Opinie o Eko Salus w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Salus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eko Salus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Salus w Poznań

2015

Dzisiaj ponownie pojawiłem się w Eko Salus. Tym razem sytuacja była zupełnie inna. Pani z którą rozmawiałem była bardzo miła i udzieliła mi kilku ciekawych informacji na temat zatrudnienia niepełnosprawnych osób. Dzięki tej Pani moja opinia uległa zmianie. Mam nadzieję, że więcej takich osób pracuje w tej firmie. Pozdrawiam

2015

Witam! Miałem dziś wątpliwą przyjemność mieć do czynienia z Eko Salusem. Poszukiwałem pracownika i zainteresował mnie temat zatrudnienia kogoś niepełnosprawnego. Po obiecującej rozmowie telefonicznej umówiłem się na spotkanie. Poświęciłem sporo czasu przebijając się przez miasto by dojechać do ich siedziby, po czym powitała mnie damulka z kwiatem we włosach i oznajmiła, że przyszedłem 10 minut za późno i już nie ma dla mnie czasu. Jestem skłonny uwierzyć, że wszystkie negatywne komentarze powyżej są prawdą. Może gdybym zapoznał się z nimi wcześniej, nie traciłbym czasu. Dobro niepełnosprawnych i gotowość do współpracy są zapewne ostatnim, na czym zależy tym ludziom.

nieznajoma

Praca pośrednika jest czymś strasznym. Odradzam każdemu, kto poszukuje pracy. Najniższa krajowa, umowa zlecenie, presja na osiąganie wyników finansowych, brak szacunku do pracownika, wycieńczenie psychiczne, niedocenianie wysiłków, wręcz mobing.. Mało?

Jadwiga

Jeżeli chodzi o stanowisko posrednika pracy to nie jest to praca łatwa , ale bardzo rozwojowa. Zdobywa się doświadczenie zarówno w dziale HR jak i handlowym. System premiowy również pozwala na znaczne podwyższenie podstawy wynagrodzenia. Jest to praca dla osób ambitnych i zdeterminowanych, rozumiejacych zasady współpracy zespołu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko Salus? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
agnieszkasza

hej oliwia, na jakim stanowisku będzie pracował twoj chłopak? slyszalam, że poszukują teraz pośredników pracy. ktoś może napisać coś więcej jak wygląda praca tam? może też się zgłoszę.

Ivo

Powyższe komentarze ludzi, którzy nie chcieli znaleźć pracy. W Ekosalusie nikt mnie nie ocenił ze względu na wiek ani niepełnosprawność- pełna życzliwość. Dzięki firmie Eko salus pracuję od jakiegoś czasu w bardzo miłej firmie. Nie jest to stanowisko moich marzeń, ale przynajmniej nie siedzę w domu na rencie. Wystarczyło tylko trochę cierpliwości i szczerych chęci. Polecam każdemu kto chce znaleźć pracę i jest wystarczająco zmotywowany do jej podjęcia a nie do marudzenia i wiecznego czekania z założonymi rękami.

ekoo

4 komentarze wyżej dziwnym trafem napisane jednego dnia w odstępie kilku minut. Panie Tomku, czy jak pan woli Krysiu, Barbie, Egonie, życzymy takiego zapału do poszukiwania pracy jak do pisania negatywnych opinii na nasz temat w internecie.

Krysia45

Byle pozbyć sie niepełnosprawnego i skasować prowizje za pośrednictwo,chamstwo i źenada

Barbie1234

Chamskie podejście do osób niepełnosprawnych,wciskanie ofert na siłę.Bardzo nie miła pani kierownik(jedna z osób zarządzających)Takim ludziom nie powinno pozwolić się pracować z niepełnosprawnymi

egon23

Brak kompetencji,przedmiotowe podejście do niepełnosprawnego.Firma która dostaje dotacje i wysokie stawki za pośrednictwo nie ma funduszy na słuźbowe sampochody,w sprawie oferty,z koordynatorem trzeba było godzine jechać autobusem podmiejskim.

tomaj55

Brak kompetencji,wciskanie na siłę ofert nie zgodnych z kwalifikacjami,a po odmowie,nie dawanie już zadnych innych ofert.Przedtem nękanie wręcz i zmuszanie do podjęcia oferty,o której pracy,obowiązkach ktoś nie ma zielonego pojęcia.

asrn

Marcin a dlaczego kierowniczka jest chamska i bez umowy o prace zatrudnia...chiałabym aplikowac Cv i teraz zastanawiam sie czy warto zeby nie rozczarowac sie jak u nich przebiega rekrutacja czy zadaja trudne pytania z czego trzeba sie przygotowac i czy wynagrodzenie jest wypłacane terminowo dziekuje za odpowedzi..

k

nie warto

hollo

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma EKO SALUS ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Stowarzyszenie "Środowisko dla Niepełnosprawnych Eko Salus" zajmujące się aktywizacją zawodową osób niepeł... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5717031?keywords=&region=

marcin

kierowniczka chamska place glodowe umowy smieciowe inspektora pracy...

Olo

To Stowarzyszenie to jedna wielka ściema, że się pomaga niepełnosprawnym, to żerowanie na niepełnosprawnych. Czy nie ma sprawiedliwości już w Polsce. Ktoś się powinien zająć. To wyciąganie unijnych pieniędzy i nic więcej.

Gabi

W tych Stowarzyszeniach głównie chodzi o to, żeby brać dotację unijną za unijną, ściągać ludzi "do projektów", biuro działa, utrzymuje się, OBSADA także, a czy niepełnosprawny dostanie pracę to mniejsza z tym. Za to zintegrowany nadzwyczajnie, czas ma zajęty, pojezdzi sobie przez pół miasta w tę i z powrotem, na kursy pochodzi różnego rodzaju. Tylko co z tego wynika? otóż to, że niepełnosprawny w końcu idzie do Opieki, wyciąga rękę po pomoc, podczas, gdy mógłby jeszcze popracować. Stowarzyszenie ma się świetnie, DZIAŁA prężne dalej.

Gabi

Pracownicy EkoSalus bardzo młode osoby, nadal powinny podnosić kompetencje. Zaproponowano mi kurs asertywności, podczas gdy "specjalistki" z biura po dwóch rozmowach ze mną "wymiękły" z powodu braku asertywności, właśnie. Do tego obraziły się TAK, że nie mam mowy bym dostała dzięki nim pracę, choć funkcjonują i dostają wynagrodzenie ZA TO, że niepełnosprawni szukają pracy. Dla nich właśnie są, a nie po to, by robić niepełnosprawnym łaskę. Dzięki niepełnosprawnym i sponsorom niepełnosprawnych, panie z biura otrzymują wynagrodzenie i nie powinny zapominać o tym NIGDY. A zapominają, zapominają także o tym, że mają przed sobą ludzi po ciężkich przejściach, po ciężkim niejednokrotnie leczeniu, więc odrobina cierpliwości - to podstawa w tej pracy,a tego tam nie znalazłam; choć te młode panie, mają się za specjalistki w y b i t n e, no, na pewno !!! he,he; także noszę się z zamiarem poruszenia tego, gdzie trzeba.

milusia dwa

milusia - 2011-02-02 08:49:42 co racja to racja! ja też miałam z nimi problemy. podstawa to brak kompetentnych osób i BARDZO ciężki konktakt!!!http://www.youtube.com/watch?v=--m6myrZ4zg

Paula

Witaj kolezanko, pracowalas i nie narzekalas, przestalas i dajesz komentarze, ja nadal pracuje i chce, wiec oszczedz sobie. Anonimie. troche odwagi cywilnej ci zycze, zdaj wszystko co robilas - bo nie wiem co po tobie przejac - dziekuje Paulina

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Salus - Poznań

• Jak się pracuje w Eko Salus?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Salus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Salus?

Eko Salus