Opinie o RM Motors Marek Kodzik sp. k. w Dywity

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RM Motors Marek Kodzik sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie RM Motors Marek Kodzik sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RM Motors Marek Kodzik sp. k. w Dywity

Sama prawda

Zwalnianie ludzi bez podstaw nie wypłacanie pieniędzy, (usunięte przez administratora) wobec pracownika i zastraszanie , pracownik jest jechany od samego rana, ludzie pokoleji się zwalniają sami i w najbliższym czasie paru znowu pójdzie i będą nowe miejsca pracy

Drako

Tragedia kierownik totalne dno powinien piec bułki a nie być na tym stanowisku obiecuje takie rzeczy że się w głowie nie mieści ten człowiek psuje całą pracę , w swojej karierze nigdy nie znałem takiego tempego i durnego półgłówka nie radzę iść do tej firmy może warkuni pracy są okej ale warunki finansowe to tragedia i (usunięte przez administratora)

Wyguglałam pracownika Handel e-commerce, marketing i social media :) Fantastycznie, nie musiałabym jeździć do Olsztyna. Mam doświadczenie z Wa-wy znam, programy graficzne, angielski, so-me. Z grubsza, jakie wynagrodzenie pracodawca chce zaproponować?? Jakieś bonusiki pozapłacowe są?

@sław Nowy wpis

Pracowałem nie polecam Kierownik(samozwańczy dyrektor) to jest dramat on nadaję się do zamiatania ulic. Potwierdzam te komentarze że szkoda czasu na ten zakład kasa marna obiecanki wymysły mataczenie przekręty, to jest codzienność

Drako Nowy wpis

Mechanik Pojazdów samochodowych do 3.5, ktoś wie jaka stawka? Ogłoszenie takie dali w październiku, ale bez informacji o tym, jak płacą. Czy ktoś tu jest w stanie napisać? Jestem chętny, ale zarobki to najważniejsza sprawa, jak słabo to nie mam po co dzwonić.

No ale to co jest nie tak? Mów bardziej konkretnie, jak możesz, no bo nic nie wiadomo. Źle traktują? A normy jakieś wyznaczają do robienia? Ciekawe, czy osiągalne w miarę właśnie, w sumie sam miałem o to pytać.

Sław

No źle traktują Najniższą dadzą reszta wiadomo Urlop jak szef każde (usunięte przez administratora) straszny na całym zakładzie Podejście do pracownika dramat Najlepiej jak byś pracował 16h na dobę

Marina Nowy wpis
@Sław

Reszta wiadomo - piszesz. No może i wiadomo, ale nie wiadomo ile PLN. Najniższa teraz od stycznia to niecałe 4300 PLN brutto. A ile reszty macie?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie RM Motors Białousz Kodzik sp. k. na stanowisko Mechanik Pojazdów samochodowych do 3.5 - Osobowe i dostawcze? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Inżynier budowy
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w RM Motors Białousz Kodzik sp. k. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Mechanik Lotniczy umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 4 października na Pracuj.pl.

Sama prawda

Rodo

Produkty ściągane z Chin za grosze, a sprzedawane za kosmiczne pieniądze

Yyyy
@Rodo

Końcówki to pewnie z alii :P

Czesław
@Rodo

Jeżeli nie jesteś zadowolony z części zamiennych do samochodu zawsze jest możliwość reklamowania usługi, bo towar na pewno posiada gwarancje. Czy wcześniej kupowałeś asortyment tego salonu i byłeś zadowolony?

@Rodo

Z Chin??? to ciekawe co produkują na halach, po co te wszystkie nowoczesne maszyny i spawacze???? może Ci wszyscy ludzie rozpakowują tylko kontenery z Chin??? Ogarnijcie się ludzie! RM Motors robi naprawdę dobry produkt! Klienci są zadowoleni. Pracownicy, którym chce się pracować, a nie opierdzielać też są zadowoleni!!!

@Anna

Może tu chodziło o jakieś półprodukty, że służą jako jakiś materiał? Co swoją drogą nie byłoby chyba niczym złym skoro Chiny aktualnie nie wybijają? Bo tutaj to skąd materiał jest brany tak właściwie?

@Anna

Zgadza się, tak jak wiele przedsiębiorstw korzystamy z półproduktów sprowadzanych z Chin, ale asortyment jest produkowany na miejscu z wysokiej jakości stali. Zaopatrujemy się m.in. w stal nierdzewną sprowadzaną z Włoch u jednego z polskich dystrybutorów.

Aktualność
Cześć !
Dziękujemy, że odwiedziłeś/aś nasz profil na gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, możesz dowiedzieć się kim jesteśmy, dlaczego warto u nas pracować lub korzystać z naszych produktów. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.
Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy merytoryczny i konstruktywny komentarz pojawiający się na tym forum.
Dzięki wam zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.
Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres:biuro@rm-motors.pl , abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Łysy

Jechalem na rozmowę, zobaczylem te kontenery to z auta nie wysiadlem tylko zawinalem sie zpowrotem.

Łysy

Bez kit takie jest dziadostwo na olOlsztynie ze masakra. Majac papiery na rury bedziesz zarabial 2800może max, czy obram czy milfor itd i to zap...dol dzien w dzień. Jakieś czaple i spolki, kartmap, temirol i podobne to samo. Na konstrukcjach papiery na doczolowe blachy i 2,5tysia, normalnie zmowa jest na niskie stawki wszedzie zeby pracownicy nie mieli wyjścia i siedzieli u dziadow za grosze a im mordy rosną i brzychy tylko i sie śmieją z naszych zarobków

Spawacz
@Łysy

I nadal szukasz z pewnością pracy hehe

Spawacz
@Łysy

Bo spawaczom sie w(usunięte przez administratora).poprzewracało.za to ze ma kurs.gdzie i tak nic nie potrafi krzyczy sobie 20 na h.tragedia.jak taki kozak jestes to juz dawno bys pracował.wszyscy moi znajomi spawacze pracują i mają od 4000.do 6000 .ale to są spawacze.podkreslam spawacze.

Wszechwiedzący
@Łysy

I teraz robisz za 15zł u stanika.taki z Ciebie spawacz.jak juz sie kręcicie po Olsztynie to pokazcie na co was stać pożal się Boże spawacze po kursach.kazdy kozak w spawalnictwie nie szuka pracy

Wiadomo
@Wszechwiedzący

Można sobie gwiazdorzyć na TIGu i świrować przy osobach co się na tym nie znają. Proponuję znaleźć pracę na TIGa w profesjonalnej firmie typu Obram. W takiej firmie wszyscy są fachowcami, ale nie wiadomo od czego. Łącznie ze mną również. Łatwo ludzi rozszyfrować. Zasada mało mów o sobie, bo wykorzystają wiedzę przeciwko tobie.

Biuro owszem, w kontenerach na czas budowy nowego!!! zostało przeniesione z budynku tylko po to aby stworzyć dodatkową przestrzeń socjalną dla pracowników! Firma stale się rozwija i polepsza warunki. Aż przykro czytać te komentarze! serio!!!

Jarek

Trudno znaleźć informacje o firmie. Powiedzcie czy działa, jakie tu zarobki krążą i ogólnie czy potrzebują kogoś?

Kamilos

Jak płacą? Czy dobrze się tam pracuje?

Michasia

Czy to prawda , że biuro jest w kontenerze ?

Xxy
@Michasia

Tak

Igor

Jaka praca taka płaca, dla chcących pracować nie będzie powodu do narzekania!

Xyz

Mało płacą a dużo wymagają.

Franek

Tak dobrze się pracuje i dlatego nikomu nie chce się tu pisać? Szkoda, szukam pracy to i informacje by się przydały.

Wxw

Miła atmosfera Dobre warunki pracy Jak na olsztyn dobre zarobki Możliwość rozwoju zawodowego szkolenia kursy Pracowałem w 2017-2018

admin

Co uważasz o firmie RM Motors S.C. Rafał Białousz Marek Kodzik ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o RM Motors Marek Kodzik sp. k. - Dywity

• Jak się pracuje w RM Motors Marek Kodzik sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy RM Motors Marek Kodzik sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RM Motors Marek Kodzik sp. k.?

RM Motors Marek Kodzik sp. k.

RM Motors Marek Kodzik sp. k.