Opinie o Eko Salus w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Salus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eko Salus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Salus w Poznań

robert

Komuś tam dobrze płacą za pisanie pochlebnych komentarzy!! Nie ufajcie im. Kupa g... i tyle.

Patryk

Ja dzięki nim mam od 4 lat świetną pracę w dobrej firmie także jestem bardzo wdzięczny za jej znalezienie! Nie przejmujcie się negatywnymi opiniami - nie da się wszystkim dogodzić. Pozdrawiam Panie z EkoSalus :)

Kociara

Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii o Eko Salus. Jako osoba niepełnosprawna również poszukiwałam pracy przez Eko Salus. Ciągle, ale to ciągle trafiałam z deszczu pod rynnę: najpierw zaproponowano mi pracę jako sprzedawca, gdzie przez około tydzień pracowałam, bo właściciel stwierdził, że jego ekipa nie chce pracować z osobą niepełnosprawną przez co rzucił mi pieniądz i kazał iść sobie - czułam się upokorzona i jeszcze nigdzie mnie tak paskudnie nie potraktowano, potem aplikowałam na inne stanowiska przez Eko Salus, gdzie albo stwierdzono w Eko Salus, że brak mi doświadczenia i nie dano mi pracy, albo na siłę wciskano oferty gdzie ze względu na moją niepełnosprawność nie mogłam pracować. Potem w Eko Salus zaproponowano mi pracę w placówce opiekuńczej. Trafiłam na najgorszą szefową w moim życiu dla której liczyły się tylko pieniądze i traktowała ludzi jak przedmioty, więc odeszłam po 3 miesiącach pracy. Potem Eko Salus zaproponowało mi pracę sprzedawcy za najniższą krajową, gdzie miałam pracować na kilku obiektach i jeszcze w nocy za szaloną premię 2,50zł jeśli nie będę paliła papierosów... Dodam, że jestem od 2012 roku osobą AKTYWNĄ ZAWODOWĄ z krótkimi okresami, gdzie chciałam zmienić pracę lub byłam chwilowo bez pracy. Podsumowując: gdy znalazłam pracę na własną rękę Eko Salus zaczęli do mnie dzwonić. Nie odbierałam w czasie pracy w nowej pracy telefonu prywatnego, poza tym informowałam że znalazłam już pracę i to już nieaktualne z mojej strony, że poszukuję pracy, więc... ktoś dzwonił do mojego ojca (jego numer kontaktowy podałam jako osoba do kontaktu W RAZIE WYPADKU) więc zadzwonili do niego, że córka nie odbiera telefonu a my mamy dla niej pracę. Odpowiedź jakie jest moje zdanie o tej firmie/stowarzyszeniu dośpiewajcie sobie sami...

Natalia

Witam, chciałabym bardzo podziękować EkoSalus za znalezienie mi pracy, z moim schorzeniem było ciężko, ale sie udało, wsparcie na rozmowie kwalifikacyjnej i zainteresowanie "po" było bardzo pozytywne. Jeszcze raz dziękuję!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko Salus? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
jjjjjj

uwaga. primon to pracownik w/w firmy także jego komentarze mogą nie być obiektywne. aha gdyby ktoś nie wiedział to większość pozytywnych komentarzy to także wiadomości od pracowników którzy tam pracują... pozdrawiamJ

aadel

Ostatnio próbowałem znaleźć pracę za pośrednictwem Stowarzyszenia. Skierowanie do Eko Salusa dostałem z Urzędu Pracy. Przyszedłem się dowiedzieć o prace. Myslalem, ze w takich miejscach pracują osoby kompetentne i życzliwe. Niestety zawiodłem się. Na miejscu totalny chaos. Mineło 10 minut zanim ktokolwiek podszedł do mnie i zainteresował się czy w czymś mi nie pomóc. Następnie, zanim dowiedziałem się o oferty pracy kazano mi wypełniać kilka stron dokumentów Z PODAWANIEM DANYCH OSOBISTYCH WŁĄCZNIE! Potem coś pani nie pasowało z moim orzeczeniem, że nie takie, że muszę iść wyrobić nowe.. a całe życie korzystałem z tego i nikomu to nie przeszkadzało. Po długim czasie wypełniania papierów łaskawie pozwolono mi przejrzeć segregator z ofertami pracy. Połowa z nich powiedziano mi, że już się skończyła i są nieaktualne.. TO PO CO JE TAM UMIESZCZAJĄ? Kiedy w końcu jedna z nich mnie zainteresowała, to okazało się, że nikt ze mną na ten temat nie porozmawia bo jakiejś pani akurat nie ma.. NO KPINA! Taka instytucja powinna pomagać na miejscu a nie przerzucać osoby niepełnosprawne z kąta w kąt. Nie przyjdę tam więcej i nie polecam innym. To nie jest miejsce gdzie niepełnosprawnych traktuje się z szacunkiem! Jakieś instytucje kontrolne powinny się tym zainteresowac. Komentarze o robieniu biznesu na osobach z orzeczeniem powyżej są 100% prawdą.

ala

to nieprawda, że kierowniczka próbuje terroryzować zespoł! jest bardzo miła i opowiada naprawdę śmieszne żarty!!!!!

helena

Co do osób szkolących się w Eko Salus to widać kto ma odpowiednie cechy charakteru do takiej pracy, motywacja do pracy z ludźmi musi być na wysokim poziomie, a żeby móc działać w HR i rekrutacjach należy nauczyć się najpierw teorii, aby móc się wypowiedzieć o pracy w Stowarzyszeniu.Trzymam kciuki za nowy zespół:)

baagaa

Ja byłam tam na paru dniach tzw "szkolenia" w praktyce musiałam wykonywać dziesiątki telefonów i namawiać pracodawców na kupno usługi rekrutacji. Żeby nikt nie pomyślał, że ta placówka to takie "non profit"!! Niepełnosprawni są traktowani jak towar, którym się handluje. Co do warunków lokalowych - każdy ma inne wymagania, ale jak dla mnie aż takiej tragedii nie było. Mimo wszystko jednak pensja nie powala, kierowniczka też widać, że próbuje terroryzować całą załogę, a do tego co chwila głośny śmiech z własnych (nieśmiesznych) żartów. Może ktoś kto lubi być "pupilkiem" ma szansę tam się odnaleźć, ale ludziom z własnym honorem odradzam to miejsce. Tematu wynagrodzenia nie poruszam, bo właściwie nie ma tu o czym mówić..

Domina

Ja też byłam i tak się zastanawiam czy piszemy o tej samej firmie. Pracy nie dostałam, ale samą rozmowę oceniam pozytywnie, miejscu daleko było do odrazajacego.

agnez

Mogę potwierdzić post powyżej. Duże oczekiwania natomiast jeżeli chodzi o ofertę ze strony firmy to na wiele nie można liczyć. Strata czasu nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Nie polecam!!!

angst

Byłam ostatnio na rozmowie w tej firmie. Muszę przyznać rację komentarzom powyżej. Sami do końca nie wiedzą czego chcą, nie oferując wiele w zamian. Może to i dobra praca dla kogoś w trakcie studiów, ale raczej nie miejsce, w którym chciałoby się pracować kilka lat. Do tego warunki lokalowe - ODRAŻAJĄCE.

FK

tak jak pisał @primon Stowarzyszenie zajmuje się szukaniem pracy dla osób z orzeczeniem i warunki pracy zależą od tego do jakiej firmy pracownik trafi. @katia odnośnie pracy w samym Stowarzyszeniu to często opinie o "pensjach głodowych", "stresie" czy jeszcze nie wiadomo czym wydają osoby, które najzwyczajniej w świecie sobie nie poradziły w pracy na tym stanowisku i stąd ich frustracja. Ja znam osoby, które tam pracują i są zadowolone :)

K

Jakby Pan poczytał ogłoszenie (Stowarzyszenie dla Niepełnosprawnych), to by się pan nie dziwił.

K

Druga sprawa, że mylicie dwie kwestie. Ekosalus w zasadzie nie jest pracodawcą. Jedynie pośredniczą w znalezieniu pracy dla osób z niepełnosprawnością i jedynie czasami szukają kogoś do swojego biura. I proszę u tych Pań i Panów nie oczerniać, bo jeśli chodzi o tego typu agencje itp dla niepełnosprawnych, to są najprawdopodobniej najlepszą, najskuteczniejszą w Poznaniu. Robią dobrą, ciężką pracę! I wyciągają ludzi w naprawdę trudnej sytuacji z dołka, a nie tylko obiecują gruszki na wierzbie jak inni.

joanna
@K

Ten fragment mnie rozbawił - "czasami poszukują do siebie do biura". Nie wiem czy to ślepe wpatrzenie w panią właścicielką czy chęć podbudowania własnego ego, ale czy to nie czasami tak, że od długiego czasu jest poważny problem z skompletowaniem solidnego zespołu? Na moich oczach w ciągu ostatnich kilku miesięcy przewinęło się tam z 10 osób..

katia

Dzień dobry, słyszałam wiele negatywnych opinii na temat pracy w tym Stowarzyszeniu od koleżanki, która tam pracowała przez kilka miesięcy. Podobno ciągły stres, pensje głodowe, umowy o pracę tylko dla wybranych, brak możliwości awansu.. Chciałabym uzyskać informacje od innych osób, które miały z nimi kontakt - jak tam naprawdę jest? Czy te wszystkie komentarze są prawdziwe? Teraz widzę ogłoszenia na stanowisko pośrednika i zastanawiam się nad wysłaniem CV..

piona

Szukają z orzeczeniem, bo zajmują się aktywizacją zawodową tylko takich osób.

buhaha

konkurencja nie śpi :D wypowiadają się osoby które nic nie wiedzą...pracowałam w tej firmie dość długo i gdyby nie mój wyjazd do innego miasta to pracowałabym wciąż. Świetna atmosfera a zarobki przyzwoite - adekwatne do umiejętności.

buhaha

Olga

Opóźnienia z wypłatą wynagrodzeń dla pracowników, rotacja na stanowiskach pośrednik czy trener. Kierownictwo sobie radzi, a niepełnosprawni sa na doczepkę- muszą być, żeby stowarzyszenie funkcjonowało i były podstawy do ubiegania się o kolejne dotacje. Na tym polega ten biznes.

Aleksander

Tak to prawda !,ta i większość agencji nie powinno być ! ,one nie powinny istnieć ,bo brak kompetencji ,wiedzy !.Ludzie unikajcie pracy przez pośredników bo to dojne krowy ! ,nie dość że nic nie wiedzą to jeszcze oszukują jak mogą a praca za takie płace to niewola !!!.Przestrzegam z całym sercem unikajcie zatrudnienia bo to oni mają za was kolosalne pieniądze a wy grosiki na miskę ryżu .Te agencje powinna UE zmieść z powierzchni ziemi bo to patologia rynku pracy a tym bardziej w Polsce .Zatrudniając się przez taką agencję jesteście traktowani jak 30 lat za murzynami ! ,jak kraj czwartego świata!.Pozdrawiam i zachęcam do refleksji ....

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Salus - Poznań

• Jak się pracuje w Eko Salus?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Salus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Salus?

Eko Salus