Opinie o LPT Group sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LPT Group sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LPT Group sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPT Group sp. z o.o. w Łódź

Kanye East

Ja przyszedłem do pracy w LPT z dużym doświadczeniem w agencji marketingu farmaceutycznego. Mimo, że miałem dużą wiedze to bardzo dużo nauczyłem się nowych rzeczy i ciągle się uczę jeszcze nowszych. Ale chce. Cenie sobie podejście Zarządu do biznesu: nie za wszelką cenę, czasem warto przyjąć pewne rzeczy z pokorą, a życie odda Ci podwójnie. Sprawdza sie. Nie będę odnosił się do negatywnych komentarzy, ale jak czasem obserwuje otaczającą mnie rzeczywistość i roszczeniowe podejscie ludzi do oczekiwań względem pracodawcy radziłbym patrzec na nie z przymrużeniem oka. Może jestem ulepiony jeszcze z tej starej gliny, ale jak się konkretnie do czegoś zobowiązałem w umowie z pracodawcą wymagam również od siebie. Atmosfera w pracy super, pensja na czas, brak barier w procedowaniu i popychaniu projektów do przodu, duża autonomia w prowadzonych projektach, wsparcie przelozonych, możliwość korzystania ze szkoleń, wygodne fotele, smaczna kawa, klawe imprezy integracyjne, a po pracy soczek i FIFA na konsoli w biurze. Nie sugeruj się złymi opiniami - w internecie będąc anonimowym możesz napisać wszystko.

Madonna
@Kanye East

Z jednym punktem napisanym w tym panegiryku muszę się w 100 % zgodzić. Szefostwo nigdy bardziej klawej imprezy integracyjne nie zorganizowało niż tej tutaj na go work. Integruje zarówno byłych, obecnych jak i przyszłych pracowników

Biggie Smalls
@Madonna

To nie jest panegiryk. Jak dla kogoś firma jest ok to dlaczego od razu szufladkujesz w kategoriach panegiryk lub prezes pisał? Może faktycznie tak jest?

Onaszalona

Absolutnie nie polecam. Bardzo duża presja, w zespole ogromny wyścig szczurów. Prezes potrafi wprowadzić pracowników w stan beznadziejności. Niby w ramach rozwoju ale tak naprawdę ludzie są przepracowani i przemęczeni i nerwowo wysiadają bo ciągle są jakieś pretensje i zmiany. Samochód to skoda z najniższym standardzie. Nie warto się tu wykończyc.

OMG
@Onaszalona

Naprawdę nie trudno się domyśleć, kim jesteś... I pamietam szopkę w wykonaniu Twojej osoby, jak tą Skodę chciałeś... ????????????

Ryszard Czarnecki
@Onaszalona

A co Ty taka sfrustrowana pracy nie możesz znaleźć że naparzasz posty o 13:00 na byłego pracodawce? Prograj sobie w tym czasie na nokii w węża

wsparcie

Gdy szłam do Tomasza Tamborskiego powiedzieć mu, że z przyczyn osobistych muszę iść na długi urlop zdrowotny obawiałam się tej rozmowy. Otrzymałam jednak od niego pełne wsparcie, podszedł do mojego problemu z ogromną dozą wyrozumiałości i powiedział, żebym skupiła się na swoim zdrowiu i jak będę gotowa wrócić do pracy, to wtedy porozmawiamy raz jeszcze. Była to bardzo miła rozmowa, która podniosła mnie na duchu. Będąc szczerym, otwarcie wyrażając swoje opinie i mówiąc wprost, gdzie leży problem, można osiągnąć wszystko i się dogadać w każdej kwestii. Pozdrawiam Tomka i cały zespół :)

Tomek T
@wsparcie

Dzięki. Dbaj o siebie.

Neutral

Całościowa ocena to 4/5. Oczywiście jeśli ktoś nie chce się uczyć i marudzi o wszystko to będzie niezadowolony z tej firmy. Odporność na stres nie jest pustym sloganem. Ale jeśli chodzi o warunki finansowe, zdobywanie nowego doświadczenia i możliwość nauki to gorąco polecam. Z szefami da się dogadać w każdym temacie, trzeba tylko z nimi rozmawiać.

Zaciekawiona
@Neutral

Spam pozytywnych komentarzy w dniach 18-21.01.2021. To musi być przypadek. Nie polecam pracodawcy. Słaba atmosfera w firmie a start-upem nie jest ona od dawna.

OMG
@Zaciekawiona

A nie przyszło do głowy, że pracownicy stanęli murem za pracodawcą...? Spam pozytywnych komentarzy- nie spam, to ludzie, którzy tu są...

Kierownik Projektu

Rekrutacja bardzo negatywny. Czuć, że szef chce mieć ludzi, aby mieli bat nad ludźmi poniżej. "Metoda kija i marchewki". Bat na innych. Jeśli jesteś tyranem to śmiało...

Pytanie ogólnie o doświadczenie. Przede wszystkim jako PM musisz katować ludzi. Docisnąć ich i wtedy zrobią swoje. Najwyżej odejdą. Szkoda czasu. Budowa zespołu to nie bycie takim złym człowiekiem jak od Ciebie wymagają...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kinga

Czy ktoś poleca tego pracodawcę ? Bo widzę dużo negatywnych komentarzy

@Kinga

Polecam. Warunki pracy są dobre, atmosfera w biurze sprawia, ze chce się do niego przychodzić. Zanim zaczęłam pracować w LPT przeczytałam tutaj też złe opinie, ale mnie to nie zraziło i nie żałuję mojej decyzji!!! Z szefostwem można się dogadać w każdej sprawie (finanse, urlopy itp)

Rozbawiony
@X

Szefostwo chyba pobiera nauki PR od Prezesa Jacka Kurskiego i samo zaczęło wystawiać sobie pozytywne opinie gdyż chętnych było/jest brak???????????????? Całkiem udana prowokacja. Prezes T. dobrze to sobie wymedytował. Hahahaha

@Rozbawiony

Nie wiem, kto Panu zalazł za skórę, ale ja osobiście nie mam żadnych problemów z szefostwem. Wystarczy do nich podchodzić "jak do ludzi" i wszystko jest ok. Fakt, każdy ma swoje wady, każdemu czasem się zdarzy gorszy dzień, ale osobiście nie mam powodu, by na nich narzekać. Zawsze można z nimi porozmawiać i jeszcze nie zdarzyło mi się, by któryś z członków zarządu odnosił się do mnie w nieodpowiedni albo nieprzyjemny sposób.

???
@Rozbawiony

A skąd masz taką informacje, że chętnych brak..????

@Kinga

Jak pokazują tu nowe opinie pracodawca zaczął zachwalać się sam, ponieważ tak bardzo te pozytywy nie pasują do realiów.

@ja

Istnieje równiez możliwość, że pracownicy zorientowali się, że ktoś tu nam robi koło pióra. Jedna osoba powiedziała drugiej i poszło lawinowo. Skoro pracownicy sami zebrali się by bronić swojego "podwórka", to chyba dobrze to świadczy o warunkach pracy i atmosferze. Łatwo jest napisać coś złego w internecie, gdzie jestesmy kompletnie anonimowi - może pod @ja skrywa się Jan Kowalski, albo Halina Nowak? Nikt tego nie wie. Pozdrawiam hejterów.

Tomasz
@ja

Szanowne @ja, widzę że nie odpuszczasz. Podzieliłem się tym faktem z zespołem i poprosiłem ich o pomoc. Dlaczego mogłem to zrobić ? Ponieważ mam do nich zaufanie. Jak się okazuje, oni również do mnie. Twoje podejrzenia, że sam wystawiam sobie opinie są wyssane z palca i z pewnością obrażają osoby, które zamierzały zająć stanowisko w tej sprawie. Jestem szczęśliwym człowiekim otoczony przez szczęśliwych ludzi. Tobie życzę tego samego.

@X

Hejt to zgryźliwe i agresywne komentarze, które oczerniają osobę o odmiennym zdaniu. Tu nic takiego nie ma miejsca. Te negatywne opinie nie są hejtem, ale podzieleniem się prawdziwą opinią o firmie i sposobie traktowania pracowników. Do tego służy ta strona. A co do anonimowości - jakoś nie widzę imiennych podpisów tych, którzy dodali pozytywne opinie. Poza prezesem, który sam tu pisze że o te pozytywne opinie poprosił, czyli to nie pracownicy się zorientowali.

Moje zdanie
@ja

Ktoś chyba się nie może pogodzić, że już tam nie pracuje. Człowieku musisz być bardzo nieszczęśliwy. Pozbieraj się w i zacznij żyć własnym życiem!!!

Jest dobrze

Zespół w firmie jest przyjazny, można się dogadać w praktycznie każdej sprawie. Sama atmosfera pracy w biurze czy poza nią, w trakcie zdalnej pracy jest luźna i przyjazna. Duża elastyczność wśród przełożonych, przeważają partnerskie relacje. Co do prezesa, to jest w porządku, nie mam nic do zarzucenia osobiście. Polecam ;)

Zdziwiony
@Jest dobrze

I taką wiedzę ma już kandydat? Interesujące.

Jeśli jesteś osobą dojrzałą emocjonalnie, potrafisz być managerem swoich zadań, umiesz sam organizować swoją prace i sam się do niej motywować ( obecna sytuacja pandemiczna często zmusza do pracy online) , znasz wartość swojej pracy vs. realia rynkowe, umiesz sam rozwiązywać problemy ale potrafisz również prosić o pomoc lub poradę to firma jest dla Ciebie! Firma ciągle się rozwija , jest firmą startup-ową ( o czym prezes zawsze mówi na rozmowie wstępnej), poszukuje skalowalnego i powtarzalnego modelu biznesowego, dlatego dla pewnych osób może to dawać wrażenie chaosu.....jednak dla wielu , stanowi miejsce do bycia częścią biznesu, realnego wpływu na firmę. Biuro w centrum miasta, panuje w nim swobodna atmosfera do kreatywnej pracy, każdy z Nas jest otwarty na nowych pracowników , gdyż potrzebujemy rozbudowywać zespół w miarę rozrastania. W opiniach negatywnych brak faktów, każdy pisze slogany , z których kandydat nic nie może wywnioskować, brak odpowiedzi od krytykantów na zadawane pytania od kandydatów.

1) "o czym prezes zawsze mówi na rozmowie wstępnej"? Skąd wiesz, co mówi na rozmowie wstępnej z innymi, jeśli to nie Ty nie jesteś prezesem? 2) Start-up to "tymczasowa organizacja lub młode innowacyjne przedsiębiorstwo poszukujące modelu biznesowego, który zapewniłby mu zyskowny wzrost". Jak więc startupem może być LPT, które jest na rynku już dobrych parę lat i nie proponuje nic innowacyjnego? 3) "W opiniach negatywnych brak faktów"? Zalecam wczytanie się w ich treść. Tam są same fakty. 4) "Firma ciągle... poszukuje skalowalnego i powtarzalnego modelu biznesowego"? Oj, "pracowniku"...

Czy często w firmie LPT Group sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Zadowolony

Firma się ciagle rozrasta więc to chyba normalne, że potrzebni są ludzie.

Anioł

Pracując w tej firmie można się poczuć niczym bohaterowie filmu "Dom Złym" W. Smarzowskiego lub bohaterowie serialu Alternatywy 4. Główny szef zadba o odpowiedni klimat! Odradzam to miejsce!

Dawid

@zawiedziony a jak między samymi pracownikami?

Odpowiedź
@Dawid

Nie ma sesnu o to pytać. Rotacja jest tak częsta, że zanim cię zatrudnią kilka osób odjedzie albo zostanie zwolnionych

Adrian

Jak prezentują się warunki zatrudnienia w tej firmie? Na stronie internetowej LPT nie znalazłem żadnych ofert pracy, ale może ktoś z Was wie, czy firma obecnie przeprowadza rekrutację? Wiecie jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych?

@Adrian

Firma przeprowadza regularnie rekrutacje, bo ludzie z niej uciekają. Tam jest ciągła rotacja. Dlatego ciągle są nowe ogłoszenia. Warunki zatrudnienia, które w nich obiecują mają się nijak do rzeczywistości. Trzymajcie sie z daleka od tej firmy! Właścicieli jest 3, ale dwóch nie ma nic do powiedzenia. Główny jest agresywny i wulgarny. Kiedy jest spokojny to śpi w firmie na kanapie. Zdanie zmienia zależnie od nastroju. Tam nie ma żadnych partnerskich relacji, o ktorych piszą w ogłoszeniach. Firma bazuje na tym, że jego teść jest profesorem medycyny co otwiera im drzwi w firmach farmaceutycznych i u lekarzy. Zero szacunku dla pracowników. Ciągła zmiana zakresu obowiązków, pretensje, krzyki i wyzwiska. Zero profesjonalizmu. Do tego umowy dzielone na 2 spółki, żeby płacić ludziom jak najmniejsze składki. Szok, że takie firmy istnieją.

Kamila
@ja

@ja Możesz bardziej przybliżyć wątek obiecanych warunków w LPT Group? Co w Twoim przypadku się nie zgadzało i nie było spójne z umową? Czekam z niecierpliwością.

@Kamila

W ogłoszeniach obiecują na przyklad "samodzielność w działaniu i realny wpływ na rozwój firmy", a główny daje zero samodzielności w działaniu bo codziennie cię sprawdza i tylko on o wszystkim decyduje. Obiecują "wsparcie doświadczonego zespołu", a tam ludzie ciągle odchodzą albo są zwalniani więc skąd ma być ten doświadczony zespół? "poza pracą w życiu trzeba realizować własne pasje"? Najlepiej jak ich nie będziesz mieć, aby być do dyspozycji, bo często nawet urlop to tam problem. "program onboardingowy i dostęp do szkoleń, system premiowy"? Kto tam to widział? Śmiechu warte.

it
@Kamila

Wszystko

Odpowiedź
@Adrian

Firma chętnie zatrudnia studentow. Studencie prędko nie będą uskarżać się na masę nadgodzin ani na pracujące soboty. Podpisujesz umowę na 40 h tygodniowo, a okazuje się, że pracujesz 60???? Jeśli chodzi o wynagrodzenie nie ma reguł. Dostajesz tyle ile wynegocjujesz. Polecam podawać kwoty z górnej półki. Urlop jest rarytasem w tej firmie,a nawet jak na niego idziesz to obowiązkowo musisz być pod telefonem i mieć ze sobą laptopa. Najlepiej nic nie planować związanego z prywatnym życiem. W ogłoszeniu jest napisane, że brak nudy gwarantowany, bo w zamian za to otrzymujesz stres, frustrację, chaos i ciągłe zamieszanie. Warto zatrudnić się w tej firmie po to tylko, żeby nauczyć się jak nie należy zarządzać i jak nie powinno traktować się ludzi. Polecam przeczytać uważnie opinie wystawioną przez @ja. Sama prawda...

Tomasz

Szanowni Państwo, nazywam się Tomasz Tamborski i pełnię funkcję prezesa zarządu LPT Group sp. z o.o. Z przykrością czytam opinię swoich kolegów i koleżanek z pracy. Przyjmuję uwagi kierowane pod swoim adresem z refleksją. Nie będę się do nich odnosił, bo to nie czas ani miejsce. Ze swojej strony chciałbym jedynie podziękować wszystkim osobom pracującym dla nas, za wkład w rozwój naszej spółki. Pomimo różnicy zdań, priorytetów i wartości, odnoszę się z wdzięcznością za wspólnie przepracowany okres, a we wspomnieniach zachowuję tylko te dobre chwile, których było z pewnością więcej niż tych gorszych momentów. Osoby zainteresowane współpracą z nami zachęcam do kontaktu (studentów również) . Serdeczności, Tomek

@Tomasz

Ten wpis bardzo dobrze brzmi PR-owo, jednak między "różnicą zdań, priorytetów i wartości" a agresywnym i wulgarnym odnoszeniem się do pracowników jest przepaść. Po przeczytaniu tu tylu negatywnych opinii zadziwia też przekonanie, że "dobrych chwil" było więcej niż "gorszych momentów". A wdzięczność powinna się wyrażać w czynach, a nie słowach, bo te w tym przypadku nic tu nie znaczą.

Zawiedziony

Nie idzcie tam do pracy bo bedzie to najwieksza pomylka waszego życia, nawet studentow szkoda, bo niczego sensownego sie nie nauczycie, tylko nabawicie się nerwicy. W chaosie i balaganie pracowac sie nie da. Pensja marna, zleceniowki. Bedziecie jezdzic na zjazdy, tyrac w soboty a kasy nie dostaniecie za to. Odradzam!!!

Zawiedziony

Witam. Absolutnie nie polecam firmy LPT Group. Praca w niej jest niesamowicie stresującą i chaotyczną. Główny prezes jest osobą, która zniszczy Cię psychicznie - ciągle pretensje, zmiany, zrównywanie z ziemią. Ludzie tutaj są na tabletkach uspokajających, a byli pracownicy myślą o sądach pracy. Tylko dla ludziach o mocnych nerwach. Ja nie dałem rady tam dłużej, bo szkoda zdrowia.

Koliber

Omijajcie te firmę z daleka, @ja zgadzam się z Twoją opinią w 100 %, zero partnerskich relacji, 2 umowy w tym jedna na zlecenie, chaos i bałagan niemilosierny, nieumiejętność zarządzania zespołem i przydzielania zadań, zero premii a w umowie wpisane że będzie, brak umów na czas, niektóre osoby pracowały ponad rok bez umowy, trzeba się prosić wielokrotnie o umowę, masakra...

admin

Wypowiedz się na naszym forum ile zarabiałeś w firmie LPT Group sp. z o.o.. Wiele osób czeka na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o LPT Group sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w LPT Group sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LPT Group sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPT Group sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPT Group sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LPT Group sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPT Group sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Gdańska 126/128
    90-520 Łódź