Opinie o Eko Salus w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Salus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eko Salus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Salus w Poznań

kat.es

Romek - wypowiem się, jako była pracowniczka. Bez wszechobecnego tutaj hejtu, ale też bez wchodzenia w cztery litery swojej szefowej i słodzenia. Warunki - umowa zlecenie, stawka podstawowa nieco powyżej najniższej krajowej + system premiowy, który pozwalał sobie dorobić jeszcze parę złotych. Progi finansowe, które muszą uzyskiwać pracownicy zwiększają się z miesiąca na miesiąc, przez co 3/4 kandydatów odpada po kilku-kilkunastu tygodniach pracy. Wynagrodzenie rzadko kiedy było na czas. Do tego dochodzi konieczność dojazdów na spotkania, minusem jest brak auta służbowego i konieczność proszenia się o zwrot kosztów jeżdżenia po mieście i nie tylko. Daleko naprawdę od "niezłych" warunków. No chyba, że ktoś żyje na garnuszku rodziców to ok. Co do atmosfery - jak to w pracy, z jednymi szło się dogadać i byli normalni, a inni tylko patrzyli, aż podwinie Ci się noga i będzie można zgłosić Twój błąd przełożonym. Do tego poczucie stałej kontroli i presji.. Pisanie raportów, wyliczanie czasu pracy co do minuty.. Podsumowując praca może i dobra dla kogoś kto nie ma do końca sprecyzowanych planów na siebie, jest w trakcie studiów, bądź szuka ciut ambitniejszej pracy niż roznoszenie ulotek, ale na pewno nie miejsce gdzie wysiłek pracownika zostanie doceniony i poczuje, że może rozwinąć skrzydła, nie mówiąc o uzyskaniu jakiejkolwiek stabilizacji życiowej bądź finansowej. Pozdrawiam.

skip

Wystarczy spojrzeć na daty i godziny dodawania postów na tej stronie, aby wyciągnąć wniosek, że pozytywne komentarze są generowane przez właścicieli i pracowników tej bandyckiej organizacji. 3,4 sierpnia.. każdego dnia ponad 12 komentarzy. Ludzie na szczęście nie są głupi i widzą, że to śmianie się im w oczy! A teraz pupilki szefowej - do dzieła! Każda po 5 pozytywnych komentarzy i może zatuszujecie złą sławę i złowicie kolejnego naiwnego pracodawcę!

Toki

@nick To, ze w twoim świecie płaci sie za zadowolenie nie znaczy ze tak jest wszędzie specjalisto od negatywnych opinii ukrywajacy sie pod wieloma nickami. Miej chociaż trochę cywilnej odwagi i podpisz sie imieniem i nazwskiem.

Pytanie do pań zatrudnionych w eko salus - ile premii macie za pisanie komentarzy, w których podszywacie się pod rzekomo zadowolonych pracodawców a ile za udawanie wdzięcznych niepełnosprawnych? Proszę o konkretną odpowiedź. Pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko Salus? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
poligrafia

Stowarzyszenie Eko Salus wsparło nas przy rekrutacji, dzięki której mamy bdb pracownika biurowo-handlowego, był to strzał w dziesiątkę. Polecam pracodawcom spotkanie z nimi, wszystko jasno i przejrzyście przedstawią.

On34

@poett kiedy Ci się znudzi ukrywanie pod różnymi nickami i generowanie złych opinii? Myślisz, że w sieci jesteś anonimowy? Odśpiewaj sobie głośno "znowu w życiu mi nie wyszło" i zrób w końcu coś pożytecznego w swoim życiu, bo jak widać oprócz jadu i zazdrości niewiele w nim jest.

poett

To jest po prostu śmiech to co się tutaj odczynia... Tresowane paniusie z ekosalusa chyba dostają specjalne premie za pisanie pozytywnych komentarzy. Kiedyś, prędzej lub później, dojdzie do was w jakim g... pracowałyście i za kogo nadstawiałyście karku. Zwykła banda oszustów dorabiających się na cudzym nieszczęściu. Polecam omijać ich szerokim łukiem.

Konki

Kto mi powie czy jak mam umiarkowany tto mogę pracować 10 godzin? Nadgodziny sa płatne czy jak?

P
@Konki

To zależy od charakteru pracy, co do zasady nie. Skrócony wymiar czasu pracy nie dotyczy dozoru.

P
@Konki

Nikola

Dno dna... Komplementują samych siebie bez zachowania jakichkolwiek pozorów. Jak to świadczy o tej firmie?

Eko Salus

Oferty pracy znajdują sie na naszej stronie internetowej oraz mozna przyjść osobiście w celu zapoznania sie z nimi i dowiedzenia się szczegółów. Zawsze po rozmowie kwalifikacyjnej staramy sie dzwonić z informacja zwrotną, jesli jednak zdarzyloby sie inaczej to również do nas mozna zadzwonić. Zachęcamy wszelkie uwagi kierować droga telefoniczna bądź mailową w celu wyjaśnienia poszczególnych spraw. Anonimowo mozna napisać wszystko... Również to co nie ma pokrycia z rzeczywistością. Życzymy miłego weekendu. Eko Salus

G.

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w ekosalusie i po niej nikt do mnie nie zadzwonił. Czekam do dziś na telefon. Znalazłam pracę w innej firmie.

pracodawca

Pomysł świetny, ale jak dla mnie bardzo nieprofesjonalna współpraca ze strony pracowników firmy.

hardwork

Z Eko Salusem współpracowałem w zakresie rekrutacji na stanowiska w branży IT. Każdy zorientowany w temacie, wie jak trudno znaleźć dobrego specjalistę w tym zakresie, nie mówiąc już o tym, aby osoba jeszcze oprócz wymagań miała niepełnosprawność. Byłem miłe zaskoczony przesłanymi CVkami, a jeszcze bardziej tym, że niepełnosprawność naprawdę nie jest przeszkodą w należytym wykonywaniu pracy. Kandydaci pracują już ze mną dłuższy czas i cały czas jestem pytany czy wszystko jest dobrze. Polecam każdemu pracodawcy, aby rozważył u siebie zatrudnienie pracownika z orzeczeniem i zdał się na Eko Salus.

mix

Ogłoszenia odświeżają się automatycznie, a poza tym z tego co słyszałam to zbierają bazę osób żeby w razie zapotrzebowania czy dodatkowych zleceń już nie szukać osób do pracy. Ja pracuję tu jako pośredniczka i jestem zadowolona, zarobki też są dobre.

Karol
@mix

Ja słyszałem że praca w eko salus jako posrednik pracy nie jest za fajna ciągła presją nerwy i nie dają umowy zlecen to prawda?

Karina

Widziałam w internecie ogłoszenie na pośrednika pracy. Czy ktoś wie jakie tam są warunki? Czemu tak często poszukują pośredników? Firma jest aż taka duża? Proszę o informację czy warto aplikować bo jest to dużo złych opinii i nie chciałabym tracić czasu.

Barnas

Nie polecam tej firmy! Wzięli pieniądze za rekrutacje a pracownika do tej pory nie widać. Jeszcze mnie sądem straszą bo gościu, którego do mnie wysłali przepracowal kilka dni a później odszedł... Jestem bez pracownika i jeszcze mnie sądem straszą.... Paranoja!!!

krystek
@Barnas

Masakra! Ja z drukarniami mam raczej spoko doświadczenie, pracowałem w Ellercie kilka miesięcy i było bardzo w porządku, teraz znowu chcę wrócić do branży drukarnianej, ale przeglądam te opinie i trochę mnie to przeraża :p

m.
@Barnas

@Barnas jakie strasznie sądem? Widać, że nie znasz zasad współpracy i jesteś osobą generującą negatywne komentarze mijające się z prawdą.

krystek
@m.

W każdym razie zabrzmiało kiepsko :p

janek
@m.

Dajcie spokój oszustwo kasa się dla nich liczy a ludzi mają w dupie. Zapisałem się i przychodziłem żadnych efektów każda ich oferta to blef.

Jowa

@karo "efekt uboczny" ? Pochwal sie ilu ty osobom pomoglas znaleźć prace? Polecam mniej zazdrości a więcej pracowitości.

Bieniek

Jest jest oferta na stanowisku kierowniczym i z tego co sie dowiedziałem wynagrodzenie jest na mega przyzwoitym poziomie, wiec oferty sa ciekawe i różnorodne.

Karo

Dobrze ze Pani Magda ma stały dostęp do goworka i ciągle pisze,, pieśni pochwalne '' na temat ekosalus... Ekosalus jest jakie jest... Czasem komuś pomogą ale jest to uboczny efekt nabijania kasy dla Pani prezes... P. S.,, PUSZYSTA PANI MAGDA'' no ludzie błagam was no to już jest chamówa...

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Salus - Poznań

• Jak się pracuje w Eko Salus?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Salus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Salus?