Opinie o INTERCHEM S.A w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INTERCHEM S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie INTERCHEM S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERCHEM S.A w Gdynia

mecenas

skoro dla ciebie kobieta w ciąży i związkowiec to to samo, to ty chyba jakiś debil jesteś.

nie 3.ani 4 tylko 44 tak mysla

anonim zwiazkowiec

Mecenas.. wez poczytaj ustawe o ZZ, ustawe o radach pracownikow, a wreszcie kodeks pracy, ktory mowi miedzy innymi o ochronie stosunku pracy kobietom w ciazy.. Jezeli w przepisie jest napisane, ze pracodawca "nie moze" tzn ze nie moze.. czytac nie potrafisz czy moze jakis problem z mysleniem.. to ze pracodawca wypowiada a pozniej rozwiazuje stosunek pracy z takimi pracownikami swiadczy jedynie o tym ze taki pracodawca jest [usunięte przez moderatora]... lamie prawo... a Ty drogi kolego gdybys mi jako pracodawcy tak doradzal, jak lamac prawo to dawno bys byl na bruku... po co w ogole studiowales prawo ?

Zaloga

4 osoby

Firma INTERCHEM S.A poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

nie podpisuj sie ZAŁOGA jak reprezentujesz może ze 3 osoby, bo mnie na pewno nie

:) no siedzę tam jeszcze do wakacji i spadam , na boku muszę pracować aby zarobić na życie i rodzinę , a Ty siedź dalej sobie z wielka (usunięte przez administratora) na fotelu i co 30min pij kawę i herbatkę . Ale to też się skończy tam na górze :)

to zostan dyrektorem a nie tak sie bedziesz meczył jeszcze przez 40 lat, chyba że za zacienki jesteś?

Ostro ciśniecie widzę :) W Gdyni nie lepiej , wypłata na marzec to ogólnie masakra, nie wiadomo czy iść to przepić czy dać żonie na życie :P. Zobaczymy w kwietniu czy to samo będzie . [usunięte przez moderatora] ładnie w [usunięte przez moderatora].. żeś poleciał z pracownikami jeśli chodzi o to że na ostatnią chwilę dowiedziałeś się że 30% pójdzie z premii jak kwitki były 2 dni szybciej wydrukowane , życzę Ci abyś trafił na swoim życiu gdzie dostaniesz 1000 zł i zobaczymy co z tym zrobisz , i kwitki dostałeś Ty najszybciej i wiedziałeś to i szanowny \\\"pan\\\" [usunięte przez moderatora] który też nie świeci oskarami. Jak to dzisiaj powiedział jeden kierowca na BHP , przyjmują nowego dyrektora , dostanie nowe auto i swoje biuro a wypłaty jak stoją w miejscu tak stały , noooooooooo ale mamy kryzys , cały czas to słyszę :) No nic jutro znowu do pracy i tak jeszcze 40 lat .

masz rację nie ma sensu tracić czasu na te forum i cokolwiek pisać jak to trafia jedynie do takiego jak ty elementu ,który toleruje jedynie narzekanie i krytykę - baw się dalej dobrze z kolegami tego samego pokroju, w końcu to jedyna rozrywka na jaką was stać

kulturą i inteligencja chłopie nie grzeszysz ,ale pewnie nic ci te słowa nie mówią, co do kasy jeśli się komuś coś nie zgadza niech idzie i to wyjaśni ,może nie będzie zadowolony ale będzie wiedział dlaczego nie zarobił 2tys i co zrobić, aby to zmienić, osobiście nie znam przypadków żeby obecnie pracujące osoby narzekały że zarobiły mniej niż podawane 2tysiące (chyba że tak wynika z wyników ale wtedy trudno być zaskoczonym ze jest mniej) a wręcz przeciwnie ,nieraz udaje się zarobić coś więcej, pracując normalnie po 8godzin ,a jak były nadgodziny to kasa była dodatkowa a nie tak jak się tu pisze że w zamian ucinana jest premia ,popieram stwierdzenie że jak komuś nie pasuje to zawsze można iść do lepszej pracy ,nawet zemścić się na intarchemie i iść do konkurencji ,gdzie jak piszą koledzy warunki pracy są lepsze i zarabia się więcej, chociaż do podawanych ”faktów” na tym forum proponuje podchodzić z dużą rezerwą bo z tego co czytam to iwanowski został już zwolniony, [usunięte przez moderatora] też nie powinien już pracować (choć nie rozumiem dlaczego) ,że firma przegrała sprawę a tak nie jest ,czy też ostatnie stwierdzenia że nie można zwolnić pracownika jak należy do związków itd. myslę że gdyby nie bezkarna anonimowość to kilka osób zastanowiłaby się przed wypisywaniem rzeczy naruszających godność osobistą wielu osób i kłamstw ,co więcej to prywatnie uważam że głównie są to te same osoby które zarzuciły firmie prześladowanie osób należących do związków z czym osobiście w firmie się nie spotkałem ,padło tu jedno z niewielu trafnych podsumowań ”obiektywni”

Dopiero nam się nie spodoba,jak utniecie kolejny raz nam kasę,a normy zostaną te same...

Jeżeli się komuś nie podoba praca w Interchemie a w ..........jest lepiej myślę że nic straconego.Kto Ci karze człowieku pracować za 2000zł idź do ........zarób za składanie swoich lini 2900 i nie siej propagandy.To nie te czasy że masz przymus, nie ma nakazu pracy. A co do P Adama - wreszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie słyszał.m aby skrzywdził kogoś kto faktycznie pracuje. Precz z leniami

Mecenas,jakoś dalej pracuje i mam dalej kolegów tych samych co miałem,a wam i tak wyjdzie z tego [usunięte przez moderatora bo niestety każdy już wie co reprezentuje sobą [usunięte przez moderatora].A to ze napiszesz,ze mieli prawo zwolnic to każdy głupi o tym wie,tylko najpierw chciano z kolegów zrobić złodziei,a później [usunięte przez moderatora] wszedł i tak bezsensownie zaczął mówić,ze i sad nie wytrzymał nerwowo i taka jest prawda w tym wszystkim.

mecenas

Pracownik, ty tochyba masz naprawdę jakiś problem, tylko (usunięte przez administratora) Piszę wyraźnie, że nie jestem stroną i nikogo nie reprezentuję, a ty dalej swoje "wy" powtarzasz. Człowiek chce szczerze fakty przedstwić, ale znajdzie się jeden, który mysli, że wszystkie rozumy pozjadał i pisze co mu do głowy przyjdzie. Nie chcesz szczerej opinii to nie. Baw się dalej w swojej piaskownicy, tylko zauważ, że kolegów dookoła jest coraz mniej i za moment zostaniesz sam. I co wtedy?

mecenas

ja tu nikogo nie reprezentuję, tylko stwierdzam fakty. Ostatecznie i tak zadecyduje sąd

Mecenas maja takie prawo ale wiesz ze nie wygracie bo to nie jest pierwsza sprawa,gdzie dostaniecie kolejny raz w [usunięte przez moderatora].

związkowcy tylko gzeją posadki, ci z zarządu związkowego z przewodniczącym sa pod ochrona i nie moga byc zwolnieni, bioro tylko skladeczki i zadowoleni z zycia

mecenas

Chciałbym sprostować jednego z przedmówców zo do zwalniania związkowców i zakładania spraw w sądzie. Pracodawca ma prawo zwolnić pracownika niezależnie od tego, czy pracownik nalezy do związków zawodowych czy też nie. Nie ma przepisów prawnych, które zabraniają pracodawcy takiego postępowania. Pracownik oczywiście ma prawo, w przypadku niezgodnego z prawem zwolnienia, wnieść sprawę do sądu, jednak musi wykazać, że zwolnienie z pracy było niezgodne z prawem. Nie mniej jednak to, że jest związkowcem, nie chroni go przed zwolnieniem z pracy.

magazynier

do biura blonie,mam pytanko na jakiej podstawie twierdzisz/cie ze to byli sciemniacze? i czemu na sprawie w sadzie pan(usunięte przez administratora) wielbiony przez Ciebie/was tego nie powiedzial ze sa niewydajni(stara spiewka)!!! tylko ze zle sie odzywali do kolegow tylko(usunięte przez administratora) juz jakos z glowy ucieklo do ktorych kolegow tak zle sie odzywali!!! i jeszcze jedno jak (usunięte przez administratora) odejdzie to chyba wezmie Was ze soba?

magazynier

jesli zwolnia nastepnego zwiazkowca oczywiscie poza bredniami bedzie znow sprawa w sadzie a Ty skoro nalezysz do tej grupy cichociemnych to siedz cichutko i klaniaj sie wpol panom kierownikom moze pozwola Ci zrobic im dobrze no i .... szybki wyskrobac z lodu

Zostaw merytoryczną opinię o INTERCHEM S.A - Gdynia

INTERCHEM S.A