Opinie o Moskwiak Marcin Royal Group w Dziećmorowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Moskwiak Marcin Royal Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Moskwiak Marcin Royal Group o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moskwiak Marcin Royal Group w Dziećmorowice

Tak czytam forum i widzę, że pisze tu wiele klientów, no ale to forum dla pracowników i kandydatów. No i ja szukam info o pracy w tym miejscu. W spisie krs jest to wpisane jako indywidualna działalność gospodarcza. Czyli jest tu tak, że nie zatrudniają pracowników, nawet np. sekretarki czy osoby do pracy biurowej? Może ktoś ma info, czy jest po co wysyłać cv?

Andrzej Siemion Nowy wpis

Polecam, kredyt i zabezpieczenie. Teraz przynajmniej nie będę musiał z żona wspólnika pracować po jego śmierci:P

Pracodawca Nowy wpis

5+ za szybkie pozyskanie kredytu

Aneta Nowy wpis

No a skąd masz takie informacje? Pracowałaś w tej firmie czy to twoje domysły? Poza tym to że ktoś jest studentem nie wnosi do sprawy kompletnie nic według mnie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Moskwiak Marcin Royal Group? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Ela

Polecam w temacie kredytów hipotecznych i ich zabezpieczenia 5*

Andrzej Seweryn

Szybko i na temat, bardzo duża wiedza w temacie sukcesji. Polecam

Czekamy na aktualne info. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Moskwiak Marcin Royal Group w mieście Dziećmorowice i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

Joanna

Widzę tylko info na gugl, że agencja ubezpieczeniowa Marcin Moskwiak we Wrocławiu jest zamknięta na stałe, ale jest dopisek, że można zmienić tę informację, jeśli jest nieprawdziwa. Poza tym nie widać w sieci info o zarzutach prokuratorskich czy wyrokach sądowych. Nikt nie pisał o tym. Skąd pochodzą Twoje informacje?

Justyna

Do spraw praktycznie niemozliwych do wykonania polecam Pana Marcina!!!! Dziękuję za spełnione marzenie -:)))) Rzetelny,uczciwy ,kompetentny i przedewszystkim człowiek o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu.

Marco

7 miesięcy współpracy. Nie wspominam tego miło bo tyle czasu zajęło załatwienie kredytu, ale prawda jest taka, że tylko ten doradca nie leciał z nami w ch.... i nie zostawił nas jak inni mega specjaliści z innych banków :) Czasami ciężki kontakt telefoniczny

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Moskwiak Marcin Royal Group?

Joanna

Atmosfera bardzo dobra, pracodawca wymagający ale jak potrzebowałam wyjść na uczelnię albo popracować z domu bo dziecko chorowało to nigdy nie było z tym problemu. Polecam

Justine
@Joanna

Zgadzam się. Chociaż czasami za dużo pracy pod presja czasu. Ale jeżeli chodzi o elastyczność do nauki to super opcja. Za dużo przekleństw w pracy

Eryk

@anonim ale ty współpracowałeś z tym (usunięte przez administratora)?

Gal

Ocena negatywna(usunięte przez administratora)nie posiada żadnych kompetencji jako doradca.(usunięte przez administratora) zero kontaktu, później nie potrafił odebrać telefonu lub oddzwonić i tak to trwalo 3 miesiace, ze odebral tylko 5 z 26 telefonow... Jak już odebrał to za każdym razem miał inna wersje wydarzen (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Nie ukrywam, że też czekam. Kontakt z nim zerowy, podejście do klienta poniżej krytyki.

Anatol

@odradzam Możesz uzasadnić swoją opinię? Firm jak najbardziej w porządku więc może to konkurencja?

Zostaw merytoryczną opinię o Moskwiak Marcin Royal Group - Dziećmorowice

• Jak się pracuje w Moskwiak Marcin Royal Group?

Zobacz opinie na temat firmy Moskwiak Marcin Royal Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moskwiak Marcin Royal Group?

Moskwiak Marcin Royal Group
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Strumykowa 108
    58-308 Dziećmorowice