-2018

LO
 Opinia

Nie polecam słabe warunki pracy szatni brak szafek na stołówce śmierdzi jak by coś zdechło na umowie jest najniższa krajowa resztę płacą do łapy brak urlopu płatnego chodziarz pracujesz na umowę

Opinia

Co uważasz o firmie RM Motors S.C. Rafał Białousz Marek Kodzik ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

TakNie

Zostaw opinię o RM Motors S.C. Rafał Białousz Marek Kodzik - Kieźliny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RM Motors S.C. Rafał Białousz Marek Kodzik

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.