Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.

Opinie o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

cf

Praca lekka, prosta i bez ciśnień. Niestety stawki słabe.

Pająk Eryk

Zarobki dobre 2500 brutto soboty i ciągle tekst zostan po godzinach bo premii nie będzie buhahaha śmiech na sali, ci co się ustawili albo w związkach są to mają dobrze cały dzień jazdy windą i ploty a szaraki z magazynu najlepiej żeby z niego nie wychodzili za grosze i brak szacunku, zero perspektyw na podwyżki i awanse, kołchoz nie polecam.

Piotr
@Pająk Eryk 02.08.2018 11:46

ile tam pracowales i na jakim stanowisku?

Kufel

Tak jak w każdej państwowej firmie zmiana rządu to i zmiana prezesa i wciskanie swoich ludzi na dobre stanowiska za dobrą kasę najfajniejsze jest to że ci ludzie nie mają pojęcia np dyrektor logistyki zielony jak trawa, kierownik do przyjęcia towaru po AWF nadaje się do żąglowania piłką lekarska itd wszyscy z branży i po odpowiedniej szkole nie potrafią zarządzać ludźmi jeszcze jest jeden Pan po zawodowce zielony jak szczypior w maju ale cóż jaka kadra taka praca przyjdzie kolejny prezes I będą kolejne zmiany śmiech na sali nie polecam

Paulina

@Ol Rozumiem, że Twoja współpraca z Cefarm nie przebiegała pomyślnie, ale pamiętaj, iż na forum publicznym należy wypowiadać się w sposób kulturalny. W swoim komentarzu skupiasz się jedynie na kwestii zarobków. Warto byłoby, żebyś poruszył również inne aspekty - np. jakie proponują tam warunki zatrudnienia, czy zapewniają ubezpieczenie zdrowotne, itp.

Ol

Robią ludzi w (usunięte przez administratora) Zarobki śmieszne i ciągle się do czegoś dowalają, nawet jak się starasz. Nie polecam, a niektórzy koordynatorzy to traktują cię jak śmiecia np. "urocza" D. Musisz być robolem, bo tylko zysk dla tej firmy jest ważny o człowieczeństwu zapomnij. Nie polecam.

Paulina

@Kandydat Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Cefarm. Czy w związku z tym aplikowałeś już do nich, czy dopiero masz to w planach? Pamiętaj, iż jeśli jednak nie uzyskałbyś odpowiedzi na swoje pytania, to zawsze możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio http://www.cefarm.com.pl/kontakt.html Na pewno udzielą Ci rzetelnych informacji.

Kandydat

Jestem zainteresowany pracą na magazynie w tej firmie w Warszawie. Napiszcie proszę obiektywnie kilka słów - jak kierownictwo czy ok, jaka atmosfera panuje , jakie są aktualnie zarobki, jakie umowy , godziny pracy ....dzieki

Paulina

@cefarmowiec, mógłbyś dokładniej przedstawić co miałeś na myśli w swoim wpisie pozostawionym na tym forum? Dysponujesz jakimiś ważnymi i aktualnymi informacjami dotyczącymi pracy i jej warunków w Centrala Farmaceutyczna Cefarm? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę o ich zamieszczenie. Będą one ważne dla innych osób poszukujących zatrudnienia.

cefarmowiec

@zainteresowany Tak potrzebuje. Od wielu miesięcy nadmiar popytu nad podażą.

Paulina

@Zainteresowany, ze strony internetowej Centrala Farmaceutyczna Cefarm wynika, że firma aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska: magazyniera, specjalisty ds. sprzedaży i specjalisty ds. informatyki. Czy któraś z tych ofert odpowiada Twoim wymaganiom i kwalifikacjom? Może już aplikowałeś do tej firmy. http://www.cefarm.com.pl/oferty-pracy.html pod tym linkiem zapoznasz się ze szczegółami każdej z tych ofert.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

XYZ

Praca nie jest trudna, są luzy ale są ludzie, którzy wkurzają, są zarozumiali. Umowa zlecenie najpierw przez miesiąc, a później można przejść na umowę o pracę lub pozostać na zleceniu. Kierownicy nie są chętni na dawanie urlopy (a sporo ludzi ma zaległe urlopy nawet 10 dni). Jednak jak ktoś nie chce się zmęczyć, a pracować chce na magazynie jako magazynier to polecam.

Paulina

@Andrzej, czy podjąłeś tę decyzję i złożyłeś swoje CV do Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mógłbyś opisać jak wygląda praca na magazynie i w oparciu o jakie warunki współpracujesz z tym pracodawcą? Jak oceniasz poziom trudności wykonywanych obowiązków? Jaka atmosfera występuje w miejscu pracy?

Olek

Czy jest powód takiego milczenia na forum?

Pimpo

Witam, niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej "firmie". Praca jak praca każda wkurza, czasem mniej czasem bardziej. Najgorsze jest to ze ten moloch zatrzymał się w czasach komuny, a hajs beznadziejny. Pozdrawiam

Andrzej

Chciałbym dorobić parę zł, jest sens przyjść do Was na zlecenie na magazyn? Czy szkoda zachodu? Pozdrawiam

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Jak przebiegł ten proces? Jakie pytania usłyszeliście? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

kuba

Rzeczywiście kierownicy działu sprzedaży mogą liczyć na dobre benefity do zarobków. Ciekawi mnie jednak to czy atmosfera wciąż opisuje w Pile, ale pewnie tak.

rambo

oczywiscie pracowałem tam 1 dzien:)

rambo

ok zgodze sie ale w umowie w cefarm było tylko napisane tłustym drukiem nic nie było napisane odnosnie do jakiego paragrafu sie to odnosi ani podpunktu,wiesz co jest najlepsze?ze kazałem wywalic jej ta umowe do smieci i kasy niechce poszła na to:)

rambo

praca na magazynie na woli to jest smieszna,wogóle juz sama umowa to jest smiechu warta zlecenie i napisane na dole tłustym czarnym drukiem ze jak chcesz sie zwolnic to wypowiedzenie musisz przyniesc hahahah robia w huja ludzi madry człowiek sie skapnie o co chodzi a głupi przyniesie wypowiedzenie i bedzie robił 2 tygodnie ,a im to na reke bo ciagle uciekaja od nich 1400zł plus akord którego nie mozna wyrobic 700 lini ,jak by płacili od pierwszej linijki to by było ok ,a tu trzeba zrobic 700 i dopiero od 700 zaczynaja ci liczyc po 15gr. za linijke takze o wypłacie 2000 zapomnijcie ,wogóle ta babe w biurze to bym piznął za oszustwa .to jest Warszawa i zarobki 1400 ze ci ludzie robia to sie dziwie po co robic w takim razie szkoły jak i tak po studiach tam robia .Zawsze mówie ze człowiek po studiach jak nie umie ruszyc głowa to bedzie nikim.

maskit

Hej, na stronie internetowej Centrali Farmaceutycznej Cefarm znalazłem ogłoszenie, że poszukują telemarketera, mam doświadczenie w pracy na słuchawce - call center i myśle, czy nie spróbować tutaj. Jednak możecie napisac mi najpierw czy trudno jest osiągnąć cele sprzedażowe, czy dostajecie dobra bazę zainteresowanych klientów?

nick

Cała Prawda , Tylko prawda i Gó....o Prawda ...

korba

Zniknęły wpisy, zniknęły i to te niewygodne dla kilku osób. Pomieszanie z Mediqami zapewne celowe bo jak inaczej wyjaśnić ten fakt? Brakuje wielu wpisów.

informer

Oj panie administratorze. W manipulacji osiągnięto tu sukces. Nie o tej Centrali są zamieszczone tu wpisy. Wcześniej było to forum o C.F. Cefarm S.A w Warszawie. Forumowicze... tu jest normalna CENZURA!!!

wiesiek

Pracuje 2 miesiace na magazynie.Atmosfera znośna , ludzie ok. Gdyby nie głodowe stawki i kompletny brak organizacji w firmie to byłoby dobrze. Cefarm upadnie w 3-4 lata , dosłownie nikt nie ogarnia. Mało pracowników dużo roboty za grosze. Kierowcy mówią że też do niczego, chyba ze jest się kierowcą zatrudnionym przez cefarm a nie przewoźnika.. wtedy to wczasy. Oczywiscie nie da się dostać na takie miejsce :)

zatroskany

Witam, byłem pracownikiem MEDIQa przez kilka ładnych lat. Aktualnie według tego co głosi plotka i Puls Biznesu spółka MEDIQ i ACP jest na sprzedaż. Podobno zainteresowani to Dr MAX i DOZ.. również się Farmacol wymienia. Praca w aptece zależy od kierownika i koordynatora. Oczywiście trzeba realizować politykę centralną firmy.

Alex

Apteki Mediq to porażka po całości, dziwne systemy umów zawsze na czas określony, praca jak w biedronce, kadra kierownicza nie znająca zupełnie podstawowego nawet prawa pracy, minimalne przerwy w pracy idealnie z kodeksem albo i nie. Zastraszanie pracowników, dosłownie \"Jak się nie podoba to się możemy pożegnać\" takie mobilizujące słowa można usłyszeć od koordynatora.

kasia

Tak!!! ta firma bezwarunkowo wyzyskuje ludzi. Bardzo niskie zarobki, zwalnianie ludzi bez istotnego powodu, wyzyskiwanie przez kierowników, ciągłe maile żeby zwiększać sprzedaż i polecać mnóstwo dodatkowych preparatów, narzucanie dziesiątek opakowań leków nierotujących i drogich, akcje z zamiennikami pełnopłatnymi, wypychanie leków narzuconych na siłe jak przy kasach w drogeriach \\\"mamy w promocji to i to może pani kupi?\\\" żenada i spadek autorytetu farmaceuty. NIE POLECAM

Lenard

Pracuje w firmie Mediq z firm w jakich już pracowałem ta jest najgorsza!Wszystko jednak jest zasługą kierownika apteki, [usunięte przez administratora] na całego zero docenienia pracownika wszystko wiecznie źle,tajemniczy klient, śmieszne punkty,z ustaleniem wolnego czy urlopu wieczne problemy, wciskanie promocyjnych preparatów, maile co i JAK trzeba sprzedawać!Takie działania robią aptekom opinie sklepów, supermarketów.Coraz mniejszy szacunek klienta dla farmaceuty!

Zostaw opinię o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.