Opinie o Firma Handlowa Beata Olender w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Beata Olender. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowa Beata Olender na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Beata Olender w Jelenia Góra

Rsl

Nie polecam pracy w tej firmie. 1.Wypłata każdego miesiąca opóźniona - nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz pieniądze. Gdy się o nie upomnisz to wiedz, że zostaniesz negatywnie obgadany za plecami. 2. Pracodawca wymaga od pracownika aby wykonywał zadania, które nie należą do jego obowiązków. Nie dostanie się za to dodatkowych pieniędzy, a niektóre "zadania" od Pani B. były niebezpieczne dla zdrowia i życia pracownika. 3. Premia? Przy rozmowie kwalifikacyjnej była o tym mowa lecz później nie dostało się ani grosza. Również brak premii świątecznych dla pracowników, nie mówiąc już nawet o życzeniach. 4. Nie tylko pracownicy ale i klienci byli/są traktowani jak najgorsze zło. 5. Wieczne niezadowolenie i pretensje ze strony pracodawcy do każdego pracownika. 6. Pracownicy przez wiele tygodni pozostawieni byli bez światła. Bo przecież wymiana żarówek wymaga OGROMNYCH nakładów finansowych........;-)

@Rsl

Bez światła? Ja już nawet nie wiem jak to skomentować, bo konstruktywnie to się chyba nie da.xd To jak wyglądała praca w takich egipskich ciemnościach?

Dosłownie w ciemnościach.

@Rsl

I nikt się nie skarżył na jakieś pogorszenie wzroku itp? I ciekawa jestem jak to wpłynęło na efektywność pracy, raczej są na tyle domyślni, że zauważyli, że to przeszkadzało czy niekoniecznie?

@Jolanta

Było trudniej, było zgłaszane ale oczywiście było to zbywane

Olga
@Rsl

Sanepid albo pip nie przyjechał tego sprawdzić ?

@Olga

Pracodawca dostał jedynie upomnienie

Kamila Nowy wpis
@Rsl

Co znaczy negatywnie obgadany za plecami, chyba skoro ty nie masz na czas pieniędzy to inni też, czy jednak jedni mają na czas, a inni opóźnione?

Rsl Nowy wpis
@Kamila

Nikt nie miał wynagrodzenia na czas, a obgadywanie za plecami było ze strony szefowej jak ktoś się upomniał o pieniądze to były teksty w stylu za co chcesz pieniądze, przecież nic nie robisz itd.

Jolanta Nowy wpis
@Rsl

Ale co to za tekst, że nic nie robi, poważnie tak mówi? No ale umowa stanowi inaczej, za pracę należy się zapłata, po co to tak niemiło podważać? :( Mimo opóźnień wszystko jak trzeba wlatywało?

Rsl Nowy wpis
@Jolanta

głównie po tych opóźnieniach przychodziła cała wypłata ale zdarzyło się parę takich sytuacjach, że mimo opóźnień było wypłacane w transzach...

Niki

Odradzam pracę w tej firmie, właściciel posiada dużo zaległości w składkach. Pracownik niestety zawsze na ostatnim miejscu.

Irena
@Niki

Ale co mnie interesują jego zaległości, jeśli wypłaca pieniądze? To mnie obchodzi bardziej, to jak to jest z tym właśnie?? :)

Ktoś
@Irena

Wynagrodzenie jest wypłacane ale nieterminowo. Trzeba było zawsze się upominać o wypłatę. A potem wielkie pretensje jak możesz się upominać o pieniądze

Irena
@Ktoś

To straszne! I pewnie jeszcze nie wiadomo ile? Trzeba czekać? Zgłaszajcie to gdzieś może będzie lepiej

Ktoś
@Irena

Było zgłoszone - pracodawca dostał tylko upomnienie.

@Ktoś

Upomnienie?XD I tyle? Nie wierzę.xd No i co, tak cały czas jak już będzie upominany bez dalszych konsekwencji?

Tony

Praca w Świebodzicach w tej firmie jest dla osób, które chcą i lubią pracować, ale nie oczekują za nią wynagrodzenia. Trzeba się prosić o wypłatę, ale to też nie zawsze działa. Najlepiej nastawić się na jej brak. Atmosfera nie do wytrzymania. Praca na własne ryzyko, ale lepiej poczekać na lepszą propozycję pracy niż pchać się w „COŚ” takiego!

Karma

Wielka Pani prezes od siedmiu boleści prowadzi swój biznes w Świebodzicach tj. Franczyze Banku i Nieruchomości. Kategorycznie odradzam prace w tej firmie !!!Panuje tam mobbingowa atmosfera pracy , ludzie traktowani są jak śmieci ,Wielka Pani jest bezczelna choć to mało powiedziane oraz czerpie przyjemność z tego ,że pracownicy się jej boją. Łamany jest kodeks pracy co ma swoje odzwierciedlenie w wielu paragrafach. Na przykład co miesiąc " należy prosìć się o wypłate a potem cieszyć się, że się ją dostało".Pani ma problem ze wszelkimi płatnościami w tym płaceniem ZUS za pracownika .Omijać szerokim łukiem!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Firma Handlowa Beata Olender? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Beata Olender - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Beata Olender?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Beata Olender tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Beata Olender?

Firma Handlowa Beata Olender
  • Jana Matejki 14 lok. 10