Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

@@@@

Chciałbym się zapytać czy praca jako wytapiacz staliwa jest fajna praca i jaka jest atmosfera na tym stanowisku

Ewelina

Czyli bardzo fajna? A opłacalna? Podasz jakies widełki dla tego stanowiska? Poza tym czy jakieś benefity pracownicy tu mają?

aleale
@Ewelina

o widełki to przecież na rozmowie zapytaj, my tego nie ustalamy.

aleale
@Ewelina

a co do benefitów to wszystko podane w ogłoszeniach mają zazwyczaj

nickniemozebycpusty

leci ten czas, za niedługo mi 3 lata miną

@nickniemozebycpusty

3 lata czego??

Artur

Chyba o 3 lata pracy mu chodzi

aks
@Artur

no raczej, bo o co innego :) a jaki jest u was średni staż pracy??

Artur
@aks

U nas jest jeszcze bardzo zróżnicowany,są pracownicy z długoletnim stażem i są z kilku miesięcznym. Takie 10 lat to średnia stażowa.

Lena
@Artur

Jaki to wydział ?

Adamo
@Lena

Na całej hucie jest taka sama średnia.

Kogo
@aks

Kogo to obchodzi

Eau de Huta
@Kogo

tego kto pyta najwidoczniej, co ci do tego

Hanna

Witam, Zastanawiam się czy tylko mnie nurtuje takie pytanie. Huta jest ogromna składa się z wielu wydziałów,gdzie pracuje bardzo dużo osób, a na tym forum zawsze tylko walcownia i to w postaci obrzydliwego hejtu.?.

logo firmy Specjalista IT
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

apt

Agencja Pracy czy pod firmę?

generalkenobi
@apt

W sensie co lepiej wybrać, czy w jaki sposób rekrutują?

bino
@generalkenobi

w jaki sposób rekrutują?

Mateusz

Cześć dojeżdża ktoś z Tychów na poranną zmianę? Pracuje 6-14 na średniej. 518646170 napisz eskę można się zgadać będzie taniej paliwo wychodziło

@@@@

Mam pytanie chciałbym się przyjąć na piec jako wytapiacz pomocnik jaka to jest praca i w ilu się pracuje na piecu czy w pierwszy dzień pracy będę z kimś pracować i czy jest jakiś luz przerwy między wytopami żeby odpocząć. Chciałbym się zapytać czy są kartki żywnościowe na hucie.

dru
@@@@@

nie, pierwszy dzień i cię od razu puszczą od razu jak leci samego. no pomyśl trochę, w każdej firmie muszą cię przypilnować na początku chyba

@@@@@

Praca fajna przerwy są,kartki też,pracuje się w trzech na spuście

robotny
@Huciak

o to dobrze wiedzieć, a co myślisz, trza mieć duże doświadczenie? czy do przyuczenia też szukają kogoś?

@robotny

Nie trzeba mieć doświadczenia wszystkiego nauczą

toot

przerwy po ile trwają?

Paulina
@Huciak

O co chodzi z tymi kartkami? Możesz to wytłumaczyć? Tak naprawdę pierwszy raz spotykam się z takim określeniem.

NormalnyIgor
@Paulina

Za dzień pracy masz jedną kartkę, a własciwie elektroniczny zapis o prawie do posiłku.Za równowartosć ok 20zł.Od sumy wykorzystanych kartek odprowadzasz podatek dochodowy chyba że wydatek energetyczny na twoim stanowisku jest duży to kartki /posilek jest za darmo.W rzeczywistosci zwiazki tak popierd. że możesz być w biurze i mieć darmo lub naparzać osprzęt młotem i płacić podatek. Można za kartke wybierać trochę z bufetów..zamiast posiłku.Np ciasto -drogie,lub napoje-bardzo drogie -ale w sumie ..na kartke więc ...

Warzywo

I jak tam po wyborach.Kto wygrał.?

Warzywo

Te wybory to jedna wielka ustawka.Prawdziwe wybory odbyły się w restauracji Astra na kolacji sponsorowanej przez Selera.

Mięso
@Warzywo

Wyniki wyborów w niektórych komisjach były już znane przed wyborami. Generalnie wybory te zostały sfałszowane

Mięso
@Mięso

Na jednym z wydziałów szwagierka zwycięzcy zasiadała w tzw komisji i "liczyła" głosy ....

Warzywo

Teraz znowu nowo wybrane władze zaczną dbać o interes pracownika.Ale jak to mają robić skoro zasiadają w radach nadzorczych spółek powiązanych z pracodawcą tj.Consensus Maritex .Pewnie robią to społecznie.

Huta

Chciałbym się zapytać ile się zarabia na hucie i po ile są kartki żywnościowe

rambo
@Huta

masz już odpowiedź na forum do co kartek, lupka i poszukaj

HUTA

Chciałbym się zapytać jaka jest atmosfera panujena stanowisku rozlewacz stali

Huta

Chciałbym się zapytać ile się zarabia na hucie i po ile są kartki żywnościowe

Iga
@Huta

3 do 6 i po 20.

ask
@Iga

po 20? to się odnosi do tych kartek czy co? jak się z tego korzysta?

nieck
@ask

No a do czego miałoby się odnosić, skoro pytanie było o kartki

#####

Pracowałem jako suwnicowy na odlewni w Niemczech posiadam uprawnienia na suwnice sterowany z kabiny S 2 pracowałem jako wytapiacz żelazostopów i staliwa na piecu łukowym. Chciałbym się zapytać czy ktoś ma jakiś namiar do firmy Arcelor Mittal żeby się przyjąć do pracy bez żadnego problemu i chciałbym jak najszybciej rozpocząć pracę w Hucie proszę o pomoc jakiś namiar pozdrawiam

ok
@#####

no namiary masz na stronie internetowej, na pracuj, wystarczy poszukać..

#####

toot
@#####

no najlepiej chyba standardową drogą, przez platforme rekrutacyjną (na stronie masz przekierowanie) jako, że masz takie doświadczenie to myśle, że bez problemu się uda

@toot

Zgadza się

Darek

Pewnie większość z was nie pamięta czasów zanim Arcelor zajął się hutą, to wam coś powiem, firma była na skraju bankructwa, co tu się działo to przerasta ludzkie pojęcie. Wy teraz narzekacie że praca ciężka, że na premie trzeba pracować a nawet nie pamiętacie tamtych czasów, gdzie o żadnej premii mowy nie było. Zastanówcie się następnym razem zanim coś napiszecie, popytajcie starszych od siebie co to były za czasy to może wam się oczy otworzą

Ty
@Darek

Ty chyba też nie pamiętasz. Ludzi było 2x tyle, atmosfera była 100x lepsza niż jest obecnie, nie chodziło za Tobą stado baranów w białych kaskach i nie czepialo się o bzdury. Już nie wspomnę o zarobkach gdzie teraz 1 lepszy chłopek po roku ma stawkę starego Hutnika, pozabierali jubilaty, karty Hutnika itd.itp o czyn Ty mówisz

Dos
@Ty

no chyba gość wie co pamięta, więc co mu implikujesz jakieś kłamstwa skoro się dzieli swoimi subiektywnymi odczuciami?

essa
@Ty

no tak kiedyś były czasy. teraz nie ma czasów... takie to wasze podejście

Abc
@essa

no kiedyś to było teraz to nie ma a co będzie to nikt nie wie

Maciek
@Ty

Zgadzam się z tobą tak było jak piszesz. Kamer na każdym słupie nie było ,które służą nie do poprawy bezpieczeństwa załogi a do podglądu. W przypadku jakiegoś zdarzenia lub wypadku przeglądany jest od razu zapis z monitoringu. Wszystko to żeby udowodnić robolowi jego winę. Do niczego innego to nie służy. Nie było też takiego forum jak to, gdzie każdy w anonimowy sposób może kogoś opluć . znieważyć , pomówić. Kiedyś jak ktoś do kogoś coś miał to mu w oczy powiedział, ewentualnie po pracy sobie wszystko wyjaśnili. Oczywiście jak miał odwagę. Teraz schowa się tchórz i bezkarnie kąsa i pluje jadem. Kiedyś tego nie było !!!

Wiola
@Maciek

Kiedyś tego nie było !!!

Tadeusz
@Darek

Szkoda, że nie wspomniałeś o wałkach i sprzedaży majątku huty za psi pieniądz Hindusowi :) Coś co budowali nasi ojcowie poszło praktycznie za 1,5 roczny zysk tego zakładu, wiec Lakshmi dostał prezent pod choinkę od polskiego rządu. Druga sprawa to nie wiem na co liczysz broniąc tej korporacji, która w każdej chwili może stwierdzić, że nie kalkulujemy jej się pod względem finansowym i po prostu nas sprzedadzą w cenie złomu, a co nowsze maszyny na blokach kontrolno-pomiarowych wywiozą do siebie. Na premię za pisanie tego typu komentarzy bym nie liczył :D

@Darek

Kolego po części masz rację było tak jak mówisz,ale wtedy pracowało dużo więcej ludzi niż teraz pracuje.Chodzi mi o to że teraz ta sama pracy wykonujesz w dwie osoby lub samemu co wtedy wykonywało się w czterech.porobili redukcję bo każdy nowy dyrektor musi się wykazać oszczędnościami i tak już jest od dobrych paru lat a BHP udaje że nic nie wie że pracuje się samemu na stanowisku co mają być minimum dwie osoby ale za brak zapiętego paska lub okularów to by cię karali tak jest na ppd-4 całym a wszczegulnosci na piecach .

Dolly
@Huciak

Wszędzie jest podobna sytuacja. Na całej hucie.

@Dolly

A dlaczego nie reaguje na to żaden sipowiec z BHP ,może by trzeba było wkoncu inspekcję pracy zawiadomić co tu się wyrabia to wszystko prowadzi do wypadku bo my wszyscy jesteśmy przemęczeni tym.

Franciszek Dolas

Czy tego zeppelina można wynająć po za teren huty, czy to tylko na terenie huty działa ?

Silnoręki

Grzegorz
@Franciszek Dolas

A co to jest et2 ?

@Grzegorz

Wózek elektryczny transportowy 2 os. z platforma do przewozu 2000kg. I stoi na końcu wykańczalni z naklejka, że można wynająć.

Marzena

Szukają właśnie ludzi na produkcje, ktoś wyjaśni, na czym polega rekrutacja? Trzeba mieć już jakieś doświadczenie? W ogłoszeniu wspominają o systemie premiowym, faktycznie jest na co liczyć? ;)

?
@Marzena

a piszą, że trzeba mieć doświadczenie?

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 485.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 376, z czego 48 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland