Opinie o BMG Goworowski Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BMG Goworowski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BMG Goworowski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMG Goworowski Sp. z o.o. w Gdynia

Wiem, że ze dwa miesiące temu wygasła mi oferta dla asystentki zarządu, nie widzę by była wznawiana, więc wnioskuje, że jak na razie nie mam co liczyć na taka formę zatrudnienia a interesuje mnie coś biurowego. nie ma tu zbyt wielu aktualnych opinii ale ktoś sugerował niska podstawę. W tym roku były może już podwyżki?

pablito1501 Nowy wpis

Jest ogłoszenie na magazyn ale nie jest napisane, czy do mercedesa czy do mazdy. Ktoś może się określić, jak tam jest na dzień dzisiejszy? Czy wg warto aplikować??

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w BMG Goworowski Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 31 maja na Pracuj.pl.

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w BMG Bogdan Goworowski? Twoja opinia może okazać się ważna.

Bmg

Zarobki w firmie to wielka tajemnica, podstawa bardzo niska a na premie czyli dalszą część wynagrodzenia to trzeba bardzo ciężko się napracować. Najlepiej usiąść za biurkiem, stała pensja i jest czas na kawkę

Xx Nowy wpis
@Bmg

Bardzo niska podstawa a na resztę wynagrodzenia trzeba bardzo dużo pracować taka duża firma a taki wyzysk

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w BMG Goworowski Sp. z o.o. na stanowisko Doradca serwisowy Mazda - Doradca Serwisowy ze specjalnością rozliczania napraw gwarancyjnych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
On

Witam jak się pracuje w BMG na chwarznienskiej blacharnia i lakiernia .

Ogłoszenie na Konsultant do BMG Goworowski Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

EM

Bardzo byłam zadowolona. Odchodziłam z ciężkim sercem. Gorąco polecam.

@EM

:( A czemu odeszłaś, co się podziało? Jak długo to stanowisko zajmowałaś?

EM
@Justyna

Prawie dwa lata. Sprawy osobiste zmusiły do takiej smutnej decyzji. Lubiłam tą pracę i zespół ludzi z którymi pracowałam. Szef jak to szef wymagający ale uczciwy. Fajnie było:-)

@EM

Czyli warto ewentualnie spróbować? ;) Masz jakieś porady z własnego doświadczenia, żeby ewentualnie spoko sobie tu u nich radzić?

pablito1501
@Justyna

Jeżeli mowa o sprzedawcy nowych aut Mazda, to właśnie aplikowałem, nigdy aut nie sprzedawałem, raz się żyje :-)

@pablito1501

No ale chyba się na nich dobrze znasz? ;) To wcześniej czym się zajmowałeś, że taki wybór?

Kierownik salonu w Gdyni - niesamowicie popularny, szybki, złośliwy, ciężko go pokonać. Normalnie rak jelita. Na szczęście ludzie też mają go w (usunięte przez administratora) i nie atakuje mózgu ;)

Justyna

Ciekawa jestem co ten Pan o Tobie myśli w takim razie. ;p Czy przyrównanie kogoś do raka to nie jest lekka przesada? Czemu aż tak za nim nie przepadasz, co konkretnie Ci robi? :(

Zaciekawiony

@Pracownik Z tego co mi wiadomo w Gdyni nie ma kierownika salonu.

@Zaciekawiony

A czemu nie ma? To kto tam zarządza?

Zaciekawiony
@Justyna

Jest Szef Sprzedaży. Jestem ciekaw kogo @Pracownik ma na myśli. @Pracownik lub może @Pracownica.

@Zaciekawiony

I co, pewnie do dziś nie wiadomo?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma BMG Goworowski Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista. Może ktoś planuje aplikować?

Misia

W którym oddzialnie poszukujecie na recepcjonistkę? Czy to jest na cały etat? Po ile godzin dziennie?

Czy pracodawca BMG Goworowski Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jan

Tak, każdy pracownik ma rozpisaną ścieżkę szkoleń.

Ha ha

Nie! Jeździ tylko zarząd, bądź lizodupy zarządu :) Generalnie zapomnij by z MB wysłali Cię na szkolenie, no chyba, że już naprawdę muszą

Mariusz

Bo tam pracowałem i nawet na początku pracy nie miałem szkolenia BHP

Tatusiek

Bo tam pracuję i nie miałem nawet szkolenia wdrożeniowego

gość

Jak ma na imię ten toksyczny człowiek?

Praca ciężka nie jest raczej, szkolenia jako takie są. Natomiast można zapomnieć o jakiejkolwiek podwyżce. Wynagrodzenie takie samo po kilku latach pracy jak na samym początku. Kierownictwo do najlepszych też nie należy - jak coś zrobią zle to robią wszystko, żeby się wybielić. Pieniądze idą tam gdzie nie trzeba, można zapomnieć o jakiejkolwiek pochwale od przełożonych. Tam gdzie nie trzeba tworzą problemy. Ludzie sami zaczęli uciekać z tego miejsca. Ciągłe plotkowanie nt. klientów i pracowników to już standard, a niby pracują tu dorośli ludzie. O jakimkolwiek awansie też można zapomnieć. Po prostu pracownicy nie są wcale doceniani.

Maria

Jako takie? :) Powiesz może konkretnie czy da się z nich coś wynieść? Z tą podwyżką to słabo, bez przesady aby pracownik 10letni zarabiał tyle co osoba początkująca... jest chociaż umowa pracę?

Kimono

Niestety nie każdy,czyt. nieliczni, dostępują tego wyróżnienia. A szkoda,bo podnoszenie kwalifikacji pracowników skutkuje lepszą obsługą klienta. Tego zdaję się nie rozumieją w tej firmie. Natomiast jeżeli się idzie w ilość, nie w jakość... W każdym razie jeżeli liczycie na fair play,to szukajcie gdzie indziej. Szkoda czasu.

Maria
@Tatusiek

To jak dowiedziałeś się jak funckjonuje firma? :P Pracownicy ci pomogli czy z kontaktem między nimi tez średnio, jak z tymi szkoleniami? :D Dopytuje, bo ciężko mi sobie wyobrazić brak wprowadzenia/okresu próbnego

student

Ktoś wcześniej wspomniał o drugiej twarzy BMG Goworowski. Jako, że już tam nie pracuję mogę coś o tym powiedzieć. Pan przyjmujący mnie do pracy, chyba menager ;) Mróz jest spoko... Natomiast już jego podwładny kierownik magazynu w porządku nie jest. Narzeka na nowych pracowników, ale NIC NIE ROBI ABY SIĘ WDROŻYLI DO PRACY. Nie przeprowadza żadnego wstępnego szkolenia, oprócz pokazania gdzie się jakie pomieszczenie znajduje, ale robi to pewnie tylko po to żeby mu "głowy pytaniami nie zaprzątać" :D :/ :/ Totalnie nie przejmuje się tym, że przez błędy młodego pracownika reszta działów czegoś nie otrzymuje albo nie dzieli zadań na mniej lub bardziej priorytetowe, a przecież jako KIEROWNIK ZA TO ODPOWIADA !! Może i długo tam "pracuje", ale czy sumiennie.... ?? Pracując tam miałem wrażenie, że pała niechęcią do nowych pracowników, absolutnie nie chce im pomóc wdrożyć się do pracy, a przecież JAKBY ICH WDROŻYŁ TO WSZYSTKIM PRACOWAŁOBY SIĘ LEPIEJ ŁĄCZNIE Z NIM :D :D :D Taka troszkę ironia ze mnie wychodzi, ale jak tam pracowałem, to tak nie znosiłem gościa, że pod byle pretekstem mykałem do kuchni, toalety itp. Oby tylko z dala od takich ludzi....

Tatusiek
@student

Bo jest prawdziwa

Wanda
@Tatusiek

Tzn z czym się zgadzasz? Nie rozumiem do czego sam pijesz i jakie jest twoje zdanie o tej firmie

Me

@Były pracownik o to super opinia. A powiesz może jak się odnalazłeś w pierwsze dni pracy tutaj? Mogłeś liczyć na pomoc?

Hans
@Me

Gowork przestańcie się podszywać pod pracowników, wiem do jakich metod się uciekacie, bo miałem nieprzyjemność pracować u was jako akwizytor, zwany dumnie przedstawicielem handlowym.

Jak szefostwo w BMG Goworowski Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Oczywiście że tak. Zarząd jak i kierownicy są naprawdę w porządku. Pomocni i co najważniejsze wypłata zawsze na czas. Nigdy nie było opóźnienia nawet podczas lockdownu wiosną tego roku. Nie jestem już pracownikiem tej firmy bowiem wybrałem inną ścieżkę zawodową. Ale bardzo miło wspominam ten czas.

Były pracownik 2

To uczciwa firma, płacąca na czas i działająca zgodnie z prawem. Ma jednak swoją drugą bardzo ciemną stronę, o której z pewnych względów rzadko się mówi.

Trzeba dobrze znać niemiecki?

Julia

Jakiego poziomu zaawansowania języka niemieckiego wymagają ?Dajcie znać.

Czy rozmowa rekrutacyjna w BMG Goworowski Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Dzień dobry, W zależności od stanowiska, rozmowy kwalifikacyjne mogą być przeprowadzane w języku angielskim i / lub niemieckim.

aa

Bardzo fajna firma dla ambitnych ludzi.

Alicja
@aa

Bmg Bogdan Goworowski zalicza się do ścisłej czołówki polskich dealerów marek Mercedes-Benz, smart i Mazda. Posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży samochodów nowych i używanych, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, sprzedaży oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i kolekcji. Gwarantują oni profesjonalne doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe. Posiadają ponadto certyfikat ISO 9001:2008 oraz tytuł przedsiębiorstwo Fair Play. Na znanym portalu z ofertami pracy zauważyłam, że poszukują tam aktualnie magazynierów części zmiennych, doradców serwisowych, mistrzów zmianowych oraz kasjerów. Kto z Was posiada odpowiednie kwalifikacje, by rozpocząć u nich pracę?

@Alicja

Twoja niewiedza w temacie chociażby nazwy firmy oraz informacje przytaczane z prasy i mediów pozwalają mi sugerować, że nie pracujesz w Bmg Goworowski Sp. z o.o. Zapewniam Cię że, do pracy w kasie nie musisz mieć Bóg wie jak wysokich kwalifikacji, a gdybyś jednak takie miała, to nie zatrudniłabyś się tam.

Marco

Spoko. Całkiem fajnie się pracuje, szczególnie w Gdańsku;-). Pensja również dobra, na czas. Czasem jest ciśnienie, ale gdzie nie ma

Krzysztof

@Niezwykły Bardzo dziękuję za Twoją opinię, myślę, że zawiera informacje bardzo przydatne dla potencjalnych kandydatów. Długo pracowałeś/pracujesz w Bmg Bogdan Goworowski? Masz może bieżące informacje na temat prowadzonych rekrutacji, bo niestety strona internetowa firmy nie zawiera zakładki kariera?

Niezwykły

Awans praktycznie niemożliwy, ale da się tam zarobić praktycznie w każdym dziale na podrzędnych stanowiskach. Dobre warunki pracy i brak bata nad głową daje pewien komfort. Irytujące jednak może być to, że jest tam grono osób pracujących w tym miejscu wiele lat, którzy myślą że wszystko im wolno i zarząd co najlepsze chyba nie chce tego widzieć (w sumie niby zrozumiałe, w końcu to lojalni ludzie), ale pogawędki przez pół dnia pracy nie wpływają za dobrze na resztę załogi, która wcale nie musi chcieć tak samo postępować, chociażby ze względu na inne priorytety lub inny zakres obowiązków. Mimo wszystko uważam, że jest tam rodzinna atmosfera i jeśli zostaniesz zaakceptowany przez resztę to powinno być tam Tobie całkiem dobrze.

Szkoda prądu

Najbardziej groteskowa rozmowa w moim życiu. Przywitał mnie...hmm dobre pytanie - nie wiem jak nazwać tego Pana, gdyż nie raczył powiedzieć kim jest ani się nie przedstawił. Gdy usiadł za mała koszula tak opinała się na brzuchu, że z prześwitów wylał się.. tłuszcz. Pełna profeska i szacunek do kandydata nie ma co! Ignorując powyższe źle świadczy fakt, że nie potrafił powiedzieć nawet na czym dokładnie polega stanowisko, nic nie opowiedział o pracy w salonie a na zadawane pytania odpowiadał irytacją. To po co pytać kandydata czy ma się jakieś pytania?! Daimler i Benz przewracają się w grobie... Strata cennego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o BMG Goworowski Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w BMG Goworowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BMG Goworowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMG Goworowski Sp. z o.o.?

BMG Goworowski Sp. z o.o.