Opinie o BMG Goworowski Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMG Goworowski Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BMG Goworowski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMG Goworowski Sp. z o.o. w Gdynia

Czy pracodawca BMG Goworowski Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy w BMG Goworowski Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Pytanie Nowy wpis

Jan Nowy wpis
@Pytanie

Tak, każdy pracownik ma rozpisaną ścieżkę szkoleń.

Me Nowy wpis

@Były pracownik o to super opinia. A powiesz może jak się odnalazłeś w pierwsze dni pracy tutaj? Mogłeś liczyć na pomoc?

Jak szefostwo w BMG Goworowski Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

@Pytanie

Oczywiście że tak. Zarząd jak i kierownicy są naprawdę w porządku. Pomocni i co najważniejsze wypłata zawsze na czas. Nigdy nie było opóźnienia nawet podczas lockdownu wiosną tego roku. Nie jestem już pracownikiem tej firmy bowiem wybrałem inną ścieżkę zawodową. Ale bardzo miło wspominam ten czas.

Były pracownik 2
@Pytanie

To uczciwa firma, płacąca na czas i działająca zgodnie z prawem. Ma jednak swoją drugą bardzo ciemną stronę, o której z pewnych względów rzadko się mówi.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w BMG Goworowski Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik Samochodowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Ania

Trzeba dobrze znać niemiecki?

Julia

Jakiego poziomu zaawansowania języka niemieckiego wymagają ?Dajcie znać.

Czy rozmowa rekrutacyjna w BMG Goworowski Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Adam
@Pytanie

Dzień dobry, W zależności od stanowiska, rozmowy kwalifikacyjne mogą być przeprowadzane w języku angielskim i / lub niemieckim.

aa

Bardzo fajna firma dla ambitnych ludzi.

Alicja
@aa

Bmg Bogdan Goworowski zalicza się do ścisłej czołówki polskich dealerów marek Mercedes-Benz, smart i Mazda. Posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży samochodów nowych i używanych, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, sprzedaży oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i kolekcji. Gwarantują oni profesjonalne doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe. Posiadają ponadto certyfikat ISO 9001:2008 oraz tytuł przedsiębiorstwo Fair Play. Na znanym portalu z ofertami pracy zauważyłam, że poszukują tam aktualnie magazynierów części zmiennych, doradców serwisowych, mistrzów zmianowych oraz kasjerów. Kto z Was posiada odpowiednie kwalifikacje, by rozpocząć u nich pracę?

@Alicja

Twoja niewiedza w temacie chociażby nazwy firmy oraz informacje przytaczane z prasy i mediów pozwalają mi sugerować, że nie pracujesz w Bmg Goworowski Sp. z o.o. Zapewniam Cię że, do pracy w kasie nie musisz mieć Bóg wie jak wysokich kwalifikacji, a gdybyś jednak takie miała, to nie zatrudniłabyś się tam.

Marco

Spoko. Całkiem fajnie się pracuje, szczególnie w Gdańsku;-). Pensja również dobra, na czas. Czasem jest ciśnienie, ale gdzie nie ma

Krzysztof

@Niezwykły Bardzo dziękuję za Twoją opinię, myślę, że zawiera informacje bardzo przydatne dla potencjalnych kandydatów. Długo pracowałeś/pracujesz w Bmg Bogdan Goworowski? Masz może bieżące informacje na temat prowadzonych rekrutacji, bo niestety strona internetowa firmy nie zawiera zakładki kariera?

Niezwykły

Awans praktycznie niemożliwy, ale da się tam zarobić praktycznie w każdym dziale na podrzędnych stanowiskach. Dobre warunki pracy i brak bata nad głową daje pewien komfort. Irytujące jednak może być to, że jest tam grono osób pracujących w tym miejscu wiele lat, którzy myślą że wszystko im wolno i zarząd co najlepsze chyba nie chce tego widzieć (w sumie niby zrozumiałe, w końcu to lojalni ludzie), ale pogawędki przez pół dnia pracy nie wpływają za dobrze na resztę załogi, która wcale nie musi chcieć tak samo postępować, chociażby ze względu na inne priorytety lub inny zakres obowiązków. Mimo wszystko uważam, że jest tam rodzinna atmosfera i jeśli zostaniesz zaakceptowany przez resztę to powinno być tam Tobie całkiem dobrze.

Szkoda prądu

Najbardziej groteskowa rozmowa w moim życiu. Przywitał mnie...hmm dobre pytanie - nie wiem jak nazwać tego Pana, gdyż nie raczył powiedzieć kim jest ani się nie przedstawił. Gdy usiadł za mała koszula tak opinała się na brzuchu, że z prześwitów wylał się.. tłuszcz. Pełna profeska i szacunek do kandydata nie ma co! Ignorując powyższe źle świadczy fakt, że nie potrafił powiedzieć nawet na czym dokładnie polega stanowisko, nic nie opowiedział o pracy w salonie a na zadawane pytania odpowiadał irytacją. To po co pytać kandydata czy ma się jakieś pytania?! Daimler i Benz przewracają się w grobie... Strata cennego czasu.

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w BMG Bogdan Goworowski? Twoja opinia może okazać się ważna.

@Administrator

Zarobki w firmie to wielka tajemnica, podstawa bardzo niska a na premie czyli dalszą część wynagrodzenia to trzeba bardzo ciężko się napracować. Najlepiej usiąść za biurkiem, stała pensja i jest czas na kawkę

Ja

Nie polecam, wielki niesmak pozostał (oddział w Gdańsku), traktowanie człowieka z góry.

H
@Ja

Jakieś konkrety? Na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo? Dla jasności- nie jestem pracownikiem tej firmy

@Ja

W Gdyni na blacharni też tak jest, kierownik sam powinien się nauczyć traktowania ludzi z pełną kulturą

Byly pracownik

Ogólnie nie polecam, można zacharować się na śmierć, i nikt tego nie doceni, zarząd traktuje ludzi jak zło konieczne, nie umieją lub nie mają kwalifikacji do kierowania ludzmi, jedna wszystkim dobrze znana pani stosuje mobbing slowny, dobre zarobki mają tylko handlowcy bo "zarabiają" na firmę, fakt są ludzie którzy pracują długo, są tacy którzy się wspięli wyżej ale zawsze kosztem innych, "starzy" pracownicy są zestresowani a młoda kadra ma na wszystko wylane. Trzymajcie się z daleka.

@Byly pracownik

Karierowicze, po trupach do celu, szary Kowalski który ciężko pracuje fizycznie nie liczy się wcale. Firma docenia ludzi w koszulach, a oni całymi dniami zapatrzeni w monitory, udając że nie są w stanie ogarnąć nadmiaru pracy. No i ten podział ludzi, prawie 1do1, jak to mówi kierownik 6 ludzi w biurach pijacych kawę, kadra, a 8 na warsztacie zdrowy podział. Panie Bogdanie, tak trzymać

Trudno znaleźć równie dobrego pracodawcę w Trójmieście jeżeli myślimy o pracy w branży motoryzacyjnej. W firmie wszystko jest transparentne - nie ma żadnych niedomówień. Przestrzegane jest prawo pracy, wynagrodzenia są zawsze wypłacane na czas, firma nie płaci ''pod stołem''. Uczciwość wobec pracownika jest ogromną zaletą BMG, jednak należy pamiętać o tym, że oczekuję się by działo to w dwie strony. Bardzo polecam każdej ambitnej osobie, która chce się na długo związać z pracodawcą.

Marcin

Bardzo fajna atmosfera pracy, uczciwy zarząd, dobre zarobki (oczywiście jeśli robisz wyniki). Jak ktoś jest ambitny, to znajdzie tu swoje miejsce. Wielu pracowników robi tam powyżej 10 lat, mało?

Zostaw merytoryczną opinię o BMG Goworowski Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BMG Goworowski Sp. z o.o.