Opinie o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mifama Opa Carbo Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o w Bytom

Leon

Witam. Czym różnią się prace zewnętrzne od wewnętrznych w tej firmie ???

Mandee

Życie jest piękne, dlatego nie warto marnować czasu w tej firmie. Nic się tu na lepsze nie zmieni, tylko na gorzej.

@Mandee

opa-carbo to nie żaden pracodawca tylko pośrednik i otrzeżwiejcie się ludzie!!!!!!!!!Prezesi domy swoim dzieciom już stawiają a dla was nie ma nic i nie będzie. I nie miejcie złudzeń ten zarząd juz od 3 lat daje podwyżki.... ale dla siebie .

Szczaskano rzarufka

Ta firma to jedna wielka pomyłka, zwłaszcza oddział Te-1 niektórzy ludzie są naprawdę normalni ale znaczna większość załogi to dobre cwaniaki. Narzekają na zarobki a dostają premie nawet pięciokrotnie większe niż pozostali, ale to tylko i wyłącznie wina byłego kierownika, dawał ludziom (swoim ludziom tzn bambrom ze wsi) takie premie. Nie polecam nikomu, prócz emerytów których w tej firmie coraz więcej.

@Szczaskano rzarufka

Dokładnie jeszcze trochę a firma zmieni nazwę na Mifama Oupa-Emeritus

Wypolony szalter
@Człowiek kierownika

A co ci pszeszkacajom emeryci??? Jezt jakiś zakaz w pracy?? Szkota czasu na twoje emocje i frustracje .....

normalny robol
@Wypolony szalter

oooooo.... zapracowani emeryci nie mogą spać .... jest 500+ to i wy musicie sobie mieć emrytura + a normalni ludzie praca do 67

@Wypolony szalter

Patrzcie go jaki bohater??? Jak taki mądry jesteś z zrzeknij się emerytury i wtedy pracuj. Bo jak na razie to przez takich jak ty młodzi nie mają pracy albo robią za nędzne stawki .A wam i prezesom to pasuje.

Nie Dla Emerytów
@Człowiek kierownika

To są ci co się najwięcej narobili i wszystko wiedzą, jak taki mądry to ciekawe czy na roboty wyjazdowe też jest taki chętny. Nawet poprawnie pisać nie potrafi ale to boli że ludzie mają dosyć leniwych dziadów.

Kalfaktor TE1
@Człowiek kierownika

No bez przesady ..... Jak byś był człowiekiem kierownika to byś nie nażekal jak każdy kalfaktor ..... Trzeba było skończyć porządną szkole górniczą a nie wtedyv i teraz kamieniami rzucać na wszystko i wszystkich

@Kalfaktor TE1

A Ty jakbyś skończył coś więcej niż szkołę górniczą to byś wiedział że narzekał nie piszę się przez "ż". I nie będę Ci pisał że jesteś pacanem bo sam o tym wiesz.

Naleśnik TE-1

Ciekawi mnie czy w naszej firmie obowiązują wszystkich te same zasady, to znaczy czy Mapet obniży premie Naleśnikowi za L-4?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Marian

Jeśli cały TM się zwalnia to wiedz że coś się dzieje :)

Mandee
@Marian

TM się zwalnia dlatego, że nikt tych ludzi nie szanuje, nikt im nie mówi gdzie trafią jak zlikwidują baze na Elżbiety 7. Pomysły pana prezesa co do tego działu też tragiczne. Jak można zwieść narzędzia do Mikołowa, a ludzi porozdzielać na inne oddziały. I jak będzie robota to ściągnąć ich. Nowy kierownik robót pan W, to dopiero agent, człowiek bez wiedzy, doświadczenia i umiejętności. A najlepsze jest to że labolatorium przenieśli do garażu w Mikołowie. A przecież miało być profesjonalne :D Panie Marku B. i Krzysztofie S. niszczenie tej firmy która miała dobrą opinie i dobrą załoge wychodzi wam profesjonalnie :) Ciekawi mnie tylko czy nie jest to celowe działanie.

TE-1

Jak jesteś emerytem a na dodatek kolegą (usunięte przez administratora) to zaroBisz 2200 a nawet kartKi dostAniesz za zmiany tylko ranne przy akwarium. Ta firma opiera sie na nepotyzmie i wyzysku innych.

Bobrek

Gdzie jest prezes ??? gdzie jest główny elektryk ??? emeryt co mało emerytury ma ??? a pracownikowi 50 groszy podwyżki nie da ??? cały ten zarząd jest oszołomiony zarazą która na imię ma pieniądz . W tej firmie można mówić o wszystkim tylko nie o pieniądzach. Zarząd ma nas głebokiej d..... e ludzie pracuja za najniższą krajową.

paulo

Kiedyś po opie chodził kawał: - co ma wspólnego dziurawy balkon i wypłata w opie? - jedno i drugie nie utrzyma trój-osobowej rodziny. pracowalem tam 3 lata temu i dowiedziałem się ile osób odeszło w ostatnim czasie,jestem w szok bo wielu znałem i byli to ludzie ktorzy znali sie na robocie i tworzyli trzon opy. Tam już nie ma kto robić.

Broda

Ja jestem lizusem i powiem wam że za Bin ladena to miód i mleko, a teraz z Majkiem bieda aż piszczy.

TE-1

Jeżeli ktoś jest chętny żeby pracować w tej firmie to niech sie nie godzi na prace w kwk Bobrek Majek nie potrafi wstawić sie za pracownikiem ludzie pracujący tutaj po 20-30 lat zarabiaja po 1600-1800. Lizusy dostają duze premie ale to nieliczni reszta to tak zwana sztuka za którą firma i tak dostanie pieniądze z kopalni. Ten oddział będzie składał sie z emerytów którzy przyjdą do pracy za miskę ryżu i ludzi starszych którzy boja sie odejść za pracy.

MAJEK

Dlaczego firma nie wprowadzi prostego systemu motywacyjnego, na podstawie drobnego procenta od zysków z inwestycji? Wtedy nie było by problemu z chętnymi na roboty wyjazdowe, kierownictwo wie o co chodzi.

Paulina

@anonimous wspominasz m.in. o tym, że pracodawca nie szanuje pracownika. Co według Ciebie to oznacza? Dlaczego tak uważasz? Czy piszesz tutaj o jakiejś konkretnej sytuacji?

anonimous

Jedyny plus to ludzie.. wiekszosc byla okej, duzo mozna sie od nich nauczyc jednak stawka, czesc kierownictwa,zarzad... tragedia.. stawka godzinowa, zero szans na podwyzki, zero szans na awans rozwoj - firma oparta na emetytach, Pan prezes nie szanuje pracownikow, uwaza ze nie powinno sie ich chwalic i motywowac.. nikomu nie polecam a zwlaszcza mlodym ambitnym osobom.. wegetacja i tyle

Paulina

@Kris, skąd taka opinia?

malwina

@7645 a jak się pojawiają już rekrutacje to gdzie ich w sieci szukać?

Kris
@malwina

Nie szukaj nie warto

Gorol_w_szoli

Czy coś słychać w/o firmie? Kiedyś prężna spółka a teraz cisza .... cisza wszędzie/głucho wszędzie ..... Czyżby synergia wypaliła firmę????

były

Prezes ! nie interesują mnie jakieś wasze straty , daj pracownikom uczciwie zarobić bo z czego będziesz żył jak większość się w końcu zwolni !

nimitz

Witam serdecznie, mam pytanie co do stanowiska "Inżynier Elektryk" poziom wynagrodzenia oraz czy warto ...

Rurka
@nimitz

Zależy od twojego doświadczenia zawodowego, pracowałem w firmie ponad 2 lata, jeżeli jesteś dobry to 3.5 netto mogłeś mieć szanse już na samym starcie ale musisz walczyć o swoje - jak wszędzie. Duże pobłażanie dla absolwentów demotywuje ale szybko są weryfikowani. Jednym z plusów to umowa o pracę z wszystkimi opłatami, minus - duźy minus to firma działa głównie w chorym górnictwie co mnie zniechęciło ..... no i wizje twojej kariery oferowane przez samego prezesa .... bezcenne.....

Słodziak

Z tego co ludzie mówią i co na mieście słychać to nędza ......dzieje się tam sporo....sporo złego....dużo ludzi wartościowych odeszło i odchodzi i wcale się nie dziwie. Dziwi mnie jedynie to że nikt nie informował nikogo o fuzji firm. Pewnie nie chcieli sytuacji jak za starego działu DO a znając życie i "gentelmentów" tam rządzących to pewnie nie koniec..patrząc na to wszystko zastanawiam się co będzie z nami bo w tej firmie decyzje jakie podejmują ci ludzie to ...........

były

Masz przynajmniej 1% ambicji zawodowych i nie chcesz być traktowany jak śmieć , to omijaj tą firmę z daleka !

Zostaw merytoryczną opinię o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o - Bytom

• Jak się pracuje w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mifama Opa Carbo Sp. z o.o