BMG Goworowski Sp. z o.o.
counter
4 10 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w BMG Goworowski Sp. z o.o.?

Julia Nowy wpis

Jakiego poziomu zaawansowania języka niemieckiego wymagają ?Dajcie znać.

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w BMG Goworowski Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Adam Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Pytanie

Dzień dobry, W zależności od stanowiska, rozmowy kwalifikacyjne mogą być przeprowadzane w języku angielskim i / lub niemieckim.

aa

Bardzo fajna firma dla ambitnych ludzi.

Tak5Nie1
Alicja
@aa

Bmg Bogdan Goworowski zalicza się do ścisłej czołówki polskich dealerów marek Mercedes-Benz, smart i Mazda. Posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży samochodów nowych i używanych, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, sprzedaży oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i kolekcji. Gwarantują oni profesjonalne doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe. Posiadają ponadto certyfikat ISO 9001:2008 oraz tytuł przedsiębiorstwo Fair Play. Na znanym portalu z ofertami pracy zauważyłam, że poszukują tam aktualnie magazynierów części zmiennych, doradców serwisowych, mistrzów zmianowych oraz kasjerów. Kto z Was posiada odpowiednie kwalifikacje, by rozpocząć u nich pracę?

Tak1Nie4
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja
@Alicja

Twoja niewiedza w temacie chociażby nazwy firmy oraz informacje przytaczane z prasy i mediów pozwalają mi sugerować, że nie pracujesz w Bmg Goworowski Sp. z o.o. Zapewniam Cię że, do pracy w kasie nie musisz mieć Bóg wie jak wysokich kwalifikacji, a gdybyś jednak takie miała, to nie zatrudniłabyś się tam.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marco
Nazwa działu: Handlowy

Spoko. Całkiem fajnie się pracuje, szczególnie w Gdańsku;-). Pensja również dobra, na czas. Czasem jest ciśnienie, ale gdzie nie ma

Tak2Nie
Krzysztof

@Niezwykły Bardzo dziękuję za Twoją opinię, myślę, że zawiera informacje bardzo przydatne dla potencjalnych kandydatów. Długo pracowałeś/pracujesz w Bmg Bogdan Goworowski? Masz może bieżące informacje na temat prowadzonych rekrutacji, bo niestety strona internetowa firmy nie zawiera zakładki kariera?

Niezwykły

Awans praktycznie niemożliwy, ale da się tam zarobić praktycznie w każdym dziale na podrzędnych stanowiskach. Dobre warunki pracy i brak bata nad głową daje pewien komfort. Irytujące jednak może być to, że jest tam grono osób pracujących w tym miejscu wiele lat, którzy myślą że wszystko im wolno i zarząd co najlepsze chyba nie chce tego widzieć (w sumie niby zrozumiałe, w końcu to lojalni ludzie), ale pogawędki przez pół dnia pracy nie wpływają za dobrze na resztę załogi, która wcale nie musi chcieć tak samo postępować, chociażby ze względu na inne priorytety lub inny zakres obowiązków. Mimo wszystko uważam, że jest tam rodzinna atmosfera i jeśli zostaniesz zaakceptowany przez resztę to powinno być tam Tobie całkiem dobrze.

Tak3Nie1

Szkoda prądu

Najbardziej groteskowa rozmowa w moim życiu. Przywitał mnie...hmm dobre pytanie - nie wiem jak nazwać tego Pana, gdyż nie raczył powiedzieć kim jest ani się nie przedstawił. Gdy usiadł za mała koszula tak opinała się na brzuchu, że z prześwitów wylał się.. tłuszcz. Pełna profeska i szacunek do kandydata nie ma co! Ignorując powyższe źle świadczy fakt, że nie potrafił powiedzieć nawet na czym dokładnie polega stanowisko, nic nie opowiedział o pracy w salonie a na zadawane pytania odpowiadał irytacją. To po co pytać kandydata czy ma się jakieś pytania?! Daimler i Benz przewracają się w grobie... Strata cennego czasu.

Tak7Nie2

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w BMG Bogdan Goworowski? Twoja opinia może okazać się ważna.

@Administrator

Zarobki w firmie to wielka tajemnica, podstawa bardzo niska a na premie czyli dalszą część wynagrodzenia to trzeba bardzo ciężko się napracować. Najlepiej usiąść za biurkiem, stała pensja i jest czas na kawkę

Tak4Nie2
Ja

Nie polecam, wielki niesmak pozostał (oddział w Gdańsku), traktowanie człowieka z góry.

Tak6Nie

H
@Ja

Jakieś konkrety? Na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo? Dla jasności- nie jestem pracownikiem tej firmy

Tak3Nie

@Ja

W Gdyni na blacharni też tak jest, kierownik sam powinien się nauczyć traktowania ludzi z pełną kulturą

Tak2Nie

Byly pracownik

Ogólnie nie polecam, można zacharować się na śmierć, i nikt tego nie doceni, zarząd traktuje ludzi jak zło konieczne, nie umieją lub nie mają kwalifikacji do kierowania ludzmi, jedna wszystkim dobrze znana pani stosuje mobbing slowny, dobre zarobki mają tylko handlowcy bo "zarabiają" na firmę, fakt są ludzie którzy pracują długo, są tacy którzy się wspięli wyżej ale zawsze kosztem innych, "starzy" pracownicy są zestresowani a młoda kadra ma na wszystko wylane. Trzymajcie się z daleka.

Tak14Nie

@Byly pracownik

Karierowicze, po trupach do celu, szary Kowalski który ciężko pracuje fizycznie nie liczy się wcale. Firma docenia ludzi w koszulach, a oni całymi dniami zapatrzeni w monitory, udając że nie są w stanie ogarnąć nadmiaru pracy. No i ten podział ludzi, prawie 1do1, jak to mówi kierownik 6 ludzi w biurach pijacych kawę, kadra, a 8 na warsztacie zdrowy podział. Panie Bogdanie, tak trzymać

Tak5Nie

Trudno znaleźć równie dobrego pracodawcę w Trójmieście jeżeli myślimy o pracy w branży motoryzacyjnej. W firmie wszystko jest transparentne - nie ma żadnych niedomówień. Przestrzegane jest prawo pracy, wynagrodzenia są zawsze wypłacane na czas, firma nie płaci ''pod stołem''. Uczciwość wobec pracownika jest ogromną zaletą BMG, jednak należy pamiętać o tym, że oczekuję się by działo to w dwie strony. Bardzo polecam każdej ambitnej osobie, która chce się na długo związać z pracodawcą.

Tak5Nie

Marcin

Bardzo fajna atmosfera pracy, uczciwy zarząd, dobre zarobki (oczywiście jeśli robisz wyniki). Jak ktoś jest ambitny, to znajdzie tu swoje miejsce. Wielu pracowników robi tam powyżej 10 lat, mało?

Tak8Nie

Zostaw opinię o BMG Goworowski Sp. z o.o. - Gdynia

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BMG Goworowski Sp. z o.o.