Ministerstwo Finansów

Opinie o Ministerstwo Finansów

szok

Co zdolni i ambitni pracownicy mieliby robić w MF za tak żałosne jak na Warszawę pensje... Zostają coraz gorsi... Pracy na niskich szczeblach jest dużo ale to też się bierze ze słabej znajomości zaawansowanych funkcji pakietu Office. Wszyscy są prawie przeciążeni a wydajność niska. Malo kto zna angielski czy inny język biegle. Jak w Polsce ma być dobrze jeśli tak wyglądają kadry w jednym z najważniejszych ministerstw... Średni szczebel zarządzania trwa dzięki ciągłości wiedzy o organizacji. Góra - szkoda gadać, politycy kiedy się pojawiają długo wdrażają się w realia a w tym czasie panuje zupełny chaos i można się opi...lać .

Nie polecam MF jako miejsca pracy. Panuje tam swoisty zamordyzm, tj. jeśli ktoś lubi być \\\"krótko trzymany\\\" przez przełożonych oraz non stop obrażany to jest to praca dla niego. Dotyczy to praktycznie wszystkich departamentów. Co bardziej zdolnych i ambitnych pracowników, dyrekcja skutecznie zmusza do zmiany pracy (wiadomo, konkurencji nikt nie lubi). Zero możliwości awansu. Często jest też brak możliwości zmiany departamentu, nawet jeśli w innym departamencie wynegocjujemy lepszą stawkę (po wcześniejszym wygraniu postępowania konkursowego). Argument podają, że przecież niedopuszczalne w MF jest podkupowanie pracowników. W ten sposób skutecznie dyrekcja blokuje możliwość pracy na wyższym stanowisku za lepszą stawkę. Bardzo, bardzo zła atmosfera pracy.

Zostaw opinię o Ministerstwo Finansów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ministerstwo Finansów