BMG Bogdan Goworowski

Gdynia

Opinie o BMG Bogdan Goworowski

Trudno znaleźć równie dobrego pracodawcę w Trójmieście jeżeli myślimy o pracy w branży motoryzacyjnej. W firmie wszystko jest transparentne - nie ma żadnych niedomówień. Przestrzegane jest prawo pracy, wynagrodzenia są zawsze wypłacane na czas, firma nie płaci ''pod stołem''. Uczciwość wobec pracownika jest ogromną zaletą BMG, jednak należy pamiętać o tym, że oczekuję się by działo to w dwie strony. Bardzo polecam każdej ambitnej osobie, która chce się na długo związać z pracodawcą.

Marcin

Bardzo fajna atmosfera pracy, uczciwy zarząd, dobre zarobki (oczywiście jeśli robisz wyniki). Jak ktoś jest ambitny, to znajdzie tu swoje miejsce. Wielu pracowników robi tam powyżej 10 lat, mało?

Zostaw opinię o BMG Bogdan Goworowski - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMG Bogdan Goworowski