Opinie o PZU S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PZU S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PZU S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZU S.A. w Warszawa

Cześć. Pozwolę sobię wyrazić opinię właśną nt. spółki PZU. S.A. CC (lokalizacji ma kilka, Ogrodowa, J. Pwała, Konstruktorska, wcześniej bródno, pod Utratą) Na niskich stanowiskach, fakt dba o ucinanie godzin, Lewandowski biega od od 2015r i robi co może, aby znaleźć miejsce dla aktualnie potrzebnych z słuchawkami. Jest to śmieszne bo od kilku lat nie potrafi doprosić się o umowę o pracę, ot ochroniarz, po zmianach popołudniowych proszący o podwózkę osób z własnym pojazdem o dowiezienie do do własnej nory. Wystarczy tego uniknąć i zmienić zespół. Chcąc pracować, można śmiało dostawać średnią krajową, bez sprzedaży i z odprowadzanymi pełnymi składkami i przy tym czuć, że robi się coś konstruktywnego. Jeśli potrafisz poradzić sobie z koordynatorami. Polecam! Początki są trudne, ale kadra dyrektorska potrafi "przyjąć błąd na klatę własną " :)

Kajda

Hejka powiedzcie mi ile może zarobić menedżer zespołu w takiej mieścinie jak np. Nowy Tomysl (do 30 tys mieszkańców). Z góry dzięki za info

Nikola
@Kajda

ok. 30 tyś tak mi się wydaje

3 tys chyba
@Kajda

Komuś się tutaj zero dodało

Cześć . Ja aktualnie jestem jeszcze pracownikiem jednego z warszawskich oddziałów i z ręka na sercu odradzam pracy jako doradca ludziom ze słaba psychą.. poziom szkolenia jest na poziomie mułu . Szkoli się tylko ze sprzedaży natomiast o obsługę posprzedażową martw się sam i oczywiście Ty dostajesz po (usunięte przez administratora) Na chwilę obecną firma robi wszystko aby pozbawić pracownika premii .. Przełożeni z pełna świadomością i premedytacją każą wciskać klientom totalne kity . Nie ma tu miejsca na potrzeby klienta tylko na parametry swoich tabelek. Mam nadzieje ze knf zajmie się Pzu bo oferowanie ryzykownych inwestycji i produktów nieadekwatnych do potrzeb klientów jest wysoce nieetyczne

Etna

Zatrudniłam się na back office, praca rzekomo z dokumentami, umowa wstępnie na miesiąc, w zespole sami studenci. Jak wygląda realny czas oczekiwania na wypłatę? Pierwszy raz spotkałam się z terminem "30 dni od momentu wysłania zlecenia" z podpisaną liczbą godzin. Młoda jestem, zaczynam studia i potrzebuję pieniędzy ASAP, stąd nie czytałam opinii przed podpisaniem, ale ten okres oczekiwania na swoje pieniądze mnie przeraził.

Rekrutacja zdalna, w sposób poprawny wykonałam polecenie, wykształcenie zgodne z profilem. Mijaja 3 tygodnie i mimo zapewnień iż każdy otrzymuje zawsze i informacje telefoniczna o przegiegu rektutacji to takowej informacji sie nie doczekalam

zadanie do wykonania

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Niki

Brak odpowiedzi zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej, mimo ustalenia terminu jej przesłania, bez względu na wynik rekrutacji.

Maciek

Ile czeka się na odpowiedź na aplikację?

@Maciek

Ja czekałam 2 dni od momentu wysyłki CV.

Uwolniony

Niestety podpisze się pod większością negatywnych opinii na temat tej firmy. Na zewnątrz pokazuje jaki to wspaniały pracodawca a w środku.... Bylo zupełnie inaczej. Kadra zarządzająca to soby niekompetentne zatrudnione chyba po znajomości, menadżerowie na pewno bo wiedza merytoryczna żadna. Ciągle dowalanie się o wszystko aby tylko podciąć skrzydła zero motywacji i dobrego słowa. Aż wstyd że ktoś taki kieruje zespołem. Zero czasu dla pracownika,stres, presja czasu, nerwy. Jedyny pozytyw to taki ze się od tej firmy uwolnilem. Nikomu nie polecam. Ogólnie obowiązków dorzucanie za te same pieniądze traktowanie pracownika" place to wymagam a ty siedź i zaiwaniaj" jak się nie podoba droga wolna. Nie potrafią utrzymać dobrych pracowników zero podwyżek od wielu lat.

Nisia

Czy ktoś pracuje jako rejestrator medyczny i chciałby mi opisać po kropce jak wyglądają zarobki i czy jest warto w ogóle zgodzić się na taka prace?

Czy w PZU życie jest plan kariery od doradcy do dyrektora? Jeśli tak, to jak on wygląda?

Call center. Ile czekaliście na odpowiedź?

Zarobki

Mam pytanie ile miesięcznie może zarobić Dyrektor Obszaru Sprzedaży PZU Życie?

Ola

Call center, Warszawa, Umowa zlecenie. Długo czekaliście na odzew po złożeniu aplikacji?

Była Pracownica
@Ola

Chyba z 2 dni. Ale nie martw się, tam przyjmują każdego więc na pewno się odezwą :)

Kamil
@Była Pracownica

Czy wiek stanowi przeszkodę? Przyjmują osoby, które zaczynają studia czy również osoby po studiach z przedziału 25-30 lat? (Dla troskliwych - nie pytam o słuszność aplikowania osób po studiach do PZU call center na umowę zlecenie)

Agata
@Kamil

Wiek niema znaczenia. Jak pracowałam to został przyjęty pan 50 +

Igor
@Była Pracownica

Chyba przejdę do historii jako ten pierwszy do którego się nie odezwali :). Ile czekacie aktualnie kandydujący oraz czy dostaliście informację zwrotną w przypadku negatywnego rozpatrzenia aplikacji?

@Kamil

Mam 25 lat. Nie odezwali się do mnie.

Patryk
@Agata

Może po znajomości :)

Pati
@Igor

Zaproszenie dostałam na następny dzień po wysłaniu aplikacji.

Oktawia
@Pati

Czy wiesz może jaka jest minimalna ilość godzin do wypracowania w ciągu jednego miesiąca? Ogólnie jak twoje wrażenia i rozmowa? Z góry dzięki za info :)

Mia
@Oktawia

Minimalna liczba godzin jest różna w zależności od zespołu

Magda

Co myslicie o pomysle aby za kazde nowe konto mojePZU agent dostal 500 zl premii?? Oczywiscie to od niego bedzie zalezalo czy sie podzieli? Wtedy zdobedziemy wiecej klientow.

Maciek

Infolinia na umowie zlecenie. Można pracować w weekendy? Czy np trzeba pracować w tygodniu plus maks 2 dni w miesiącu w weekendy? Ile z 140 godzin może przypadać na weekendy?

Jako były pracownik mogę trochę powiedzieć o PZU ... Powiem tak... Raz wypłata przyszła terminowo za to kolejnej w następnym miesiącu już nie było. Zwolniłem się z tamtąd bo zaczęła mnie już wkurzać ich niewypłacalność. Z dniem złożenia wypowiedzenia (za porozumieniem stron) , mój przełożony (dyrektor) przekazał mi dokumenty, z których jasno wynikało, że zaległe wypłaty będą wypłacone w ciągu 14 dni od złożenia wypowiedzenia. Papiery podpisałem w lutym 2021, mamy sierpień 2021 a ja dalej nie mam od nich pieniędzy . A najlepsze jest to, że teraz PZU twierdzi, że skoro się zwolniłem to żadne pieniądze mi się już od nich nie należą. Śmiech na sali po prostu. Także kończąc moją wypowiedź : Droga złodziejsko firmo PZU na dniach dostaniecie pozew do sądu.

potencjalny pracownik

Witam Chciałbym złożyć cv na Testera IT Warto aplikować do tej firmy ? Jak zarobki ?

Pracuję w CZUM od roku, jak dla mnie to dobre miejsce pracy, wystarczy chcieć pilnować efy,tm. Współpraca układa się w zależności od lidera jakiego otrzymasz. Jest kilku z którymi możesz "konie kraść". Nawet jak twojego lidera nie ma w pracy a zwrócisz się do NW, ŁC, MP, Jest kilka rzeczy do poprawny jeśli chodzi o CZUM, ale wolę pracować na CC od poniedziałku do piątku, week wolne niż zapier w handlu.

Andzia

Tak również sie zgadzam, każdy pracuje tam gdzie lubi, nikt nikogo nie zmusza do pracy w czum, Ja na liderow nw.mp.ml.łc nie narzekam

lider
@Andzia

Która liderka to napisała?

Okłamany

Zatrudnienie - ODRADZAM SZKODA CZASU A KASY ZA SZKOLENIE 4 TYSIECY NIE DOSTANIE Nie uwierie , otóż na początek współpracy jako agent obiecanki ,że dostaniesz 4 tysie po 1 miesiącu szkolenia ale nikt nie mówi o tym ,że należy wbić sobie do głowy regułki słowo po słowie wg ich schematu rozmowy z klientem . Dalej kazano mi otworzyć 3 tyg prędzej działalność i później ich szkolenia online , nudy mocno odbiegające od realiów , oraz jak w przedszkolu rączki góra dół a prowadzące babki to wręcz relikty z XX wieku odklejone od rzeczywistości! Na koniec egzamin i uwaga ja nie zdałem , bo nie używałem słowo w słowo np gdzie usiąść z klientem i inne bzdury , na koniec słyszę że zabrakło 2 pkt i po sprawie. Podniosłem koszty , duży ZUS do zapłaty , świadectwo niekaralności też pieniądze , poświęcony czas i dojazdy do firemki i zero zarobku czyli stracony ponad miesiąc. V Czyli inaczej nikt nie zwróci poświęconego miesiąca codziennie od 9 do 15-16 . Na prawdę nie dajcie się nabrać tej komunistyczno-pisowskiej zbieraninie ludzi politycznie . ODRADZAM JAKO (usunięte przez administratora) .

Patryk

Jak długo czekacie/czekaliście na odpowiedź? Call center umowa zlecenie.

La Ley de PZU

Czy ktoś z Państw dysponuje może nr. tel do koordynatorów głównych?

Zostaw merytoryczną opinię o PZU S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZU S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZU S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 10 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU S.A.?

Kandydaci do pracy w PZU S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU S.A.
1.7/5 Na podstawie 599 ocen.

PZU S.A.