Opinie o Maquet Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Maquet Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Maquet Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maquet Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Gaszący światło

Powiem więcej, jest tak dobrze, że kolejne kilka osób w ciągu kilku tygodni będzie kontynuować swoją karierę poza organizacją .... BRAWO LEPSZA ZMIANA !!!! ????

Dr No

Hmmm... W ciągu kilku miesięcy bardzo dużo ludzi odeszło z własnej woli... to nie świadczy dobrze o pracy w firmie niestety. Nie wszystko co nowe jest lepsze z zasady, oj nie!!!

Zuzanna

@ewa, a jak oceniasz atmosferę pracy w Maquet Polska? Czy można liczyć na jakieś benefity od tego pracodawcy? @Ślicznotka, czy jest aż tak źle w Maquet Polska? Jak widzisz inni pracownicy mają odmienne zdanie na temat pracy w tej firmie.

Zuzanna

@człowiek Napisałeś, że firma Maquet Polska zmierza w dobrym kierunku, czy możesz więc napisać, co zmieniło się ostatnio w tej firmie i jakie ma to znaczenie dla pracowników firmy? Jak wygląda system pracy, czy jest to praca w ustalonych godzinach, czy pojawiają się czasem nadgodziny? Czy istnieje w firmie system premiowy?

Ślicznotka
@Zuzanna

No jasne że jest, właśnie go ogłosili po pół roku niby czekania na wytyczne, żeby ludzie się nie wściekli wcześniej. Pusty śmiech taki system.... Nie ma co liczyć na wyniki i na bonusy, ale sama góra sobie daje tylko wyrobnicy dostaną miskę ryżu bez zasmażki....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maquet Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
NO_wicjusz

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Zwłaszcza jak wpycha się na siłę swoich ludzi z teczki...... A potem taki nasz „Kierownik” z kapelusza wyjęty nawet nie przedstawi swojego zespołu i ani be ani me i to po kilku miesiącach pracy w zespole, tylko wysługuje się lepszymi z dołu......... PORAŻKA TOTALNA

Kasandra
@NO_wicjusz

Podobno nadzieja umiera ostatnia..... tutaj już jej nie ma i nie będzie, dawno została zakopana głęboko pod ziemia. Ostatnie kompetentne osoby są wygrywane bezpardonowo przez osoby z polecenia ;) Nic tylko pisać scenariusz do korpo-sitcomu Całkiem szybko wszyscy zostaną wymienieni na lepszy model z branży drukarek

człowiek
@Kasandra

nie zgadzam się, że jest TAAK źle, a było tak pięknie. teraz po porostu trzeba pracować a nie błyszczeć. nie kawkować, podjadać i rozwijać stosunki społeczne, a zwyczajnie robić to za co się bierze kasę. Firma idzie w dobrym kierunku POLECAM

w@urw

heheheh czy coś tu jeszcze działa? Customer service - nie, no wiadomo że nie bo brak kompetencji od góry do dołu. Handlowy - nie, wogóle to śmiech. Sekretariat - nie. Serwis - nie. Chyba tylko expres do kawy jest jeszcze ok

Bard

Przyszła lepsza zmiana ;) Dziewczyny zaczęły rodzic a faceci szukają innej roboty..... Jeszcze będzie przepięknie ....

Getinge

Proponuje zamknąć oddział i przenieść całą produkcje do Plewisk lub Komornik z tego co widzę Warszawka robi syf nie tylko w polityce ale i siostrzanych firmach.

Shelly

@endrju lepiej zajmij się swoim działem bo masz burdel, który sam zrobiłeś! A ta firma tonie i juz nic nic jej nie uratuje, bo nie szanują dobrych pracowników tylko przydupasów i podpierdalaczy. Kolejni co mają olej w głowie się zwalniają.

endrju

@nikoś zwolnienia masowe to dla mnie zwolnienia powyżej 5-10 osób na raz, a chyba tutaj taka sytuacja nie miała miejsca, co?

nikoś

Do Strusia. Rozumiem, ze jestes pracowanikiem firmy i czujesz sie w obowiazku chronienia wizerunku pracodawcy, ale lojalnosc ma swoje granice, czasami trzeba tez myslec i rozmumiec co sie czyta. Problemy zostaly opisane w pierwszym zdaniu. Jesli firma handlowa nie ma czym handlowac to nie jest problem? Doloz do tego zwolnienia masowe najwyzszego kierownictwa w innych krajach, zobacz sobie ogolnie dostepne wyniki finansowe calej organizacji, dodaj zla opinia o MQ na polskim rynku ( klienci)to moze cos zrozumiesz. Zrzucanie zlej atmosfery pracy na pracownikow wskazuje ze jestes u zloba, albo lizusem. Ale tacy tez juz byli w tej firmie, wiec niewiele sie zmienilo.

nikoś

Firma ma coraz wiecej problemow a kadra jest coraz gorsza. Brakuje produktow, produkcja wstrzymana przez FDA. Przydupas Wiesio w koncu pozegnal sie z firma, brak jego kompetencji obnazyl obecny prezes, facet przez 2 lata nic nie robil, opowiadal bajki i bral niezla kase. Na szczescie odeszla tez Agata R., ktora robila wokol siebie duzo szumu, a po odejsciu okazalo sie ze sukcesy zawdziecza tylko unikatowym produktom, zabraklo produktow zabraklo panienki i jej sukcesow ! Ale przyczynila sie do odejscia / zwolnienia kilku osob, niestety. Przykro bo firma jeszcze 4 lata temu byla OK. Ludzie pracuja bo musza, ale jak znajda cos innego to odchodza.

kler

Firma bardzo się popsuła. Nie można się doprosić odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Trzeba się stale upominać, ale i tak na odpowiedź trzeba czekać 3-4 tygodnie. Ceny skoczyły dwukrotnie w górę. Nie wiem kto dobrał tą kadrę. porażka. !!!!!!!!!!!

Ogórek

Fatalna firma, brak profesjonalizmu. Dobrze chociaż, że zwolnili Witolda R. ale nadal są jeszcze jego przydupasy: Agnieszka, Wiesio i Ania (jedna i druga). Pogrzebali firmę na amen. Wszyscy na siebie donoszą. Nikt nikogo nie szanuje, wyścig szczurów. Brak dostaw na czas, skargi od klientów. KOmpletny brak współpracy, nikt nic nie wie, nikt ci nie pomoże, brak wsparcia od przełożonego. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Maquet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maquet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Maquet Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 57 ocen.

Maquet Polska Sp. z o.o.