Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.

Opinie o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Paulina

@cefarmowiec, mógłbyś dokładniej przedstawić co miałeś na myśli w swoim wpisie pozostawionym na tym forum? Dysponujesz jakimiś ważnymi i aktualnymi informacjami dotyczącymi pracy i jej warunków w Centrala Farmaceutyczna Cefarm? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę o ich zamieszczenie. Będą one ważne dla innych osób poszukujących zatrudnienia.

cefarmowiec

@zainteresowany Tak potrzebuje. Od wielu miesięcy nadmiar popytu nad podażą.

Paulina

@Zainteresowany, ze strony internetowej Centrala Farmaceutyczna Cefarm wynika, że firma aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska: magazyniera, specjalisty ds. sprzedaży i specjalisty ds. informatyki. Czy któraś z tych ofert odpowiada Twoim wymaganiom i kwalifikacjom? Może już aplikowałeś do tej firmy. http://www.cefarm.com.pl/oferty-pracy.html pod tym linkiem zapoznasz się ze szczegółami każdej z tych ofert.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

XYZ

Praca nie jest trudna, są luzy ale są ludzie, którzy wkurzają, są zarozumiali. Umowa zlecenie najpierw przez miesiąc, a później można przejść na umowę o pracę lub pozostać na zleceniu. Kierownicy nie są chętni na dawanie urlopy (a sporo ludzi ma zaległe urlopy nawet 10 dni). Jednak jak ktoś nie chce się zmęczyć, a pracować chce na magazynie jako magazynier to polecam.

Paulina

@Andrzej, czy podjąłeś tę decyzję i złożyłeś swoje CV do Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mógłbyś opisać jak wygląda praca na magazynie i w oparciu o jakie warunki współpracujesz z tym pracodawcą? Jak oceniasz poziom trudności wykonywanych obowiązków? Jaka atmosfera występuje w miejscu pracy?

Olek

Czy jest powód takiego milczenia na forum?

Pimpo

Witam, niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej "firmie". Praca jak praca każda wkurza, czasem mniej czasem bardziej. Najgorsze jest to ze ten moloch zatrzymał się w czasach komuny, a hajs beznadziejny. Pozdrawiam

Andrzej

Chciałbym dorobić parę zł, jest sens przyjść do Was na zlecenie na magazyn? Czy szkoda zachodu? Pozdrawiam

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Jak przebiegł ten proces? Jakie pytania usłyszeliście? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

kuba

Rzeczywiście kierownicy działu sprzedaży mogą liczyć na dobre benefity do zarobków. Ciekawi mnie jednak to czy atmosfera wciąż opisuje w Pile, ale pewnie tak.

rambo

oczywiscie pracowałem tam 1 dzien:)

rambo

ok zgodze sie ale w umowie w cefarm było tylko napisane tłustym drukiem nic nie było napisane odnosnie do jakiego paragrafu sie to odnosi ani podpunktu,wiesz co jest najlepsze?ze kazałem wywalic jej ta umowe do smieci i kasy niechce poszła na to:)

rambo

praca na magazynie na woli to jest smieszna,wogóle juz sama umowa to jest smiechu warta zlecenie i napisane na dole tłustym czarnym drukiem ze jak chcesz sie zwolnic to wypowiedzenie musisz przyniesc hahahah robia w huja ludzi madry człowiek sie skapnie o co chodzi a głupi przyniesie wypowiedzenie i bedzie robił 2 tygodnie ,a im to na reke bo ciagle uciekaja od nich 1400zł plus akord którego nie mozna wyrobic 700 lini ,jak by płacili od pierwszej linijki to by było ok ,a tu trzeba zrobic 700 i dopiero od 700 zaczynaja ci liczyc po 15gr. za linijke takze o wypłacie 2000 zapomnijcie ,wogóle ta babe w biurze to bym piznął za oszustwa .to jest Warszawa i zarobki 1400 ze ci ludzie robia to sie dziwie po co robic w takim razie szkoły jak i tak po studiach tam robia .Zawsze mówie ze człowiek po studiach jak nie umie ruszyc głowa to bedzie nikim.

maskit

Hej, na stronie internetowej Centrali Farmaceutycznej Cefarm znalazłem ogłoszenie, że poszukują telemarketera, mam doświadczenie w pracy na słuchawce - call center i myśle, czy nie spróbować tutaj. Jednak możecie napisac mi najpierw czy trudno jest osiągnąć cele sprzedażowe, czy dostajecie dobra bazę zainteresowanych klientów?

nick

Cała Prawda , Tylko prawda i Gó....o Prawda ...

korba

Zniknęły wpisy, zniknęły i to te niewygodne dla kilku osób. Pomieszanie z Mediqami zapewne celowe bo jak inaczej wyjaśnić ten fakt? Brakuje wielu wpisów.

informer

Oj panie administratorze. W manipulacji osiągnięto tu sukces. Nie o tej Centrali są zamieszczone tu wpisy. Wcześniej było to forum o C.F. Cefarm S.A w Warszawie. Forumowicze... tu jest normalna CENZURA!!!

wiesiek

Pracuje 2 miesiace na magazynie.Atmosfera znośna , ludzie ok. Gdyby nie głodowe stawki i kompletny brak organizacji w firmie to byłoby dobrze. Cefarm upadnie w 3-4 lata , dosłownie nikt nie ogarnia. Mało pracowników dużo roboty za grosze. Kierowcy mówią że też do niczego, chyba ze jest się kierowcą zatrudnionym przez cefarm a nie przewoźnika.. wtedy to wczasy. Oczywiscie nie da się dostać na takie miejsce :)

zatroskany

Witam, byłem pracownikiem MEDIQa przez kilka ładnych lat. Aktualnie według tego co głosi plotka i Puls Biznesu spółka MEDIQ i ACP jest na sprzedaż. Podobno zainteresowani to Dr MAX i DOZ.. również się Farmacol wymienia. Praca w aptece zależy od kierownika i koordynatora. Oczywiście trzeba realizować politykę centralną firmy.

Alex

Apteki Mediq to porażka po całości, dziwne systemy umów zawsze na czas określony, praca jak w biedronce, kadra kierownicza nie znająca zupełnie podstawowego nawet prawa pracy, minimalne przerwy w pracy idealnie z kodeksem albo i nie. Zastraszanie pracowników, dosłownie \"Jak się nie podoba to się możemy pożegnać\" takie mobilizujące słowa można usłyszeć od koordynatora.

kasia

Tak!!! ta firma bezwarunkowo wyzyskuje ludzi. Bardzo niskie zarobki, zwalnianie ludzi bez istotnego powodu, wyzyskiwanie przez kierowników, ciągłe maile żeby zwiększać sprzedaż i polecać mnóstwo dodatkowych preparatów, narzucanie dziesiątek opakowań leków nierotujących i drogich, akcje z zamiennikami pełnopłatnymi, wypychanie leków narzuconych na siłe jak przy kasach w drogeriach \\\"mamy w promocji to i to może pani kupi?\\\" żenada i spadek autorytetu farmaceuty. NIE POLECAM

Lenard

Pracuje w firmie Mediq z firm w jakich już pracowałem ta jest najgorsza!Wszystko jednak jest zasługą kierownika apteki, [usunięte przez administratora] na całego zero docenienia pracownika wszystko wiecznie źle,tajemniczy klient, śmieszne punkty,z ustaleniem wolnego czy urlopu wieczne problemy, wciskanie promocyjnych preparatów, maile co i JAK trzeba sprzedawać!Takie działania robią aptekom opinie sklepów, supermarketów.Coraz mniejszy szacunek klienta dla farmaceuty!

Liza

Witam. To wszystko prawda co piszecie. Byłam kierownikiem jednej z aptek przez 5 lat. Dwa razy składałam wypowiedzenie i dwa razy byłam zatrzymywana. Czułam się nawet dowartościowana.Prowadziłam aptekę i zarazem współpracowałam z punktem aptecznym. Wyniki miałam różne-raz lepsze, raz gorsze, ale TP wypadał często na 100%. Jednak do dzisiaj nie wiem dlaczego musiałam odejść. Najciekawszym elementem była rekrutacja na moje miejsce. Prowadziły ją techniczki obdzwaniając wszystkie apteki w mojej miejscowości. Doprowadziło to do utraty mojej opinii w środowisku, do ośmieszenia. Co najlepsze-koordynator wmawiał mi,że to nie prawda, chociaż miałam odzew koleżanek farmaceutek. Rezultat taki, że na dzisiaj jestem rok w innym mieście. Po prostu wyjechałam. Nie mogę otrząsnąć się po tym wszystkim. Mam 25 lat pracy i straszna traumę po Mediq.Ktoś kopał mi dołki więc moje zasługi poszły w niepamięć. Pozdrawiam

mumin

absolutnie przestrzegam przed pracą w Szpitalu Praskim. Koordynator i kierownictwo to niedowartościowani i kłamiący wyzyskiwacze, w dodatku dwulicowi. Atmosfera w aptece sztuczna, bardzo nerwowa, zła atmosfera pracy. Nie polecam !!!!

goguś

Uwazam osobiście, że firma ACP Pharma, do których należą apteki Mediq , jest najgorszym pracodawcą z mozliwych-totalny [usunięte przez administratora] ludzi(tutaj całkowicie zgadzam się ze swoimi przedmówcami), brak szacunku dla pracownika, b. słabe zarobki........Wszystkim stanowczo odradzam pracę w tej firmie....

Jola

Gorzej niz zle zarobki chyba najgorsze w sieciach, brak szacunku do personelu fachowego myślą że mgr farmacji to jakis robol czy fizyczny, sprawy merytoryczne zawodu zepchnięte na sam koniec wżna jest gazetka i inne promocje. Jola

[usunięte przez administratora] cele nierealne, koszyk pełen, brak szacunku do pracowników, nie ma życzen na święta Boże narodzenie, Wielkanoc., Dzięń Kobiet itp brak rozmów z personelem chyba że repremenda Nie pracujcie w Mediqach jeśli właścicielem nie jest farmaceuta

jaaaaaaaaaaa - 2011-03-20 23:49:23 Tomasz z Lublina - 2011-01-21 23:31:33 Jestem kierownikiem jednej z aptek Mediq w Lublinie. Żałuję , iż znalazłem się na tej stronie i muszę czytać to wszystko. Zatanawiam się jak można pisać o swojej byłej firmie takie opinie? Nigdzie nie jest idealnie, można zmieniać prace, jednak pamietajcie, że możecie jeszcze trafić w swoim życiu na różne osoby, z którymi wcześnij pracowaliście.Drodzy Państwo- nawet nie wypada przedstawiać w tak złym świetle swojej firmy na forum. Pozdrawiam, polecając -TONISOL, na lepsze samopoczucie. hmm, w Lublinie są dwie apteki Mediq. w żadnej nie ma kierownika Tomasza, ani nie było. nie udawaj osoby wiarygodnej, jednocześnie nią nie będąc. albo nie pisz bzdur że jesteś kierownikiem, bo zbyt łatwo to sprawdzić. nie obsmarowywać firmy, bo z kimś możemy jeszcze pracowac? nie widzę by ktoś obsmarowywał ludzi z którymi ma się styczność. zarząd to zupełnie inna bajka, z biedronki, douglasa czy tam skąd, mało ważne. pracując w jakiejkolwiek innej aptece, Bogu dzięki, niewielkie są szanse, że się na kogoś w tym typie natkniemy. bo to taka firma,. niby apteki a w zarządzie kołki nie mające o niczym pojęcia. to jest tragedia w małopolsce szczególnie,nie ma nic w aptece,ponizanie,wszyscy z marsa siÃ�� urwali[usunięte przez administratora]

jaaaaaaaaaaa

Tomasz z Lublina - 2011-01-21 23:31:33 Jestem kierownikiem jednej z aptek Mediq w Lublinie. Żałuję , iż znalazłem się na tej stronie i muszę czytać to wszystko. Zatanawiam się jak można pisać o swojej byłej firmie takie opinie? Nigdzie nie jest idealnie, można zmieniać prace, jednak pamietajcie, że możecie jeszcze trafić w swoim życiu na różne osoby, z którymi wcześnij pracowaliście.Drodzy Państwo- nawet nie wypada przedstawiać w tak złym świetle swojej firmy na forum. Pozdrawiam, polecając -TONISOL, na lepsze samopoczucie. hmm, w Lublinie są dwie apteki Mediq. w żadnej nie ma kierownika [usunięte przez administratora] , ani nie było. nie udawaj osoby wiarygodnej, jednocześnie nią nie będąc. albo nie pisz bzdur że jesteś kierownikiem, bo zbyt łatwo to sprawdzić. nie obsmarowywać firmy, bo z kimś możemy jeszcze pracowac? nie widzę by ktoś obsmarowywał ludzi z którymi ma się styczność. zarząd to zupełnie inna bajka, z biedronki, douglasa czy tam skąd, mało ważne. pracując w jakiejkolwiek innej aptece, Bogu dzięki, niewielkie są szanse, że się na kogoś w tym typie natkniemy. bo to taka firma,. niby apteki a w zarządzie kołki nie mające o niczym pojęcia.

Zostaw opinię o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.