Moskwiak Marcin Royal Group

3.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Moskwiak Marcin Royal Group

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje w Moskwiak Marcin Royal Group?

Andrzej Siemion Nowy wpis
Inne

Polecam, kredyt i zabezpieczenie. Teraz przynajmniej nie będę musiał z żona wspólnika pracować po jego śmierci:P

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca

5+ za szybkie pozyskanie kredytu

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Aneta Nowy wpis

No a skąd masz takie informacje? Pracowałaś w tej firmie czy to twoje domysły? Poza tym to że ktoś jest studentem nie wnosi do sprawy kompletnie nic według mnie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Moskwiak Marcin Royal Group padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Atrakcyjna praca monter konstrukcji, monter budowlany.
Ela
Pracownik

Polecam w temacie kredytów hipotecznych i ich zabezpieczenia 5*

Andrzej Seweryn
Inne

Szybko i na temat, bardzo duża wiedza w temacie sukcesji. Polecam

Administrator

Czekamy na aktualne info. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Moskwiak Marcin Royal Group w mieście Dziećmorowice i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

Joanna

Widzę tylko info na gugl, że agencja ubezpieczeniowa Marcin Moskwiak we Wrocławiu jest zamknięta na stałe, ale jest dopisek, że można zmienić tę informację, jeśli jest nieprawdziwa. Poza tym nie widać w sieci info o zarzutach prokuratorskich czy wyrokach sądowych. Nikt nie pisał o tym. Skąd pochodzą Twoje informacje?

Justyna
Inne

Do spraw praktycznie niemozliwych do wykonania polecam Pana Marcina!!!! Dziękuję za spełnione marzenie -:)))) Rzetelny,uczciwy ,kompetentny i przedewszystkim człowiek o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu.

Marco
Inne

7 miesięcy współpracy. Nie wspominam tego miło bo tyle czasu zajęło załatwienie kredytu, ale prawda jest taka, że tylko ten doradca nie leciał z nami w ch.... i nie zostawił nas jak inni mega specjaliści z innych banków :) Czasami ciężki kontakt telefoniczny

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Moskwiak Marcin Royal Group?

Joanna
Były pracownik
@Pytanie

Atmosfera bardzo dobra, pracodawca wymagający ale jak potrzebowałam wyjść na uczelnię albo popracować z domu bo dziecko chorowało to nigdy nie było z tym problemu. Polecam

Justine
Były pracownik
@Joanna

Zgadzam się. Chociaż czasami za dużo pracy pod presja czasu. Ale jeżeli chodzi o elastyczność do nauki to super opcja. Za dużo przekleństw w pracy

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Eryk

@anonim ale ty współpracowałeś z tym (usunięte przez administratora)?

1
Gal
Inne

Ocena negatywna(usunięte przez administratora)nie posiada żadnych kompetencji jako doradca.(usunięte przez administratora) zero kontaktu, później nie potrafił odebrać telefonu lub oddzwonić i tak to trwalo 3 miesiace, ze odebral tylko 5 z 26 telefonow... Jak już odebrał to za każdym razem miał inna wersje wydarzen (usunięte przez administratora)

anonim

(usunięte przez administratora)

Anna
 Pytanie

(usunięte przez administratora)Nie ukrywam, że też czekam. Kontakt z nim zerowy, podejście do klienta poniżej krytyki.

1
anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Anatol

@odradzam Możesz uzasadnić swoją opinię? Firm jak najbardziej w porządku więc może to konkurencja?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Moskwiak Marcin Royal Group - Dziećmorowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Moskwiak Marcin Royal Group?

    Zobacz opinie na temat firmy Moskwiak Marcin Royal Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Moskwiak Marcin Royal Group?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Moskwiak Marcin Royal Group
Przejdź do nowych opinii