Przykro mi , że Apteka stała się na podobieństwo Stacji benzynowej punktem promocji oraz wyrabiania ustalonych odgórnie założeń. Cd warunków pracy- ludzie , z którymi pracowałam rewelacyjni. Umowa o pracę za śmiesznie niskie pieniądze- w stosunku cd pracy świątki, Piątki i Niedziele... Umowy śmieciówki .... Pracodawca nie szanujący pracowników , ich wiedzy i doświadczenia. Jestem przeszczęśliwa uwalniając się z tej firmy. Niestety opinie wśród pracowników - na szkoleniach zasłyszane jeszcze gorsze. Coraz więcej cięć - zapomnij o premiach, zwolnienia, przeładowanie robotą- niestety tam się nie da pracować bez środków uspokajających mimo chęci.