INTERCHEM S.A

Gdynia

Opinie o INTERCHEM S.A

dota

Cześć . Szczerze mówiąc to aplikując do tej firmy nie spodziewałem się w ogóle , że będę miał szanse w niej pracować. Teraz jest podobno opcja bo stworzył się wakat . Dajcie znać czy warto obecnie skupić się na interchemie jako nowym pracodawcy . pozdro

Iven

A czy w ogóle nie ma szans na reaktywację Interchemu? Doszli do naprawdę niezłego poziomu i jako dystrybutor chemii gospodarczej byli jednymi z większych w kraju - czyż nie ? Na terenie Gdyni chyba wiele osób mogło znaleźć tam pracę i co by nie było lepiej mieć pracę niż jej nie mieć, kasa chyba też nie była taka zła..?

dota
@Iven 10.03.2015 09:41

no i co z tego , że wiodło m się przyzowicie jak nawet to nie wystarczyło im do utrzymania się w grze. Takie firmy nie mają po prostu szans z dużymi markami które powoli monopolizują rynek. Co zrobić... liczyć na łud szczęścia albo iść w inną branże. Najlepiej w nic związanego z handlem bo tu miejsc już nie ma...

NAnana

Na dobrą sprawę nikt tutaj nie wypowiedział nic konkretnego w temacie. Jeżeli chodzi o samą firmę to informacje na ich temat można znaleźć tutaj. A te są najgorsze - spółka w likwidacji http://www.krs-online.com.pl/interchem-s-a-w-likwidacji-krs-222243.html Ciekawe tylko jakie czynniki doprowadziły do upadku tak dużej firmy

alchemik

Super -możesz aplikować

chemik

Mam pytanie. Jak obecnie wygląda praca w Interchemie ?

Me

A'proposy to świetnie zrobiona franczyza? Dowcipne. Tra Ge Dia.

dvd

to nie do końca tak, że astery mają zostać. chodzi o lokalizację tych 20 sztuk. jak wynegocjuja czynsze (usunięte przez administratora) itd to zrobią tam natury. asterow nie będzie chyba, że prezes ch reaktywuje wszystko a to raczej niemożliwe. aproposy przetrwają bo to swietnie zrobiona franczyza i pewnie przejmie ją ktoś z branży.

Driver

Nadal cisza, tyle tylko info ze sklepów że asterów ma zostac niby 20 szt, a aproposy juz znalazly sobie innych dostawcow w wiekszosci tych w ktorych zatrudnili sie do niedawna pracujacy w interchemie przedstawiciele.

BYŁY PRACOWNIK

SIEMKA. JAK TAM CHŁOPAKI DALEJ KICHA JAK BYŁA NIE PRACUJE JUŻ2,5 ROKU . CO TAM U WAS

magazynier

kraków jest skończony przedstawiciele już odeszli i całe kolesiostwo też zostali sami magazynierzy i (usunięte przez administratora).najczęściej używane słowo na pytania to słowo nie wiem .(usunięte przez administratora)

magazynier

w cdi dzisiaj wypłata wpłynęłe

gizzy

czy to znaczy ze wrócimy do pracy? skoro wypowiedzeń nie dają? czy decyzja Sądu juz jest??

właśnie kiedy dadzą wypowiedzenia??? czy coś wiadomo?? (usunięte przez administratora)

Driver

w tym tygodniu oddajemy samochody, a wypowiedzeń nadal nie pokazali to o co chodzi? ciekawe czy w czwartek zaległa wypłata będzie

i co z interchemem??? upadłosc ogloszona?

Driver

narazie wrzucili wszystkich na urlopy i dalej nic nie mówią nawet nie wiadomo czy szukac pracy czy jak :|

ktoś

I co dalej? co z pracownikami tak dużej sieciówki?

pół

byly mag interchem

UWAGA UWAGA PRACOWNICY polbity odziedziczyliscie po interchemie (usunięte przez administratora) prosze uwazajcie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nieprzecietna, udaje przyjaciela a tak naprawde slucha i sortuje co komu pozniej powtorzyc i zdobyc na czlowieka haka ! niby takie flaki z olejem ale ,uwaga ! ,powaznie jest gorszy niz ten wasz co w moro lata!

Szady Szop

Prywatny pakiet medyczny - za który potrącają z pensji. Telefon służbowy - jak za dużo wygadasz, masz potrącenie. Socjal marzeń :)

Szady Szop

Ja jestem innego zdania na temat pracy w Interchemie. Tam właśnie obecnie pracują same tłumoki. Każdy kto miał choć trochę oleju w głowie dawno się z tamtąd wyniósł. Osoby pracujące na czas nieokreślony jeszcze jako tako rozumiem, ale pozostałych? Wcale. Wiele razy leciały teksty, że na nasze miejsca jest 10 chętnych za 1000zł każdy. Dziwne tylko, że jak koleżanka się zwolniła ze względu na brak perspektyw, to na jej miejsce trzeba było zatrudnić 2 osoby, co wcale nie było tańszym rozwiązaniem. Cóż, może (usunięte przez administratora) pracowników chwilowo pomaga w obniżeniu kosztów, ale w długiej perspektywie prowadzi dokładnie w to miejsce, gdzie teraz Interchem jest, a żadnej firmie nie życzę tego samego. Pracownicy to ważny kapitał. PC-M, GN, ZŁ(usunięte przez administratora) - pamiętajcie o tym :)

pracownik umysłowy

No i teraz po dzisiejszej akcji z komputerami (usunięte przez administratora) nie zyska sobie pracowników. Pokazała dziś, że traktuje Nas jak (usunięte przez administratora). Jeżeli myśli, że się jej podporządkują ludzie to się grubo myli. Naszym szefem nigdy nie była i nigdy nie będzie ona i jej (usunięte przez administratora). Wolę abyśmy zbiorowo napisali wypowiedzenia to się wtedy kobieta załamie. Jak przyjedzie do Gdyni a tu żywej duszy nie ma i sama będzie towar rozładowywać- chociaż pewnie nie będzie za co go kupić bo już się odpowiednio o to postara.

polbita

Właśnie jesteście świadkami początku końca. Niestety firmą kierują nieodpowiednie osoby. Wszyscy zacznijcie szukać pracy, bo do końca roku obie firmy przestaną istnieć. Pójdą do kasacji. Może Polbitę będzie można kupić za 1zł :-) a interchem za 0zł. A jeszcze w 2011 to Interchem wiódł prym i był najsilniejszy a Polbita kulała. Teraz Polbita nadal kuleje a Interchem umarł. Widać, że Polbita to taka choroba. Jak już dopadnie to choruje się przez kilka miesięcy a później to już wegetacja.

haha

(usunięte przez administratora)Beszczelność! Ja już na szczęście tu nie pracuję, bo oni traktują Interchem jak konkurencję. Chcą zniszczyć wszystko, zuepłnie nie myślą przyszłościowo. Ale tak to jest jak komuś kasa uderzy do głowy. Poza tym łatwo im wszystko przysło.

w trakcie zwolnienia

Może i bogaci i utalentowani ale ubóstwo intelektualne aż się uszami wylewa. Jestem pracownikiem Interchemu w Kopytowie, który będzie zwolniony razem z innymi grupowo. Dwa tygodnie temu mieli wręczyć nam wypowiedzenia i okazało się, że zmienili (usunięte przez administratora), a ten nowy nawet się nie raczył pofatygować do nas i powiedzieć dlaczego nie dostaniemy papierów od razu tylko wysłali (usunięte przez administratora) i kazali przyjść na koniec czerwca. Może w Polbicie nie ma w zwyczaju traktowania pracowników jak normalnych ludzi? Jeżeli tak, to współczuję tym którzy zostają w Interchemie. Trzymajcie się i nie dajcie się... łobuzom.

noiname

To Wy leniami jesteście a w dodatku nieukami. :-) bazujecie tylko na tym co przejeliście. Astera nie umiecie do końca przejąć. Od stycznia się z tym wzmagacie. :-) Poza tym i tak (usunięte przez administratora). My przejmując podmioty zrobiliśmy wszystko razem z IT w tydzień. No cóż Wwa to (usunięte przez administratora) które przyjeżdżają się pasać na słońcu na pomorze, bo niby to tacy utalentowani i bogaci a nie stać ich na porządne wakacje.

życzliwy

No i co pisałem Wam wcześniej, żebyście szukali nowej pracy, bo pracownicy Interchemu w Kopytowie idą do odstrzału. Za nowych rządów będzie tylko gorzej dla pracowników, z nimi w Polbicie nikt się nie liczy, ważne by tylko (usunięte przez administratora), a zwykłych pracowników mają za nic. Może to i lepiej, że Was zwalniają, przynajmniej nie doznacie upokorzenia w pracy, a będzie to dla Was bodźcem do zmiany pracy.

js

Po co te przycinki , gdybyście byli tacy dobrzy to nie dali byście się sprzedać. Pracownicy Interchemu to bardzo mocna i zgrana ekipa. Wyszło jak wyszło i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.Głowa do góry ,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Zgadnij skąd.

Nie nadajecie sie do niczego to co sie dziwicie. Jesteście leniami, a u nas w Polbicie to trzeba pracować a nie brać pieniadze za nic.

noname

a co tu tłumaczyć? przecież wszystko jasne patrząc na ostatnie zmiany w firmie w szczeblu najwyższym. wwszystko z gdyni zniknie jak aster

noname

Lepiej się zastanówcie. Będziecie zaskoczeni kto dorwał się do władzy. Wszyscy z Gdyni pójdziemy z torbami.

MAGAZYNIER

może i ściemniacz ale skoro wiedział ,że odchodzi to przecież nie będzie się przemęczał ,każdy tak by zrobił po drugie w naszej firmie nie ma sensu się starać bo z czasem każdy dostaje od firmy podziękowanie

były związkowiec

i jeszcze po plecach poklepano i pogratulowano jaki to był dobry pracownik..... ściemniacz był i tyle. pewnie dali mu do wyboru albo sam odejdzie, albo go wywalą na zbity pysk za opierdzielanie sie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie odzywki. gwiazdor. A ze składek rozliczył się czy to też przepadło razem z nim?

związkowiec

nie zwolnili tylko sam odszedł i jeszcze dostał odprawę ,a także anulowano mu wszystkie kary porządkowe.

związkowiec gdynia

Czy to prawda że poloneza zwolnili? a co na to zwiazki?

magazynier

dopóty świnia ryje w ziemi, dopóki jej się ryj nie zatka. :D (usunięte przez administratora)

Magazynier

Kierowniku(usunięte przez administratora) jak juz rak donosy wysylasz to moze bys sie wytlumaczyl razem ze swoim podwladnym zmianowym (usunięte przez administratora).jak to wazyliscie proszek do domu ile naprawde bylo w tych kartonach??? Jak pracownicy moga na 5 min papieroska wyjsc a ty i zmianowy robus co chwilka to jest sprawiedliwosc

magazynier

i nie ma watpliwosci ,ze (usunięte przez administratora) nasz kiero z Blonia to zwykla pala i zwykly kapo nie szanujacy nikogo a do tego falszywy jednemu sprzyja a do drugiego na niego nawija zwyklA powtorze pala! nie uznajaca jakichkolwiek zasad wspolzycia spolecznego!!! ale coz ....kawaler, to i na mozg cos uciska a dziolcha daje tylko powachac

magzynier

D chroni tylko swoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. i swoich 3 kolesi

były pracownik

wy się lepiej zastanówcie kto was reprezentuje. Należałem do związków i związki nic nawet nie zrobiły przy moim zwolnieniu, nawet nie było do kogo gęby otworzyć, żeby się poradzić. D tylko co chwilę z pracy znika i sie związkuje a nas ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

magazynier

\"Specjaliści powtarzają, że pracodawcy w Szwajcarii świetnie zarządzają pracownikami, potrafią ich motywować, proponują bardzo korzystne warunki zatrudnienia. W ten sposób zyskują lojalnych i uczciwych podwładnych. - Wiedzą, że wykorzystywanie pracowników czy naruszanie ich praw zwróci się przeciwko całej firmie. Najczęściej bardzo dobrze traktują pracowników, a ci z chęcią pracują, bo wiedzą że to się opłaca. Dlatego taka reakcja na propozycję wydłużenia urlopu mnie nie dziwi. Szwajcarzy czują dużą odpowiedzialność za całą firmę, mają świadomość że ich sukces zależy od sukcesu pracodawcy – mówi (usunięte przez administratora)doradca personalny w agencji Inplasth pośredniczącej w zatrudnieniu. \" coz interchem to nie szwajcaria...

magazynier

spytaj (usunięte przez administratora) on w googlach wyczyta to wszystko Ci powie co i gdzie jak w koncu wszystkim tak radzi z kim umowy nie przedluza

ide na L-4

Interchem oddzial Błonie/ Kopytów idzie do likwidacji a wiec kto ma troche oleju w glowie skorzysta z L-4. Ja już wymyslam sobie chorobę.

magazynier

Nowa praktyka powstala w blonskiej filii przed zwolnieniem z pracy kierownictwo radzi uciekac na L4

do zyczliwego

chyba nie masz racji bo po co te inwestycje w magazynie w kopydlowie

życzliwy

Magazyn w Kopytowie idzie do likwidacji. Interchem wycofuje się z niego. Pozostaje tylko magazyn w Polbicie. Także panowie zacznijcie rozglądać się za nową robotą. Nie wiem co Wam nagadali przełożeni, ale nawet związki Wam w tym nie pomogą. Niestety takie są fakty :-(

Magazynier

No to ludziska umowy mamy do konca maja wiec od 01.06 do agentury i juz z powrotem tylko ze z agenturalna umowa

prawda jest taka ze D dba tylko o swoją d.

kontroler byly

dobrze gadasz związkowiec, tylko D. nie ma obnizonej pensji tak jak my bo nie mogą mu tego zrobic, a stanowisko moze mu zmienili.Dobrze gadać, jak sie ma ta samą kase

związkowiec

podobno zostaliście oszukani , ale to pracodawca wam obniżył pensje a nie związki, a także stanowiska obecnie to nawet D ma magazyniera jak wszyscy,dlaczego nikt nie poszedł do sądu jak pozwy były gotowe z tego co wiem, możecie podziękować (usunięte przez administratora) ,to pracodawca wam obniżył a nie związki zastanówcie się co piszecie. a ta nagonka na D śmiać mi się chce , a w ogóle to te negatywne wpisy wypisują ludzie pracodawcy bo prawda jaka jest, wszyscy wiemy ,można podziękować pracodawcy jaką nagrodę otrzymali po tylu latach pracy pracownicy

Zostaw opinię o INTERCHEM S.A - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERCHEM S.A